Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kukučka
Dáša, ja žasnem, to naozaj sa s touto vetou stotožňuješ?
Citujem: Na výber teda máme úplne bezpečnú a praxou odskúšanú účinnú vakcínu.
ja tiež sa stotožňujem......so skutočnosťou, že je to tak......
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Do slovenských nemocníc denne prijímajú už viac ako dve stovky pacientov s covidom, drvivá väčšina z nich je nezaočkovaná. Z dát z nemocníc je zrejmé, že čím je situácia horšia, tým viac sa mení pomer v neprospech nezaočkovaných.(citácia z N-ka)
3 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
DATA BEZ PATOSU:

K informácii, že u pozitívnych je očkovaných 30% a
K informácii, že u hospitalizovaných je očkovaných 20%

chýbala informácia: Ako je to na pľúcnej ventilácii?

Nuž tak tam je to tak, že na ventilátori prijali spolu za DETLU 745 pacientov. Rovných 13% bolo očkovaných a 87% bolo neočkovaných.

Očkovaných na ventilátoroch bolo 98, čo nie je ani 100.
NEočkovaných bolo už 647.

Ventilátori sú samozrejme pre každého. Ale ak, len si predstavte, že Ak by sme boli zaočkovaní všetci, tak by sme prijali na ventilátori asi 200 pacientov namiesto 745.
ZA-NE.png  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
.... Japonci nebboli spokojní s výsledkami očkovania, po nasadení Ivermektínu prudký pokles nových prípadov z tisícov na stovky
A v tom Japonsku to kleslo z cca 24 000 na 600 nových prípadov, k tomu si nič nenašiel?[/QUOTE]

Vážne po nasadení Ivermektínu ?
Nie je to náhodou aj preto, že Japonsko má zaočkovaných vyše 7% obyvateľstva ?

Preklad :

Viac ako 70 percent japonskej populácie je teraz plne zaočkovaných, pričom približne 77 percent populácie dostalo aspoň jednu dávku vakcíny proti Covid-19. Keďže miera infekcií dramaticky klesla, takmer všetky obmedzenia vrátane zákazu alkoholu boli zrušené. Vláda však zostáva opatrná pred možným nárastom aktívnych prípadov bližšie ku koncoročným sviatkom.

The Japan Times uvádza, že v záujme zachovania verejnej bezpečnosti sa vláda teraz snaží poskytnúť všetkým obyvateľom, ktorí boli plne zaočkovaní proti Covid-19, tretiu posilňovaciu dávku. Podľa novín vláda pôvodne plánovala uprednostniť zdravotníckych pracovníkov, ale rozhodla, že posilňovacie injekcie by mali byť dostupné aj pre každého, kto chce dostať tretiu dávku. Očkovanie pre zdravotníkov sa má začať v decembri tohto roku.
https://www.timeout.com/tokyo/news/j...r-shots-102821

Blog aj grafmi a mapou Japonska
https://blog.sme.sk/jakubkonecny1/sp...hliku-fixinela
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Na zamyslenie (z FB).......
Dnes mi volal blízky človek. Je v nemocnici. Chcel sa rozlúčiť, pretože nevie, či to zvládne. Už mám dosť týchto svíň, potulých klerikov, hajzlov, čo klamú o hodnote živote, mafiánskych pešiačikov, gangstrov, ktorí sa vydávajú za hlas ľudí, pretože oni zabíjajú, na ich rukách je krv všetkých umierajúcich na zápal pľúc, v ich hlavách sa zrodila úchylná predstava, že to takto môžeme ťahať.
Za každú jednu smrť môžu politickí vrahovia, za pacientov v agónii, za vyšinuté bludy, za slovenské národné povstanie proti vede a rozumu.
Ty, Kollár a ty Kotleba a ty Fico a Ty Krejčí a ty Pellegrini a všetci ostatní, vy ste Slovensko- 19, smrteľná choroba tejto krajiny. Vy šírite smrteľné lži a vaše mená sú synonymom politického rozhodnutia nechať umierať ľudi napriek tomu, že dnes máme nástroj, ako chráníť slabých a zraniteľných. Nikdy vám to neodpustím, nikdy.
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Včera alebo predvčerom sa tu pripli dva linky z enka, jeden od Šimečku, druhého nepoznám. Povedala som si, že to komentovať nebudem, Ale po tomto áno.
Jeden z nich v závere napísal, že tohtoročnú súčasnú situáciu mŕtvych budú mať na rukách či svedomí či budú zodpovední neočkovaní. ??? A komplet všetci?
.
Stále sa hovorí oficiálne iba o experimentálnych očkovacích látkach a bez toho, že by za ne niesol niekto zodpovednosť.
V rozhlase sa hovorí o nich ako o núdzových.
.
Niekde v systéme je asi chyba. Alebo nie?
Že sa min. rok v zime testovalo plošne v najvhodnejšom počasí pre rozvoj chrípky, z toho sa nikto neobviňuje.
Brojilo sa proti Sputniku napriek tomu, že sa ním očkovalo v mnohých štátoch sveta, to komu prospelo?
.
Kto je Šimečka? Išlo o jeho článok z blogu, kde podal svoj názor, alebo išlo o oficiálny článok redakcie ako správa alebo rozhovor? Rozhovor s niekým kompetentným to nebol.

.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Británie schválila pilulku proti covidu. Lze ji použít i při domácí léčbě
https://tv.idnes.cz/zahranicni/brita...1_idnestv_pech
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
Británie schválila pilulku proti covidu. Lze ji použít i při domácí léčbě
https://tv.idnes.cz/zahranicni/brita...1_idnestv_pech
Len dúfam, že to náš minister financií nečítal (Magorko Bláznovič) - lebo ihneď uvoľní 50 mil.€ na nákup (ako podobné pri Družici).
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
korela
Británie schválila pilulku proti covidu. Lze ji použít i při domácí léčbě
https://tv.idnes.cz/zahranicni/brita...1_idnestv_pech
Už sa teda sťahuješ?
Tam sa dokonca všetko robí inak. Jazdí sa tam po ľavej strane a rano miesto jogurtu s ovocím majú klobasu s vajcom. Tí sa teda majú.
Naposledy upravil duves : 05.11.21 at 08:47
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

KOMENTÁŘ: Další nehorázná lež Vojtěcha a covidistů, píše Václav Klaus

7. října 2021
Začátkem posledního říjnového týdne se do médií dostala nová „průlomová“ teze o covidové epidemii – ministr zdravotnictví a někteří další „odborníci“ začínají razit pojem „epidemie neočkovaných“. Za rok a půl jsme si už zvykli na různé nesmysly, ale toto je něco jiného, píše ve svém komentáři exprezident Václav Klaus.
Václav Klaus

V australském měsíčníku Quadrant jsem právě dnes četl článek Petera Smithe o „covidových statistikách“. Je až neuvěřitelné, jak identické jsou metody vytváření nepravd v České republice a v Austrálii, v Evropě a u protinožců. Peter Smith proto oprávněně začíná větou „statistiky by neměli používat nestatistici, zejména ne epidemiologové“. A uvádí řadu příkladů. Mohl bych to okopírovat, není to podobné, je to úplně stejné.

Hra na očkované a neočkované je jeden z příkladů. Podívejme se na data ockovani.opendatalab.cz o vývoji covidu minulý týden. Zaujalo mne, že podle tohoto zdroje za týden zemřelo v České republice ve spojitosti s covidem 30 neočkovaných a 30 očkovaných (plus jeden napůl očkovaný). Znamená to, že se jedná o epidemii neočkovaných? Smí se říci opravdu cokoli? Jestli jsou tato čísla informacemi o něčem, pak o tom, že očkování moc nepomáhá. (Ale statistikové vědí, že očkovaní a neočkovaní jsou zástupci v mnohém odlišných skupin obyvatel, a že se proto žádné „velké“ závěry dělat nemají)“.

Nakažených bez očkování je šestkrát víc než očkovaných. A rozdíl se zvětšuje

Michal Semín si v osobní korespondenci na základě materiálu ÚZIS všiml, že v úterý 26. října 2021 bylo v nemocnicích – „s covidem“ – 606 neočkovaných, zatímco 447 očkovaných, je to tedy 57 % : 43 %. Je to dostatečně velký rozdíl? Znamená to, že jsou v nemocnicích jen neočkovaní?

Zajímavé jsou i obrovské rozdíly mezi jednotlivými nemocnicemi. Např. v okresní nemocnici ve Frýdku-Místku je hospitalizováno 22 neočkovaných a 26 očkovaných, ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze 5 neočkovaných a 14 očkovaných, ve Fakultní nemocnici Brno 34 neočkovaných a 30 očkovaných, v Olomouci je poměr 11:10. Cokoli si o těchto náhodně vybraných číslech můžeme myslet, v žádném případě se nedá mluvit o epidemii neočkovaných.

Covid se stal epidemií neočkovaných. Vojtěch zmínil odstrašující Ostravsko

Všimněme si, že – na rozdíl od dalších nemocí – není zkoumáno, zda a jak byli lidé léčeni. Jediné kritérium je očkován vs. neočkován, což je naprostá urážka medicínské profese. Od začátku jsme upozorňovali na to, že ideology covidu a kovidismu nezajímá léčení, ale jen a jen vakcinace, očkování. Normální však vždycky bývalo nemoc léčit, nenormální je snažit se nemoc „vyzmizíkovat“, odstranit, eliminovat – navíc nevyzkoušenými vakcínami.

Říká-li ředitel u nás největší nemocnice – v Motole – Miloslav Ludvík, že mají léků na covid dostatek, ale že se nepoužívají, není to úplně absurdní?

To, co se v reálném světě děje, ovlivňují vždy a v každém případě ideje a zájmy. Je přesmyčka od léčení k vakcinaci způsobena chybnou medicínskou teorií (tedy idejemi), nebo dobře motivovanými zájmy lékařů na straně jedné a farmaceutických firem na straně druhé? Léčení je pracné a zdlouhavé, vakcinace je snadná a rychlá. To dává pro každého racionálně se chovajícího člověka zcela jasný návod – radši očkujme (a na pacienta se ani nepodívejme). Kolik pozitivně testovaných (a tím automaticky „obviněných“ z onemocnění covidem) žádný lékař nikdy neviděl? Znám osobně řadu případů tzv. nemocných s covidem, kteří se s lékařem nikdy nesetkali.

Motivace jednotlivých lékařů – čili mikrojednání – je docela pochopitelná. Něco jiného je makrojednání, motivace farmaceutického průmyslu a medicínských firem – nemocnic. Pro ty jsou finanční efekty zcela jednoznačné (platby pojišťoven za lůžko JIP jsou daleko vyšší) a přirozená motivace zvyšovat si zisk vysvětluje vše. Každý jednotlivý lékař je mikrosubjektem, ale lékaři jako celek jsou makrosubjektem se zcela specifickým chováním. Tam dominuje zájem očkovat.

Píšu (a píšeme) o tom již rok a půl. Dnešní vydělování neočkovaných a jejich vinění z epidemie je nová kvalita. Svědčí o odvaze k novému stupni obelhávání občanů.

Autor: Václav Klaus
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/c...ybava_recombee
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aspoň že tak: https://domov.sme.sk/c/22776547/covi...slovensko.html
2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

odeetta
Mila123
Na zamyslenie (z FB).......
Dnes mi volal blízky človek. Je v nemocnici. Chcel sa rozlúčiť, pretože nevie, či to zvládne. Už mám dosť týchto svíň, potulých klerikov, hajzlov, čo klamú o hodnote živote, mafiánskych pešiačikov, gangstrov, ktorí sa vydávajú za hlas ľudí, pretože oni zabíjajú, na ich rukách je krv všetkých umierajúcich na zápal pľúc, v ich hlavách sa zrodila úchylná predstava, že to takto môžeme ťahať.
Za každú jednu smrť môžu politickí vrahovia, za pacientov v agónii, za vyšinuté bludy, za slovenské národné povstanie proti vede a rozumu.
Ty, Kollár a ty Kotleba a ty Fico a Ty Krejčí a ty Pellegrini a všetci ostatní, vy ste Slovensko- 19, smrteľná choroba tejto krajiny. Vy šírite smrteľné lži a vaše mená sú synonymom politického rozhodnutia nechať umierať ľudi napriek tomu, že dnes máme nástroj, ako chráníť slabých a zraniteľných. Nikdy vám to neodpustím, nikdy.
Odhadujem, že sa zlakli a už budú poslúchať
vidím, že ste sa zamyslela....fakt hlboko........
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Ďalší útok antivaxerskej lúzy

https://www.topky.sk/cl/10/2208965/D...anie-bez-rusok
3 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pekne tam dezolátov naukladali...ako sardinky. )

teraz útok na verejného činiteľa...1 až 5 rokov....
3 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Samá biologická liečba drahá jak...
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

majkii
zdá sa, že tá čo dala mínusku zrejme schvaľuje takéto útoky, alebo ešte horšie sa ich sama účastní, nikto normálny toto nemôže schvaľovať, demokracia nie jej anarchia
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tie oné v Lídloch - je to asi nejaká LIDL turistická antivax skupinka dezolátnych oviec - stačí nájsť autobus, potom šéfa, čo to organizuje a je po výletoch.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

misoft
Tie oné v Lídloch - je to asi nejaká LIDL turistická antivax skupinka dezolátnych oviec - stačí nájsť autobus, potom šéfa, čo to organizuje a je po výletoch.
to nie je až taký problém, smeruje to ku kotlrbám
"Chystajú odvetu
Na sociálnych sieťach sa však už kopia informácie o tom, že antivaxeri, ktorí boli včera v piešťanskom Lidl, chystajú policajtom odvetu. Okrem toho na Facebooku zverejňujú fotografie, mená a služobné čísla zasahujúcich policajtov, pričom sa snažia dopátrať aj k tomu, kde bývajú. Identitu policajtov zverejnila aj asistentka Kristína Laššáková jedného poslanca – Petra Krupu z ĽSNS."

https://www.topky.sk/cl/10/2209139/T...az-antivaxerom
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať