Zavrieť

Porady

Čo môžem urobiť aktuálne pre zdravie

ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

Tak ma napadlo, že by som otvorila novú tému, kde by sme si mohli navzájom odovzdávať skúsenosti na báze alternatívnej a preventívnej starostlivosti o zdravie.
Osvedčené bylinné extrakty, obklady a pod. Každý si tu môže nájsť niečo, čo môže pre seba urobiť.
Ako prvé ponúkam: čistiaca jarná kúra Medvedím cesnakom.
Naposledy upravil ubka : 11.02.11 at 22:53
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Hm...takže to nebude potom ten hlavný rozdiel, že jeden je ten vedec, ktorý vedátoruje a ten druhý má možnosť vedátorovať a aj liečiť...či ?
Tak ked stiha popri lieceni na ambulancii aj vedatorovat, tak super. Predpokladam, ze mas na mysli toho co zuroval.
PS: pozri si na UPJS, kto vyucuje klinicku biochemiu
Naposledy upravil anet : 17.11.21 at 16:57
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
bjuty smis
korela, úplne stačilo napísať, že idiot je v nemocnici a zaberá miesto vážne chorému..

nie, určite toto zverejnenie nebol nemorálne
to je chovanie doktora idiota, čo zaberá miesto.....má byť vo svojích zásadách pevný a vypadnúť domov....v súlade s tým, čo hlása....
Ja sa zastávam v takýchto prípadoch pacienta vo všeobecnosti, je mi jedno o koho ide.

Každý takýto a jemu podobný zdroj deformuje spoločnosť. To pracovisko je nedôveryhodné. Byť riaditeľom, má dotyčný vyhadzov na minútu.

Byť ním alebo rodinou, tak sa bránim.
Raz tí pisálkovia pochopia a za svoje autorstvo sa budú hanbiť. A keď nie, v akáši je všetko, na záznamy zmizík neexistuje, resp. Boh vidí všetko.
ktovie kolko ludí odradil od očkovanie....možno aspoň pár sa otvoria oči....

a ako má riaditeľ zistiť, kto informoval ? má dať celú nemocnicu aj ich rodinných príslušníkov na detektor lži ?
1 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

jedenkrát zaočkovaní sa v nemocniciach za očkovaných nepočítajú, o dvakrát očkovaných neviem, nerád by som klamal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Hm...takže to nebude potom ten hlavný rozdiel, že jeden je ten vedec, ktorý vedátoruje a ten druhý má možnosť vedátorovať a aj liečiť...či ?
Tak ked stiha popri lieceni na ambulancii aj vedatorovat, tak super. Predpokladam, ze mas na mysli toho co zuroval.
PS: pozri si na UPJS, kto vyucuje klinicku biochemiu
Furt len svoje hudieš. Už si pomaly ako Misoft...aj ten ani za Boha neprizná svoj omyl, chybu, mýlku, zlý názor...
Nikoho konkrétneho som nemal na mysli...a ani Jarčušku.
Ale ešte som nejak nepočul o ambulantnom lekárovi, ktorý by vedátoroval. Títo skôr publikujú svoje postrehy zo svojej praxe...či ?
Preto nejak nechápem, že sa vedátori miešajú do liečby. Oni akurát môžu na základe svojich výskumov doporučiť liečbu.

P.S.:
Určite nebudem pozerať, kto kde a ako vyučuje.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
..
Screenshot 2021-11-17 at 18-44-52 Facebook.png  
2 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

anet
majkii
Ale moja, nadprirodzena, nerobí to dobre tvojej povestnej čistej energii. Veď daj ten link na toho profesora imunológie, ktorý napísal ten "pravdivý" príbeh ako Tomáš Šímo. Alebo že by to bol profesor s výučným listom školy života? Tak to potom hej.
Jediným linkom ma tu usvedčíš s klamstva, a ja sa ti okamžite ospravedlním,
Nestrapnuj sa Ale inak by ma fakt zaujimalo, co mas proti cistej energii? Nie je to TO, co hladate?
Takže , antivaxerka a hoaxerka manipulatívne pripojí fejkový príbeh k rozhovoru českého imunológa (jej post 17.11.2021 11:03). Ak naň - obrázok s antivaxerskou rozprávkou pre tupé hlavičky, upozorním (môj príspevok 17.11.2021 12:29), že je to zjavný fejk, lebo každému, kto aspoň trocha vie používať hlavu, mu to okamžite jasné je, ďalej svoju "múdrosť" obhajuje jej vlastným spôsobom. Nehanebne a úmyselne napíše lož, že som nazval akého si profesora imunológie fejkom (jej post 17.11.2021 13:18). Chcem tak veľa, aby mi prezradila akého to profesora som takto nazval? Ide o to, že táto trápna hoaxerka pripojí obrázok s pseudopríbehom k rozhovoru ´českého imunológa, a zastiera, akoby fejkpríbeh napísal samotný imunológ, pritom fejk napísal nejaký dilinko, a tato hoaxerka to bezočivo manipulatívne prilepí k linku pod článok imunológa.

Táto "milá" a premúdrelá šíriteľka hoaxov, s patentom na rozum a titulom z vysokej školy života sa "vie" vyjadriť a aj sa vyjadruje ku každej téme (ako napríklad k akademickým titulom - jej post 17.11.2021 14:23) . Celé dni mudruje na porade, keď na rozdiel od jej úmyselnému šíreniu hoaxov, sem napíšem pravdivo svoju osobnú a reálnu skúsenosť, ktorá ale nezapadá do jej videnia sveta, bez zaváhania ma označí za klamára. Chúďa popletené.

No a tie jej psychózy ohľadom čistej energie na ktorú sa majú premeniť zaočkovaní podľa jej želania, komentovať radšej nebudem.
Ako sa vraví, karma je zdarma a aká poraďáčka taká hoaxerka.
3 1
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Je moja osobná vec či sa dám zaočkovať a ak tu drístate o obsadenosti nemocníc a personálu, tak za ich podvýživu je zodpovedná vláda. Nech nevyhadzuje peniaze na hlúposti a dá do zdravotníctva. Peňazí je dosť, je to úplne jednoduché. Ak si platíme odvody, máme právo na ošetrenie.
Inak, nemali by byť ľudia pred vakcínou vyšetrení? Očkoje sa pred pandémiou alebo počas nej? Vakcína už neptrebuje -60° či koľko a môže sa vôbec pichať kdekoľvek na ulici? Príliš veľa nezodpovedaných otázok majú títo "zodpovední" ľudia.
5 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
anet
buchač
Hm...takže to nebude potom ten hlavný rozdiel, že jeden je ten vedec, ktorý vedátoruje a ten druhý má možnosť vedátorovať a aj liečiť...či ?
Tak ked stiha popri lieceni na ambulancii aj vedatorovat, tak super. Predpokladam, ze mas na mysli toho co zuroval.
PS: pozri si na UPJS, kto vyucuje klinicku biochemiu
Furt len svoje hudieš. Už si pomaly ako Misoft...aj ten ani za Boha neprizná svoj omyl, chybu, mýlku, zlý názor...
Nikoho konkrétneho som nemal na mysli...a ani Jarčušku.
Ale ešte som nejak nepočul o ambulantnom lekárovi, ktorý by vedátoroval. Títo skôr publikujú svoje postrehy zo svojej praxe...či ?
Preto nejak nechápem, že sa vedátori miešajú do liečby. Oni akurát môžu na základe svojich výskumov doporučiť liečbu.

P.S.:
Určite nebudem pozerať, kto kde a ako vyučuje.
Mňa si do huby neber!
Ty sa zase chováš podľa troch základných pravidiel:
1) Buchač má pravdu.
2) Buchač má vždy pravdu.
3) Ak má pravdu niekto iný, platí bod 2).
Takto niekedy vystupuješ.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Takto niekedy vystupuješ.
K veci samotnej (ku názorom anet) nemáš nič ?

P.S.:
Ale inak máš výnimočne pravdu.
Ide o to, že ja mám pravdu vždy...a to dokonca aj vtedy, keď ju nemám.
...a vieš prečo ? Lebo sa nemontujem do takých vecí, ktorým nerozumiem, napr. účto. Ak aj zareagujem, tak sa len informujem, ale v žiadnom prípade si netrúfnem dávať radu.

Na rozdiel od teba som svoj omyl už nie raz priznal. Pokiaľ som si všimol a dobre si pamätám, tak v tvojom prípade to tak nikdy nebolo...ty si schopný hádať sa ešte aj v témach o účtovníctve...a samozrejme po argumentácii chybu aj tak neberieš.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Analýza jedného videa odborníkmi https://ocamifarmacie.sk/2021/11/18/...analyza-videa/
3 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
Takto niekedy vystupuješ.
K veci samotnej (ku názorom anet) nemáš nič ?

P.S.:
Ale inak máš výnimočne pravdu.
Ide o to, že ja mám pravdu vždy...a to dokonca aj vtedy, keď ju nemám.
...a vieš prečo ? Lebo sa nemontujem do takých vecí, ktorým nerozumiem, napr. účto. Ak aj zareagujem, tak sa len informujem, ale v žiadnom prípade si netrúfnem dávať radu.

Na rozdiel od teba som svoj omyl už nie raz priznal. Pokiaľ som si všimol a dobre si pamätám, tak v tvojom prípade to tak nikdy nebolo...ty si schopný hádať sa ešte aj v témach o účtovníctve...a samozrejme po argumentácii chybu aj tak neberieš.
A) Aj ja som si priznal chybu - mnohokrát (len ty si to neregistroval)
B) Do účto sa už nemiešam - dosť dlho.
C) anet nech si píše, čo chce - pokiaľ nevŕta do mňa, možno aj niekedy zareagujem. A často nereagujem ani na tvoje "rozumy", keď sa miešaš tam, kde tomu nerozumieš. Ja sa ti do príspevkov o spracovaní železa, dreva, stavby nemiešam. Tam nie som odborník. Skôr si ich prečítam - niekedy sa rady zídu.
1 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

Dáša_
Analýza jedného videa odborníkmi https://ocamifarmacie.sk/2021/11/18/...analyza-videa/
Dáša ďakujem y tento príspevok, za mňa veľké plus
2 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

majkii
Ako sa vraví, karma je zdarma a aká poraďáčka taká hoaxerka.
riadne som Vam slapla na otlak Dalo Vam zabrat nieco take zo seba vypotit a ani originalne to nie je
1 3
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Ide o to, že ja mám pravdu vždy...a to dokonca aj vtedy, keď ju nemám.
A kedze mna nazyvas "decko moje" logicky musim mat aj ja vzdy pravdu, aj vtedy ked ju nemam
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

misoft
C) anet nech si píše, čo chce - pokiaľ nevŕta do mňa,
Do teba sa tazko vrta, ty si binarny 0 a 1tky a o tom zas ja nic neviem
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
anet
buchač
Ide o to, že ja mám pravdu vždy...a to dokonca aj vtedy, keď ju nemám.
A kedze mna nazyvas "decko moje" logicky musim mat aj ja vzdy pravdu, aj vtedy ked ju nemam
Starší nemusia byť vždy múdrejší...no rozhodne sú skúsenejší.
V tomto prípade (ty versus ja) tu platí ale oboje.
Že som určite starší, o tom nepochybujem...vnučka má asi cca toľko rokov ako tvoja dcéra.
Že som múdrejší a určite aj skúsenejší..tak o tom nepochybuj.

Decko moje...choď ty len študovať logiku, lebo logicky tu dávaš nelogické závery.
0 0
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

buchač
Decko moje...choď ty len študovať logiku, lebo logicky tu dávaš nelogické závery.
Logicky sme dospeli k logickym zaverom starsich
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau
Je moja osobná vec či sa dám zaočkovať a ak tu drístate o obsadenosti nemocníc a personálu, tak za ich podvýživu je zodpovedná vláda. Nech nevyhadzuje peniaze na hlúposti a dá do zdravotníctva. Peňazí je dosť, je to úplne jednoduché. Ak si platíme odvody, máme právo na ošetrenie.
Inak, nemali by byť ľudia pred vakcínou vyšetrení? Očkoje sa pred pandémiou alebo počas nej? Vakcína už neptrebuje -60° či koľko a môže sa vôbec pichať kdekoľvek na ulici? Príliš veľa nezodpovedaných otázok majú títo "zodpovední" ľudia.
dnes už stačí miesto vyšetrenia čestné prehlásenie a napodiv ani nemusí byť overené notárom. takže čo je nejaký život
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pavol54
marleau
Je moja osobná vec či sa dám zaočkovať a ak tu drístate o obsadenosti nemocníc a personálu, tak za ich podvýživu je zodpovedná vláda. Nech nevyhadzuje peniaze na hlúposti a dá do zdravotníctva. Peňazí je dosť, je to úplne jednoduché. Ak si platíme odvody, máme právo na ošetrenie.
Inak, nemali by byť ľudia pred vakcínou vyšetrení? Očkoje sa pred pandémiou alebo počas nej? Vakcína už neptrebuje -60° či koľko a môže sa vôbec pichať kdekoľvek na ulici? Príliš veľa nezodpovedaných otázok majú títo "zodpovední" ľudia.
dnes už stačí miesto vyšetrenia čestné prehlásenie a napodiv ani nemusí byť overené notárom. takže čo je nejaký život
Pali, aj ty si sarkasticky....... v utorok som bola u nás ako sprevádzajúca osoba na očkovanie, lekárom bol primár z ODCH, ktorý spomínal, že už mal 180 ľudí pred nami, čo viac dodať??? na začiatku prvej vlny pandémie sa tlieskalo na balkónoch všetkým, kt. pomáhajú.......a teraz si frustrovaní vybíjajú zlosť, na zdravotníkoch, silových zložkách štátu........nie je to smutné, je to opovrhnutiahodné
4 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať