Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Mária Mojžišová Mária Mojžišová
U nás dnes pečený losos v marináde, zapekané zemiaky a môj klasický zeleninový šalát miesto polievky..... Tak všetkým dobrú chuť k obedu
11 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

šampiónová polievka a bryndzové halušky
11 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Hrachová kaša s opraženou cibuľou, uhorka.
Hrachová kaša s cibuľou. 007.jpg  
11 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Kurací vývar so zeleninou s rezancami, pečené kuracie stehná na zemiakoch a kyslej kapuste...
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas kuracia polievka, pecene kuracie stvrtky, ryza, pecene zemiaky, hlavkovy salat a dezert bol z cukrarne-kremes, veternik, mnam boli famozne cerstve a za tu cenu sa neoplati piect.
11 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Paradajková polievka s mrveničkou a syrovými kockami, pečené zemiaky s cibuľkou, slaninkou ,kyslou kapustou a kyslou smotanou. Mňam.
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas rajcinova polievka a hliva ustricova na smotane s cestovinou
11 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Polievka z morčacieho krídla
Bravčové na rasci, slovenská ryža
Maková a orechová štrúdľa (ťahaná)
11 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

u nás dnes hustý bravčovo-baraní guláš s domácim chlebíkom.
11 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Paradajková polievka (z domácej šťavy) so syrom, palacinky s domácim marhuľovým lekvárom, poliate kyslou smotanou, vyšľahanou s vanilkovým cukrom. A ešte sladučké pomelo - keď ho ošúpem a nachystám, odrazu je oň u mojich stravníkov veľký záujem, inak si tam len tak leží a šúverí sa...
11 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

som sa tu "najedla" propregĺgala.... ja so včera vykostené kuracie stehno, grilované papriky a cesnakový dresing....nechcem robiť chúťky mojemu decku tá je od piatka na "sáčkovej" diete....
11 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Slepačia polievka s rezancami. Hovädzí roštenec prešpikovaný slaninou, posypaný mletým korením a soľou a upečený v rúre. K tomu ryža a hranolky a paradajkový šalát. Včera som sa zabávala s koláčom "Opitý Izidor! . Oplatilo sa je fajný.
11 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

jozka56 Pozri príspevok
Toto je chlieb upečený z kvásku, ktorý mal 4 dni. Na 5. deň mi kvások zoctovatel, tak som ho vyhodila. A ešte pridávam obrázok chleba po prekrojení.
Jožka, úžasný! A hneď na prvýkrát. Napíš, prosím, aké bolo zloženie. A ako ti chutil?
Ja som teraz s kváskom skúšala vypracované cesto dať na noc do chladničky. Cesto zredlo, tak ako u hydratovaných a aj keď som opálky poriadne pomúčila, predsa len sa mi jeden trochu "prilepil", čo je zrejmé aj z fotografie.
Naposledy upravil Marína : 13.02.13 at 23:38
kvask_chlieb_1.JPG  
kvask_chlieb_2.JPG  
1/1
11 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

pošli, pomôžeme ti
V utorok paradajková polievka zahustená pohánkovou lámankou a mäsovoryžové guľky v horčicovochrenovej omáčke, polovicu z nich som darovala.
Dnes cesnačka a halušky s bryndzou.
11 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zeleninová polievka, tenučké šúľance s klobásou s nastrúhanou nivou zapečené.
11 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

dnes - rýchly recept v tomto hektickom období- polievka zapražená rascová s vajcom, sáčková ryža + volské oká k tomu kto čo chce zo špajze - samoobsluha
večera hrianky s cesnakom, horúci čajík proti chrípke
11 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes kurací vývar, dukátové buchtičky, kysne špaldový chlieb so slnečnicou. V chlebe je použitý 5-dňový kvások 2 lyžice, zbytok kvásku nechám do nedele vonku a potom šup s ním do chladničky, teda ak sa mi zas nepokazí
11 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Hrachova polievka, pecene jaternice, domaca klobasa, zemiaky a dusena sudova kapusta
11 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hustá paradajková polievka s kockami syra. Pečené kuracie stehná na kyslej kapuste s kyslou smotanou.
11 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Kuracia slížiková klasika a lievance so všelijakými kombináciami tvarohu, džemu, ozajstnej nutely aj slivkovej nutely.
11 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať