Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Funguje, funguje, čoby nefungoval, inak by sa roky nepredpisoval po celom svete. Problém je inde, je veľmi lacný a dakto potrebuje peňeži, také ťažké na pochopenie? Prečo inak by sa zakazoval?
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Máš pravdu - funguje - ale na niektoré živočíchy zvieracej ríše, napr. kone, kravy, voly, svine, niektoré operence, napr. vrany, straky, papagáje, kukučky....
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Len aby si ho nepotreboval aj ty ako somár, či zmija...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
Keď nad tým tak uvažujem ?
Ja by som bol aj za to, aby ten konský zázrak FUNGOVAL...a samozrejme, že nie iba ja, ale milióny pacientov, ktorí majú ONKOLOGICKÉ PROBLÉMY.
kukučka
Funguje, funguje, čoby nefungoval, inak by sa roky nepredpisoval po celom svete. Problém je inde, je veľmi lacný a dakto potrebuje peňeži, také ťažké na pochopenie? Prečo inak by sa zakazoval?
Mám ciťák, že si ma nepochopila.
Ja vravím o onkológii a nie o inom použití.

Alebo fakt tvrdíš, že onkológovia celého sveta predpisujú Iver svojim pacientom ako na bežiacom páse ?

Otázka na telo.
Ak by si bola postavená pred tvrdú realitu a tvoj onkológ by ti doporučil drahé liečivo na chemoterapiu, tak by si ho odmietla a trvala by si na Ivermektine, lebo ho spomenuli vo svojich antiwaxerských príspevkoch nejaký Piják, Dušek, Bukino...???

Ti tu rovno GARANTUJEM, že aj hentí by s radosťou podstúpili chemoterapiu s drahým liečivom a určite by sa vyserondiali na Iver...a ty by si konala určite rovnako.
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Kamarátovi onkáčovi v remisii pri Omikrone Iverm. zabral takmer okamžite. Úľava pár hodín po prvej tablete.
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Máš pravdu - funguje - ale na niektoré živočíchy zvieracej ríše, napr. kone, kravy, voly, svine, niektoré operence, napr. vrany, straky, papagáje, kukučky....
ivermektin je veterinárny o tom vieš ale aj humánny o tom nevieš - takže neexistuje.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
A dostať ho do tela stravou bohatou na vitamín si skúšala? https://www.vitaminyprezdravie.sk/ak...om-vitaminu-d/
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Tweety
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
A dostať ho do tela stravou bohatou na vitamín si skúšala? https://www.vitaminyprezdravie.sk/ak...om-vitaminu-d/
Skús si prepočítať,kolko toho lososa by si musela denne zjesť,aby si priujala 4000 jednotiek....to by boli kilá...stravou to vôbec nejde,veď to tvrdia všetci lekári....nedostatok vit.D je novodobá pandémia na celom svete,najnovšie výskumy na Slovensku dokazujú,že stúpa množstvo ľudí s nedostatkom Dčka. Ja mám hodnotu 28,a že 30 sa dá považovať,že je to ešte OK.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
Tweety
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
A dostať ho do tela stravou bohatou na vitamín si skúšala? https://www.vitaminyprezdravie.sk/ak...om-vitaminu-d/
stravou to vôbec nejde,veď to tvrdia všetci lekári....nedostatok vit.D je novodobá pandémia na celom svete,najnovšie výskumy na Slovensku dokazujú,že stúpa množstvo ľudí s nedostatkom Dčka. Ja mám hodnotu 28,a že 30 sa dá považovať,že je to ešte OK.
Ja som mala pri poslednej kontrole na endokrinologii 108, uzivala som Vigantol 2000j, lekár mi znížil davkovanie na obden...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

nedostatok mi zistila reumatologička,to je zaujímavé,že mne ten vigantol nikdy nepredpísala,lebo už vtedy som Dčko dávno užívala.Možno keby som povedala,že nič neužívam,tak by mi predpísala.A okrem toho mám zvýšené vylučovanie vápnika,a jej riešenie bolo,že mi zmenila vápnik prírodný čistý za nejaký ochutený a sladený sajrajtom.Som tam viac k nej ani nešla,teraz som objednaná k inej doktorke,tak dúfam,že táto bude riešiť nejako inak.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
Aké veľké sú tie "veľké dávky"?
A preparát je olejový, alebo pevný biely?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
minule som čítal nejakú predkoronovú(2016) informáciu o potravinách a tam uviedol autor(ka) že bravčová masť obsahuje najviac vitamínu D údajne vraj dostatočne postačuje dávka jednej lyžice (teda každý deň) mastný chlieb
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
nedostatok mi zistila reumatologička,to je zaujímavé,že mne ten vigantol nikdy nepredpísala,lebo už vtedy som Dčko dávno užívala.Možno keby som povedala,že nič neužívam,tak by mi predpísala.A okrem toho mám zvýšené vylučovanie vápnika,a jej riešenie bolo,že mi zmenila vápnik prírodný čistý za nejaký ochutený a sladený sajrajtom.Som tam viac k nej ani nešla,teraz som objednaná k inej doktorke,tak dúfam,že táto bude riešiť nejako inak.
viac rokov som uzivala Vigantol v kvapkach, ten bol na predpis bez doplatku, uz to tak nie je. Pred rokom mi endokrinolog doporučil prejsť na 2000j Vigantol v tbl. Uzivala som pravidelne 1 tbl.denne a posledný odber krvi ma prekvapil, aj hladina vapnika bola v norme. Na priame slnko moc nechodím, v strave sa snazim prijimat dost. Kdesi som čítala, ze D-cko treba uzivat spolu s horčikom, uzivam, mozno aj preto boli také dobré výsledky
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
Aké veľké sú tie "veľké dávky"?
A preparát je olejový, alebo pevný biely?
5000 jednotiek 3x týždenne,bol olejový
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka, skus Tbl. Vigantolvit Osteo, predtým sa porad s lekárom (ja ich nemôžem kvôli liekom na riedenie krvi)
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pavol54
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
minule som čítal nejakú predkoronovú(2016) informáciu o potravinách a tam uviedol autor(ka) že bravčová masť obsahuje najviac vitamínu D údajne vraj dostatočne postačuje dávka jednej lyžice (teda každý deň) mastný chlieb
Našla som: obsahuje približne 1 000 IU v jednej lyžici. Ale iba u prasiat, ktoré majú prístup k slnečnému žiareniu.
Tiež je otázne,koľko to je 1 lyžica....kopcovitá,zarovnaná?
hej,dám si každý deň krajec chleba s masťou a za rok mám + 20 kilo.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronika,uvidím,čo mi povie reumatologička a to magnézko užívam tiež už veľmi dlho....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

som teraz pozerala na zloženie toho vigantolu,strašne málo vápnika tam je,iba 500,a ani nie je napísané,že v akej forme,ja by som mala min.1100...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

kopretinka
Nandrolon
kopretinka
užívam dlhodobo veľké dávky D3 spolu s K2 a stále mám nízku hladinu D v krvi.Ja už neviem,ako to mám do seba dostať.
Aké veľké sú tie "veľké dávky"?
A preparát je olejový, alebo pevný biely?
5000 jednotiek 3x týždenne,bol olejový
Pri takom deficite je to málo, málo, málo.
Dal by som to na 3 mesiace 5000IU denne /na sebe 10000IU/. Olejové podľa mňa sú vstrebateľnejšie a menej zaťažujú organizmus ako rôzne kalciferoly, ktoré majú veľký problém so vstrebaním.
Viem, že na niektorých preparátoch je dokonca napísané 1 x týždenne, ale to považujem za hovadinu, skôr sa na tom smejem.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať