Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ráno!
Och ťažký a veľmi drahý deň ma čaká: držte mi palce priatelia!
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

v noci mi moje 16-ročné deťo vliezlo do postele - lebo počula nejaké čudné zvuky v jej izbe
ono sa to tvári, akože - ja som už veľká, skorodospelá, ale predsa je to ešte decko
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hubatá Pozri príspevok
Dobré ráno!
Och ťažký a veľmi drahý deň ma čaká: držte mi palce priatelia!
vytrimac + trimeme paľce
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
v noci mi moje 16-ročné deťo vliezlo do postele - lebo počula nejaké čudné zvuky v jej izbe
ono sa to tvári, akože - ja som už veľká, skorodospelá, ale predsa je to ešte decko
včera mala povinne pozerať o 20:00 film na barrandove - poučné pre všetky jej rovesníčky
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pepsikova Pozri príspevok
..sa mi urobil ten nový g-mail a vôbec sa mi nepáči...nechápem, prečo vždy všetko jednoduché musia prerobiť na neprehľadné a komplikované a ešte nám to aj nanútiť...neznášam vyskakujúce okienka a ikony..
Ako to,že nechápeš,to nám tie naše deti robia naschvál.Tu máte,ked ste ma naháňali celé detstvo do školy!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

lujza.j Pozri príspevok
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
Ani nevieš aké si mala včera nesmierne šťastie,dcéra Ti žije,žiadne hadičky....a tak málo chýbalo.
8 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Huráááá...mám pred sebou posledný týždeň života s ťažkou nohou v ťažkej sádre.....

A potom si takto zabaletím ......

6 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
žije a je nezranená.... ten zbytok sú LEN veci a peniaze....
4 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

A neznižuje sa pravdepodobnosť učasti v ďalšej autonehode, každou PREŽITOU autonehodou ???

Myslím na to,že štatisticky je podchytené že ak človek prežil haváriu lietadla, tak pravdepodobnosť,
že by znova spadlo lietadlo v ktorom by letel je tak 1:100 rokov

Ja som prežil 2 autohavárie , teda ďalšiu by som už nemal zažiť podľa tejto pravdepodobnosti, či ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
Lujzi, ako píšu ostatní- kašli na to to sú len plechy...
Ja ked som mal tú strašnú búračku a prebral som sa v aute z bezvedomia-tak sa pýtam manželky- žiješ?ona na to, že žije- a ja hýbeš sa- ona, áno hýbem sa- a ja som skonštatoval- tak asi prežijeme...
našťastie mi capol 30 cm od dverí, keby v tej 100 km rýchlosti mi šlahol na tej fabii do dverí,tak ako hasiči povedali, nebola by šanca na prežitie, ale naštastie koleso ma zachránilo, aj ked teraz sa bojím jazdiť, radšej idem peši ako autom...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 16.04.12 at 08:16
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som sa konečne dovolala do tíkomu,to ako keby som išla do košicov cez čavoj..no a žiadne také, že ja som si dala HBO na 3 mesiace zadarmo,nyjé, ako mi naúčtovali pekne 8,32€ namiesto 6,32€-no tak to je preto, lebo nie ja si vyberám služby v balíčku, ale technik mi zapojí to, čo on chce!..neviem, načo potom je zmluva dlhá ako roráty, keď aj tak si dajú to, čo oni chcú-jesné, že drahšie...a služba sa vraj musí najprv zaplatiť, aj keď je na 3 mesiace zadarmo, no a potom peniaze vrátia......na otázky typu-a prečo to nechcete,však je to lacné, som radšej neodpovedala, ťažko totiž niekomu vysvetlím, že to, čo je dnes na Nove, je zajtra na HBo a pozajtra na Cineme a tak mi stačí Nova v základnom balíčku...(nabudúce tiež poslúchnem moje decko aj hada, keď ma budú presviedčať, že mágio je lepšie ako digi)
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
veronikasad Pozri príspevok
Erzet, vitaj v mojom profile

Príloha 113112
Ja som bol aj piaculum, katarinaN a priroda.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zda sa byt rozumny,aj ked nie zo vsetkym suhlasim,keby takych bolo v parlamente a v politike aspon 60% /Matovicovy sa zadarilo,ma tam minimalne 3 rozumnych-folkloristu, doktorku ktora posobila na missi v Afrike,farara ktory sa stara o bezdomovcov/ http://www.aktuality.sk/clanok/20477...lklorny-tanec/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

trisestri Pozri príspevok
zda sa byt rozumny,aj ked nie zo vsetkym suhlasim,keby takych bolo v parlamente a v politike aspon 60% /Matovicovy sa zadarilo,ma tam minimalne 3 rozumnych-folkloristu, doktorku ktora posobila na missi v Afrike,farara ktory sa stara o bezdomovcov/ http://www.aktuality.sk/clanok/20477...lklorny-tanec/
Ja mám opačný názor- ja moc Matoviča nemusím- a uvdí sa či zvládne tie neriadené strely čo tam v parlamente má- Lojza Hlinu a pod.- ak ich nezvládne,tak tam budú robiť len bordel kade-tade...
neviem, nič v zlom ale Matovič sa strašne rád vidí v televízore asi a podľa mňa je trošilinku ujetý...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Breivik údajne tých 70ludí postrieľal v sebaobrane- no, aj tak še dá...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Oliw, ja sa z Teba raz zbláznim, vždy, keď niečo zapotíš, lietam z lavórom a hadrou a drhnem monitor
..hrocha so smajlom som pochopila hneď... ale, hláška, čo Jánošík šmýkal.... ma odrovnala
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
DanielaSĽ Pozri príspevok
Huráááá...mám pred sebou posledný týždeň života s ťažkou nohou v ťažkej sádre.....

A potom si takto zabaletím ......
no veď sme sa na tom dohodli...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Pani lekárka mi vytrhla zub.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
erzet Pozri príspevok
Pani lekárka mi vytrhla zub.
A čo si si myslel? Že ti ponúkne kávičku? Alebo koňačik?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
marjankaj Pozri príspevok
A čo si si myslel? Že ti ponúkne kávičku? Alebo koňačik?
Dokonca mi zakázala kávičku dve hodiny. Koňak mi ponúkala, ale keďže som v práci, bol som autom a som ABPT tak som odmietol. Koňačik je u nás bežná prax. Ešte si môžeš aj vybrať druh. Má to ja smolu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať