Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

pavol54
Môžem si vybrať lekára, môžem si vybrať liek, nemôžem si vybrať vakcínu
np veď vydrž, za pol roka sa budú vakcínami ponúkať. Potom si budeš mocť aj vybrať
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Aký by nastal šrumec, keby všetky labáky vlastniace vírusy predložili ich pravdivý inventúrny zoznam.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

spomína aj to video spred roka
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Po afere astra, johnson, to vyzerá tak že pôjdeme pýtať sputnik na kolenách až do Moskvy a schvaľovači falošných diplomoviek pred nami
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Ktorú si vybrať?
https://www.facebook.com/cestazazdra...749482?__xts__[0]=
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Andrej Janco je častým a vítaným hosťom, fanúšikom konšpiračného plátku Tibora Rostása, Zem a Vek.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Andrej Janco je častým a vítaným hosťom, fanúšikom konšpiračného plátku Tibora Rostása, Zem a Vek.
A čo si tým chcel povedať? Otázka znela, ktorú si vybrať. Nepoznám denný program pána Dr.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

na jednej strane, ani jeden z tých cca 2500, čo sú teraz v nemocniciach s covidom neboli očkovaní. Z nich odhadom cca 10% zomrie. Možno aj viac. Na druhej strane, v nemocniciach je kvantum ľudí hospitalizovaných s trombózami. Prichádzajú každý deň. Prichádzali aj pred tým. A ani jeden z nich nie je po očkovaní. Podľa toho, čo bolo zverejnené, len v našej okresnej nemocnici včera hospitalizovali 3.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A čo si tým chcel povedať? Otázka znela, ktorú si vybrať. Nepoznám denný program pána Dr.
Moja odpoveď bola podobná tým tvojim poniektorým...ani Kristus sa v nich nevyzná.
Ale šak daj niečo z českých luhů a hájů...tým ma vieš tiež pobaviť.

Pán doktor je iný pánko...recenzie vravia, že je solídne hovado.
Podľa neho by som si vyberal maximálne medzi vodou a minerálkou...a aj to ešte poriadne porozmýšľal.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dáška, kolkí z nich prekonali kovid ?

2.4.2008 som utiekla hrobárovi z lopaty po prekonaní trombozy a následnej embolii plúc,
Nikto sa nechce vyjadriť, či je pre mna vhodné očkovanie na COVID 19 a ak ano, ktorá vakcína.
Naposledy upravil veronikasad : 13.04.21 at 17:49
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

veronikasad
Dáška, kolkí z nich prekonali kovid ?

2.4.2008 som utiekla hrobárovi z lopaty po prekonaní trombozy a následnej embolii plúc,
Nikto sa nechce vyjadriť, či je pre mna vhodné očkovanie na COVID 19 a ak ano, ktorá vakcína.
to neviem, to je z postu, ktorý zdiela primar našej interny. Podľa neho majú takýchto pacientov odkedy nastúpil do nemocnice. Aj pred covidom.

Mám 78 ročnú tetu, bývala lekárka, žije v Taliansku. Od začiatku vyhlasovala, že ona teda astru nechce, ona si počká iba na pfizer alebo modernu. V Taliansku je situácia s očkovaním iná, tam sú ešte iba v kategorii 70+. Prišiel na ňu rad a dostala Astru. A je šťastná, že dostala. Napriek tomu, že onkologická pacientka s depresiami a neviem čím všetkým.... Jej manžel, 82+ dostal pfizera, má hlavne srdcové diagnózy
1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_
veronikasad
Dáška, kolkí z nich prekonali kovid ?

2.4.2008 som utiekla hrobárovi z lopaty po prekonaní trombozy a následnej embolii plúc,
Nikto sa nechce vyjadriť, či je pre mna vhodné očkovanie na COVID 19 a ak ano, ktorá vakcína.
to neviem, to je z postu, ktorý zdiela primar našej interny. Podľa neho majú takýchto pacientov odkedy nastúpil do nemocnice. Aj pred covidom.

Mám 78 ročnú tetu, bývala lekárka, žije v Taliansku. Od začiatku vyhlasovala, že ona teda astru nechce, ona si počká iba na pfizer alebo modernu. V Taliansku je situácia s očkovaním iná, tam sú ešte iba v kategorii 70+. Prišiel na ňu rad a dostala Astru. A je šťastná, že dostala. Napriek tomu, že onkologická pacientka s depresiami a neviem čím všetkým.... Jej manžel, 82+ dostal pfizera, má hlavne srdcové diagnózy
Ešte dodám - priamo pri očkovaní sa lekár pýtal, či užívam niečo na riedenie krvi. Po odpovedi aspirín povedal - ano, toto je dovolené.

Predpokladám, že užívaš dlhodobo liky na riedenie krvi. Tak možno by som začala z tej strany - to čo užívaš s ktorou vakcínou sa môže kombinovať.

Teda ja by som sa asi takto zariadila, keby išlo o mňa.

Lebo na jednej strane sú obavy ohľadom zrazením. Na druhej strane obavy z ťažkého priebehu. A čo si spomínam, tak ani u pfizeru ani u moderny sa zatial o zrazeninách nehovorilo
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dáša_
Dáša_
veronikasad
Dáška, kolkí z nich prekonali kovid ?

2.4.2008 som utiekla hrobárovi z lopaty po prekonaní trombozy a následnej embolii plúc,
Nikto sa nechce vyjadriť, či je pre mna vhodné očkovanie na COVID 19 a ak ano, ktorá vakcína.
to neviem, to je z postu, ktorý zdiela primar našej interny. Podľa neho majú takýchto pacientov odkedy nastúpil do nemocnice. Aj pred covidom.

Mám 78 ročnú tetu, bývala lekárka, žije v Taliansku. Od začiatku vyhlasovala, že ona teda astru nechce, ona si počká iba na pfizer alebo modernu. V Taliansku je situácia s očkovaním iná, tam sú ešte iba v kategorii 70+. Prišiel na ňu rad a dostala Astru. A je šťastná, že dostala. Napriek tomu, že onkologická pacientka s depresiami a neviem čím všetkým.... Jej manžel, 82+ dostal pfizera, má hlavne srdcové diagnózy
Ešte dodám - priamo pri očkovaní sa lekár pýtal, či užívam niečo na riedenie krvi. Po odpovedi aspirín povedal - ano, toto je dovolené.

Predpokladám, že užívaš dlhodobo liky na riedenie krvi. Tak možno by som začala z tej strany - to čo užívaš s ktorou vakcínou sa môže kombinovať.

Teda ja by som sa asi takto zariadila, keby išlo o mňa.

Lebo na jednej strane sú obavy ohľadom zrazením. Na druhej strane obavy z ťažkého priebehu. A čo si spomínam, tak ani u pfizeru ani u moderny sa zatial o zrazeninách nehovorilo
užívam dlhodobo warfarín, pred nejakým zákrokom inj. Fraxiparín. Čakam kým otvoria očkovacie centrum v PD, Pfizer je vraj vhodný aj pri liekoch na riedenie krvi (už ho zaradili aj do mojej vekovej kategorie). Dnes som začula v rádiu že v niektorom štáte očkovanie Modernou pozastavili kvoli zrazeninám.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

veronikasad
Dáša_
Dáša_
veronikasad
Dáška, kolkí z nich prekonali kovid ?

2.4.2008 som utiekla hrobárovi z lopaty po prekonaní trombozy a následnej embolii plúc,
Nikto sa nechce vyjadriť, či je pre mna vhodné očkovanie na COVID 19 a ak ano, ktorá vakcína.
to neviem, to je z postu, ktorý zdiela primar našej interny. Podľa neho majú takýchto pacientov odkedy nastúpil do nemocnice. Aj pred covidom.

Mám 78 ročnú tetu, bývala lekárka, žije v Taliansku. Od začiatku vyhlasovala, že ona teda astru nechce, ona si počká iba na pfizer alebo modernu. V Taliansku je situácia s očkovaním iná, tam sú ešte iba v kategorii 70+. Prišiel na ňu rad a dostala Astru. A je šťastná, že dostala. Napriek tomu, že onkologická pacientka s depresiami a neviem čím všetkým.... Jej manžel, 82+ dostal pfizera, má hlavne srdcové diagnózy
Ešte dodám - priamo pri očkovaní sa lekár pýtal, či užívam niečo na riedenie krvi. Po odpovedi aspirín povedal - ano, toto je dovolené.

Predpokladám, že užívaš dlhodobo liky na riedenie krvi. Tak možno by som začala z tej strany - to čo užívaš s ktorou vakcínou sa môže kombinovať.

Teda ja by som sa asi takto zariadila, keby išlo o mňa.

Lebo na jednej strane sú obavy ohľadom zrazením. Na druhej strane obavy z ťažkého priebehu. A čo si spomínam, tak ani u pfizeru ani u moderny sa zatial o zrazeninách nehovorilo
užívam dlhodobo warfarín, pred nejakým zákrokom inj. Fraxiparín. Čakam kým otvoria očkovacie centrum v PD, Pfizer je vraj vhodný aj pri liekoch na riedenie krvi (už ho zaradili aj do mojej vekovej kategorie). Dnes som začula v rádiu že v niektorom štáte očkovanie Modernou pozastavili kvoli zrazeninám.

Mama tiež berie dlhodobo tuším warfarín, mala pfizera.

Neviem, či hovorili o Moderne alebo o Jonson Jonson. Lebo to zastavili, to je jednodávková vakcína
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_

Mama tiež berie dlhodobo tuším warfarín, mala pfizera.

Neviem, či hovorili o Moderne alebo o Jonson Jonson. Lebo to zastavili, to je jednodávková vakcína
https://ereport.sk/johnson-johnson-sa-stopol-v-europe/
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
pavol54
Môžem si vybrať lekára, môžem si vybrať liek, nemôžem si vybrať vakcínu
Bol som v elektro hobby, kúpil som si pajkovačku a vak cínu.
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Devět koronavirových vakcín přehledně: Jak se liší cena a účinek a kolik dostane ČR?

https://zpravy.aktualne.cz/zahranici...aac1f6b220ee8/
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

duves
pavol54
Môžem si vybrať lekára, môžem si vybrať liek, nemôžem si vybrať vakcínu
Bol som v elektro hobby, kúpil som si pajkovačku a vak cínu.
A nezabudol si na kar anténu?
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale inak pavol54 je asi mlady chlapec. Ak by nebol, pametal by si, že v škole pri vakcinícii za komančov (tetanus, TBC a pod), ked sa hromadne chodilo k lekarke, tak žiadny vyber nebol. Pichli ti to, ani nevieš čo, ani sme nemukli. Po tetanovke do nohy sme par dní krívali. Nikto sa nikde nesťažoval na nejake vedlajšie prejavy.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

duves
Ale inak pavol54 je asi mlady chlapec. Ak by nebol, pametal by si, že v škole pri vakcinícii za komančov (tetanus, TBC a pod), ked sa hromadne chodilo k lekarke, tak žiadny vyber nebol. Pichli ti to, ani nevieš čo, ani sme nemukli. Po tetanovke do nohy sme par dní krívali. Nikto sa nikde nesťažoval na nejake vedlajšie prejavy.
Ale oni boli už zaužívané, tu ide o novinky. Tie, ktoré spomínaš sa vyrábali klasickým spôsobom.
My sme ani k lekárke nemuseli chodiť, očkovalo sa v triedach.
Dnešná TB s Pele, kde odpovedá na otázku očkovania - vyslovil iba svoj osobný názor, nikomu nič neodporúča, hovoril iba za seba, že sa ešte nedá očkovať žiadnou látkou.
(pred koncom)
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať