Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
ako chárov palec na nohe
pre boha tu musí byť palčisko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j Pozri príspevok
pre boha tu musí byť palčisko
http://www.pikosky.sk/2012/04/06/nohy-nozky-nozicky/
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Takú fazuľu mám, nechceš?
..

..chcem..teda prosím si...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a ešte predpísaná poloha na tento čas...dobrú noc vám ...aj sníčky pekné...

3 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

cely den ma svrbia prsty, aby som nezadavala pricinu na hadky tu na porade ... no evidentne sa jedna osoba nevie preniest cez uzatvorenie niektorych tem a rozdava neuzitocne na vsetky moje prispevky - povedala som si OK, ked jej to pomoze k psychickej pohode ...
ale dat neuzitocne na tento prispevok http://www.porada.sk/t98890-p60-star...ml#post2063231 uz vyzaduje podla mna odbornu starostlivost
3 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Nechoď tam, hoci mňa včera tiež svrbeli prsty na klávesnici. Ale ja už mám na Porade svoje "odhádané" a nedám sa len tak nachytať
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dobré ráno vám a vydarený deň prajem...slnko od rána zas nevie, čo so sebou a tak pečie,u nás nepršalo,tak uvidím, čo to bude cez deň..na lúke nejaký dobrodinec vysypal kosti z nedeľného obeda, jasné, že kuracie..nebudem nadávať,ale tam, kde chodia len malé psíky, je to dosť nebezpečné, ale asi nevedel, čo činí..nevadí, stretnem ho cez deň a hodím s ním reč...a k tomu neužitočnému v téme o starostlivosti psíkov-muž, možno sa dávateľka dobre vyspala, s pocitom, že najmúdrejším patrí svet...
..a tak dávam kávu na stôl,pokiaľ ešte je miesto,lebo aj kaviareň dakomu leží v čreve aj napriek tomu, že je tu čisto a pohoda..teda, skoro vždy...
..čajík pre Vieroč je pod palmou, dúfam, že ešte spí a nelieta s motyčkou po plantáži...
..nech sa vám deň podarí a nech vás nikto nenasjeduje...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
.......a ten čajík...v mojom najkrajšom porceláne,Vieroč...
1 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Už sa to tu mení z Porady na Klikradu - všade samé "prosím o kliknutie, prosím o hlasovanie,..."
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
.......a ten čajík...v mojom najkrajšom porceláne,Vieroč...

Dobré ránko všetkým,

pekný pracovný deň bez problémov, Pepsi čajík som našla hneď, dnes po plantáži nebehám, už som za PC od 6,30, niektorí klienti si myslia, že my nepotrebujeme ani spať a sme nonstop k dispozícii....takže hor sa do práce.....
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Letko Pozri príspevok
Už sa to tu mení z Porady na Klikradu - všade samé "prosím o kliknutie, prosím o hlasovanie,..."
Je fakt, že máme žiadostí o klik viac, ale nikto nie je povinný,ja ak riešim problémy najdem si tu témy odborné, ak si chcem oddýchnuť nájdem témy, kde zistím že i účtovníci sú ľudia so svojimi radosťami i starosťami ako každý iný, prípadne i kliknem ak chcem, ak nechcem ignorujem...veď každý si tu nájde čo potrebuje.....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Letko Pozri príspevok
Už sa to tu mení z Porady na Klikradu - všade samé "prosím o kliknutie, prosím o hlasovanie,..."
....a na Maxíka si už klikol ????????.....háááá ...???...

http://www.porada.sk/t194555-prosim-...na-maxika.html
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ďakujem dobrej duši, ktorá sa pričinila o uzatvorenie témy,kde sme klikali na Betynku...nejdem vyjadriť, čo si myslím,,ale ak už niekto dokáže zničiť trochu radosti, ktorú niekomu dáme kliknutím,tak je to čistý hnus...môžete ma aj preprať, ako chcete...dokonca ma môžete aj vyhodiť..možno sa vrátim ako tí, čo sa prenickovali a robia tu mútne vody...

...a tak betynka má t.č. 3702 hlasov a tu je link...ak by niekto ešte zostal verný a rozdával trochu radosti,klik sem:

http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/.../1875/betynka/
3 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ešte predsa, áno je tu veľa klikov, ale všimol si niekto aj za akým účelom to je....napr. jedno je na podporu školy - vidí v tom niekto niečo zlé, nie je to v odborných témach, ale je to zaradené v mimo - v kaviarni, klik...za nemú tvár?...ruku na srdce, koľko je nás tu psíčkarov a ak by sa do takej situácie dostal náš nechceceli by Ste, aby vyhral? ....., na týchto klikoch nevidím absolútne nič nemorálne, ani neetické, predsa je to dobrovolné......
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

VieraPopluharova Pozri príspevok
Ešte predsa, áno je tu veľa klikov, ale všimol si niekto aj za akým účelom to je....napr. jedno je na podporu školy - vidí v tom niekto niečo zlé, nie je to v odborných témach, ale je to zaradené v mimo - v kaviarni, klik...za nemú tvár?...ruku na srdce, koľko je nás tu psíčkarov a ak by sa do takej situácie dostal náš nechceceli by Ste, aby vyhral? ....., na týchto klikoch nevidím absolútne nič nemorálne, ani neetické, predsa je to dobrovolné......
Vierka, nedajú sa tie "klikačky" posúvať len na šutáku ? Na Porade nebudú nikomu prekážať a zapojí sa do nich len ten kto má záujem.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

pepsikova Pozri príspevok
...ďakujem dobrej duši, ktorá sa pričinila o uzatvorenie témy,kde sme klikali na Betynku...nejdem vyjadriť, čo si myslím,,ale ak už niekto dokáže zničiť trochu radosti, ktorú niekomu dáme kliknutím,tak je to čistý hnus...môžete ma aj preprať, ako chcete...dokonca ma môžete aj vyhodiť..možno sa vrátim ako tí, čo sa prenickovali a robia tu mútne vody...

...a tak betynka má t.č. 3702 hlasov a tu je link...ak by niekto ešte zostal verný a rozdával trochu radosti,klik sem:

http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/.../1875/betynka/
Milá pepsi, do tejto témy občas kliknem len vtedy, ak vidím v závese tandem buchač - pepsi, vtedy mám na tvári úsmev. Co se škádlívá - to se rádo má, hovorievala moja babička. Ak témy klikacie robia radosť detičkám, nemám dovod ich odsudzovať, na Porade sú iné vtákoviny odsúdeniahodné. Ale ak si sa striafala do prenickovaných, tak ja len toľko, že patrím medzi nich. Nemusela som sa striafať do exministra Mihála, a nemusela som odvisnúť ako Danila. Aj tak dnes viem, že nič lepšie po ňom na ministerstve nenastúpilo a idú nám naložiť v jeho šľapajách. Ak si myslíš, že tu mútime vodu, obstaraj si filter.
P.S. To tiež nebude asi náhoda, že sa mi tejto noci snívalo, ako som si príjemne s exministrom Mihálom pokecala. V závere toho sna som mu ešte popriala všetko dobré k novému potomkovi a celkom príjemne sa mi zobúdzalo. Tak sa už na prenickovaných nedurdi, nahlás ich adminovi, nech zváži čo s nimi. Ja som sa pod moj nick Pikoška, ktorý sa mi nepáči ani za mak, podpísala hneď po prenickovanom návrate na Poradu.
Danila
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

veronikasad Pozri príspevok
Vierka, nedajú sa tie "klikačky" posúvať len na šutáku ? Na Porade nebudú nikomu prekážať a zapojí sa do nich len ten kto má záujem.
Ale kľudne, veď tie klikačky môžu byť hocikde, len ako píše pikoška....je tu naozaj viac somarín , ktoré sem vôbec nepatria, podľa mňa by stačilo ak by admin presunul klikačky podľa neho na nejaké vhodné miesto, kde už naozaj nebudú nikomu vadiť, alebo navrhujem to preradiť do miniporady s otvoreným vstupom a kto chce nech tam zájde a kliká a kto nechce nech tam nejde........
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pikoška Pozri príspevok
Milá pepsi, do tejto témy občas kliknem len vtedy, ak vidím v závese tandem buchač - pepsi, vtedy mám na tvári úsmev. Co se škádlívá - to se rádo má, hovorievala moja babička. Ak témy klikacie robia radosť detičkám, nemám dovod ich odsudzovať, na Porade sú iné vtákoviny odsúdeniahodné. Ale ak si sa striafala do prenickovaných, tak ja len toľko, že patrím medzi nich. Nemusela som sa striafať do exministra Mihála, a nemusela som odvisnúť ako Danila. Aj tak dnes viem, že nič lepšie po ňom na ministerstve nenastúpilo a idú nám naložiť v jeho šľapajách. Ak si myslíš, že tu mútime vodu, obstaraj si filter.
P.S. To tiež nebude asi náhoda, že sa mi tejto noci snívalo, ako som si príjemne s exministrom Mihálom pokecala. V závere toho sna som mu ešte popriala všetko dobré k novému potomkovi a celkom príjemne sa mi zobúdzalo. Tak sa už na prenickovaných nedurdi, nahlás ich adminovi, nech zváži čo s nimi. Ja som sa pod moj nick Pikoška, ktorý sa mi nepáči ani za mak, podpísala hneď po prenickovanom návrate na Poradu.
Danila
..

...Pik, vieš, že ty si ma absolútne nenapadla, keď som písala o prenickovaných?..fuha!..no, do teba by som toto nepovedala, to bude asi tým...


a ešte jedna odpoveď...Veronika..máme demokraciu,to dobre vie každý, tak dočerta, ak niekde nechcem ísť, tak tam nejdem ani čítať,ani klikať, budem si chodiť tam, kde ma to baví a zaujíma...na kieho oného je tu potom tá kaviareň?..aby ste čítali spoza rohu a vyjadrili sa,len ak sa niekto háda a ak jednému niečo nepasuje-tak šup na jeho stranu?..čo ti vadí?..lebo ešte stále si myslím, že porada je o múdrosti a o radosti,aj pre toho druhého...ale vyveď ma z môjho myslenia,ak máš dostatočne silný argument!..či šuťák je zavesený na marse,nie na porade?..

..idem het odtiaľto, lebo fakt mi príde zle!...
1 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

pepsikova Pozri príspevok
..

...Pik, vieš, že ty si ma absolútne nenapadla, keď som písala o prenickovaných?..fuha!..no, do teba by som toto nepovedala, to bude asi tým...


a ešte jedna odpoveď...Veronika..máme demokraciu,to dobre vie každý, tak dočerta, ak niekde nechcem ísť, tak tam nejdem ani čítať,ani klikať, budem si chodiť tam, kde ma to baví a zaujíma...na kieho oného je tu potom tá kaviareň?..aby ste čítali spoza rohu a vyjadrili sa,len ak sa niekto háda a ak jednému niečo nepasuje-tak šup na jeho stranu?..čo ti vadí?..lebo ešte stále si myslím, že porada je o múdrosti a o radosti,aj pre toho druhého...ale vyveď ma z môjho myslenia,ak máš dostatočne silný argument!..či šuťák je zavesený na marse,nie na porade?..

..idem het odtiaľto, lebo fakt mi príde zle!...
Veronika, to že som sa do žiadneho klikania nezapojila neznamená že mi niečo vadí. Ak by mi to vadilo, klikám na vyriešené - čo som nikdy neurobila. Nevšímaj si prosím moju minipoznámku, máme predsa demokraciu - môžem vyjadriť svoj názor.
A prečo do šuťáku? Lebo tam chodia väčšinou poraďáci, ktorí klikajú.
Tak sa prosím nerozčuluj, ak tí, ktorým tieto témy vadia, klikajú na vyriešené. Tiež je to o demokracii - či nie ?

PS : Nereagovala som na žiadny tvoj príspevok, tak si prosím nevšímaj tie moje.
Naposledy upravil veronikasad : 22.05.12 at 08:31
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..betynka má 3737 hlasov...

http://hobby.blesk.cz/soutez/nejpes/.../1875/betynka/
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať