Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
pepsikova Pozri príspevok
..je tu niekto, kto sa ROZUMIE ELEKTRIKE?..
Čo treba?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
lapejko Pozri príspevok
Čo treba?
Laco, zhasnúť, keď už všetci zaľahneme...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pamatáte si niekto na Lindu Veszprémiovú? Ja som bol do nej, platonicky buchnutý

( to je tá karatistka na babete)
to fáááákt......čo si dreváky vždy vyzula.......hej...a Ivetka Bartošova, čo nato?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


čik-čik....zhasnuté.....dobrúúúúú
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potkla som sa!
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..mne sa dnes ratala baba v Prievidzi, co vyzula papucu na aute..
1 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..a potesil ma preplatok 115 euri na najomnom a tak moji chlapi mali aspon dnes co robit..otapetovali dvere na wecku a zajtra ich caka na kupelke..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
....dobré ráno vám...káva pre strašneskorovstávajúcich je na stole, tak nech sa páči,ak sa vám už nechce spať...čajík neskôr, Vieroč iste ešte spí...idem so šarkanom na lúku...
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...rozmýšlam, ako je možné, že sa sem prihlásia ro-boty,počkajú si deň-dva a potom sa heknú akurát do tém s gratuláciami...píšu v ruštine, bez ladu a skladu...ale prečo práve tam...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no ten čajík som už poslala, vonku je úplne super, keby tak čerstvo bolo celý deň!...a tak vám prajem pohodu, dnes je streda, stránkový deň, tak nech vás nikde nenajedujú...obrážťok nedám, aby niekomu zbytočne netiekli slinky...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..mne sa dnes ratala baba v Prievidzi, co vyzula papucu na aute..
...teraz som si pozrel reprízu ........
...že jak som vyzeral ??.......jak vizír na to jej konanie .......totálna 3,14 ...
...ale čajočka statočne zabila ....podľa slov poliša ju to vraj nejak ani nerozhádzalo , že usmievala sa.......normál dumem , čo a ako doma potom bolo......
...no keď jej veselo bolo , tak to proste nechápem ...žeby blondína ????
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
najviac ma potešila dcérenka, lebo po úspešnom pohovore v prestížnej firme v Blave jej včera oznámili , že od 1.7 môže nastúpiť do práce na dobu neurčitú....

potom moja polovička za toto:

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  23052012074.jpg
Zobrazení: 12
Veľkosť:  41.5 KB takže už každému bude jasné, kto u nás straší...., lebo on je strašne mierumilovný, breše len na detičky.....

a nepotešilo ma, že mi už druhý deň ráno zaľahlo na pravé ucho, takže som polohluchá...kričte dnes na mňa....nie je tu nejaký hasič so striekačkou? nechce sa mi utekať k ušnému.
3 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

hnedoočka Pozri príspevok
najviac ma potešila dcérenka, lebo po úspešnom pohovore v prestížnej firme v Blave jej včera oznámili , že od 1.7 môže nastúpiť do práce na dobu neurčitú....

potom moja polovička za toto:

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  23052012074.jpg
Zobrazení: 12
Veľkosť:  41.5 KB takže už každému bude jasné, kto u nás straší...., lebo on je strašne mierumilovný, breše len na detičky.....

a nepotešilo ma, že mi už druhý deň ráno zaľahlo na pravé ucho, takže som polohluchá...kričte dnes na mňa....nie je tu nejaký hasič so striekačkou? nechce sa mi utekať k ušnému.
Júúúúj, okeročka, hasič nezaberie, alebo len málo!

Takúto kúru by Ti bolo treba na uši!



Čauko.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
sito Pozri príspevok
Júúúúj, okeročka, hasič nezaberie, alebo len málo!

Takúto kúru by Ti bolo treba na uši!



Čauko.

0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
..mne sa dnes ratala baba v Prievidzi, co vyzula papucu na aute..
Bol to pohľad pre "bohov", ale papučke sa nič nestálo......
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
včera mi zákazník vo firme ukradol mobil ....každý deň sa riadim podľa ..jeden dobrý skutok denne a to nie som veriaca....ale aspoň som vytriezvela ľudia sú s....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Už tretí deň triedim knihy, reorganizujem úložný systém v byte, kýcham od prachu, ale stále mi je ľúto nejaké staré knihy vyhodiť. A to som chcela zredukovať všetky bytoveci na polovicu. Budúci týždeň budem toto isté robiť s oblečením, budeme ešte jednu izbu maľovať. Dĺžka upratovania a reorganizácie bytu po maľovke je priamoúmerná veku vlastníka bytu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

elpka Pozri príspevok
včera mi zákazník vo firme ukradol mobil ....každý deň sa riadim podľa ..jeden dobrý skutok denne a to nie som veriaca....ale aspoň som vytriezvela ľudia sú s....
"Podarených" klientov máš teda...
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Kvaka Pozri príspevok
Už tretí deň triedim knihy, reorganizujem úložný systém v byte, kýcham od prachu, ale stále mi je ľúto nejaké staré knihy vyhodiť. A to som chcela zredukovať všetky bytoveci na polovicu. Budúci týždeň budem toto isté robiť s oblečením, budeme ešte jednu izbu maľovať. Dĺžka upratovania a reorganizácie bytu po maľovke je priamoúmerná veku vlastníka bytu.
Moja ,

plne s Tebou súhlasím, ja som to na bytovke sa snažila robiť pravidelne každý rok, každý rok som sa narobila ako somár a nakoniec som zistila, že som vytriedila jednu igelitku a ešte i to mi bolo ľúto dať preč....a keď som sa po 15 rokoch sťahovala do rodinného domu som zistila, že z 3-izbového bytu nemám kam dať veci, že mi je malý, ale našla som riešenie vytriedila som veci na rodinnom dome.....za čo ma mama skoro prizabila....ale to bolo ine kafe .....6 kontajnerov....a to som ešte po 3 rokoch bývania neskončila....pivnice mi opäť praskaju vo švíkoch...ja neviem kto to sem nosí.....mám pocit, že noční škriatkovia od susedov.....
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Už tretí deň triedim knihy, reorganizujem úložný systém v byte, kýcham od prachu, ale stále mi je ľúto nejaké staré knihy vyhodiť. A to som chcela zredukovať všetky bytoveci na polovicu. Budúci týždeň budem toto isté robiť s oblečením, budeme ešte jednu izbu maľovať. Dĺžka upratovania a reorganizácie bytu po maľovke je priamoúmerná veku vlastníka bytu.
.

..jáááj, mne trvala perestrojka obývačky mesiac..nie upratovanie, malovanie obývačky,nový koberec a kúpa sedačky- nyjeee..len 640 kníh zredukovať na slabších 100, sklo v 2 banánových krabiciach stálo na chodbe, čo som sa s ním nevedela rozlúčiť, keramika v dvoch ďaľších taktiež,sošky, zvieratká zo skla a hliny- no proste, každé malo svoju story..a vyniesť pri kontajner to chcelo veľa odvahy...handry vo dvoch veľkých vreciach- tie šli hneď, to mi nebolo ľúto, všetko, čo sme nemali na sebe posledné dva roky dostali smetiari..
..ešte som zabudla na svadobné dary...tie, našťastie, pobrala moja suseda zo skrine rovno na chatu...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať