Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

Zdenka175 Pozri príspevok
Syn si vypýtal kapustnicu a kurací perkelt
-aj u nás kurací perkelt ale ja pridávam aj huby a k tomu nokerle , polievka zeleninová s krupicovými haluškami
- zajtra budú buchty na pare s čokoládovo - orieškovou náplňou - kupované, lebo DPH a DzMV volá
8 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..zase varit ..asi bude brokolicova polievka a slize, kazdemu podla chuti, makove, orechove alebo tvarohove..a mozno bude aj rites, teda strudla ..sb ma uz na zajtra uvarenu krumplovu knedlu k pecenemu bravcovemu bociku a ja supnem do truby kura, ryza a cviklovy salat a basta
8 0
Anna123 Anna123

Anna123 je offline (nepripojený) Anna123

Kelová polievka, roláda z mletého králičieho mäsa, zemiaková kaša, kyslá uhorka, bábovka z kyslého mlieka
8 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

roládky z horných kuracích stehien plnené špenátom a syrom, zemiaky - všetko na pare
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera aj dnes: guláš zo srnky, knedľa.
Obrázok 6655.jpg  
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Šošovičková polievka kyslá, rúrky s mäsovo-baklažánovou omáčkou a strúhaným syrom.
Obrázok 6649.jpg  
Obrázok 6653.jpg  
1/1
8 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Pretože doba núti šetriť, tak som do rúry šupla ešte cvikľu v alobale /len soľ, olej, rozmarín/ a prepolený cesnak, reznou stranou nadol do oleja. Cvikľa sa dopeká, ale ten cesnak je tak úžasný... neverila by som, keby neochutnám, doporučujem .. tak som koštovala, že už nie je
8 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zeleninová polievka a huspenina.
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Vývar z kačacieho a kuracieho trupu s rezancami, morčacie rezne plnené sušenými slivkami, syrom a šunkou, ryža. Ešta som po obede upiekla pekáč čokoládových müsli s ovocím. Mńam, milujem domáce müsli.Dcéra si občas aj na desiatu berie s jogurtom a čerstvým ovocím.
8 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

odchadzam na SK tak som navarila pre svoju polovicku:

dusene hovädzie nakrajane na rezance so zelenou fazulkou a sampionmi-dnes si to da so spaldovymi vrtulkami,
v stredu s ryzou

zajtra a stvrtok-upiekla som fasirku vo forme na srnci chrbat,da si s chlebom,mozno ostane aj na sobotu....
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

V nedeľu si rodina objednala kurča na soli so zemiakovou kašou, dnes dojedáme.
Obrázok 6685.jpg  
8 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj...., dnes segedínsky guláš a slížiková polievka
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes máme taký chladničkovo-špajzový mix.. Kuracie prsia z pečeného kuraťa z nedele, špajzová paradajková omáčka zo sterilizovaných paradajok s bazalkou a cesnakom, cestoviny.
Obrázok 6691.jpg  
8 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

u nas sa dojeda zo vcera hliva na smotane s cestovinou a sb navaril gulas uz na zajtra
8 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Zeleninová polievka, tvarohové lievance s jahodovým džemom.
8 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes karfiolová polievka . Zapečená fašírka plnená kyslou kapustou a klobásou a k tomu varené zemiaky.
8 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Cibuľová polievka mojej starkej, cibuľa nakrájaná na tenké plátky trochu papriky a zaliate vrelým vývarom zo zemiakov varené s rascou ( na 1 porciu 1/2 cibule). Bravčové kotlety a zemiaková kaša, cvikľa, lievance s lekvárom.

Alebo polievka pór, malé krevetky, hobliny z mrkvy a petržlenu, čili paprička zaliate vývarom zo zemiakov a chvíľu povarené.
8 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Si žijete a napchávate sa jak lordi ....
Ja si dám niečo pôstne ...( šak dôchodca ... )

Brokolicovú krémošku s krutým chlebíkom ( akože krutóny )...
Doplním sa rezňom a americkými zemiakmi a uhorkou ...
Zalejem bublinkami ...nejaká limča..

...a šmarím šlófika ...( šak dôchodca ... )
8 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka robila som podľa tohto receptu http://varecha.pravda.sk/recepty/fan...89-recept.html a múku som použila hladkú špaldovú, malej žabinke chutili
8 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som si v sobotu aj na nedeľu navarila, a to červenú dusenú kapustu, knedle a dve kačky (po upečení, to vyzeralo veľmi biedne na tom pekáči) a upiekla som fašiangové pirohy tvarohové a jablkovo-makové. Dnes sa dovarila len rezancová polievka.
8 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať