Zavrieť

Porady

Ako riešite bolesti krížov?

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Keďže sme tu zrejme všetci celodenne priviazaní k PC, budeme mať asi aj rovnaký problém s bolesťami chrbtice - ja ich teda mám parádne. Snažím sa chodiť plávať (čo v našej slovenskej metropole nie je pri jednej verejnej plavárni také jednoduché), skúšala som sedieť na lopte, na kľakátku - z toho mi opuchlo koleno -, 1x do týždňa si dám spraviť masáž, ale bolí to stále - ako si pomáhate vy?
Usporiadat
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

nie, sú to rôzne a pred pár dňami som sa v jednej lekárni na to pýtala a nemali žiadne
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dovoz z Južnej Kórei, 10 kusov stojí 590 sk + poštovné.
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Takže zajtra zájdem do lekárne a zistím Vám presný názov
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Ďakujem!!!
glasses02.gif  
0 0
sklenkova sklenkova

sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

Takže volá sa to: KAPSAICINOVÁ NÁPLASŤ stojí to v DNV 33,-Sk,ale už je to balené len po 1ks-bol toho vraj asi 1/2roka nedostatok,nie že ma budete preklínať ako moja mladá keď to začalo účinkovať,upozornila som Vás!!!
Teraz je vraj nové FLECTOR EP N8PLASŤ,sú tam 2 ks na 24h.ale slabšie účinné- 115,-Sk. Ten flector je aj gel,sáčky do vody proti bolesti,rýchlo zaberajú a sú účinné.Tento gel je tiež velmi dobrý a pomáha aj od bolesti-športovci si s ním vela pomáhajú,ale stojí 165,Sk
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

DanielaSĽ
Pozrite si toto.... kto má záujem byť zdravý.

www.fifija.com/detoxipad/tour.htm
Prosim Vas, ktori ste si pozreli tuto www a viete mi vysvetlit, ako naplast DETOXI-PAD zabezpeci detoxikaciu organizmu, napiste mi SMS alebo textom aj pre ostatnych. Naplast moze detoxikovat niekolko vrstiev pokozky, to suhlasim. Ale ako detoxikovat komplexne a napr. rozprudit krvny obeh - to nechapem a rada by som. Ved takto detoxikacia organizmu vyzera jednoducho a dostupne pre vsetkych, super. Len mi chyba to vysvetlenie ucinku naplaste. Vopred dik.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dokázať ani vysvetliť to neviem, viem len, že po ich použití som sa cítila lepšie a tiež neviem, koľko balení treba indivuiduálne použiť.
tieto poznám www.naturport.com
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Je zaujímavé, že ani na jednej stránke nie je uvedená cena !!!!! Zaváňa mi to "zázračnými" liekmi na všetko !
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

v príspevku číslo 83 je cena.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
S Flectorom súhlasím.. pomáha aj mne... nalepím ja mám na 12 hod. vzhľadom k tehotenstvu, nič inšie užívať nemôžem.. inak mi pomáhali tiež nesteroisný Movalis len ten teraz nemôžem.
Šťastný to človek čo môže mať masáž.. ja osobne vzhľadom k hypermobilite nemôžem absolvovať, takže tiež som odkázaná na spinálne cviky..a aj vtom tiež len nie koľko sa dá, ale len kúsok.. je to strašné .. ak nechcem byť ako domček z karát.. čím menej si vyhýbem kĺby tým lepšie.
0 0
katolik katolik

katolik je offline (nepripojený) katolik

Silne nezaujímavý,nudný a fádny chlap ...viac
Kríže,spodok chrbtice,kde má ešte svoje meno,treba držať v teple.Stačí chvíľa v v prievane v krátkom triku a holými krížmi aj v 35 stupňoch tepla a už vás to drží.Vonku sa ľudia kúpu,potia a vy ležíte,alebo sa krčíte v kresle s bolesťami ako sviňa.Moja tetka nosila celý rok okolo krížov čosi z mačacej kožušiny.

katolik
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
sway
Ja mám špeciálnu stoličku...dosť drahá, ALE - po 2 mesiacoch markantná zmena k lepšiemu, ale nechcem robiť reklamu, takže ak niekto..., tak cez SS.:p
Ahoj, ak si nezabudla, môžeš poslať SS na tohto dodávateľa "zázračnej" stoličky
0 0
Karina Karina

Karina je offline (nepripojený) Karina

To je tu strašnéééééééééééé, prečo robíte všetko preto aby ste sa nemuseli hýbať?????? Stoličky, náplaste ...... a čo ja viem čo ešte, stojí to kopec peňazí a zbytočne. Treba cvičiť, cvičiť, cvičiť ....... osobne to mám odskúšané. A ešte k tomu sa budete aj dobre cítiť, zlepší sa vám kondička, možno aj to nejaké kilčko zhodíte:-)
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Karina
To je tu strašnéééééééééééé, prečo robíte všetko preto aby ste sa nemuseli hýbať?????? Stoličky, náplaste ...... a čo ja viem čo ešte, stojí to kopec peňazí a zbytočne. Treba cvičiť, cvičiť, cvičiť ....... osobne to mám odskúšané. A ešte k tomu sa budete aj dobre cítiť, zlepší sa vám kondička, možno aj to nejaké kilčko zhodíte:-)
Jój, to máš pravdu, ale komu sa chce cvičiť ?? Tebe snáď áno ???
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Karina
To je tu strašnéééééééééééé, prečo robíte všetko preto aby ste sa nemuseli hýbať?????? Stoličky, náplaste ...... a čo ja viem čo ešte, stojí to kopec peňazí a zbytočne. Treba cvičiť, cvičiť, cvičiť ....... osobne to mám odskúšané. A ešte k tomu sa budete aj dobre cítiť, zlepší sa vám kondička, možno aj to nejaké kilčko zhodíte:-)
A predstav si Karina , že ja aj poctivo cvičím a necítim sa lepšie.... a zase veľa ľudí pre iné problémy cvičiť nemôže.
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
kukučka
Dokázať ani vysvetliť to neviem, viem len, že po ich použití som sa cítila lepšie a tiež neviem, koľko balení treba indivuiduálne použiť.
tieto poznám www.naturport.com
Betka... vďaka za dobrú radu. Obsahom stránky som fascinovaná rovnako ako promptným vybaveným. V pondelok som mailom poslala objednávku a včera na noc som si už lepila prvé náplaste... samozrejme že s pozitívnym výsledkom... máš ma "na svedomí".... :p ...všetkým pekný dník... a veľa zdravíčka...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Ajuška
Betka... vďaka za dobrú radu. Obsahom stránky som fascinovaná rovnako ako promptným vybaveným. V pondelok som mailom poslala objednávku a včera na noc som si už lepila prvé náplaste... samozrejme že s pozitívnym výsledkom... máš ma "na svedomí".... :p ...všetkým pekný dník... a veľa zdravíčka...
Super babulky,keďže cvičiť nevládzem (ledva ležím) a nestííííham, skúsim toto aj ja - idem umrieť na kríže.... dám vedieť či pomohlo
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

Ak môžem z vlastnej skúsenosti mne pomáha magnet.Chodím preventívne každé 3 mesiace 10x na magnet/a to som s krížami bola už v nemocnici na infúziách/.Poradím len dobrú doktorku,ktorá Vám ten magnet predpíše a zatiaľ to funguje. Ja mám zápaly spojené s vychýlením stavca už na pár mm. Želám skoré uzdravenie a skúsiť-stojí to kávu a niečo k tomu.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
kira
Ak môžem z vlastnej skúsenosti mne pomáha magnet.Chodím preventívne každé 3 mesiace 10x na magnet/a to som s krížami bola už v nemocnici na infúziách/.Poradím len dobrú doktorku,ktorá Vám ten magnet predpíše a zatiaľ to funguje. Ja mám zápaly spojené s vychýlením stavca už na pár mm. Želám skoré uzdravenie a skúsiť-stojí to kávu a niečo k tomu.
prosím Ťa a odkiaľ si? - resp. kde sa to dá chodiť na "magnet" - a čo tomu predchádza, musí to predpísať lekár? dík.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ivka "magnet" je terapia , ktorú bežne majú na každom rehabilitačnom oddelení v nemocniciach ale aj u súkromných lekárov. Zvyčajne ťa musí odporúčať tvoj obvodný lekár k rehabilitačnému a ten ti to môže naordinovať. Aj keď viem - mám kamošku sestričku pri takej lekárke - že nemajú to lekári v obľube , keď si pacient pýta sám , čo mu treba naordinovať. Ja som takúto procedúru už mala neraz a nemôžem povedať , že by na mne nejako zázračne fungovala. Skôr mi pomáhajú plynové injekcie.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať