Zavrieť

Porady

Potraviny-co kupujeme a jedavame?

Bryndza nie je bryndza,žinčica z kravskej srvátky,umelé ovocie a zelenina, dopovanie hydiny, krmenie prasat kostnou múčkou a výsledkom sú nechutné umeliny-je ešte možnost zohnat na SK ,zdravé a kvalitné potraviny? Nechápem prečo nechránime aj pravne svoje výrobky /však mame patenty EU,inde sa uplatnujú žaloby o poškodenie dobrého mena výrobku -išlo by to myslím u bryndze a ovčích syrov/Kam to všetko povedie,?
Naposledy upravil arizona : 06.06.17 at 23:14
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Antea Pozri príspevok
A pridám ešte tieto chutné rajčiny
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=SjyRwewXn1I
aspoň nie sú zaprášené
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Lepšia lyžička medu ako kýbel hnoja.(citronka)
http://www.stream.cz/peklonataliri/682119-peklo-na-taliri-citronovy-koncentrat
Šunka.
http://www.stream.cz/peklonataliri/6...t-dobrou-sunku
Naposledy upravil 220870 : 12.05.12 at 13:34
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

neprehliadnite poslednú vetu,hlavne tí,čo chodia nakupovať do Rakúska (pretože iba tam je kvalita podľa nich)

"...na potraviny po termíne, plesnivé či zoschnuté ovocie a zeleninu autori textu narazili aj v rakúskom Hainburgu – v Spare, Penny Markte, Zielpunkte aj Hoferi."
takže dobrú chuť ku kvalitným rakúskym potravinám
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

1 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

kopretinka Pozri príspevok
neprehliadnite poslednú vetu,hlavne tí,čo chodia nakupovať do Rakúska (pretože iba tam je kvalita podľa nich)

"...na potraviny po termíne, plesnivé či zoschnuté ovocie a zeleninu autori textu narazili aj v rakúskom Hainburgu – v Spare, Penny Markte, Zielpunkte aj Hoferi."
takže dobrú chuť ku kvalitným rakúskym potravinám
suhlasim, uz viackrat sa mi stalo, ze v Hainburgu mali horsi vyber zeleniny/ovocia ako u nas
vcera sme tak kupili jahody v Spare, a doma sme zistili, ze su plesnive, takze sme ich komplet cele hodili do kosa...tak ma napadlo, ze v tychto obchodoch uz robi vela Slovakov, ci to nie je ten dovod, ze "kvalitou" sa nam pomaly priblizuju
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
myara Pozri príspevok
suhlasim, uz viackrat sa mi stalo, ze v Hainburgu mali horsi vyber zeleniny/ovocia ako u nas
vcera sme tak kupili jahody v Spare, a doma sme zistili, ze su plesnive, takze sme ich komplet cele hodili do kosa...tak ma napadlo, ze v tychto obchodoch uz robi vela Slovakov, ci to nie je ten dovod, ze "kvalitou" sa nam pomaly priblizuju
...may............prečítaj si ešte raz , čo si napísala .....a zamysli sa .....

...čas uplynul , dal som Ti imaginárnu minútku ...


NEMALO by to červené byť správne - presnejšie napísané ....už kupuje ....???
...lebo silne pochybujem , že v pozíciách managerov by nejakého slováka zamestnali rakúšania ...
No to doplňovanie regálov sa zíde lacná sila , takže to nie je o robote ale o objednávkach a o tých odpisoch , čo sa vyhodí do kontajnera a čo nie ....

...presvedčíš ma o opaku ????.........nemyslím si .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

myara Pozri príspevok
suhlasim, uz viackrat sa mi stalo, ze v Hainburgu mali horsi vyber zeleniny/ovocia ako u nas
vcera sme tak kupili jahody v Spare, a doma sme zistili, ze su plesnive, takze sme ich komplet cele hodili do kosa...tak ma napadlo, ze v tychto obchodoch uz robi vela Slovakov, ci to nie je ten dovod, ze "kvalitou" sa nam pomaly priblizuju
prepáč koho je chyba, že si si kúpila plesnivé jagody?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

buchač Pozri príspevok
...may............prečítaj si ešte raz , čo si napísala .....a zamysli sa .....

...čas uplynul , dal som Ti imaginárnu minútku ...


NEMALO by to červené byť správne - presnejšie napísané ....už kupuje ....???
...lebo silne pochybujem , že v pozíciách managerov by nejakého slováka zamestnali rakúšania ...
No to doplňovanie regálov sa zíde lacná sila , takže to nie je o robote ale o objednávkach a o tých odpisoch , čo sa vyhodí do kontajnera a čo nie ....

...presvedčíš ma o opaku ????.........nemyslím si .....
nie, myslela som pracujem nie kupuje
preco by tam nemohol robit aj nejaky Slovak na vyssej pozicii?
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

lujza.j Pozri príspevok
prepáč koho je chyba, že si si kúpila plesnivé jagody?
v prvom rade nieco take vobec nema byt vystavene, a samozrejme ze by som ich nebola kupila, keby to bolo vidno
priznam sa, ulakomila som sa na 1/2 cenu
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

myara Pozri príspevok
v prvom rade nieco take vobec nema byt vystavene, a samozrejme ze by som ich nebola kupila, keby to bolo vidno
priznam sa, ulakomila som sa na 1/2 cenu
nuž,prečo bola 1/2 cena? lebo im asi končila záruka.....takže....
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

kopretinka Pozri príspevok
nuž,prečo bola 1/2 cena? lebo im asi končila záruka.....takže....
s tymto tvrdenim nemozem suhlasit, lebo 1/2 zlava neopravnuje nikoho k tomu, aby predaval plesnive ovocie
mam velmi dobru skusenost s ceresnami, ktore som tiez kupila za 1/2, a boli v 100% stave
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
myara Pozri príspevok
suhlasim, uz viackrat sa mi stalo, ze v Hainburgu mali horsi vyber zeleniny/ovocia ako u nas
vcera sme tak kupili jahody v Spare, a doma sme zistili, ze su plesnive, takze sme ich komplet cele hodili do kosa...tak ma napadlo, ze v tychto obchodoch uz robi vela Slovakov, ci to nie je ten dovod, ze "kvalitou" sa nam pomaly priblizuju
myara Pozri príspevok
nie, myslela som pracujem nie kupuje
preco by tam nemohol robit aj nejaky Slovak na vyssej pozicii?
...ja viem , ako si to myslela ...len pochop , ako to ja myslím ...

Slovák ???...na vyššej pozícii...???...žeby rakúšanom príkazy dával ...???...nemyslíš vážne !!!
Naopak to funguje , že u nás rozkazujú cudzí ...no inak nie ....

myara Pozri príspevok
v prvom rade nieco take vobec nema byt vystavene, a samozrejme ze by som ich nebola kupila, keby to bolo vidno
priznam sa, ulakomila som sa na 1/2 cenu
...kto povedal , že nemá...????
TY ????

...no holt ,nie som natoľko bohatý , aby som lacné veci kupoval ....tak sa vraví....či ..???
Alebo kúpim , čoby aj nie....povedzme nejakú konzervu s prešlou dobou ...lenže tá vydrží aj rok - dva po tej záruke ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v niektorych pripadoch by sa dalo skor vypustit prve pismeno zo slova potraviny
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
myara Pozri príspevok
suhlasim, uz viackrat sa mi stalo, ze v Hainburgu mali horsi vyber zeleniny/ovocia ako u nas
vcera sme tak kupili jahody v Spare, a doma sme zistili, ze su plesnive, takze sme ich komplet cele hodili do kosa...tak ma napadlo, ze v tychto obchodoch uz robi vela Slovakov, ci to nie je ten dovod, ze "kvalitou" sa nam pomaly priblizuju
myara Pozri príspevok
s tymto tvrdenim nemozem suhlasit, lebo 1/2 zlava neopravnuje nikoho k tomu, aby predaval plesnive ovocie
mam velmi dobru skusenost s ceresnami, ktore som tiez kupila za 1/2, a boli v 100% stave
...ešte naposledy ...

Včera ...
Doma...
Zľava ...
Oprávnenie ....

Preboha ....jedno slovo oponuje druhému ....

Len záver .......TY si nepozrieš tovar pred vložením do vozíka - košíka ......
0 0
myara myara

myara je offline (nepripojený) myara

buchač Pozri príspevok
...ešte naposledy ...

Včera ...
Doma...
Zľava ...
Oprávnenie ....

Preboha ....jedno slovo oponuje druhému ....

Len záver .......TY si nepozrieš tovar pred vložením do vozíka - košíka ......
a predstav si, ze pozriem, len to nebolo vidno, lebo tie plesnive boli pekne v strede balenia
tebe sa to nemoze stat, kedze zrejme vidis aj do stredu
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

myara Pozri príspevok
v prvom rade nieco take vobec nema byt vystavene, a samozrejme ze by som ich nebola kupila, keby to bolo vidno
priznam sa, ulakomila som sa na 1/2 cenu
ja sa tiež ulakomím ale len ak tak na whisky alebo metaxu
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
myara Pozri príspevok
a predstav si, ze pozriem, len to nebolo vidno, lebo tie plesnive boli pekne v strede balenia
tebe sa to nemoze stat, kedze zrejme vidis aj do stredu
....jááááááj ....zasa niekto osobne berie môj názor ....

Takže inak Ti poviem .......

Manželka bola X rokov managerka v jednom supermarkete .......moje myšlienkové pochody som sa od nej naučil a ver , že sa bolo čo učiť ....

- odkiaľ brať tovar z regála
- čo si všímať tu alebo tam
- kde je aká cenovka .......lebo ceny sa začínajú ...." od " ......
- keď sú akcie , tak sa ich radšej nezúčastňovať .....myslím potraviny ....

......chceš viac ????.......aj tak nedám .....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

myara Pozri príspevok
a predstav si, ze pozriem, len to nebolo vidno, lebo tie plesnive boli pekne v strede balenia
tebe sa to nemoze stat, kedze zrejme vidis aj do stredu
Ja súhlasím, ani po 50% zľave sa tam nemali nachádzať poškodené jahody. Hygiena, hotovo. Zneužitie.

Minulý rok som sa stretávala počas celej zimy v tržnici na Trnavskom mýte, že každá brokolica vo všetkých stánkoch bola plesnivá. V tom čase v obchodoch stála cca 1 euro, tam dvojnásobok. Brokolica sa rýchlo pod fóliou zaparí a chytí pleseň.
Najviac mi prekáža tá arogantnosť predávajúcich, dobre vedia čo vystavujú a predávajú. Zneužívajú starých a slabých ľudí, ako som spozorovala, v týždni sa ich tam pohybovalo dosť veľa.
To nie je o zľavách, ale o totálnej bezohľadnosti. Tržnica zaplnená stánkami iba z polovice. Vraj drahé nájomné.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač Pozri príspevok
....jááááááj ....zasa niekto osobne berie môj názor ....

Takže inak Ti poviem .......

Manželka bola X rokov managerka v jednom supermarkete .......moje myšlienkové pochody som sa od nej naučil a ver , že sa bolo čo učiť ....

- odkiaľ brať tovar z regála
- čo si všímať tu alebo tam
- kde je aká cenovka .......lebo ceny sa začínajú ...." od " ......
- keď sú akcie , tak sa ich radšej nezúčastňovať .....myslím potraviny ....

......chceš viac ????.......aj tak nedám .....
Pre istotu ešte lepšie ako z regála vyčíhať vyskladňovača, brať z debničiek, kým sa nepomieša so starým tovarom.
Prašť jak uhoď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať