Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa 3 Minutes Ago #11340

....a odkedy Košice nie sú na východe?
....Oliw ........niektoré veci sa proste nedajú vysvetliť .......to len na vysvetlenie ....respektíve ťažko pochopiteľné ...
Opýtaj sa Danusky ...určite Ti to vysvetlí ...aj ona je východňarka a mala svojho času problém , dokonca nerozumela niekedy ...

To je niečo podobné ako Brno v Čechách .......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať
...a kto ???.......poslanci , vláda , prezident ????...

...he , tí majú svoj vlastný " program "...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka Pozri príspevok
tak napíš nový Košický vládny program, nech majú ráno pri kávičke čo čítať
kukučka Pozri príspevok
predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a vydarený deň dnes...káva je na stole, čajík pre Vieroč a všetky čajíčkárky už cestuje v dušičkových hrnčekoch ,slnko pleští a zas nebude pršať,nuž, s tým nič nenarobím presne tak, ako s demokraciou,ktorú si vysvetľuje každý po svojom a podľa toho aj komentuje...slobodná vôľa platí pre každého inak..
..tak, nech vás dnes nič nenajeduje...a ak, dajte to radšej na fejsbuk,tam aspoň zopár ľudí bude účastných a poteší vás..

...tak, krásny deň vám...a pozdrav alabutovi...
4 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Rozmýšľam tak, že čo a či sem vôbec niečo napísať...
Ani hento nie, ani to nie. Tak asi nič...
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
10 sekundove vysetrenie z urcenim diagnozy-no nebol by to rekord do guinesovej knihy?/ignore pacienta lame vela rekordov ale to je akysi vseobecny princip u nas cim vyssi plat tym horsi pristup k svojmu povolaniu,taka cudna umera/
Počúvaj,nefrfli toľko,lebo toľko chcete to západné zdravotníctvo,až ho dostanete.
A my budeme vzdychať ako ten Francus čo nám prednášal,citujem-niekedy som taký vyťažený,aj 10 pacientov denne vyšetrím,to si neviete predstaviť....Ak sa Ti ten lekár bude venovať pol hodinu,naozaj sa k nemu dostane možno 10 ľudí denne,to kedy sa potom dostaneš na rad?Všetko má svoje plusy aj minusy.Len ty si ešte zjavne nevyskušal ,,fungujuce"zdravotníctvo v zahraničí,ktoré na Teba asi v najbližšom čase čaká.
Naposledy upravil BXLmiami : 24.05.12 at 07:56
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

buchač Pozri príspevok
....Oliw ........niektoré veci sa proste nedajú vysvetliť .......to len na vysvetlenie ....respektíve ťažko pochopiteľné ...
Opýtaj sa Danusky ...určite Ti to vysvetlí ...aj ona je východňarka a mala svojho času problém , dokonca nerozumela niekedy ...

To je niečo podobné ako Brno v Čechách .......
No pokiaľ viem, tak Danushka má pôvod niekde v bývalej Juhoslávii, netuším presne kde, ale tak sa mi marí... A na východ ju len zavial osud... Tak asi preto niekedy nerozumela. Ale už je asimilovaná a asi milovaná. Teda tie asi, ale určite, to viem určite...
Neviem čo sa jej mám spýtať, ale skúsim toto : Danushka, sú Košice na východe? Lebo minulý mesiac, keď som tam bola na služobke, tak ešte boli...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Oliwa Pozri príspevok
No pokiaľ viem, tak Danushka má pôvod niekde v bývalej Juhoslávii, netuším presne kde, ale tak sa mi marí... A na východ ju len zavial osud... Tak asi preto niekedy nerozumela. Ale už je asimilovaná a asi milovaná. Teda tie asi, ale určite, to viem určite...
Neviem čo sa jej mám spýtať, ale skúsim toto : Danushka, sú Košice na východe? Lebo minulý mesiac, keď som tam bola na služobke, tak ešte boli...
...ako odpovedať ???
...po slovensky , ironicky alebo slušne ...?

Takže všeliako ....

Pokiaľ vieš , tak trt dobre vieš ....
Nie je tajomstvom ,takže môžem povedať ...
Danuska je rodáčka z Popradu ....jej prvý manžel bol z Juhošky !!!!!!!!!!
Niekoľko rokov žila v tej Bohom skúšanej krajine....a práve vojna ( aj a aj iné ) spôsobilo , že sa vrátila na Slovensko ...
...capisci ....???????

Milovaná je teraz inak - to ale určite ...manželom , deťmi , možno aj ex ju svojím spôsobom ešte - lebo inak by mu deti nedala na pár mesiacov do tej Juhošky ....

Keďže sa poznáme osobne ...tak svojím spôsobom ju aj ja milujem ....a kto aj nie ???


...a keďže nevieš , tak nerieš .....neskúšaj ....
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

BXLmiami Pozri príspevok
Počúvaj,nefrfli toľko,lebo toľko chcete to západné zdravotníctvo,až ho dostanete.
A my budeme vzdychať ako ten Francus čo nám prednášal,citujem-niekedy som taký vyťažený,aj 10 pacientov denne vyšetrím,to si neviete predstaviť....Ak sa Ti ten lekár bude venovať pol hodinu,naozaj sa k nemu dostane možno 10 ľudí denne,to kedy sa potom dostaneš na rad?Všetko má svoje plusy aj minusy.Len ty si ešte zjavne nevyskušal ,,fungujuce"zdravotníctvo v zahraničí,ktoré na Teba asi v najbližšom čase čaká.
ja moc často s BXL nesúhlasím, ale teraz má pravdu- a navyše nechcime sa dostať na zdravotníctvo aké vládne v USA...- tam je to pomaly horšie ako niekde v Malawi...
0 0
maja maja

maja je offline (nepripojený) maja

Nejaké ilustrácie na zamyslenie-
http://www.doba.sk/2012/05/23/najsmu...-ilustraciach/
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Oliwa Pozri príspevok
Stando, Stando, aby si Ty raz nebodaj na tú samochválu nepošiel... A v úmrtnom liste bude napísané: príčina smrti - samochvála...
Len by to asi ministerstvo muselo najskôr schváliť ako diagnózu - lebo neviem, či vyplatia vdovský dôchodok, ak niekto odíde na niečo, čo oficiálne neexistuje...
Netrpíš Ty z detstva náhodou nejakým deficitom pochvaly? A takto si to tu z času na čas kompenzuješ... Však hovoríš, že plán plníš, riaditeľka je s Tebou spokojná, obedy Ti platí... a čo manželka, tiež?
Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale tak neber všetko tak vážne, viac menej to bolo z recesie, ale nie úplne z recesie- nevidí nič zlé na tom, keď sa človek sám pochváli- proste som spokojnučký- darí sa mi ako v rodine, tak aj v práci,tak nevidím dovod aby som sem písal nejaké príspevky aký som blbý a ako sa mi nedarí a aby som sa podceňoval- šlapem ako ďábel a aj keď sú pokusy ako ma zastaviť a spomaliť, ale nejako sa im to nedarí-tak nevidím dovod aby som mal nejaké pesimistické vyjadrenia- ked bude všetko do konca mojho života tak ako teraz,tak budem spokojný a umriem v pohodičke a spokojnučký...
...môj Ty Bože ......


...stratený brat sa mi ozval .........čáááu bratu ....
1 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

buchač Pozri príspevok
....ja teda nie ......henten recesizmus vydržal oveľa dlhšie , ako som vôbec čakal....
A mne je to ľúto, na Maxíka sa klikalo pekne, mal presne definované miesta, kde sa dá kliknúť a vôbec, bola i zábava zaujímalo by ma kto to stopol....
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač Pozri príspevok
.......jáj .......moja zlatá ...len jeden problém vidím v tom , že ja nie som východniar .....

JA som košičan .........a nám , čávom , nie hocikto zo západu môže diktovať ....
buchy, a to si v svojom živote nepočul, že horňáci aj vyhodňare sú všetci od senca hore aj vpravo? to vravia tí ortodoxní z ba
1 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...
čas :02:13

kukučka Pozri príspevok
predsa tie klikačky šťukačky, čo zhasínajú... a ty hneď parlament
čas : 02:07

a ja že prečo som som sa v noci zobudila...to nemáte spania, háááá ?

a keď už klábosíte , tak prosím tichšie a nebuďte poctivo spiacich....
...a svetlo , prosím, len tlmené!!!

ináč mi praskol môj obľúbený pohár na kávu...dostala som ho na plese, ktorý usporiadala saleziánska mládež....bol úžasne namaľovaný , krásne srdiečka a zlatým písmom vypísané: láska je trpezlivá

hm....láska zrejme hej, len môjmu poháru asi pretiekla trpezlivosť, že do neho lejem stále vriacu vodu....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
buchy, a to si v svojom živote nepočul, že horňáci aj vyhodňare sú všetci od senca hore aj vpravo? to vravia tí ortodoxní z ba
...veď práve ....

...a preto sa čudujú , nechápu pochopiteľné na počudovanie ........kua , že podľa toho porekadla ???
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
buchač Pozri príspevok
...úplne by stačilo , ak by som pripol svoje určité spomienky , myšlienky ...káva by možno aj bola chutnejšia...
buchač Pozri príspevok
...veď práve ....

...a preto sa čudujú , nechápu pochopiteľné na počudovanie ........kua , že podľa toho porekadla ???
hlavne, čo nevedia je, že keby sa všetci východniari z Blavy stiahli, tak na nich nemá kto robiť
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja moc často s BXL nesúhlasím, ale teraz má pravdu- a navyše nechcime sa dostať na zdravotníctvo aké vládne v USA...- tam je to pomaly horšie ako niekde v Malawi...
Ale tak nie je to také zlé,pohotovosť dostaneš.
Len ja sa bavím na pravidlách,ktoré sú tam uplne presne definované,napriklad toto-po pôrode sekciou máš nárok na neviemktorú poisťovnu 48 hod.Takže ked ťa rodia o 2,00 v noci,no tak domov o 48 hodin.Môžeš síce zostať,ale za vlastné a nie dlho.A nikto nerieši,ako sa s tým dieťaťom o 2,000 v noci domov dostaneš,či máš niekoho doma,ved si prakticky 48 hodiek po operácii atd atd.To nie je starosť zdravotníctva.
Penťakom by sme mali postaviť okolo USA ostnatý plot,aby to neodkukali.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

hnedoočka Pozri príspevok
hlavne, čo nevedia je, že keby sa všetci východniari z Blavy stiahli, tak na nich nemá kto robiť
to nevedeli ani v prahe, ostrave, ... v hlavne v minulom storočí a nevedia to ani tí v gb
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať