Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

babi2
neviem, ci to tu niekto nedával, ze užíva

https://www1.pluska.sk/gal/rady-a-ti...ery&position=3
Sťahovanie z lekárni....ja som si keď raz sťahovali moje kapky na kašeľ...tiež malo účinnej látky....že donesiem a vymenia mi...alebo vrátia keš...prd makový....veď nie je nebezpečný....to,že je neúčinný neva... pápá...(:
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

lujza.j
...to,že je neúčinný neva... pápá...(:
Algifen (kvapky) 12 rokov po zaruke a furt bol ucinny
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Už čurákovi Gorduličovi nedala mama na pivo, keď sa vracal zo zahraničia, či prečo to už on neuvádza?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
lujza.j
...to,že je neúčinný neva... pápá...(:
Algifen (kvapky) 12 rokov po zaruke a furt bol ucinny
Tak buď rada keď je dobrý nebudeme zahadzovat....ale moje kapky na kašeľ ktoré vždy rýchlo zabrali má zradili keď som ich naj potrebovala....ale zas... mám na čo spomínať....taký kašeľ-zachvaty kašľu....som v živote nemala a chlap tiež.....
1 0
pica pica

pica je offline (nepripojený) pica

žiadne kvapky, daj si medový zábal
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Zas o krok blizsie k planete opic https://tvnoviny.sk/domace/clanok/17...odobne-chripke
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

anet
.
IMG_20220521_111547.jpg  
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche.... choroba šialených kráv, prasací mor, vtáčia chrípka, opičie osýpky.... v podstate - i my sme zvieratá.,. takže sa vraciame tam, odkiaľ sme prišli...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Možno niekoho bude zaujímať niečo k tým opičím kiahňam Je dobre prebehnúť všetky tie listy
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Dáša_
Možno niekoho bude zaujímať niečo k tým opičím kiahňam Je dobre prebehnúť všetky tie listy
takže opičie kiahne sú tak strašne smrtelné a šíriace sa,že vôbec nemá zmysel sa o nich baviť,ale samozrejme na Slovensku sa robí z komára somár. Aby sme nevyšli z cviku a boli pripravení na pokračovanie covidového šialenstva na jeseň.
5 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

V zmysle ochrany duševného zdravia prikladám vopred
282018455_5433912503306962_4344619445916895842_n.jpg  
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Huspeninu.
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/...=vykuk_premium
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

mali ste niekto ružu? boli ste s tým v nemocnici či doma?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
mali ste niekto ružu? boli ste s tým v nemocnici či doma?
Mala som pred 10 rokmi, ležala som na kožnom v nemocnici
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ďalší útok najmä na dôchodcov?
https://mediweb.hnonline.sk/zdn/nazo...ulantnej-sfere

"Napríklad vyšetrenia „pre dobrý pocit“, obchádzanie čakania cez urgenty, čierne pasažierstvo v záchrankách, nahrádzanie sociálnej starostlivosti nemocničným pobytom, ale aj chýbajúca emancipácia a sebavedomie... "

Neviem si predstaviť, že by v dobe covidu išiel niekto len tak z pasie medzi ľudí do čakární.
Ktovie, ako im vyšli štatistiky návštevnosti počas týchto dvoch rokov.
Mali by hovoriť o zanedbanej starostlivosti a nie o ďalšom sťahovaní peňazí z ľudí.
Skôr chcú odpútať od nedostatku lekárov.


,(Mihál u Tódovej vysvetľoval. ako sa zanedbali dôchodky. hlavne tie spred cca 20 rokov.)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ak tomu nerozumieš, spytaj sa takých, čo su zamestnanci v ambulanciach vš.lekárov. Niektorí ludia každy tyžden, aj par krat do tyždna v čakarni.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Chceš povedať, že aj počas covidu? Ak dnes, tak pacienti dobiehajú zameškané, to by sa dalo pochopiť.
Ja rozumiem tomu, čo som zažila sama, plánovaná kontrola, a dr. interná sa ani nezdvihla zo stoličky a mne bolo zle. Nechápem, prečo som hneď nevyšla hore na vedenie a nesťažovala som sa. O pár mesiacov praktický lekár detto. Dostali pokyny, či čo? Pritom úplne prázdna poliklinika, aj časenky som mala zaplatené.
Medzitým mi prišlo v jednej ambulancii zle, odmerali mi tlak, tak s taxi som išla rovno na príjem, kde ma normálne vyšetrili a ošetrili.
Takto situáciu vnímam ja. A neplatila som nič, lebo to bolo akútne. Lekárka anjel.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať