Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
Ak tomu nerozumieš, spytaj sa takých, čo su zamestnanci v ambulanciach vš.lekárov. Niektorí ludia každy tyžden, aj par krat do tyždna v čakarni.
A prečo, kto je na vine? Prečo sa opakovane vracajú?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Ďalší útok najmä na dôchodcov?
https://mediweb.hnonline.sk/zdn/nazo...ulantnej-sfere

"Napríklad vyšetrenia „pre dobrý pocit“, obchádzanie čakania cez urgenty, čierne pasažierstvo v záchrankách, nahrádzanie sociálnej starostlivosti nemocničným pobytom, ale aj chýbajúca emancipácia a sebavedomie... "

Neviem si predstaviť, že by v dobe covidu išiel niekto len tak z pasie medzi ľudí do čakární.
Ktovie, ako im vyšli štatistiky návštevnosti počas týchto dvoch rokov.
Mali by hovoriť o zanedbanej starostlivosti a nie o ďalšom sťahovaní peňazí z ľudí.
Skôr chcú odpútať od nedostatku lekárov.


,(Mihál u Tódovej vysvetľoval. ako sa zanedbali dôchodky. hlavne tie spred cca 20 rokov.)
Mihál by si mal vstúpiť do svedomia a nie víriť vodu.
On, ako minister, o koľko zdvihol dôchodky ? On skôr plánoval zdvihnúť vek odchodu do dôchodku.
Keď ho čítam, bičak sa mi vrecku otvára.

K tomu čiernemu pasažierstvu ?
Šak jasné, že funguje...roky rokúce. Snáď nie je potrebné zdôrazňovať, že o akú skupinu sa jedná....či ?

Čo ty si nevieš predstaviť, inde je to tvrdá realita.

Nedostatok lekárov (a aj iné profesie) by som vyriešil veľmi rýchlo.
Absolventi VŠ by dostali na výber...buď zacvakať komplet štúdium (a kľudne do toho zahrnúť aj prospechové štipko) alebo odmakať pár rokov podľa umiestnenia ...
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
kopretinka
mali ste niekto ružu? boli ste s tým v nemocnici či doma?
Mala som pred 10 rokmi, ležala som na kožnom v nemocnici
a to pošle obvodná? alebo ako to teraz funguje? Vypíše papier a idem sa prihlásiť na príjem?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
duves
Ak tomu nerozumieš, spytaj sa takých, čo su zamestnanci v ambulanciach vš.lekárov. Niektorí ludia každy tyžden, aj par krat do tyždna v čakarni.
A prečo, kto je na vine? Prečo sa opakovane vracajú?
žeby zápal švindlov?
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Na českom portále doporučil jeden na klby, klbovu vyživu: Animal Flex a Survival Joint complex Fair. Máte s tým niekto skúsenosti?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
veronikasad
kopretinka
mali ste niekto ružu? boli ste s tým v nemocnici či doma?
Mala som pred 10 rokmi, ležala som na kožnom v nemocnici
a to pošle obvodná? alebo ako to teraz funguje? Vypíše papier a idem sa prihlásiť na príjem?
Ale kdeže..tak to nefunguje.

Predsa ku kožnému sa chodí bez výmenného lístka...a aj keby tomu tak nebolo, tak som ešte nezažil aby na základe nejakého lajstra od obvoďáka prijali rovno na oddelenie.

Čiže postup je nasledovný a bez rozdielu oddelenia :
1. Obvodný lekár dá výmenný lístok
2. Príslušné oddelenie v nemocnici pacienta vyšetrí a príjme - odošle na lôžkovú časť.
3. Existuje aj ďalší postup...že oddelenie odošle pacienta na rôzne vyšetrenia.
V prípade plánovanej operácie si pacient pobehá predoperačné vyšetrenia a až potom dôjde ku príjmu samotnému.
0 1
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
veronikasad
kopretinka
mali ste niekto ružu? boli ste s tým v nemocnici či doma?
Mala som pred 10 rokmi, ležala som na kožnom v nemocnici
a to pošle obvodná? alebo ako to teraz funguje? Vypíše papier a idem sa prihlásiť na príjem?
kožná volala do nemocnice, je to infekčné ochorenie, ktoré sa rado vracia. Aj ja som mala jednu recidívu. Dlhodobé užívanie ATB, aj po odznení príznakov...
Naposledy upravil veronikasad : 02.06.22 at 15:45
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no toto bude ešte zábava.. "V súčasnej situácii sú na infekčnom oddelení hospitalizovaní výlučne pacienti s ochorením COVID-19." zo stránky nemocnice....
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kopretinka
no toto bude ešte zábava.. "V súčasnej situácii sú na infekčnom oddelení hospitalizovaní výlučne pacienti s ochorením COVID-19." zo stránky nemocnice....
ležala som na kožnom, nie infekčnom - v samostatnej izbe, druhý raz sme boli dve s rovnakou diagnozou
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

veronikasad
kopretinka
no toto bude ešte zábava.. "V súčasnej situácii sú na infekčnom oddelení hospitalizovaní výlučne pacienti s ochorením COVID-19." zo stránky nemocnice....
ležala som na kožnom, nie infekčnom - v samostatnej izbe, druhý raz sme boli dve s rovnakou diagnozou
v TN nemocnici nie je kožné lôžkové,iba ambulancia.
0 1
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

zasa nás chcú odrbať
https://www.facebook.com/photo?fbid=...74196278171980
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no,a je to tu,myslela som si,že aspoň cez leto bude pokoj...niektoré nemocnice v BA zakázali návštevy,lebo kovid.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Napadlo ma. Môže klamať najvyšší ústavný činiteľ svojich občanov a svojom zdravotnom stave?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

pavol54
Napadlo ma. Môže klamať najvyšší ústavný činiteľ svojich občanov a svojom zdravotnom stave?
Nie že môže. On musí. Ináč by mohli naňho hodiť sieť a odviezť ihneď do čalúnenej samotky!
5 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
pavol54
Napadlo ma. Môže klamať najvyšší ústavný činiteľ svojich občanov a svojom zdravotnom stave?
Nie že môže. On musí. Ináč by mohli naňho hodiť sieť a odviezť ihneď do čalúnenej samotky!
aj to ale ja som mysle že: diagnóza covid a potom vraj dôvod vyčerpanie, bol aj to pravý dôvod?
0 1
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Neviem o kom hovoríš,ale únavový syndron po Covide sa začína čím dalej viac sklonovať,na západe začínajú vznikať ambulancie-ano,únava trvá viac mesiacov a tí ľudia nevedia poriadne ani stáť na nohách aj ked výsledky sú OK.
3 1
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
Neviem o kom hovoríš,ale únavový syndron po Covide sa začína čím dalej viac sklonovať,na západe začínajú vznikať ambulancie-ano,únava trvá viac mesiacov a tí ľudia nevedia poriadne ani stáť na nohách aj ked výsledky sú OK.
najvyššia
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
Neviem o kom hovoríš,ale únavový syndron po Covide sa začína čím dalej viac sklonovať,na západe začínajú vznikať ambulancie-ano,únava trvá viac mesiacov a tí ľudia nevedia poriadne ani stáť na nohách aj ked výsledky sú OK.
Následky nemoci covid-19 jsou kumulativní a každé další prodělání nemoci přetrvávající příznaky zhoršuje. Tato infekce se zřejmě chová podobně jako ionizující záření, jehož účinky se celoživotně sčítají.
Marián Hajdúchmolekulární biolog
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/c...101_domaci_wes
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať