Zavrieť

Porady

domáci miláčikovia

Nakoľko mnoho z nás majú domáce zvieratká,ktoré sú vlastne ako ďalší člen domácnosti tak ja predstavujem
môjho vlastne najmadšieho člena rodiny
hoci podľa ich veku je už vlastne dôchodkyňa,dúfam že ešte dlho bude domáci miláčik
s pozdravom Karol
Ak majú priateľia s porady takýchto miláčikov nech sa s nimi pochavália,viem že na porade je mnoho obrázkov o našich miláčikoch ale tie treba hľadať

Usporiadat
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Hrdzoska Pozri príspevok
A tu je moja Bibi vo veku 8 mesiacov.
Trochu väčšia fotka by nebola? Veď tam vidím len šedý fliačik.

A čo je to za rasu? Nejaká dlhosrstá (Mainská mývalia?)?
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Pôvodca textu príspevku: bv_alexandra
Ahojte, chcela by som sa opýtať či náhodou niekto nemáte skúsenosti s liečením resp upravením stavu pri zlyhávaní obličky psíka.
Jedná sa o to že našej Ňufine pri sterilizácii zistili že nemá vaječník, a ani jednu obličku a tá druhá oblička už zlyhávala. V podstate mi bolo povedané že sme prišli v poslednej chvíli. Keby sa na to nebolo došlo tak by do 2 mesiacov umrela.
Dostala diétne veterinárne konzervy od fi Hills - K/D. Boli sme na kontrole krvi po mesiaci a výsledky boli v norme. Teraz sme boli na kontrole opäť a výsledky činnosti tej jednej obličky sú opäť v červenej hranici. Za dva týždne idem na kontrolu opäť.
Veru obávam sa najhoršieho. Budem rada za každý postreh. To psíča nám tak prirástlo k srdcu,že si neviem ani predstaviť že by nebola. Veď si chúda ešte ani život poriadne neužila má len 14 mesiacov.


skús zadať otázku tu: http://www.psycholog-psu.com/poradna...8886e38a468e88
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
môj nový prírastok - Zafira
Sn_mka040.jpg  
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
hanelie Pozri príspevok
môj nový prírastok - Zafira
Ale teda, to je krasny havinko :-)

aj ja mam noveho, malickeho pudlicka z utulku, ale este nemam foto, tak casom prilozim.

a hlavne teraz sa nechce fotit, lebo sa za seba hanbi, lebo je cerstvo ostrihany a jemu sa to nepaci
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Chobot Pozri príspevok
Trochu väčšia fotka by nebola? Veď tam vidím len šedý fliačik.

A čo je to za rasu? Nejaká dlhosrstá (Mainská mývalia?)?
Chcem sa ospravedlniť, že tam naskočil ten veľký obrázok, ale nešlo mi to vôbec vložiť, tak sú tam dva..no čo už, keď sa Ti chce tak mi ten veľký vymaž
a rasa je to kavalier king charles spaniel
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Náš malý Netopierko
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 08:01
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

willma Pozri príspevok
k dcérinmu morčaťu pribudol počas mojej víkendovej neprítomnosti malý džungarský škrečok ... tak som dokúpila klietku s plnou výbavou a zábavným parčíkom, keď pofotím, pricapím.
Prajem ti veľa šťastia pri fotení škrečka. Moje tri potvory sa totiž vôbec nechcú nechať fotiť. Vždy sa otočia do foťáka zadkom alebo sa hýbu, takže z fotiek nič nie je. Ale za to mám asi 10 hod. videa
Muci vo vlasoch.jpg  
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra Nová Pozri príspevok
Alaya, ako sa má Tvoj bišonik? Už ho operovali? Je v poriadku, som zvedavá. Prezraď, prosím Ťa. Ak máš fotku pripoj, veď bišoniky sú najkrajšie psíky na svete.
Ahoj, ospravedlnujem sa za neskoru odpoved, no nevsimla som si prispevok.
Este nie sme po operacii, v 11.2008, podstupil hormonalnu liecbu, dostal 5 injekcii, po ktorych sa mohol stav upravit. Neviem, jeden veterinar povedal, ze vajicko nahmatal 5 cm od mieska, ze ho staci stiahnut dole, druhy povedal, ze vajicko je stale v brusku a treba to oparovat a vybrat. Tak si vyberaj.
Operovat az po 1.roku zivota, nakolko je potrebna dospelost.
Takze neviem, je tazke rozhodovat, ak ti kazdy veterinar povie inak.

Obrazok mi 2krat nezobralo.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Ďakujem za radu. Skúsimm
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

alaya1 Pozri príspevok
Ahoj, ospravedlnujem sa za neskoru odpoved, no nevsimla som si prispevok.
Este nie sme po operacii, v 11.2008, podstupil hormonalnu liecbu, dostal 5 injekcii, po ktorych sa mohol stav upravit. Neviem, jeden veterinar povedal, ze vajicko nahmatal 5 cm od mieska, ze ho staci stiahnut dole, druhy povedal, ze vajicko je stale v brusku a treba to oparovat a vybrat. Tak si vyberaj.
Operovat az po 1.roku zivota, nakolko je potrebna dospelost.
Takze neviem, je tazke rozhodovat, ak ti kazdy veterinar povie inak.

Obrazok mi 2krat nezobralo.
Vôbec to nevadí, človek nemá oči všade. Bola som zvedavá. Rozhodnúť sa správne bude asi ťažké. Našťastie u nás tie žalúdočné problémy sú preč a z mojej slečny bude pomaly nie bišonik, ale poriadna bišonica. Asi to nebude bohvie aká čistá rasa, lebo je aj veľká, aj ťažká. Má sedem mesiacov a 5 kg. Viem, že bišoniky sú cenené tie, čo sú drobučké. No, čo už. Je aspoň krásna. Tak prajem Tvojmu krásavcovi, aby sa to dobre skončilo a bolo všetko ako má byť. Skús fotky zmenšiť a znovu prilepiť. Ja tiež skúsim nejaké pripojiť.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Petra Nová Pozri príspevok
Vôbec to nevadí, človek nemá oči všade. Bola som zvedavá. Rozhodnúť sa správne bude asi ťažké. Našťastie u nás tie žalúdočné problémy sú preč a z mojej slečny bude pomaly nie bišonik, ale poriadna bišonica. Asi to nebude bohvie aká čistá rasa, lebo je aj veľká, aj ťažká. Má sedem mesiacov a 5 kg. Viem, že bišoniky sú cenené tie, čo sú drobučké. No, čo už. Je aspoň krásna. Tak prajem Tvojmu krásavcovi, aby sa to dobre skončilo a bolo všetko ako má byť. Skús fotky zmenšiť a znovu prilepiť. Ja tiež skúsim nejaké pripojiť.
Nas ma 7 mesiacov a 5.9kg, vysku ma ani nie 30cm a dlzku od kohutika ma 33cm, takze v norme. Aj tvoja je v norme pre bisonikov, nakolko sa uvadza 6 kg.
0 0
Nadaj Nadaj

Nadaj je offline (nepripojený) Nadaj

dana9 Pozri príspevok
Ale teda, to je krasny havinko :-)

aj ja mam noveho, malickeho pudlicka z utulku, ale este nemam foto, tak casom prilozim.

a hlavne teraz sa nechce fotit, lebo sa za seba hanbi, lebo je cerstvo ostrihany a jemu sa to nepaci
To je moc chvalyhodne, ze ste si vzali psika z utulku.
0 0
Nadaj Nadaj

Nadaj je offline (nepripojený) Nadaj

Aj my mame ;-)
Kokra, alebo akoze kokra ;-) Je uuuzasny!
0 0
Nadaj Nadaj

Nadaj je offline (nepripojený) Nadaj

alaya1 Pozri príspevok
Ahoj, ospravedlnujem sa za neskoru odpoved, no nevsimla som si prispevok.
Este nie sme po operacii, v 11.2008, podstupil hormonalnu liecbu, dostal 5 injekcii, po ktorych sa mohol stav upravit. Neviem, jeden veterinar povedal, ze vajicko nahmatal 5 cm od mieska, ze ho staci stiahnut dole, druhy povedal, ze vajicko je stale v brusku a treba to oparovat a vybrat. Tak si vyberaj.
Operovat az po 1.roku zivota, nakolko je potrebna dospelost.
Takze neviem, je tazke rozhodovat, ak ti kazdy veterinar povie inak.

Obrazok mi 2krat nezobralo.
Neviem kam chodite na veterinu, odkial ste, a ani neviem vsetky detaily ohladom zdravotneho stavu vasho psika, ale byt vami, si to este niekde skonzultujem, aby ste nieco nechtiac nezanedbali.
Pamatam si nazor viacerych vetov, ze vajko sa nema nechavat dlho vnutri, vyskocene [a uz vobec som nepocula ze do roka], praveze cim dlhsie je vnutri, tym vacsia "sanca" ze sa moze zvrhnut... :-(
Ale nie som veterinar, takze... Isto by som vsak este po tom slapala, aby som mala jasno, keby sa jednalo o mojho psika...
Drzim palce.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nadaj Pozri príspevok
Neviem kam chodite na veterinu, odkial ste, a ani neviem vsetky detaily ohladom zdravotneho stavu vasho psika, ale byt vami, si to este niekde skonzultujem, aby ste nieco nechtiac nezanedbali.
Pamatam si nazor viacerych vetov, ze vajko sa nema nechavat dlho vnutri, vyskocene [a uz vobec som nepocula ze do roka], praveze cim dlhsie je vnutri, tym vacsia "sanca" ze sa moze zvrhnut... :-(
Ale nie som veterinar, takze... Isto by som vsak este po tom slapala, aby som mala jasno, keby sa jednalo o mojho psika...
Drzim palce.
Boli sme u 3 veterinarov, vsetci povedali, ze az po roku zivota, ked dosiahne telesnu dospelost. Urcite to budeme riesit, ale nie je to choroba, len geneticka vada, no majitelka feny nemala dat nakryt fwenu so psikom, co ma tuto vadu- ale to je ina kapitola, mysleli sme, ze je seriozna zena, no mylili sme sa.
Verim, ze vsetkobude o.k. damu mu ho vybrat v lete, v maji bude mat rok.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Od dnešného dňa sa naša rodina rozrástla o malé šteniatko Jeho meno je Arés.
baby.jpg  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

prosím ťa a ešte prezraď čo za teliatko z toho vyrastie, lebo na gaučové plemeno to nevyzerá, teda vlastne možno aj hej, ale pochybujem, že sa okrem neho potom ešte niekto na ten gauč zmestí
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Llívia Pozri príspevok
Prajem ti veľa šťastia pri fotení škrečka. Moje tri potvory sa totiž vôbec nechcú nechať fotiť. Vždy sa otočia do foťáka zadkom alebo sa hýbu, takže z fotiek nič nie je. Ale za to mám asi 10 hod. videa
no akosi sa mi ho podarilo zachytiť, aj keď mierne rozmazane a na dôvažok prikladám ďalších dvoch domácich miláčikov aj keď ten posledný je len na dočasné ubytovanie, na jar sa vráti tam kam patrí.
P1036038.JPG  
P1036041.JPG  
P1036047 - Kopie.JPG  
1/1
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

willma Pozri príspevok
prosím ťa a ešte prezraď čo za teliatko z toho vyrastie, lebo na gaučové plemeno to nevyzerá, teda vlastne možno aj hej, ale pochybujem, že sa okrem neho potom ešte niekto na ten gauč zmestí
Willma je to novofundlandský pes a dorastá do váhy 70 - 80 kg, teraz váži 10 kg a má 8 týždňov a na ten gauč sa ešte nejaký ten týždeň zmestí.
Máme doma už jednu novofundlandskú slečnu bude mať 11 rokov v marci.
Je to veľmi milé a kľudné plemeno. Samozrejme potrebuje väčší gauč
a je to hlavne pracovný pes. Prikladám fotku našej Syndi.
Naposledy upravil ludmilla : 06.01.09 at 21:01
Syndi.JPG  
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

to je "podvodník" teda pardon vodník pes, novofoulanďanku mala moja sesternica, bola to milá fenka.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať