Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft Pozri príspevok
No ďalšie "trápenie"! Moja dcéra "nabulikala" moju 3/4 na pokec (nešťastná to myšlienka ). Samozrejme, moja 3/4 sa prihlasuje, no stále vyhadzuje "nesprávne ........", i keď to má napísané na lístočku (od dcéry, aby nezabudla). Dôvod? 3/4 nick nemá s diakritikou, no ona vytrvalo tam písala s diakritikou (nechápačka, nevie opísať, čo má napísané). O chvíľu opäť volá, že nevie hento a toto - rýchlu poštu ako otvoriť (pritom hore je napísané Rýchla pošta). Ďalšia nechápačka (z mojej strany). Darmo jej to aj 10x človek vysvetľuje, no po 5 minútach to vyfučí z hlavy.
Konštatujem: na kieho ďasa sa ryje tam, kde nevie čo má robiť?
tak jej kúp k narodeninám nový tablet môže byť aj sada dobrých nožíkov
srska ti už poradí kde sa dá kúpiť alebo v nájdeš v srandičkách
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

veronikasad Pozri príspevok
Erzet, vitaj v mojom profile

Príloha 113112
Veronika, skús sa z Porady odhlásiť (v pravom hornom rohu)a prihlásiť a po prihlásení stlač klávesu F5. Tvoj profil vidím normálne, bez Erzeta. Dokonca nebol ani medzi poslednými zobrazenými návštevníkmi Tvojho profilu... Alebo skús iný prehliadač.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

He-he! Na hlavnej stránke sú hodiny opäť posunuté o dve hodiny späť. Sranda!
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Dav Pozri príspevok
Veronika, skús sa z Porady odhlásiť (v pravom hornom rohu)a prihlásiť a po prihlásení stlač klávesu F5. Tvoj profil vidím normálne, bez Erzeta. Dokonca nebol ani medzi poslednými zobrazenými návštevníkmi Tvojho profilu... Alebo skús iný prehliadač.
Oli, nepomohlo. Od včera do dnes doobeda som mala namiesto Draka u všetkých členov salámovú tortu, teraz sa mi tam zjavil Robo. Robí mi to len v Opere. Mám sa obávať nejakého vírusu ?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús iný prehliadač. Je možné, že v Opere sa niečo "pohurkalo" (asi nejaké falošné akordy - šak nie je Opera ako opera)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

misoft Pozri príspevok
He-he! Na hlavnej stránke sú hodiny opäť posunuté o dve hodiny späť. Sranda!
Dušan, je jedno kedy, podstatne je čo ...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
...fajn večer vám tu...víkend končí..idem nájsť tú pieseň starodávnu, kde sa spievalo, že týden končí, víkend začíná...ale však to je jedno,5 dní ubehne ako voda...
..budem na vas mysliet pri plahoceni v bazene..
Relaxačný pobyt pre zaneprázdnených "UPRCHLÍCI"

" Les fugitifs ", Francúzsko 1986, Gérard Depardieu, Pierre Richard
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..budem na vas mysliet pri plahoceni v bazene..
Relaxačný pobyt pre zaneprázdnených "UPRCHLÍCI"

" Les fugitifs ", Francúzsko 1986, Gérard Depardieu, Pierre Richard
..

..a s ktorým sa budeš čvachtať?..s Gerardom, alebos Pierrom?..teda, ktorý z nich ti bude umývať chrbátik?..som zvedavá, no...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

lujza.j Pozri príspevok
mňa čaká taký kombinovaný týždeň.... zajtra každoročné preškoľovanie špeci kurzu, potom robota, potom dva dni "psia materská"-dov. a piatok robota a potom víkend začína
pepsikova Pozri príspevok
..

..a s ktorým sa budeš čvachtať?..s Gerardom, alebos Pierrom?..teda, ktorý z nich ti bude umývať chrbátik?..som zvedavá, no...
..sympataci su obidvaja..takze ani sama neviem, ktoreho si vyberiem..inak nedavno som Pierra videla a pocula, bol v cechach..mozno zaskoci aj k nam sa okupkat..dam vediet potom co a ako..
1 0
MIRCO1972 MIRCO1972

MIRCO1972 je offline (nepripojený) MIRCO1972

som jeden MIRCO
Tak toto ma fakt potešilo. Fičím na tom celú nedeľu.




Pekný deň.


MIRCO1972
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a tu jak tíško všetci sa ešte kúpete?
tak vám len stlmím svetlo aby ste nezakopli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
0 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz ako sme boli na východe,tak sme mali tam taký menší trapas- sedíme pri telke a malý stano sa zrazu pýta- dedko a ty máš kolko rokov? dedko odpovedá- 62 a malý stano s tými svojími pyskami nevymáchanými sa pýta- a nemal si byť náhodou už dávno v hrobe?
trapas teda...
U detí je to asi bežné - keď mala moja staršia dcéra cca 5 rokov, opýtala sa ma, koľko mám ja rokov, a po mojej odpovedi, že onedlho budem mať 30, sa prudko zamyslela a potom zahlásila: "To aby si pomaly začala umierať"...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

môžem kliknúť na užitočné?
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Spomienka


http://uloz.to/x7SKrYv/neplac-pro-mne-argentino-pps
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
je to zlé ale ja keď som niekedy išiel vyšetrovať nehody mojich podriadených moja prvá otázka bola stalo sa niekomu niečo utrpel úraz? ak nie tak sa to dá prežiť lebo pokrivený plech sa vymení zdravie sa ťažko napráva. Je síce pravda že to potom dostali vyžrať z veľkého kotla ak ju zapríčinili. Teda zdravie je hlavné plech sa vymení

0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
taká to mohla byť nedeľa keby mi moje decko pár minút po 22h nezavolalo že nabúralo s jej vinou celý predok v riti+ chladič a možno že aj iné.vrrrrrrrr strašne som nasratá......
ja tu zhasnem....."čik" zhasnuté
..

...luiii, kašli na nedeľu aj na chladič...len že sa decku nič nestalo...zarába, kúpi si nové vozítko, neboj..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený pondelok prajem...vonku je asi čistá sibír, lebo môj počítač nyje a nyje sa rozbehnúť, zasekne sa ako švédska pílka a čaká...neviem na čo, ale postojí sa, potom pustí pár písmeniek a zase zamrzne...z toho mi jednoznačne vyplýva, že zima sa k nám vracia silou tornáda, čo mne vyhovuje...ale na lúke je čerstvo, poumývano a celkom pohoda...šarkan povedal....
...a tak dávam kávu na stôl, pozdravujem lui, nech sa na decko nejeduje, ešte alabuta, ak šmíruje, no a vám všetkým úsmev a dobré nervy prajem...je pondelok...
...a ak by sa náhodou niekomu dobré ráno nepáčilo, nech sa pozrie do zrkadla...možno tam niečo nájde a aspoň sa zasmeje...
...asi tak ako ja...večer som sa zmyla, s mokrými vlasmi ľahla a ráno som vyzerala ako Majster N...no, čo už
...P.S.:...čajík pre Vieroč sa ešte len varí...aby bol teplý,keď vylezie z duchien...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..sa mi urobil ten nový g-mail a vôbec sa mi nepáči...nechápem, prečo vždy všetko jednoduché musia prerobiť na neprehľadné a komplikované a ešte nám to aj nanútiť...neznášam vyskakujúce okienka a ikony..
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

dobré ránko všetkým - 3 lyžičkovú mám na stole
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať