Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kuracia polievka, hovädzí guláš k cestovinám.
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dnes buble na sporáku huspenina, rozvoniava riadne. Hustá zemiaková kaša zostala od včera, dnes znovu spravím vysmaženú v trojobale, ale bez vajca....moc mi tam to vajce nebralo.....a k tomu zeleninový šalát.
9 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zapečene zemiaky s kuracim mäsom http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009...kurecim-masem/
9 0
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
zajtra bude sójové rezancové ragú so šampiňónmi , vínom a smotanou, cestovina a miešaný zeleninový šalát
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pečené kačacie stehno, lokše.
9 0
branislavp branislavp

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

krémová zeleninová polievka, cukinové placky s paradajkou a strúhaným syrom
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Mužovi som upiekla domáce jaternice , zemiaková kaša, uhorka a ja som si mrazenú zeleninu na masle so zem. kašou.
9 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Cícerová polievka - čo dom dal
9 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kuracia polievka, vyprážaný syr, pečené zemiaky, tatarka z bieleho jogurtu
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Sedliacke fondue v bosniakoch, paradajka.
9 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

vysmažený syr, pečené zemiaky a tatarská omáčka
9 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

polievka z kyslej kapusty s fazuľou + dávno dávno nevarené jedlo - paprikové zemiaky s klobásou http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...41248874,d.d2k
9 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Gulášová polievka a pre M hlivový paprikáš s cestovinou.
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hovädzia polievka, roštenka na slaninke, slov.ryža, šalát z ďatlových rapadajok na olivovom oleji.
9 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
U nás kuracie rezne na mede a sójovej omáčke, ryža, uhorka. Dnes bez polievky, na zajtra som uvarila zeleninovú.
9 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Cibuľová polievka s hriankou a syrom, narýchlo opečené kuracie prsíčka zo zeleninovým šalátom. Teraz dopekám tvarohovú zapekanku s hrozienkami, bude hádam zajtra ráno ku káve (ak sa na ňu - teda tú zapekanku - neulakomíme ešte dnes...).
9 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Zemiaková polievka s dubákmi (sušenými, vlastný zber), rezance s lekvárom a suseda doniesla pár šišiek, takže sme mali sladký deň.
9 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Cesnaková polievka / plameňomet 2 /, vysmážané bravčové rezníky, zemiakovo - cibuľový šalát.
9 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

.. aj ja pozerám, že nejako šošovica dnes boduje, no ja už mám nachystané do rúry na zapečenie pohánku s brokolicou, šunkou a syrom, poliate kyslou smotanou
9 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

aj ja šošovicová ale aj s párkom a krkovička v celku prešpikovaná slaninkou a cesnakom , dala som ju udusiť v celku do tlakového hrnca aby mi v rúre moc neoschla je fakt dobrá, k tomu zemiaky a zeleninový šalát - všetko na dva dni
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať