Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Teraz ako sme boli na východe,tak sme mali tam taký menší trapas- sedíme pri telke a malý stano sa zrazu pýta- dedko a ty máš kolko rokov? dedko odpovedá- 62 a malý stano s tými svojími pyskami nevymáchanými sa pýta- a nemal si byť náhodou už dávno v hrobe?
trapas teda...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz ako sme boli na východe,tak sme mali tam taký menší trapas- sedíme pri telke a malý stano sa zrazu pýta- dedko a ty máš kolko rokov? dedko odpovedá- 62 a malý stano s tými svojími pyskami nevymáchanými sa pýta- a nemal si byť náhodou už dávno v hrobe?
trapas teda...
veľkosť trapasu je priamo úmerná veku dieťaťa
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pavol54 Pozri príspevok
veľkosť trapasu je priamo úmerná veku dieťaťa

ako? priama úmera, alebo nepriama?

Zákon dopravnej zápchy:
Dopravná zápcha narastá v priamej úmernosti s dobou, počas ktorej dopravu riadi policajt.
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

A ešte tento sa mi páči:

Zákon odhalený dedkom pána Murphyho:
Nikdy nevieš poriadne nadávať, pokiaľ sa nenaučíš šoférovať .
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
A ešte tento sa mi páči:

Zákon odhalený dedkom pána Murphyho:
Nikdy nevieš poriadne nadávať, pokiaľ sa nenaučíš šoférovať .
toto platí pre ktorú vetvu ľudstva?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pre všetky
ja som sa naučila nadávať v podstate až vtedy, keď som začala jazdiť, dovtedy som bola dievča so slušným vyjadrovaním
a hrešila som manžela že nadáva
odkedy jazdím, no nevynadaj mu ..... kam sa to ....
Naposledy upravil Ivana Š : 15.04.12 at 16:33
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ešte jeden
Axióm predbiehania:
Vodič za vami chce ísť rýchlejšie ako vy - o 5 km/h.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ivana Š Pozri príspevok
pre všetky
ja som sa naučila nadávať v podstate až vtedy, keď som začala jazdiť, dovtedy som bola dievča so slušným vyjadrovaním
a hrešila som manžela že nadáva
odkedy jazdím, no nevynadaj mu ..... kam sa to ....
no, tiež som sem tam utrúsil ale po 2 rokoch jazdenia v ba ma to prešlo - teraz len myšlienkovo. ale na pravom sedadle to občas vrie
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

v ba -
ale ani Nitra nie je závideniahodná
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz ako sme boli na východe,tak sme mali tam taký menší trapas- sedíme pri telke a malý stano sa zrazu pýta- dedko a ty máš kolko rokov? dedko odpovedá- 62 a malý stano s tými svojími pyskami nevymáchanými sa pýta- a nemal si byť náhodou už dávno v hrobe?
trapas teda...
Stanko možno ste mali doma debatu, že toľko ročný už tam bývajú.....
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bavím sa na správach.Teda nie že by situácia v Sýrii bola na smiech,ale niekde niekto dá spojenie ,,krehké prímerie" a všetci od radia,cez telky a noviny to verklikujú dalej.Rovnako.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Kvaka Pozri príspevok
pepsi, nerozčuľuj sa, ja tiež zbieram, nielen sklo, aj ho... cudzích psov, vnuk mi už na také raz spadol, aj pes sa mi už raz porezal, no čo už, ľudia sú prasce, teda niektorí ľudia sú ako prasce, nechávajú po sebe všeličo.
V záhrade mi hroch prežil , rastie ako z vody, reďkovôčky, cibuľka aj šalátik
--------
tiež podrástli, petržleník už pekne vidno, v piatok dosadená mrkva, cibuľka, reďkovka do zeme, do kelímkov brokolica, kalerábiky a cukina, kompost 45 fúrikov rozhádzaný, skalka vyčistená a dosadená, dnes regenerujeme svaly a kĺby.
Kúpila som ešte ligurček a mätu, biely flox a ružové astry, tiež už sú v zemi.
Krásny preklep,riadne som vytreštila oči,kým som neprečítala další text.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
konecne nadej pre diabetikov,len aby to vyslo a fungovalo,netrvalo to prilis dlho a bolo dostupne aj u nas http://www.aktuality.sk/clanok/20462...o-na-diabetes/
...nie pre všetkých , veru nie ......kua , škoda ......aj naďalej si môžem ( a nie iba ja ) bez tej nádeje šľahať tie dávky ...nakoľko

„V prípade pacientov s diabetom typu II odolným voči inzulínu je však CRTC2 aktivovaný príliš silne a inzulínový signál sa nedostane, kam treba.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Krásny preklep,riadne som vytreštila oči,kým som neprečítala další text.
..

..ja som to tiež pochopila až na druhý krát..len ako nám Kvaka napíše, keď bude zberať úrodu..pozbiera zelený hrošík,alebo hrášťok...alebo ten taký malý zelený hroch, čo Jánošík na ňom šmykol...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...fajn večer vám tu...víkend končí..idem nájsť tú pieseň starodávnu, kde sa spievalo, že týden končí, víkend začíná...ale však to je jedno,5 dní ubehne ako voda...
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
...nie pre všetkých , veru nie ......kua , škoda ......aj naďalej si môžem ( a nie iba ja ) bez tej nádeje šľahať tie dávky ...nakoľko
dobre ak sa daju tahat tie davky,horsie ak ani tie uz nepomahaju,alebo maju prilis neprijemne vedlajsie ucinky /ruky rozozrate koznym exemom/
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
...fajn večer vám tu...víkend končí..idem nájsť tú pieseň starodávnu, kde sa spievalo, že týden končí, víkend začíná...ale však to je jedno,5 dní ubehne ako voda...
mňa čaká taký kombinovaný týždeň.... zajtra každoročné preškoľovanie špeci kurzu, potom robota, potom dva dni "psia materská"-dov. a piatok robota a potom víkend začína
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No ďalšie "trápenie"! Moja dcéra "nabulikala" moju 3/4 na pokec (nešťastná to myšlienka ). Samozrejme, moja 3/4 sa prihlasuje, no stále vyhadzuje "nesprávne ........", i keď to má napísané na lístočku (od dcéry, aby nezabudla). Dôvod? 3/4 nick nemá s diakritikou, no ona vytrvalo tam písala s diakritikou (nechápačka, nevie opísať, čo má napísané). O chvíľu opäť volá, že nevie hento a toto - rýchlu poštu ako otvoriť (pritom hore je napísané Rýchla pošta). Ďalšia nechápačka (z mojej strany). Darmo jej to aj 10x človek vysvetľuje, no po 5 minútach to vyfučí z hlavy.
Konštatujem: na kieho ďasa sa ryje tam, kde nevie čo má robiť?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pavol54 Pozri príspevok
veľkosť trapasu je priamo úmerná veku dieťaťa
alebo počtu a zloženiu obecenstva...
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Erzet, vitaj v mojom profile

porada-profil.doc
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať