Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 21:53
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
.
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

korela
Tá zelená káva by zaujímala aj mňa.
začala som ju užívať v tabletkách, uvidím
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
síce mám skúsenosť len so zalievanou, ale dávky konské. Ako povzbudzovák dobré, ale ak začnem jesť tak mi to tempo drží aj pri jedle, teda pre mňa ako prostriedok na chudnutie nula bodov, dojem aj predvčerajšok. Chuťove mi je príjemnejšia ako čierna kavej brr
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pavlína zkusila na hubnutí místo zelené kávy zelený salám.
Za dvě hodiny shodila tři kila.
2 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Terezia13
korela
Tá zelená káva by zaujímala aj mňa.
začala som ju užívať v tabletkách, uvidím
za týždeň mám 2 kg dole
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Terezia13
Terezia13
korela
Tá zelená káva by zaujímala aj mňa.
začala som ju užívať v tabletkách, uvidím
za týždeň mám 2 kg dole
Terezka to nemyslíš vážne. Ja ani deko....čo robíš popri tom? ...zmenila si stravovanie?..či?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prekvapkalo ma to:
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...zime-zakazana-
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Niekedy mi uz pripada...ze treba nieco nove struhnut do éteru....preco nerozpravaju o horucich napojoch....ktorymi nas krmia reklamy a nabadaju k tomu...ze prechladnutie je banalita a napoj to opravi.....pritom je lacnejsia verzia paralen alebo acylpos + caj....
Ludia sa spamataju az.ked su nakapati.....potom sa "predavkuju"napr.spominanymi citrusmi....pritom staci v primeranom mnozstve konzumovat stale-priebezne cez rok...to je ako ked som chory spomeniem si ,ze aj med existuje....vcelarove deti ak konzumuju celorocne.....su ok.aj o zazvorovom caji sa...ze preventivne popijat....v tomto obdobi....nie az.ked je "neskoro"
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Niekedy mi uz pripada...ze treba nieco nove struhnut do éteru....preco nerozpravaju o horucich napojoch....ktorymi nas krmia reklamy a nabadaju k tomu...ze prechladnutie je banalita a napoj to opravi.....pritom je lacnejsia verzia paralen alebo acylpos + caj....
Ludia sa spamataju az.ked su nakapati.....potom sa "predavkuju"napr.spominanymi citrusmi....pritom staci v primeranom mnozstve konzumovat stale-priebezne cez rok...to je ako ked som chory spomeniem si ,ze aj med existuje....vcelarove deti ak konzumuju celorocne.....su ok.aj o zazvorovom caji sa...ze preventivne popijat....v tomto obdobi....nie az.ked je "neskoro"
Lui...ono nie každý číta a aj (nazvem) overuje súvislosti.
Lebo ak si prečítaš tie pozbierané infošky z netu, tak sa niet čomu čudovať. Vidˇ CV
http://vyzivovestudio.sk/blog/author/libor-javro/

...a následne
https://style.hnonline.sk/vikend/573...jho-jedalnicka

https://www.google.sk/search?client=...est&gws_rd=ssl

Dokonca ON PREZRADIL
http://vysetrenie.zoznam.sk/cl/10006...hut-na-sladke-


P.S.:
To, čo on teraz píše o určitých faktoch, sú známe skutočnosti...nevymyslel chlapec teplú vodu.
--------------------------------
Ako sa jeden vyjadril v diskusii k článku ?

patisk009 • pred 2 hodinami
Geniálne poznatky!!!
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

zaujímavé
http://www.badatel.net/92-zasaditych...atene-zdravie/
0 0
mates111 mates111

mates111 je offline (nepripojený) mates111

ahojte,,ja som skusal toto Kolostrum a pomohlo..neviem ci je to pre vas dost alternativne ako medvedi cesnak napr..potom este okrem toho veeeeeela cesnaku jem, ale takeho domaceho od babky.
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Valcake
Terezia13
Terezia13
korela
Tá zelená káva by zaujímala aj mňa.
začala som ju užívať v tabletkách, uvidím
za týždeň mám 2 kg dole
Terezka to nemyslíš vážne. Ja ani deko....čo robíš popri tom? ...zmenila si stravovanie?..či?
ani nie, ja vlastne toho ani veľa nezjem, ale teraz napr. vyprážaný syr si dám len polovicu a so zeleninou, jem len polievku alebo to druhé jedlo
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ak telo "hladuje"....čo po čase zistí....a tebe sa stane,že sa napr.dva dni viac naješ....okamžite si to telo všetko uloží...a všetko bude spať...
2 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

takto som to vyriešila
14708190_1273878192632539_3460984960795271659_n.png  
3 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Pozor nekupujte a nejedzte ryby Pangasius !
Pangasius – je to naozaj zdravá ryba?

V mnohých európskych krajinách v Kanade a Usa sa tieto ryby nesmú predávať ani konzumovať.

Pangasius je plný ťažkých kovov, chemických látok, baktérií a hormónov. Tento typ ryby chovajú v rieke Mekong, ktorá je plná priemyselných odpadových vôd, arzénu, polychlérovaných bifennylov, kovových nečistôt, toxických a nebezpečných vedľajších produktov z priemyslu. Táto vietnamská rieka je jednou z najviac znečistenou riekou sveta. Vypúšťajú tam chemický odpad z garbiarní, kanalizácie a hnojivá z polí.
Pri mrazení používajú tú istú vodu z rieky Mekong. Pre úrychlenie rastu rýb im podávajú hormóny. Ak budete jesť tieto ryby, môže to viesť k poškodeniu pečene, ochoreniu krvi a poškodeniu vnútorných orgánov. V mnohých krajinách sú zakázané, preto tieto ryby začali pridávať do krabých tyčiniek a iných. Tieto ryby sú nebezpečné pre vaše zdravie. Kúpna cena týchto rýb vo Vietname je 0,01 dolára.

Obľúbenosť tejto ryby rapídne narástla až v priebehu ostatných rokov, keď sa dostala na európsky trh z juhovýchodnej Ázie, predovšetkým Vietnamu. Zásluhu má na tom biele diétne mäso bez kostí a nezanedbateľná je aj nízka cena. Napriek tomu kolujú na internete správy, niektoré doslova „zaručené“ o jej škodlivom vplyve na naše zdravie, vzhľadom na jej pôvod a spôsob chovu.
15181361_804623879676816_6327862840227442556_n.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Terezia13
Pozor nekupujte a nejedzte ryby Pangasius !
Pangasius – je to naozaj zdravá ryba?

V mnohých európskych krajinách v Kanade a Usa sa tieto ryby nesmú predávať ani konzumovať.
Hm...mne je síce jedno, jedna ryba hore dole.
Ale iné je zaujímavé.

" Potraviny a suroviny živočišného původu (v tomto případě) musejí splnit podmínky dané předpisy EU, a to se týká i dodržení limitů pro všechny možné kontaminanty, včetně obsahu reziduí léčiv.
Dovážené potraviny ze třetích zemí musejí být provázeny veterinárním osvědčením, které se na vstupních místech do EU kontroluje a provádějí se i fyzické kontroly. "
-------------------------
Čo sa týka USA a Kanady, tam ide o iné. Tieto štáty si chránia svoje trhy.

" Americký Kongres schválil zákon v roku 2003 zabrániť importovaniu rýb, ktoré sú označované ako sumec, rovnako ako stanovenie určitého množstva rýb. "


...a včul si vyber, kde je pravda.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať