Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Žabinka Pozri príspevok
Nuž budeme skúšať a niečo sa snáď vydarí. To jedlo by možno zabralo, za jedlo by aj "život dala".
Takouto metódou som sa dopracovala k tomu, že som bola včera na prechádzke naraz s tromi psami /moje dve kokerky a labradorka mojich rodičov/ v parku, kde sa pohybuje veeeeľa psov, detí..... Nemala som s nimi žiadne problémy ako ťahanie, štekanie
0 0
Hrdzoska Hrdzoska

Hrdzoska je offline (nepripojený) Hrdzoska

Darujem mačičky:

Nemáte niekto záujem o malé čierne guličky- mačiatka. Majú 7 týždňov sú odčervené, vedia chodiť na záchod a maminka ich učí aj chytať myši. Budú polodhlosrsté - po mamine. Foto prikladám. Ak by mal niekto záujem pošlite mi prosím mail: zamecnikova@rlan.hu, príp. sms: 0905289911. Bývame v madarsku kúsok za hranicami - do BA je to 12 km. Bola by som veľmi rada ak by sa našiel niekto komu by robili radosť a spoločnosť. Našu cicu sme nestihli dať sterilizovať a tak máme doma 4 malých huncútov- 2 sú už zadaní a ostávajú voľné tieto 2 mačičky.

ďakujem vám
mačička 7 týždňov 1.jpg  
mačička 7 týždňov 2.jpg  
mamina.JPG  
1/1
0 0
LenkaBr LenkaBr

LenkaBr je offline (nepripojený) LenkaBr

Tak aj my sa pochválime, čo nás doma stráži.
Sučka - mix - Anulka, najdúšik - ako šteniatko, teraz psia tanečníčka a agiliťáčka, doma gaučák, vo vode vydra .
Čiča Chou-Chou (Šušu) - takisto najdúšik, cez deň lenivec, v noci obávaný dravec.
Anka slalom.JPG  
PC164856.jpg  
kvp 028.jpg  
P1020502.jpg  
1/1
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
nemáte tu niekto Írskeho vlkodava?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Ponukam v mene mojej kamaratky, chiovatelky jorksirikov, steniatka- psikov s PP, ponuka ich za cenu psov bez PP. velmi dokladne vybera majitelov psov, poskytuje super servis, ak sa mi podari, tak pripojim foto, ak by mal niekto zaujem, tak kontakt poskytnem.
nedala som to do inzercie, tu si to vsimne iste viac ludi, tak prosim o prepacenie.
Naposledy upravil alaya1 : 20.06.09 at 08:15
JT.jpg  
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...náš krásavec Ziggy...
100_3954.JPG  
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Lívia a kde ho chováš?
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

wagner Pozri príspevok
Lívia a kde ho chováš?
Toto je domáci miláčik mojej dcéry, lenže ona je v zahraničí a my sa o neho staráme. Má veľkú klietku v kuchyni a sem tam ho pustíme, nech si pobehá.
100_4169.JPG  
100_4172.JPG  
1/1
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Nerozluční kamaráti..
Snímka031-1.jpg  
Snímka034.jpg  
1/1
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Volám sa AMOR
Snímka052.jpg  
Snímka055.jpg  
Snímka053.jpg  
1/1
0 0
Izuzan Izuzan

Izuzan je offline (nepripojený) Izuzan

ahojte poraďáci,
chcela by som kúpiť mini yorkshira, takého domáceho miláčika.
neviete o niekom kto predá za rozumnú cenu sučku po 24.7.2009
už sa tešíme na nového člena rodiny.
vopred Ďakujem.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Izuzan Pozri príspevok
ahojte poraďáci,
chcela by som kúpiť mini yorkshira, takého domáceho miláčika.
neviete o niekom kto predá za rozumnú cenu sučku po 24.7.2009
už sa tešíme na nového člena rodiny.
vopred Ďakujem.
Ahoj, miniyork neexistuje, to len ludia si takto ponmernovali psikov, ktori koli genetickej chybe nedosiahli vahu standardu a mnozili sa dalej.
Ak chces krasneho psa a iste yorka, nie krizenca, staci vygooglit chovatelske stanice yorksirov a tam mas dost psikov na predaj. V neposlednom rade, nebudes podporovat mnozenie psov.
0 0
Izuzan Izuzan

Izuzan je offline (nepripojený) Izuzan

alaya1 Pozri príspevok
Ahoj, miniyork neexistuje, to len ludia si takto ponmernovali psikov, ktori koli genetickej chybe nedosiahli vahu standardu a mnozili sa dalej.
Ak chces krasneho psa a iste yorka, nie krizenca, staci vygooglit chovatelske stanice yorksirov a tam mas dost psikov na predaj. V neposlednom rade, nebudes podporovat mnozenie psov.
dakujem ti za radu...
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Moja švagriná má takého hravého teriéra a kocúrika
Snímka031-1.jpg  
Snímka034.jpg  
1/1
0 0
anitram anitram

anitram je offline (nepripojený) anitram

York z chovatelskej stanice za rozumnu cenu urcite nebude, mam dve yorkshirky a najlacnejsia bola za 13.000 Sk, druha za 15.000 a uz som mala ponuku aj za 25.000 Sk. Chodim na jeden inzerentny server a je tam siroka ponuka yorkov bez PP aj za 150 EUR a vyssie. Vo vacsine pripadov vyhra cena ako papiere a istota, ze je to 100% york.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

anitram Pozri príspevok
York z chovatelskej stanice za rozumnu cenu urcite nebude, mam dve yorkshirky a najlacnejsia bola za 13.000 Sk, druha za 15.000 a uz som mala ponuku aj za 25.000 Sk. Chodim na jeden inzerentny server a je tam siroka ponuka yorkov bez PP aj za 150 EUR a vyssie. Vo vacsine pripadov vyhra cena ako papiere a istota, ze je to 100% york.
Poznam chovatelske stanice, ktore predavaju momentalne YT po 300, 250euro. Psy su bez vad, cistokrvne,s PP.S chovatelmi sa da dohodnut aj na splatkovom predaJI.
Ale je to na uvazeni inych, akeho psa si kupia. Na bazosi, ci hyperinzercii predavaju psov bPP, ktore ponukaju ako YT, no maju k nim velmi daleko.v KONECNOM DOSLEDKU JE NA KAZDOM, CI BUDE PODPOROVAT MNOZENIE PSOV, CI NIE. VED UTULKY SU PLNE NECHCENYCH PSOV.
0 0
Izuzan Izuzan

Izuzan je offline (nepripojený) Izuzan

Ďakujem za odpovede, už som bola niečo obzrieť cez víkend,
ale rozhodne to bude cez chovateľskú stanicu.
No boli rozkošné, čo vám budem písať :-) alebo rozprávať.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

izuzan: drzim palce aby psicko bol zdravucky

inak som rada, ze ste sa tak rozhodli... nejde totiz ani o to, aby pes bol skutocne yorkie (lebo vela ludi neznali problematiky namiesto yorka kupi australskeho teriera.. vyzeraju podobne, ale je tam rozdiel)... ale ide hlavne o to, aby psik bol z kontrolovaneho chovu, kde sa vylucuju geneticke chyby a rozne zavazne ochorenia...

potom prilep foto drobceka... ja ich vola mysky, lebo su take drobunke...
0 0
Lubica3 Lubica3

Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

Aj ja mám jednu yorkšírku doma.
P1010001.jpg  
trening_apr_49.jpg  
Obrázok 014.jpg  
1/1
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Syndinka bola náš prvý psík. Keď sme ju priniesli domov vážila asi 9 kg. Bol to chlpatý medvedík. Bola to osobnosť, psík s veľkým "P". Milovala deti, bola vždy vernou spoločníčkou. Mala šťastný život plný lásky, milovala vodu, dokázala plávať s veľkým nadšením. Nikdy nezabudnem, keď bola malým šteniatkom večer veľmi plakávala, tak sme použili staré hodiny, schovali sme ich pod jej vankúšik a tikanie hodín jej pripomínalo srdiečko mamy a aj jej plač prestal. Dopriali sme jej aj šteniatka, mala ich 11 a bola to vzorná mamina.
Syndinka nám dala veľa lásky. jej veľké srdiečko navždy dotĺklo v sobotu 11 júla.
Naposledy upravil ludmilla : 13.07.09 at 07:39
symdi 4.JPG  
Syndi.JPG  
1/1
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať