Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Možno zlyhala vedúca, alebo účtovníčka. Nerobia tak, ako majú.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No jednoznačne tam zlyhala jedna jediná osoba - vedúca, ktorá kontroluje účty a zároveň vypisuje šeky pre stravníkov.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
erzet Pozri príspevok
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
zober si úver.....
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

erzet Pozri príspevok
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
Tak to hybaj urýchlene doplatiť !

Celý tento cirkus, nikdy nie je o obsahu , ide tu o formu !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

erzet
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
Doplatiť, nezabudni poslať poštou cez poštovú poukážku - aby bol doklad, že si vyrovnal dlh!
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

erzet Pozri príspevok
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
a ja 0,10 €. Doteraz mi vždy vracali,lebo som si uplatňovala poistku....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...som si dala tej lujzinkinej slivky a pivo a tuším ma to položilo......tak padám odtialto...dobrú noc vám...zajtra je trinásteho...som zvedavá, čo bude za deň...moje decko má meniny...dostane "terezkinu" tortu, lebo naposledy si aj pršteky oblizoval...ale to bude prekvapko, tak pssst...
a moja maminka narodeniny 65 rôčkov .......synovi želám všetko najlepšie k meninkám inak den bol celkom v poho, bola som si povegetiť na kozmetike...iba ak tak cesta do roboty a potom večer domov bola čistá gynekologicko-urologická
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

erzet Pozri príspevok
Mám doplatiť na daniach 0,04 €.
§ 46
Minimálna výška dane
Na začiatok

Daň sa nevyrubí a neplatí, ak za zdaňovacie obdobie nepresiahne 16, 60 eura alebo celkové zdaniteľné príjmy daňovníka, ktorý je fyzickou osobou, za zdaňovacie obdobie nepresiahnu 50 % sumy podľa § 11 ods. 2 písm. a). To neplatí, ak daňovník uplatňuje daňový bonus podľa § 33 alebo ak sa daň vyberá podľa § 43, alebo ak sa zrážajú preddavky na daň podľa § 35 alebo preddavky na zabezpečenie dane podľa § 44. Daňovník s neobmedzenou daňovou povinnosťou uvedený v § 11 ods. 6 daň neplatí, ak za zdaňovacie obdobie úhrn jeho zdaniteľných príjmov, okrem príjmov, z ktorých bola daň vybraná zrážkou a pri ktorých nepoužil postup podľa § 43 ods. 7, nepresiahne 50 % sumy podľa § 11 ods. 2 písm. a). Tento postup použije aj daňovník s obmedzenou daňovou povinnosťou uvedený v § 11 ods. 7, ak úhrn jeho zdaniteľných príjmov zo zdrojov na území Slovenskej republiky (§ 16) v príslušnom zdaňovacom období tvorí najmenej 90 % zo všetkých príjmov tohto daňovníka, ktoré mu plynú zo zdrojov na území Slovenskej republiky a zo zdrojov v zahraničí. Daň sa neplatí, ak daň na úhradu vypočítaná v daňovom priznaní nepresiahne sumu 3,32 eur.

3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Nuž a ja som dnes dostala meilom toto:

Vo veci Vašej dlžoby voči spoločnosti Online Investment Group Ltd. Vám chceme oznámiť, že dňa 01.04.2012 sme na základe zmluvy o postúpení pohľadávok podľa zákona § 524 - § 530 Občianskeho zákonníka Slovenskej republiky a súvisiacich ustanovení postúpili pohľadávku vyplývajúcu zo zmluvy so spoločnosťou ONLINE INVESTMENT GROUP LTD. voči Vašej osobe, ktorá vznikla na základe užívania databázy stahujme.sk na spoločnosť:

Flavio Contrepacore and Co. Limited
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe, Seychelles
Company No.: 089801

podotýkam, že od 07,02,2012 to majú uhradené.... tak som sa opäť nasr..a, že to budem rozdýchavať ešte týždeň....a to som si myslela, že keď si lahnem už sa nemôže nič stať...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no a dám ja klinec na dnešný deň...magio, ktoré som si ja hlupaňa dala 29.januára, malo v balíku HBO+Cinema na 3 mesiace zadarmo-a ten balík už druhý mesiac platím,aj dnes prišiel vo faktúre...ale nejedujem sa, na druhý týždeň ho zruším...a keby sa dalo, tak aj celé magio kopnem do kanála...no čo,trinásteho je trinásteho...vždy je niečo...
...a dobrú noc vám prajem...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Nepáči sa mi názov filmu: Nabúchaná. Zdá sa mi to také necitlivé, vulgárne.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

erzet Pozri príspevok
Nepáči sa mi názov filmu: Nabúchaná. Zdá sa mi to také necitlivé, vulgárne.
no keď iné nič Ťa netrápi....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..no a dám ja klinec na dnešný deň...magio, ktoré som si ja hlupaňa dala 29.januára, malo v balíku HBO+Cinema na 3 mesiace zadarmo-a ten balík už druhý mesiac platím,aj dnes prišiel vo faktúre...ale nejedujem sa, na druhý týždeň ho zruším...a keby sa dalo, tak aj celé magio kopnem do kanála...no čo,trinásteho je trinásteho...vždy je niečo...
...a dobrú noc vám prajem...
toto sú ich klasické ťahy dajú niečo zadara aj upc tak isto, ale musíš si to zrušiť sama, čo ti samozrejme nepovedia...potom minimálne 1mes. pokiaľ nato neprídeš majú od teba keš.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misoft Pozri príspevok
No prišla moja dcéra domov z intráku. Moja prvá otázka po privítaní: "Strava vybavená?"
Musela totiž dnes ráno zájsť za vedúcou školskej jedálne - baba jej povedala, že nemá odo mňa žiadnu platbu (pritom posledná bola pripísaná na ich účet pred 8 dňami a predchádzajúca pred 36 dňami! A oni to vraj nemajú. No poobede tam šla opäť a odrazu platby boli na účte (posledná nabehla pred 7 a predposledná pred 35 dňami).
Je vidieť, aký poriadok majú v evidencii platieb, resp. ako sa vedia v účtoch orientovať.
BTW: toto nebol jediný ich úlet - v priebehu cca roku a pol ich bolo zo päť!
Nabudúce, až zase bude, že nemajú platbu, asi sa nebudem obracať na vedúcu, ale rovno na zriaďovateľa s tým, aby im tam urobil poriadne ofuky. Veď to nie je s kostolným poriadkom, aby 35 (resp. 7 dní) nemali platby spárované a skontrolované.
Toto asi poukazuje, že tá "rachetľa" tam asi nemá čo robiť - nezvláda prácu, nie je vôbec kompetentná to vykonávať.
a ktovie, koľkí si to nekontrolujú a platia, hm, kde končia tie peniaze?
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

čo ma prekvapilo:
1. dôvod - http://www.sme.sk/c/6337560/mihal-zl...ciu-v-sas.html
2. ostrá diskusia - http://www.sme.sk/diskusie/1987232/1...ciu-v-SaS.html
3. o mne/kto som - http://www.porada.sk/member.php?u=67
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásnu, oddychovú sobotu dnes vám prajem...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole...dnes som sa ani nemusela tak skoro zobudiť,ale zabudla som si večer otvoriť okno, a bolo dáko teplo...a ja teplo teda moc nyjee...
..takže-kafica je na stole, ak zákušťok ešte zostal...dobre, dobre, budem potichu...nič ma nejeduje,a ani ma dnes nenajeduje..asi tak...fajn vám...

(...nabúchaná-ani mne sa nepáči...)
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a čajík s teplými rožtekmi pre Vieroč...aj pre vás,kto kávu nemusíte..)
...som zabudla na alabuta...ale jemu robí kafu alabutka...
Naposledy upravil pepsikova : 14.04.12 at 05:22
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
No prišla moja dcéra domov z intráku. Moja prvá otázka po privítaní: "Strava vybavená?"
Musela totiž dnes ráno zájsť za vedúcou školskej jedálne - baba jej povedala, že nemá odo mňa žiadnu platbu (pritom posledná bola pripísaná na ich účet pred 8 dňami a predchádzajúca pred 36 dňami! A oni to vraj nemajú. No poobede tam šla opäť a odrazu platby boli na účte (posledná nabehla pred 7 a predposledná pred 35 dňami).
Je vidieť, aký poriadok majú v evidencii platieb, resp. ako sa vedia v účtoch orientovať.
BTW: toto nebol jediný ich úlet - v priebehu cca roku a pol ich bolo zo päť!
Nabudúce, až zase bude, že nemajú platbu, asi sa nebudem obracať na vedúcu, ale rovno na zriaďovateľa s tým, aby im tam urobil poriadne ofuky. Veď to nie je s kostolným poriadkom, aby 35 (resp. 7 dní) nemali platby spárované a skontrolované.
Toto asi poukazuje, že tá "rachetľa" tam asi nemá čo robiť - nezvláda prácu, nie je vôbec kompetentná to vykonávať.
ešte lepšie je dať podnet tu http://www.nku.gov.sk/sk/web/nku/expozitura-kosice a bude lietať aj zriaďovateľ
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ráno Poraďáci!
Dobré ráno Slovensko!
"Nabúchaná" sa mi tiež nepáči
ale ma iné na Slovensku tlačí....

Nech teda sa máme v pohode
aspoň na tejto Porade.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať