Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Tweety
A v opačnom garde je to pre teba už problém?
Ano, JE! Uz si si mohla vsimnut, ze si velmi potrpim na slobodnu volu, a plne respektujem aj slobodnu volu inych.
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
... Uz prestante oberat ludi aj o to posledne co maju, o slobodnu volu!
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
...
Inak by som pripomenula názov tejto témy : "Čo môžem aktuálne urobiť pre svoje zdravie". A ja osobne si veru nemyslím, že tieto - niekedy až nenávistné príspevky od viacerých prispievateľov niečo pre naše zdravie urobia. či? Mňa osobne to už teda riadne otravuje . Toľko "odborníkov" sa tu vyrojilo, že až!
Dovolila by som si poprosiť všetkých prispievajúcich, nech sa snažia skôr o nejaké dobré rady, alebo aspoň niečo na zmiernenie - nie prispievať k napätiu a urážať sa navzájom (a zvyšovať si zbytočne tlak).
Želám pekný deň - idem si dať môj vlastnoručne vyrobený elixír z medvedieho cesnaku a dokončím výrobu pagaštanovej masti (kto chce, môže si vygúgliť účinky )
9 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
6 3
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

anet
Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
teba snáď platí nejaká pohrebná služba.....
1 2
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

bjuty smis
anet
Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
teba snáď platí nejaká pohrebná služba.....
toto je dobré........
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

bjuty smis
teba snáď platí nejaká pohrebná služba.....
akcie su az od februara
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
Uz prestante oberat ludi aj o to posledne co maju, o slobodnu volu!
Sloboda jedného sa končí tam, kde sa začína sloboda druhého.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Katy, súhlasím v tom, že v tejto téme by sa malo radiť, čo môžeme urobiť pre svoje zdravie. Téma sa však zmenila na osočovanie, strašenie a vytváranie paniky. Preto sa pýtam, nenapadlo vám, čo tu stále strašíte, že nie každý sa môže chrániť očkovaním? Nevadia vám tie mŕtvoly, ktoré tu ako odstrašujúce obrázky propagujete?? Podľa mňa je celé to zverejňovanie mŕtvol vrcholne neetické. No a ľudia predsa umierajú aj na iné diagnózy, alebo tie už prestali existovať? To si tu budeme pingpongovať telá z jedného kovidového brehu na druhý nekovidový? (Ja denne vidím podobné časti tiel na krabičke mlb, otáčam ju v ruke, ale poviem si, no však zajtra, alebo možno o rok..., fuj, fuj.

Mne príspevky od anet nevadia, sú s nadhľadom a vtipné tam, kde sa to vtipné hodí, na rozdiel od niektorých iných. Tie jej navodia dobrú náladu, nie sú provokačné, skôr občas podpichnú, aby sme mysleli aj pozitívne.

Niekto tu napísal, že prečo sa tu furt a stále pridávajú príspevky o tom, že tá korona nič nie je, či zo života a smrti sa tu robí dobrý deň. Nevidela som, aspoň teda mňa "nezasiahol" nijaký taký príspevok. Mne osobne vadia také smrtkové, a také, čo urážajú.
8 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Katy a R
len k tomuto by som - teba fakt niekto oberá o slobodnú vôľu? ... a kde? - tu na Porade? alebo ťa nútia k niečomu? Veď ty máš tu pomaly najviac príspevkov - kde pretláčaš svoj názor. A veď aj my ostatní chceme mať svoju slobodnú vôľu.
Katy, nesuhlasim. Pridam link, ale nikoho neosocujem vyjadreniami dezolat, hlupak a pod. ani naopak, nikoho nenazyvam ovcou. Nikomu nekazem hltat ivermectin a borovicku, ale ani nikomu nekazem sa ist ockovat.
keďže si ma citovala - vidíš v mojom príspevku to, čo si napísala??? Ja fakt nechápem, k čomu ťa tu na porade, alebo inde nútia? Len som chcela vedieť že kto a kde ťa oberá o slobodnú vôľu. Máš tu príspevkov až až...realizuješ sa koľko chceš ... tak fakt neviem... ???
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moja mama bola včera u internistky...nikdy netestovana a neočkovana.... lekárka sa jej opýtala na očkovanie..mama,že nie je a neda sa očkovať boji sa vedľajších účinkov...ako decko prekonala zápal srdcového svalu...od telocviku oslobodená celú ZŠ aj SŠ....prekonala 4x zápal pľúc,jej brat zomrel na ulici na emboliu,babka mala dve embólie-prezila..pýtam sa čo povedala lekárka NIČ...
Keď bola naposledy u svojej onkologičky tá o očko ani ťuk...
To je voľba mojej mamy....
6 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kvaka
Katy, súhlasím v tom, že v tejto téme by sa malo radiť, čo môžeme urobiť pre svoje zdravie. Téma sa však zmenila na osočovanie, strašenie a vytváranie paniky. Preto sa pýtam, nenapadlo vám, čo tu stále strašíte, že nie každý sa môže chrániť očkovaním? Nevadia vám tie mŕtvoly, ktoré tu ako odstrašujúce obrázky propagujete?? Podľa mňa je celé to zverejňovanie mŕtvol vrcholne neetické. No a ľudia predsa umierajú aj na iné diagnózy, alebo tie už prestali existovať? To si tu budeme pingpongovať telá z jedného kovidového brehu na druhý nekovidový? (Ja denne vidím podobné časti tiel na krabičke mlb, otáčam ju v ruke, ale poviem si, no však zajtra, alebo možno o rok..., fuj, fuj.

Mne príspevky od anet nevadia, sú s nadhľadom a vtipné tam, kde sa to vtipné hodí, na rozdiel od niektorých iných. Tie jej navodia dobrú náladu, nie sú provokačné, skôr občas podpichnú, aby sme mysleli aj pozitívne.

Niekto tu napísal, že prečo sa tu furt a stále pridávajú príspevky o tom, že tá korona nič nie je, či zo života a smrti sa tu robí dobrý deň. Nevidela som, aspoň teda mňa "nezasiahol" nijaký taký príspevok. Mne osobne vadia také smrtkové, a také, čo urážajú.
Anka ten film so Zázvorkovou a kopeckým si videla,? koľkým sa "zlepšil" zdravotný stav tým že iných nasrali? Treba to tak brať aj s niektorými prispievateľmi.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Moja mama bola včera u internistky...nikdy netestovana a neočkovana.... lekárka sa jej opýtala na očkovanie..mama,že nie je a neda sa očkovať boji sa vedľajších účinkov...ako decko prekonala zápal srdcového svalu...od telocviku oslobodená celú ZŠ aj SŠ....prekonala 4x zápal pľúc,jej brat zomrel na ulici na emboliu,babka mala dve embólie-prezila..pýtam sa čo povedala lekárka NIČ...
Keď bola naposledy u svojej onkologičky tá o očko ani ťuk...
To je voľba mojej mamy....
Detto pacient tiež tam, hádam podobný vek, lekár sa ho spýtal až v závere, či je očkovaný. Vysvetlil prečo nie. Žiadne odporúčania ani nátlak.
.
Na druhej strane títo ľudia vedia ako každý s vyšším IQ, že covid pas nastúpi aj tak celoplošne. Otázka času. Výhodou starších ľudí je už prežitý život a nadhľad nad situáciou. Nie je to o pesimizme.
.
4 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Súhlasím s Ankou, čo sa anet týka. Ona jediná sem vnáša aj humor a odľahčí tému. Nikdy nikoho hlúpo neuráža. Napriek tomu ju podchvíľou niekto viac, či menej pranieruje. Nečudo, že občas potom pritvrdí. Aký požičaj, taký vráť.

Myslíte si, že vaše príspevky ako jej oponentov sú nejako silno povzbudivé na psychiku? Tiež je to celé o tom, že daj sa zaočkovať a zapadni do stáda. Už mám fakt pocit, že ak by som bola jediná nezaočkovaná, ktorá chýba do počtu, aby sa splnilo percento ... no tak ma násilne odchytia na ulici a pichnú a čo bude so mnou ďalej už nebude nikoho zaujímať.

Ľuďom už fakt hrabe. Myslíte si, že všetko zachráni očkovanie. No to v akých sme sra.kách nezachráni ani ak sa v tomto momente na komplet všetci podvolia a zaočkujú.

Takže k téme čo môžem urobiť pre svoje zdravie. Hlavne sa z toho všetkého nepoondieť od strachu a žiť. Neprežiť celé roky korony v neustálom strachu, obavách a odsudzovaní iných názorov. Starať sa v rámci možností o svoje zdravie a imunitu. Stačí si intuitívne nájsť ten svoj receptík a vyrobiť si vlastnoručne niečo pre svoje zdravie.

Mentálne sa nastaviť pozitívnym smerom. Aj korona raz prejde a ak sa nespamätáme, tak potom budeme len pre očkovanie naprávať pošramotené medziľudské vzťahy.
8 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

lujza.j
To je voľba mojej mamy....
presne tak.... neviem o tom, žeby lekári niekoho nútili sa ísť očkovať ... nasilu . každý si môže vypočuť také či onaké odporúčania a rozhodne sa sám ..
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
keďže si ma citovala - vidíš v mojom príspevku to, čo si napísala??? Ja fakt nechápem, k čomu ťa tu na porade, alebo inde nútia? Len som chcela vedieť že kto a kde ťa oberá o slobodnú vôľu. Máš tu príspevkov až až...realizuješ sa koľko chceš ... tak fakt neviem... ???
Katy prepac, ale niekde som napisala ze konkretne mna oberaju o slobodnu volu?
Pisem vo vseobecnosti. Ja v podstate len odpovedam na otazku, dokonca aj na taku kde pozaduju relevantnu, odbornu studiu. Ale v principe mi vadi presne to, ze sem umyselne podsuvaju hrozostrasne clanky a obrazky, s umyslom ludi zastrasovat, co povazujem za manipulovanie. A vadi mi, ze ludi s inym nazorom osocuju a tocia sa podla potreby, len aby toho cloveka ponizili.
2 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Pre svoje zdravie teraz užívam vlastnoručne vyrobený sirup z vlastnoručne dopestovaných bobkových listov. Ako prevenciu na posilnenie imunity a na podporu horných dýchacích ciest. Kto chce, ten svoj recept si nájde a nájde si aj všetky pozitíva a riziká takého sirupu.
4 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Katy, nájdu sa aj takí lekári, ktorí sa vyhrážajú pacientovi, že ho nebudú liečiť, ak sa nezaočkuje. Toto teda je nasilu. Na šťastie nie sú všetci takí.
4 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Jarka 1
Katy, nájdu sa aj takí lekári, ktorí sa vyhrážajú pacientovi, že ho nebudú liečiť, ak sa nezaočkuje. Toto teda je nasilu. Na šťastie nie sú všetci takí.
zatiaľ som v súčasnej dobe v mojich končinách nepočula ... ale spomnela som si - pred časom (keď sa porovnávame s AT) Prípad z Viedne - členka našej rodiny nesúhlasila s očkovaním dieťaťa (v AT nie je povinné) - tak veru si musela hľadať (a veľmi dlho) iného pediatra, ktorý na očkovaní netrval. To len pre info..
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

anet
Katy prepac, ale niekde som napisala ze konkretne mna oberaju o slobodnu volu?
Pisem vo vseobecnosti. Ja v podstate len odpovedam na otazku, dokonca aj na taku kde pozaduju relevantnu, odbornu studiu. Ale v principe mi vadi presne to, ze sem umyselne podsuvaju hrozostrasne clanky a obrazky, s umyslom ludi zastrasovat, co povazujem za manipulovanie. A vadi mi, ze ludi s inym nazorom osocuju a tocia sa podla potreby, len aby toho cloveka ponizili.
Anet - keď už si to tu takto "vytmavujeme" - keby si nebola napísala ten príspevok o 11.50 , tak by mi ani nenapadlo sem vôbec niečo písať. .ešte raz citujem tú tvoju konkrétnu vetu (nie je to vôbec písané vo všeobecnosti) :
" ... Uz prestante oberat ludi aj o to posledne co maju, o slobodnu volu!"
Tak ako si mám vysvetliť to tvoje burcovanie - kto koho oberá o slobodnú vôľu? vari teba? . podľa množstva tvojich príspevkov asi ťažko!
Dobre by bolo - aktuálne pre zdravie - vypnúť poradu - aj PC ? Alebo riešiť nesmrteľnosť chrústov.
1 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

Katy a R
Tak ako si mám vysvetliť to tvoje burcovanie - kto koho oberá o slobodnú vôľu? vari teba? . podľa množstva tvojich príspevkov asi ťažko!
Podla mnozstva ich (nebudem menovat) za sebou nasledujucich prispevkov s komentami typu dezolati a pod. umyselne podsuvaju ludom strach ale len jednostranne. (klikni si aj na par predoslych stran) Ja som sa najprv komentovaniu aj chcela vyhnut, ale ked sem dnes pripol smrtku, snazila som sa temu odlahcit. A potom to uz islo Nevedela som ze niekoho vyburcujem
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať