Zavrieť

Porady

Onkologicke ochorenia

Na istý podnet sa pokusim zalozit temu s tymto nazvom,nie vsetci chceme verejne o nasich dg. pisat, alebo hovorit, ale je to ochorenie o ktorom treba pisat aj hovorit, my co sme si uz nieco prezili by sme mohli poradit tým, ktorý sú teraz na pochybách pri svojom zdravotnom stave a zvazuju ci ist k lekárovi, alebo neíst, mozno sa hanbia, mozno sa nemaju s kym poradit.
Niektorí ma mozno odsúdia, ze je to cisto sukromna vec, ale ja osobne nesuhlasim, je to vec verejná a moze len malickost zachránit ludský zivot.
Mozno len jedina otázka, ktorú tu niekto položí a my, ktorí nieco o tom vieme by sme mali poradit.
Kto chce nech sa pridá, kto chce nech ma odsúdi, ale pokúsam sa pomôct.
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ahoj Čajíček, ja bývam na Klenovej utorky, prípadne štvrtky, tento utorok mám službu v europacolone, ak chceš môžeš ma vyhľadať, budem hneď v prijímacej hale máme svoj stánok, tak by si niečo potrebovala, ohľadom mamy, lekárov, alebo poučenia o stómii, tak Ti budem k dispozícii.
To je kde? europacolone? Moja matka je na onkológii na Klenovej
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Cajicek21 Pozri príspevok
To je kde? europacolone? Moja matka je na onkológii na Klenovej

Priamo na NOU KLENOVá , tam kde sa chodí na registráciu, priamo vo vstupnej hale, budem tam od 10,00-13,00.
0 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

VieraPopluharova Pozri príspevok
Priamo na NOU KLENOVá , tam kde sa chodí na registráciu, priamo vo vstupnej hale, budem tam od 10,00-13,00.
Ked pojdem od vratnice a v lavo, ako je bazen? Lebo aj na pravo je registracia.

Inak by som tam prišiel vo štvrtok. Volám sa Peter Studenič
Na sebe budem mať riflovú bundu


Naposledy upravil Cajicek21 : 15.10.12 at 08:03
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Cajicek21 Pozri príspevok
Ked pojdem od vratnice a v lavo, ako je bazen? Lebo aj na pravo je registracia.

Inak by som tam prišiel vo štvrtok. Volám sa Peter Studenič
Na sebe budem mať riflovú bundu


Ahoj,

ak pôjdeš od vratnice tak prvá budova hneď v pravo, budem tam zajtra od 10,00-13,00 hod., ak prídeš budem rada ak sa stretneme a porozprávame.
0 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

Budem tam až vo štvrtok
0 0
plavčík plavčík

plavčík je offline (nepripojený) plavčík

človek s dušou
Milí moji spolubojovníci, dlho som sa neozvala....no mám dáke problémy/ odpadávam/ a behám po lekároch .

Prečítala som si príspevky ktoré som akosi nestihla do teraz ... chcem Vás všetkých srdečne pozdraviť a popriať samé dobré správy ,ale hlavne Vierke- Vieročka držím palce a pridávam sa k Búchačovmu "Kurva život..."
4 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Ale no tak ľudia, šak život nie je to čo píše Juraj a možno aj niekedy je, ale krásna kur...... Plavčík drž sa, neboj, trochu poodpadávaš a zas bude dobre. Veď o tom to je - raz hore, raz dole, ale v globále O.K. Držme sa všetci
7 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

plavčík Pozri príspevok
Milí moji spolubojovníci, dlho som sa neozvala....no mám dáke problémy/ odpadávam/ a behám po lekároch .

Prečítala som si príspevky ktoré som akosi nestihla do teraz ... chcem Vás všetkých srdečne pozdraviť a popriať samé dobré správy ,ale hlavne Vierke- Vieročka držím palce a pridávam sa k Búchačovmu "Kurva život..."
Moja ,

som rada, že si sa ozvala,som šťastná.....ak chceš napíš mi do ss-ky ak nechceš sem ako Ti môžeme pomôcť a Ty čo predpokladáš, že s čím by to mohlo súviseť? Ja som mala totiž tiež jedno obdobie kedy som bola viac na zemi ako na nohách, neviem kam chodíš k lekárom, možno sa nám podarí i stretnúť, ako som už vyššie napísala chodím buď utorky, alebo štvrtky na NOU. Dnes som tam medzi 10,00-13,00 hod.
Objímam ťa.
5 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Gabhus Pozri príspevok
Ale no tak ľudia, šak život nie je to čo píše Juraj a možno aj niekedy je, ale krásna kur...... Plavčík drž sa, neboj, trochu poodpadávaš a zas bude dobre. Veď o tom to je - raz hore, raz dole, ale v globále O.K. Držme sa všetci


Spomenula si mňa ...

Nuž ... ako to ... lebo to sa nedá len tak jednoducho povedať , zaonačiť tými krátkymi slovami a či vetami .
Na takúto debatu sú potrebné poriadne rozvité vety ...
Ale v globále je to jedno , či krátke slová - vety versus rozvitým ... dalo by sa povedať , niekedy súhlasiť a niekedy zasa naopak ...

Život je fasa krásna kurva ...............a ja si ho , kua , snažím užívať plnými dúškami ...
3 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

VieraPopluharova

Tak asi vo štvrtok tam nebudeš, že?
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

buchač Pozri príspevok

Život je fasa krásna kurva ...............a ja si ho , kua , snažím užívať plnými dúškami ...
...niekedy krásna K, a niekedy sa zdá, že len K... - včera som sa dozvedela, že zať mojich krstných, ktorý sa nám odborne stará o trávnik na chalupe, má "už" tiež rakovinu (lymfatické uzliny) a dosť zle znáša chemoterapiu, a pritom je to chlap ako hora...
A v dedine, kde máme chalupu, máme tiež jedného známeho-domáceho chlapíka, dlhodobo nezamestnaný, chodil si od muža požičiavať peniaze, keď mu došla podpora, tak mu muž začal dávať peniaze nie len tak, ale napr. vykosil burinu, narúbal a poukladal drevo..., teraz v lete mal natrieť plot, ale nestihol ani do polovice - veľmi zle vyzerá, schudol, polovica krku a tváre opuchnutá, kamarát chalupár-lekár skonštatoval, že asi tiež rakovina (podľa nejakých vonkajších symptómov)...

Nuž tak si užívajme, kto momentálne môžeme - plnými dúškami...!
10 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Zimama Pozri príspevok
...niekedy krásna K, a niekedy sa zdá, že len K... - včera som sa dozvedela, že zať mojich krstných, ktorý sa nám odborne stará o trávnik na chalupe, má "už" tiež rakovinu (lymfatické uzliny) a dosť zle znáša chemoterapiu, a pritom je to chlap ako hora...
A v dedine, kde máme chalupu, máme tiež jedného známeho-domáceho chlapíka, dlhodobo nezamestnaný, chodil si od muža požičiavať peniaze, keď mu došla podpora, tak mu muž začal dávať peniaze nie len tak, ale napr. vykosil burinu, narúbal a poukladal drevo..., teraz v lete mal natrieť plot, ale nestihol ani do polovice - veľmi zle vyzerá, schudol, polovica krku a tváre opuchnutá, kamarát chalupár-lekár skonštatoval, že asi tiež rakovina (podľa nejakých vonkajších symptómov)...

Nuž tak si užívajme, kto momentálne môžeme - plnými dúškami...!
Veru, užívajme si život a to že je krásny, pokiaľ sme tu a pokiaľ sa dá !!!
Na nácvik "skoku do truhly" máme všetci ešte času a času dosť a dosť
Som za každý jeden deň vďačná, čo som tu, aj keď je len napríklad taký upršaný ako dnes. Každý jeden deň sa počíta a je len na nás ako si ho prežijeme, či ho preplačeme, alebo sa popasujeme so svojimi ťažkosťami, bolesťami a trápeniami a nakopneme sa do ďalšieho boja.
Takže držím nám všetkým všetky palce
14 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Cajicek21 Pozri príspevok
VieraPopluharova

Tak asi vo štvrtok tam nebudeš, že?
Nie , bohužiaľ tam nebudem, ale budú tam moje kolegyne a sú presne také isté ako ja, bývalé pacientky, so skúsenosťami a ochotné každému pomôcť, ak sa tam zastavíš daj mi vedieť, poviem Ti ako sa volajú, ja som mala službu dnes.....
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok


Spomenula si mňa ...

Nuž ... ako to ... lebo to sa nedá len tak jednoducho povedať , zaonačiť tými krátkymi slovami a či vetami .
Na takúto debatu sú potrebné poriadne rozvité vety ...
Ale v globále je to jedno , či krátke slová - vety versus rozvitým ... dalo by sa povedať , niekedy súhlasiť a niekedy zasa naopak ...

Život je fasa krásna kurva ...............a ja si ho , kua , snažím užívať plnými dúškami ...
Juri,

preto si plnými dúškami aj cez hadičky užívam......
0 0
Ludmila1 Ludmila1

Ludmila1 je offline (nepripojený) Ludmila1

Velmi Vam vsetkym drzim palce aby ste mali vzdy dost sil odolavat.....
10 0
Cajicek21 Cajicek21

Cajicek21 je offline (nepripojený) Cajicek21

VieraPopluharova

Teraz tam budem v útorok 23.10.
0 0
emilia18 emilia18

emilia18 je offline (nepripojený) emilia18

Neboj plavčík...všetko bude dobré, len to nevzdávaj....popasuješ sa aj s týmto....držím palce:-)
7 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Tak poslušne hlásim, že moja "koza"(dcéra) má kolonoskopiu za sebou a výsledok je negatívny, dúfam, že Ste počuli ten rachot okolo 10,00 , to mi padol kameň zo srdca a to doslovne.......
15 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

VieraPopluharova Pozri príspevok
Tak poslušne hlásim, že moja "koza"(dcéra) má kolonoskopiu za sebou a výsledok je negatívny, dúfam, že Ste počuli ten rachot okolo 10,00 , to mi padol kameň zo srdca a to doslovne.......
Vierka, teším sa s Tebou, super správa. A nenadávaj koze, nezaslúži si to. Prajem vám obom už len samé pozitívne správy.
1 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Vierka, som veľmi rada, že to takto dobre dopadlo....ak to nie je príliš súkromná otázka na Vašu rodinu, čo jej vlastne diagnostikovali? V poslednej dobe som čítala na nete, že stúpa počet pacientov na ulcel.kolitídu resp.na Crohna....A aké mala potiaže?
Želám pekný a usmiaty zvyšok dňa..
Naposledy upravil Ingrid Ondruskova : 22.10.12 at 13:46
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať