Zavrieť

Porady

Ako riešite bolesti krížov?

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Keďže sme tu zrejme všetci celodenne priviazaní k PC, budeme mať asi aj rovnaký problém s bolesťami chrbtice - ja ich teda mám parádne. Snažím sa chodiť plávať (čo v našej slovenskej metropole nie je pri jednej verejnej plavárni také jednoduché), skúšala som sedieť na lopte, na kľakátku - z toho mi opuchlo koleno -, 1x do týždňa si dám spraviť masáž, ale bolí to stále - ako si pomáhate vy?
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pyton ja ti pošlem večer , lebo som teraz v práci - volá sa to Detoxi-Pad a práve včera mi to prišlo. Ale ak chceš ,daj si to vyhľadať cez google, ja som takto náhodne na to natrafila. Ešte som si to nenalepila , lebo detoxikácia organizmu je lepšia v čase keď mesiac ubúda.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ja mám špeciálnu stoličku...dosť drahá, ALE - po 2 mesiacoch markantná zmena k lepšiemu, ale nechcem robiť reklamu, takže ak niekto..., tak cez SS.:p
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Špeci stolička- má len jednu nohu a balansovaním na nej sa super posilnia všetky svaly
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Poraďte dobrého maséra/ku v Košiciach. Môže byť aj nejaké centrum len aby vedel urobiť liečivú masáž , nie len takú relaxačnú .. Môže byť aj SS.
Díky
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Evaman
Poraďte dobrého maséra/ku v Košiciach. Môže byť aj nejaké centrum len aby vedel urobiť liečivú masáž , nie len takú relaxačnú .. Môže byť aj SS.
Díky
Poprosím to isté aj v BA .
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ďakujem krásne DanieleSĽ a kukučke za kontakty.

/Podľa mňa sme sem kľudne mohli dať linky./ Vôbec som netušila, že niečo také existuje. Ešte raz ďakujem.
Naposledy upravil pyton : 11.11.05 at 10:34
0 0
viktoria viktoria

viktoria je offline (nepripojený) viktoria

Evaman
Poraďte dobrého maséra/ku v Košiciach. Môže byť aj nejaké centrum len aby vedel urobiť liečivú masáž , nie len takú relaxačnú .. Môže byť aj SS.
Díky
Ja poznám jedného, avšak najbližšie v Trebišove.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

Evaman
Poraďte dobrého maséra/ku v Košiciach. Môže byť aj nejaké centrum len aby vedel urobiť liečivú masáž , nie len takú relaxačnú .. Môže byť aj SS.
Díky
Nikto neviete ??
0 0
912 912

912 je offline (nepripojený) 912

v podstate ani nič, len baba ...viac
Môjho manžela /je športovec/ seklo minulú nedeľu v krížoch prí rýľovaní a jedna dobrá kolegyňka mi poradila, aby som mu kúpila "Elmetacin Sprej" - čuduj sa svete za chvíľu bolo po bolesti. Takže toľko naša skúsenosť.
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

Evaman
Poraďte dobrého maséra/ku v Košiciach. Môže byť aj nejaké centrum len aby vedel urobiť liečivú masáž , nie len takú relaxačnú .. Môže byť aj SS.
Díky
VSEOBECNY ale strucny POHLAD NA MASAZE
Co by sme tak mohli dat namiesto.. za relaxacnu? Urcite nie neliecivu. Sucasne trendy v rehabilitacii podciarkuju vyznam relaxacie pre zdravie. Pre niekoho relaxacna masaz moze byt ucinna a lieciva. Klasicka masaz, po ktorej si ako prevalcovany, je super na prevenciu a lahsie chorobne stavy, ale pri mnohych tazkostiach moze aj poskodit, napr. zapal sedacieho nervu z hernie disku sa velmi casto vyrazne po nej zhorsi /aj osobna skusenost/. Samozrejme aj pomoze pri mnohych diagnozach. Treba brat do uvahy okrem diagnoz /napr. onkologicke ochorenie a osteoporoza vyssieho stupna ma vyrazne obmedzenie pri vybere masaze/ aj vek /dieta x stary /. Treba vyskusat viacere: reflexka chodidiel /pre mna nenahraditelna/, cinska tlakova masaz, Bowenova, thajska a shiatsu, lymfodrenaz a ine. Sikovny maser dokaze niektore skombinovat. Dolezita je pravidelnost aj po ustupeni tazkosti.
0 0
Evaman Evaman

Evaman je offline (nepripojený) Evaman

TO alternatíva :
práve takého šikovného a skúseného maséra hľadám, ktorý by mi nielen "opatlal-matlal" (dúfam, že som týmto neurazila nejakého maséra) chrbát ale vedel by mi konkrétne pomôcť pri zistení príčin mojich bolestí.
A ako pikošku uvádzam príklad :
toť nedávno som stretla jednu známu, ktorá si urobila 3- mesačný kurz masérstva.Hneď mi ponúkala masáž - presne takú "relaxačnú" a vraj vie aj iné.. Asi si myslela , že to bude dobrý biznis a tak si vzala príspevok z ÚP a založila si živnosť. Otvorila si "masérňu" a po roku skrachovala aj s dlhmi. A to ani nehovorím, že pred tým sa pohybovala v úplne odlišnom odbore ako by sa to mohlo čo i len približovať k masérstvu.

Takže namiesto tých .. by sme naozaj mohli dať hocičo , napr. aj to, že neskúsený masér niekedy môže aj uškodiť ako pomôcť.
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

to Evaman : jasne, ze kazdy mame svoj nazor a skusenost, suhlasim s Tebou v jednotlivych pripadoch. Budem sa snazit opat reagovat co najvseobecnejsie. Viaceri fajnsmekeri na masaze tvrdia, ze masaz od dobreho zaciatocnika je casto naozajstny zazitok - nic nesflakne, dosledne respektuje zasady tej-ktorej masaze. Ale je nevyhnutna podmienka, ze masaz robi so srdcom, to ho robi dobrym v zaciatkoch a musi stale studovat. Ked k tomu prida skusenost, je spickovy a vyhladavany. Tvoja znama do tejto skupiny nepatrila, tej by nepomohlo ani 1000 vymasirovanych tiel na zlepsenie, tato sluzba nie je o peniazoch /aspon si myslim/. To len aby sme touto diskusiou neodradili zacinajucim dobrym maserom klientov, to by bola skoda, ved musia na sebe pracovat.
0 0
tonkat tonkat

tonkat je offline (nepripojený) tonkat

sway
Ja mám špeciálnu stoličku...dosť drahá, ALE - po 2 mesiacoch markantná zmena k lepšiemu, ale nechcem robiť reklamu, takže ak niekto..., tak cez SS.:p
poprosím o bližší popis stoličky, prípadne kontakt. Vďaka
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pyton
Ďakujem krásne DanieleSĽ a kukučke za kontakty.

/Podľa mňa sme sem kľudne mohli dať linky./ Vôbec som netušila, že niečo také existuje. Ešte raz ďakujem.
Nie je za čo , musíme si pomáhať .....
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
sway
Ja mám špeciálnu stoličku...dosť drahá, ALE - po 2 mesiacoch markantná zmena k lepšiemu, ale nechcem robiť reklamu, takže ak niekto..., tak cez SS.:p
Ivka, môžeš aj mne poslať SS o tej stoličke, kde sa to dá objednať ?
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pozrite si toto.... kto má záujem byť zdravý.

www.fifija.com/detoxipad/tour.htm
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Tie lepky dostať v lekárni-po 3 ks,stojí to okolo 50Sk a dobrý masér je aj v BA, Karlovke, v nemocnici.rehab.centrum (v pivnici alebo -1), treba sa objednať,je šikovný, ale to upozorňujem je slepý-niekomu to vadí.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Ďakujem kika. Tá vada by nemala nikomu vadiť. Oni majú dobrú odbornú školu v Levoči, sú určite lepší ako maséri s nejakým rekval. rýchlokurzom.
/Neboli ste náhodou niekto u toho japon. maséra, čo je aj novinár a robí v tom detskom parku v Petržke?/
0 0
vedomosť vedomosť

vedomosť je offline (nepripojený) vedomosť

Po prečítaní všetkých príspevkou pridám dobrú radu, ktorá tu nebola. Zkús prehodnotiť svoj vzťah k najmä k druhému pohlaviu - pohŕdanie, neuznávanie, podceňovanie, dávanie viny za vzájomný neúspešný vzťah tomu druhému, stavanie do popredia svoje Ja vo vzťahu ...., to sú hlavné príčiny blokácie prietoku energie a tým bolesti krížovej časti chrbtice. Každá časť tela reaguje na iné naše vlastnosti. Prajem Ti správne prehodnotenie svojho života a uzdravenie duše i tela.
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Sklenkova, pyton, DanielaSL - hovorite o tych istych lepkach? Je to ten isty druh? Da sa to teda kupit aj v lekarni?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať