Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Mila123
správne, Pavol zabudol na prevenciu, očkovanie je predsa prevenciou proti ochoreniu......
domnievam sa, že nezabudol, dobre to vie, už sme to riešili, dával som link na príbalový leták Moderny
Dopl: Riešili sme medzi 9.10-15.10 stránky okolo 184-186+-
tam je aj ten citát o vakcíne z príbalového letáku moj príspevok 16.10.21 12:40
Naposledy upravil majkii : 31.10.21 at 17:54
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
".
A ked ockovanie a napr. aj hltanie liekov je podla vas prevencia ... tak amen-tma.
Anet...požiadam ťa vzhľadom na citáciu...porozmýšľaj vopred, čo napíšeš...
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
anet
".
A ked ockovanie a napr. aj hltanie liekov je podla vas prevencia ... tak amen-tma.
Anet...požiadam ťa vzhľadom na citáciu...porozmýšľaj vopred, čo napíšeš...
Pravda. Opravim sa, ak sa bavime o primarnej prevencii v zmysle posilnovania obranyschopnosti - zdravej vyzive a pod.
I ked ja medikaciu nepovazujem za prevenciu. Medikamenty uzijem lebo som chora.
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

anet
Ty si sa zameral na toho Pala a tahas ho za slovicka... s cielom z neho spravit "bludara".
A ked ockovanie a napr. aj hltanie liekov je podla vas prevencia ... tak amen-tma.
A bjuty ked nevie kam z konopy, tu peni ... akoby mu Sulo zabudol kona pridelit, ked uz teda priiznal ten ranc. (pochybujem zeby niekto z tu slusne diskutujucich chodil nieco blokovat, alebo niekam vyblakovat)
Nehnevaj sa, nikto z nikoho nič nerobí, ale už sme tento jeho nezmysel riešili medzi 9.10 a 16.10, vedel som o jeho konštrukte s tou reklamou. Nejde o slovíčka ale o to, nikto okrem pavla netvrdil, že očkovaním sa vyliečiš! To je bohapustá fabulácia, ku ktorej sa aj priznal.
Ty si do tejto debaty vstúpila (ja som reagoval priamo na pavla), len preto že si vzájomne pritakávate, ale uznávam, že jeho o fabulácii si nemusela vedieť
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
majkii
anet
Ved prvu a druhu uz maju za sebou, teraz ide tretia ... ake polopravdy? Ved to je medialne znamy fakt.
Na otazku, ktoru si polozil mne, som odpovedala linkami ako si chcel.
Ze ty si mal na mysli aj zvysok Palovej otazky, to uz nie je moja vec. Ste svojpravny, opytaj sa jeho.
Kde som napisala, ze ja ludom nieco zelam?
Napisala som dufam ... co je na tom zle, dufat v nieco nadprirodzene, nadpozemske, vyuzitelne? Ci uz ani to sa nesmie? Spievat bolo zakazane, dufat bude zakazane ... a potom ze kto sa udrel do hlavy.
Reagovala si na môj príspevok adorovanín na nepravdy, (ktorú opakovane dal pavol) úmyselným vynechaným časti jeho tvrdenia,
Ako už predtým a aj teraz nižšie pavol priznal, že konštruktom z motta očkovacej lotérije "byt zdravý je výhra" sa dopracoval k zavádzajúcemu a zjavne nepravdivému tvrdeniu " vláda urobila dve veci ....- očkovať prvou druhou treťou možno aj x - tou dávkou budeme vyliečení!"
toto je vykonštruovaná nepravda
správne, Pavol zabudol na prevenciu, očkovanie je predsa prevenciou proti ochoreniu......
preto je 68% testovaných neočkovaných pozitívnych, ten zbytok do 100% je čo? predsa očkovaných
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

majkii
anet
Ved prvu a druhu uz maju za sebou, teraz ide tretia ... ake polopravdy? Ved to je medialne znamy fakt.
Na otazku, ktoru si polozil mne, som odpovedala linkami ako si chcel.
Ze ty si mal na mysli aj zvysok Palovej otazky, to uz nie je moja vec. Ste svojpravny, opytaj sa jeho.
Kde som napisala, ze ja ludom nieco zelam?
Napisala som dufam ... co je na tom zle, dufat v nieco nadprirodzene, nadpozemske, vyuzitelne? Ci uz ani to sa nesmie? Spievat bolo zakazane, dufat bude zakazane ... a potom ze kto sa udrel do hlavy.
Reagovala si na môj príspevok adorovanín na nepravdy, (ktorú opakovane dal pavol) úmyselným vynechaným časti jeho tvrdenia,
Ako už predtým a aj teraz nižšie pavol priznal, že konštruktom z motta očkovacej lotérije "byt zdravý je výhra" sa dopracoval k zavádzajúcemu a zjavne nepravdivému tvrdeniu " vláda urobila dve veci ....- očkovať prvou druhou treťou možno aj x - tou dávkou budeme vyliečení!"
toto je vykonštruovaná nepravda
Takže Heger dnes večer v správach JOJ klamal?
0 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
Takže Heger dnes večer v správach JOJ klamal?
to neviem, nevidel som
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

majkii
pavol54
Takže Heger dnes večer v správach JOJ klamal?
to neviem, nevidel som
Tak pozeraj a neblábol že konšpirujem, nie som inštitúcia vykonávajúca presný záznam výrokov politikov a iných zodpovedných osobností vo hromadne oznamovacích zariadeniach.
1 2
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
majkii
pavol54
Takže Heger dnes večer v správach JOJ klamal?
to neviem, nevidel som
Tak pozeraj a neblábol že konšpirujem, nie som inštitúcia vykonávajúca presný záznam výrokov politikov a iných zodpovedných osobností vo hromadne oznamovacích zariadeniach.
Pomýliť sa môže každý, ale ty si dobre vedel, že fabuluješ bláboly, už sme to predtým riešili. už mi je jasné prečo sleduješ reklamy, zrejme ich považuješ za hromadné oznamovacie prostriedky
Naposledy upravil majkii : 31.10.21 at 21:13
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
Mila123
majkii
anet
Ved prvu a druhu uz maju za sebou, teraz ide tretia ... ake polopravdy? Ved to je medialne znamy fakt.
Na otazku, ktoru si polozil mne, som odpovedala linkami ako si chcel.
Ze ty si mal na mysli aj zvysok Palovej otazky, to uz nie je moja vec. Ste svojpravny, opytaj sa jeho.
Kde som napisala, ze ja ludom nieco zelam?
Napisala som dufam ... co je na tom zle, dufat v nieco nadprirodzene, nadpozemske, vyuzitelne? Ci uz ani to sa nesmie? Spievat bolo zakazane, dufat bude zakazane ... a potom ze kto sa udrel do hlavy.
Reagovala si na môj príspevok adorovanín na nepravdy, (ktorú opakovane dal pavol) úmyselným vynechaným časti jeho tvrdenia,
Ako už predtým a aj teraz nižšie pavol priznal, že konštruktom z motta očkovacej lotérije "byt zdravý je výhra" sa dopracoval k zavádzajúcemu a zjavne nepravdivému tvrdeniu " vláda urobila dve veci ....- očkovať prvou druhou treťou možno aj x - tou dávkou budeme vyliečení!"
toto je vykonštruovaná nepravda
správne, Pavol zabudol na prevenciu, očkovanie je predsa prevenciou proti ochoreniu......
preto je 68% testovaných neočkovaných pozitívnych, ten zbytok do 100% je čo? predsa očkovaných
Pali, musíš predsa vedieť čo je na 100% isté ......(dane a smrť), očkovania sú prevenciou proti ochoreniu, nikto nikdy netvrdil, že sú 100%....tak napríklad chrípky (nie covid 19) majú 50 % účinnosť......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Zabudla? si napísať, že medzi očkovaniami, na ktoré sme zvyknutí a tými na covid je obrovský rozdiel.
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Zabudla? si napísať, že medzi očkovaniami, na ktoré sme zvyknutí a tými na covid je obrovský rozdiel.
dám sa poučiť, aký?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ale no tak...ty si tu za zdravotníka, tak sa nerob hlúpa, dočasnosť ti nič nehovorí?
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Ale no tak...ty si tu za zdravotníka, tak sa nerob hlúpa, dočasnosť ti nič nehovorí?
Kuky, nevedela som, že ak človek niečo nevie, že je hlúpy.......ale o akej dočasnosti píšeš???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Prepáč, nemyslela som to ako urážku, ale každý vie, že sú neodskúšané a schválené len dočasne. A čo sa píše o zložení... sa nečudujem, že toľko ľudí sa nechce dať očkovať.
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Prepáč, nemyslela som to ako urážku, ale každý vie, že sú neodskúšané a schválené len dočasne. A čo sa píše o zložení... sa nečudujem, že toľko ľudí sa nechce dať očkovať.
Kuky myslíš na tých, napr. v EÚ Buharov, Rumonov a Slovákov????
napríklad mňa pobavil o nové tvrdenie o Ivermektíne, že ho už schválili na používanie......to áno, lieči.......
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Mila123
pavol54
Mila123
majkii
anet
Ved prvu a druhu uz maju za sebou, teraz ide tretia ... ake polopravdy? Ved to je medialne znamy fakt.
Na otazku, ktoru si polozil mne, som odpovedala linkami ako si chcel.
Ze ty si mal na mysli aj zvysok Palovej otazky, to uz nie je moja vec. Ste svojpravny, opytaj sa jeho.
Kde som napisala, ze ja ludom nieco zelam?
Napisala som dufam ... co je na tom zle, dufat v nieco nadprirodzene, nadpozemske, vyuzitelne? Ci uz ani to sa nesmie? Spievat bolo zakazane, dufat bude zakazane ... a potom ze kto sa udrel do hlavy.
Reagovala si na môj príspevok adorovanín na nepravdy, (ktorú opakovane dal pavol) úmyselným vynechaným časti jeho tvrdenia,
Ako už predtým a aj teraz nižšie pavol priznal, že konštruktom z motta očkovacej lotérije "byt zdravý je výhra" sa dopracoval k zavádzajúcemu a zjavne nepravdivému tvrdeniu " vláda urobila dve veci ....- očkovať prvou druhou treťou možno aj x - tou dávkou budeme vyliečení!"
toto je vykonštruovaná nepravda
správne, Pavol zabudol na prevenciu, očkovanie je predsa prevenciou proti ochoreniu......
preto je 68% testovaných neočkovaných pozitívnych, ten zbytok do 100% je čo? predsa očkovaných
Pali, musíš predsa vedieť čo je na 100% isté ......(dane a smrť), očkovania sú prevenciou proti ochoreniu, nikto nikdy netvrdil, že sú 100%....tak napríklad chrípky (nie covid 19) majú 50 % účinnosť......
Aby bolo každému jasné ani raz som tu nespomenul ani nikoho nemotivoval proti očkovaniu takže žiadne konšpi a polopravdy nešírim ale tí čo spoločnosť tak vehementne a, nahovárajú na očkovanie strácajú na dôveryhodnosti ak nepovedia aj b, teda aj zápory, myslím si že by viac získali nerozhodných. samotní výrobcovia na začiatku tvrdili že účinnosť ich vakcín je na 95%, ale odkiaľ sa berie vyše 20% nakazených zaočkovaných v nemocniciach, v tichosti zmĺkli.
nemám čas ani chuť sledovať konšpiračné informácie ovšem ak rtvs, joj, markíza a ta3 nie sú konšpiračné. Ak niečo povie politik ktorý sa podieľa na riadení štátu tak by to mal byť fakt čerpaný z dostatku informácií ktoré mne nechodia na stôl a mal byť pre mňa ako občana záväzný (opoziční ma nezaujímajú neriadia štát ).
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Katy a R
pre Korela - že ak by si chcela ušetriť - v internetovej ponuke lekární si kúpiš test na protilátky asi za 7 eur - sice píšu, že to má robiť zdravotník - ale je to krv z prsta, tak by si mohla zvládnuť. Inak aj pri slinovom teste to píšu. Tiež vitamín D (1000 IU a 360 tabletiek) môžeš dostať zadarmo - (kampaň naturamedu) - teda za 1,75 poštovné.
Ja som za test na protilátky zaplatila vlani 30 eur ...
Tiež sem pripnem - že som bola veľmi "milo" prekvapkaná - žej lekár môže pri jednej návšteve pacienta riešiť len jeden problém (skoro som spadla zo stoličky.) Takže keď máš problém so žalúdkom a nebodaj ti tečie aj z uší ... tak asik treba prísť na aj druhý deň ?
Ak vyšlo nejaké nariadenie pre ambulancie a práve v tejto dobe, tak je to ozaj prezieravý ťah. )) Preto mi lekár zrejme povedal, že mi predpíše IVM tento týždeň.
Namiesto toho, aby sa ľudia vyhýbali miestam s možným väčším výskytom vírusu, tak tam budú naháňaní.
Čo sa týka liekov a doplnkov, ide o princíp, že sa začínajú lieky pomaly ale isto presúvať na vrecká pacientov. Až si ich budú platiť nakoniec sami. Toto je nám každému jasné, kam zdravotníctvo speje roky.
Ja si zatiaľ všetko kupujem aj bez lekára okrem základu, viem si poradiť. Ale je fakt, že zdrav. starostlivosť sa veľmi zmenila. Požadované vyšetrenia aj nárok na lieky.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

pavol54
... ale odkiaľ sa berie vyše 20% nakazených zaočkovaných v nemocniciach, v tichosti zmĺkli.
Odpoviem ti aktualnou studiou https://www.thelancet.com/journals/l...648-4/fulltext
Alebo inak laicky, ockovanci si to siria medzi sebou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať