Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

anet
No ved konecne by si nieco urobil pre svoje zdravie Nemal si tu riesit zemegule (s Buchim), ale radsej lestit gule
Trúba! Ja Fajzera, Modurnu nepotrebujem.... zatiaľ... 21 rokov som nepotreboval riešiť zdravie, neberiem žiadne lieky, kým niektorí od chrípky skapíňajú 7-10 dní, dopujú sa antibiotikami, ja len Paralen, čaj a po troch dňoch som fit. A ešte som stále schopný za 2,5 hodinky uraziť i 10km chôdze. BTW: denne si urobím svojich 3-5 km peši - veď ma mrle žrali, keď som pre karanténu nesmel von! A na počasí nezáleží - či slnečno, zamračené, sneh, dážď - ja MUSÍM tú prechádzku mať! Veď vidím na niektorých mojich ex-kolegov, susedov (a to omnoho mladších), ako mľandravejú, lebo buď autom 300m musia, alebo nechodia von.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tak ty si chcel pichat nieco ine a niekde inde ... a ja som truba
A ja som si myslela, ze ti ego pohladkam.
No ved aj tie mrle potrebuju cerstvy vzduch a musia obcas na prechadzku
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

To s mrlami - to je pravda, veď ony mi ten COVID likvidujú . Ale medikamenty typu mRNA, nomoklonálne, deaktivované vírusy a podobne - neberiem. A pokiaľ mi bude zdravie ďalej slúžiť - budem sa tomu vyhýbať (lebo nikto nevie, čo ti to s organizmom porobí). Nie som antivaxer, alebo vaxer (tí nech si aj po hube dalú) - zatiaľ mi ešte mozgovňa slúži (žiaľ, u niektorých "kapacít" im to už zlyháva - kuk ta hore na Vodný vrch)
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

anet
Tak ty si chcel pichat nieco ine a niekde inde ... a ja som truba
A ja som si myslela, ze ti ego pohladkam.
No ved aj tie mrle potrebuju cerstvy vzduch a musia obcas na prechadzku
Na ego sa ti každý muž vyondí :-)
0 2
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čerstvé video MUDr Liptáka
https://www.facebook.com/watch/?v=290749043084969
0 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

zaujímavé


http://www.galenus.cz/clanky/index
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

.čr
FB_IMG_1643402837000.jpg  
0 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Ja som si vcera po dlhsej dobe pozrela stranky ECDC aj WHO a ich bulletin Uvaha ze to maju ockovany asi nebude az tak od veci. Hlavne ked som si precitala medzi riadkami na SK publikovanom clanku, ze je prvorade sledovat ochorenie a umrtnost u ockovanych.
https://worldhealthorg.shinyapps.io/euro-covid19/
Snímka obrazovky (84).png  
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nechcem ryť, alebo niekoho ovplyvňovať, ale:
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...ikas-ma-covid/
Nevieme, či bol očkovaný (pravdepodobne áno), alebo nie - ale i jeho to chytilo. A pokiaľ bol očkovaný - čo to značí?
Asi toľko, že vakcinácia prakticky nie je záchrana, sloboda.
Kto chce, nech sa vakcinuje, kto nie, nech ho do toho nenútia!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Písali, že má všetky 3 dávky.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Nandrolon
Písali, že má všetky 3 dávky.
určite to písal konšpiračný HD a ten určite nepíše pravdu, a ten vraj nemáme čítať
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Písali, že má všetky 3 dávky.
Písali "má posiľňujúcu dávku...." - ale kedy ju dostal - ani slovo. Takže buď mal už 3 dávky PRED pozitivitou, alebo mal 2 pred pozitivitou a po zistení mu šupli tretiu....
Od ÚVZ "plne" postačujúce údaje.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Písali "má posiľňujúcu dávku...." - ale kedy ju dostal - ani slovo. Takže buď mal už 3 dávky PRED pozitivitou, alebo mal 2 pred pozitivitou a po zistení mu šupli tretiu....
Od ÚVZ "plne" postačujúce údaje.....
Hm....a nechcel by si komplet info ? Dátum, čas, pracovisko, meno očkovateľa, ...a či prípadne snežilo (pršalo) a čo mal v ten deň Mikasko na obed...???
Kuwa...veď to je jeho osobná vec, jeho súkromie, či si dá alebo nedá včeličku.

S tou pozitivitou si robíš prdel alebo si (predpokladám) mimo ? Lebo platí :

" Ak pred očkovaním dobrovoľne absolvujete antigénový alebo PCR test s pozitívnym výsledkom, vakcína proti COVID–19 vám bude môcť byť podaná najskôr o 14 dní. "

A aj keby si ju dal šľahnúť (vedel by si to určite vybaviť), tak čo by získal...teda okrem rizika ?
2 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja som čítal toto:
"Ján Mikas má aj posilňujúcu tretiu dávku vakcíny a podľa informácií netrpí žiadnym z klinických príznakov ochorenia. Hlavný hygienik pracuje z domu a všetkých potrebných pracovných stretnutí sa zúčastňuje iba online formou."
1 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Omikron obchádza vakcináciu,predošlé typy nie.Myslím že nikto nepovedal zo zdravotníctva že kto je očkovaný nemôže dostať chorobu,ale všetci povedali že je vysoko pravdepodobné že očkovaní ľudia toto super ochorenie prejdú ľahšie a jednoduchšie-pokiaľ príroda nerozhodne inak.Pri neočkovaných sa skôr očakáva náročný priebeh ochorenia a to sa aj deje.Nehľadajte v medicíne logiku ani pravidlá,nedá sa vypočítať.
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Omikron obchádza vakcináciu,predošlé typy nie.Myslím že nikto nepovedal zo zdravotníctva že kto je očkovaný nemôže dostať chorobu,ale všetci povedali že je vysoko pravdepodobné že očkovaní ľudia toto super ochorenie prejdú ľahšie a jednoduchšie-pokiaľ príroda nerozhodne inak.Pri neočkovaných sa skôr očakáva náročný priebeh ochorenia a to sa aj deje.Nehľadajte v medicíne logiku ani pravidlá,nedá sa vypočítať.
lenže u nás liečia politici a tí donedávna vehementne tvrdili že "vakcína je zdravie"," vakcína je sloboda" druhá myšlienka(konšpiračná) čítal som nedávno "Japonská farma firma vyhodnotila ivermektin ako účinný" čo s tým som z týchto informácií zmätený.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ty si fakt myslíš že táto sebranka niečomu rozumie?Ved nedokázali spraviť ani diplomovku v Sládkovičove,prečo by mali rozumieť medicíne?
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

BXLmiami
Ty si fakt myslíš že táto sebranka niečomu rozumie?Ved nedokázali spraviť ani diplomovku v Sládkovičove,prečo by mali rozumieť medicíne?
Problém je v tom, že vedia za nás rázne rozhodnúť, bez zodpovednosti, ale niekedy to môže mať ďalekosiahle následky.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Nemôžu si myslieť že bez zodpovednosti.Všetci vieme kto je zodpovedný a v dnešnom svete sa neschováš.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pokiaľ príroda nerozhodne inak.....takže ako aj pri inej "liečbe" indivindi.....ale to aj trebalo hlásiť.......lebo ľudia verili/veria a hups ..... čerstvo z okolia....3x očko nakazila svoju 3x očko matku.... prvá doma v 40ciatkach horúčkach bola...druhá mŕtva.....(:
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať