Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Ludka to mi je ľúto, taký hafan je člen rodiny.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Lubica3 Pozri príspevok
Aj ja mám jednu yorkšírku doma.
Booože, je prekrásna. Fakt ako misssssska, alebo je to missss ?
0 0
Lubica3 Lubica3

Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

Je fakt vydarená, YT sme pôvodne vôbec nechceli, chodili sme po rôznych chovných staniciach a rozmýšľali, čo sa hodí 4-člennej rodine s menším bytom....a už nám to bolo nakoniec jedno, skončili sme pri hafanovi do "kabele", títo psíci majú ale super povahu, sú aj na ňufkanie ako živý plyšáčik, ale sú aj perfektní strážcovia, plný energie a dcéra s ňou dokonca behá agility. Tešíme sa z nej všetci už druhý rok, volá sa Brittaney.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Lubica3 Pozri príspevok
Je fakt vydarená, YT sme pôvodne vôbec nechceli, chodili sme po rôznych chovných staniciach a rozmýšľali, čo sa hodí 4-člennej rodine s menším bytom....a už nám to bolo nakoniec jedno, skončili sme pri hafanovi do "kabele", títo psíci majú ale super povahu, sú aj na ňufkanie ako živý plyšáčik, ale sú aj perfektní strážcovia, plný energie a dcéra s ňou dokonca behá agility. Tešíme sa z nej všetci už druhý rok, volá sa Brittaney.
Ahoj, z ktorej chovky na yorka,?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
toto sú moje dve havky, ešte keď FIFINKA žila.......
Zafi a Fifi.jpeg  
0 0
Izuzan Izuzan

Izuzan je offline (nepripojený) Izuzan

andreaS Pozri príspevok
izuzan: drzim palce aby psicko bol zdravucky

inak som rada, ze ste sa tak rozhodli... nejde totiz ani o to, aby pes bol skutocne yorkie (lebo vela ludi neznali problematiky namiesto yorka kupi australskeho teriera.. vyzeraju podobne, ale je tam rozdiel)... ale ide hlavne o to, aby psik bol z kontrolovaneho chovu, kde sa vylucuju geneticke chyby a rozne zavazne ochorenia...

potom prilep foto drobceka... ja ich vola mysky, lebo su take drobunke...
Deti sú už veľké a "nemá nás kto vyvenčiť".
Voľba padla na yorka.
Už som videla nejaké šteniatka.
Zarážajúce bolo, že nám jedna chovateľka neukázala rodičov, len nám ich opísala. Škoda mala celkom zlaté tie šteniatka. Nenaliehala som, ale odchádzala som sklamaná.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Izuzan Pozri príspevok
Deti sú už veľké a "nemá nás kto vyvenčiť".
Voľba padla na yorka.
Už som videla nejaké šteniatka.
Zarážajúce bolo, že nám jedna chovateľka neukázala rodičov, len nám ich opísala. Škoda mala celkom zlaté tie šteniatka. Nenaliehala som, ale odchádzala som sklamaná.
este by stalo zato spytat sa ci chodia stale na vystavy... lebo su aj taki spekulanti, co splnia uchovnenie a vystavy skoncia... v auguste je vystava psikov v BA, tak pripadne skuste tam zajst a pokukat medzi vystavovatelmi...

ked sme my zhanali nasho psika, tak sme mali jedneho zajednaneho v nitre, rano sme mali ist po neho, velmi som sa tesila, ale vecer dosla sms, ze ho dali niekomu inemu... dost ma to zarmutilo... rano som nabehla do stanku a pokukala inzeraty vo vsetkych casakoch a obvolala a tak som sa dostala k nasmu milacikovi... dnes uz mam kontakty medzi najlepsimi chovatelmi nasho plemena, tak odber dalsieho psicka mam vyrieseny
0 0
anitram anitram

anitram je offline (nepripojený) anitram

prepac, ale nevidim ziadny dovod, pytat sa, ci chodia stale na vystavy, tym ze splnili podmienky na chovnost a fenka je uchovnena, tak ked chce mat steniatka s PP musi dodrziavat podmienky klubu, cize nemoze bezhlavo mnozit a nie su to ziadny spekulanti, mam dve fenky od takychto chovatelov
a ked uz je fenka uchovnena, znamena ze splna standard a ak nie je extra vynimocne pekna na sampiona, je zbytocne ju trapit vystavami, je to aj dost financne nakladne, psychicky a fyzicky vycerpavajuce, nehovoriac o starostlivosti o srst, zazila som si to s jednou z mojich dvoch yorkshiraciek, a druhu som uz tym nezatazovala
staci sa ist raz pozriet na vystavu ako niektori chovatelia jednaju so svojimi yorkami, len aby boli naj, pre nich je to prestiz a cim viac vystav a oceneni, tym drahsie steniatka, ti co tam idu len uchovnit to neberu az tak vazne a ten psik nie je taky vystresovany, steniatka su sice drahsie ako bezpapieraci, ale nie az take drahe ako deticky sampionov
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

no ja vidim spekulaciu v tom, ze chce predavat za drahsie ked ide uchovnit... 3x ide na vystavu, dostane potrebne posudky, uchovni a hura ide sa predavat za drahsie...

ono je to ale stale hop alebo trop... su seriozni chovatelia a su aj medzi papierakmi mnozitelia...

aj medzi psikmi su osobnosti kt. vyslovene miluju vystavy a su aj taki, kt. ich voooobec nemusia... to je hned vidno, takeho psika by na vystavach nemali trapit a nechat ho len na gauc... medzi am.kokrami ale takeho nepoznam... vsetky z nich sa chcu predvadzat a kamaratkina fena je normalne stastna den pred vystavou ked vidi ze panicka bali veci a uz vie, ze zajtra sa bude predvadzat... raz som ju drzala na rukach kym jej panicka predvadzala ineho psa a ked som sa otocila tak ze nevidela na kruh, normalne zavrcala a otacala sa ku kruhu

ja osobne mam radsej tych chovatelov, kt. nadalej chodievaju na vystavy, neviem preco, asi tym, ze sem-tam idem na vystavu pozriet, a viem, ze ti ludia tym ziju, neni to len o peniazoch (teda ti, kt. poznam) a napriek tomu ze jedna super chovatelka ma intersampionov tak psy nepredava draho, jej ide hlavne o to aby ten psik bol milovany mozno preto mam nato taky nazor... neviem to inak opisat...
0 0
mirar mirar

mirar je offline (nepripojený) mirar

karol.za Pozri príspevok
Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

nádherná cicuška
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Chcem sa opytat, ma tu niekto maltezseho pinca- psa?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Toto som dostala pred chvíľkou do pošty. Má niekto záujem?

>>Ahojte,
>>velmi Vás vsetkých prosím o pomoc, hladam surne dobrych ludi a domov pre tieto dve krasne steniatka (aj osobitne samozrejme). Nasla som ich dnes vyhodene na ulici, motali sa na ceste, skoro ich zrazili auta, tak som ich zobrala, hadam sa najdu nejaki dobri ludia, ktori si ich vezmu. Bola som s nimi dnes uz aj u zverolekara, povedal, ze vyzeraju zdrave, maju cca 8 tyzdnov, dala som ich odcervit. Su krasne, mile, su to obidvaja psickovia.
>>Lekar povedal, ze vyzeraju ako plemeno Sar-pei.
>>Prosim, preposlite tento oznam vsetkym, komu mozte, urobite dobry skutok.
>>V pripade zaujmu cislo na mna je 0905/202581.
>>Vopred dakujem
>>Nada.
Pes 1.jpg  
Pes 2.jpg  
Pes 3.jpg  
Pes 4.jpg  
Pes 5.jpg  

Pes 6.jpg  
Pes 7.jpg  
Pes 8.jpg  
1/1
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
ja by som chcela dať pripustiť psíka, neviete mi poradiť dobrú stránku kam s tým?alebo ak by mal niekto záujem o pripustenie anglického kokeršpaniela bez PP 8 ročného nech sa mi ozve ďakujem
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa opytat, ma tu niekto maltezseho pinca- psa?
Môj havino má napísané vo veterinárnom preukaze maltézsky psík.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
2009 Pozri príspevok
Toto som dostala pred chvíľkou do pošty. Má niekto záujem?

>>Ahojte,
>>velmi Vás vsetkých prosím o pomoc, hladam surne dobrych ludi a domov pre tieto dve krasne steniatka (aj osobitne samozrejme). Nasla som ich dnes vyhodene na ulici, motali sa na ceste, skoro ich zrazili auta, tak som ich zobrala, hadam sa najdu nejaki dobri ludia, ktori si ich vezmu. Bola som s nimi dnes uz aj u zverolekara, povedal, ze vyzeraju zdrave, maju cca 8 tyzdnov, dala som ich odcervit. Su krasne, mile, su to obidvaja psickovia.
>>Lekar povedal, ze vyzeraju ako plemeno Sar-pei.
>>Prosim, preposlite tento oznam vsetkym, komu mozte, urobite dobry skutok.
>>V pripade zaujmu cislo na mna je 0905/202581.
>>Vopred dakujem
>>Nada.
sú nádherní..nemôžeš si ich nehať?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pasuliatko Pozri príspevok
sú nádherní..nemôžeš si ich nehať?
Pasuliatko ja predsa neviem kto ich našiel. Vložila som sem iba e-mail čo mi prišiel. Napríklad mne sa zdajú byť na šarpeja málo pokrčený. Mimochodom ja by som ich hneď neponúkala. Aspoň týždeň by som dala šancu prihlásiť sa ich majiteľovi. Kto vie čo sa stalo.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
2009 Pozri príspevok
Pasuliatko ja predsa neviem kto ich našiel. Vložila som sem iba e-mail čo mi prišiel. Napríklad mne sa zdajú byť na šarpeja málo pokrčený. Mimochodom ja by som ich hneď neponúkala. Aspoň týždeň by som dala šancu prihlásiť sa ich majiteľovi. Kto vie čo sa stalo.
okej potom som myslela,že si ich našla ty
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
hento určite nie sú sharpejovia čo ten zverolekár nevidí?mne sa to vidí na niečo väčšie ako napr.http://sk.wikipedia.org/wiki/Rodézsky_ridžbek
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

alaya1 Pozri príspevok
Chcem sa opytat, ma tu niekto maltezseho pinca- psa?
Aj my máme maltezáčika alaya, prečo?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

bv_alexandra Pozri príspevok
Aj my máme maltezáčika alaya, prečo?
zaujimala by ma ich povaha, na kt.choroby su haklivi, ak sa nejaka uz prejavila, mas malteza s PP? Dik za kazdu radu, uvazujeme nasmu bisonkovi kupit kamarata a maltez nam vysiel ako najvhodnejsi.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať