Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

kusky lososa opecene na masle s mrkvou a slahackou - tuto zmes/omacku robim na cestoviny ... dnes s varenymi zemiakmi ... mnamka
10 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

erzet Pozri príspevok
Ešte v pondelok do práce, potom dovolenka, Úrad práce a od septembra dôchodok. Doteraz som sa stravoval ráno v práci a cez sviatky... Takže koniec s jedálným lístkom z práce. Nastala tvrdá realita. Stravovanie sa jedného v jednoizbovom byte. Takže čo na obed? Ako sa stravujete vy v podobnej situácii? Varíte pre jedného? Na viac dní? Chodíte na denné menu?
Tiež žijem sama a varím si. Keď nemáš navarené, tak len hľadáš, čo by si zjedol. A stravovanie v reštike - to Ťa asi rýchlo prejde. Snažím sa variť na jeden deň, ale keď zostane, tak zjem aj na druhý deň. Alebo čo sa dá do mrazničky, tak navarím viac a vyberám vtedy, keď sa mi nechce variť.
10 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Vecera - kuracie pecienky v trojobale, zemiaky s maslom, datle, sladky tvaroh, kysnuta srvatka s lastovicnikom zjemnena duskom sladkej srvatky. :-)
IMG_0289c.jpg  
10 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Na dnes, pondelok, utorok a asi aj stredu sme si naplánovali repete vianočnej kapustnice - práve sa varí, rozvoniava... už sa jej nemôžeme dočkať. Klávesnica úspešne oslintaná.

P. S.: Tuším napíšem Richardovi, aby pridal slintajúceho smajlíka, v kuchynských témach by sa celkom dobre míňal
10 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu bola huspeninka,tvarohová žemľovka. Včera som uvarila polievku z bravčových kostí so zeleninou,zemiakmi,ryžou a haluškami. Spravila som aj koložvársku kapustu. Keďže poobede sme mali obrovskú chuť na niečo fajnové , tak som upiekla tvarohový koláč.
Zo všetkého zostalo na dnes a na zajtra. Takže najbližšie sa u nás varí až na stredu.
10 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zeleninová polievka, zemiakové placky / ja s feferónovým krémom/, kefír.
10 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Šampiónová polievka s krupicovými haluškami , bravčové stehno na zelenine , zahustené smotanou s múkou a kúpená knedľa.Navarila som veľký hrniec , možno zostane aj na piatok, len knedlík pôjdem kúpiť na piatok čerstvý.
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Kapustnica s obrovským kolenom. Zostalo aj na zajtra. Zajtra upečiem kura a k nemu ryža a kompót.
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

segedín - najväčší hrniec, aký som doma našla A tajne dúfam, že ostane aj na zajtra... Aspoň na obed
10 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu som uvarila údené chvosty (kúpila som ich prvý krát-na odporúčanie známeho)
zemiakovú kašu a brusnicovú omáčku. V nedeľu z vývaru krúpová polievka, zapekané zemiaky so smotanou, kuracie prsia v diabolskej marináde . A k poobedňajšej káve čokoládové mafiny.
10 0
urbariatps urbariatps

urbariatps je offline (nepripojený) urbariatps

bravčové karé prírodné, tekvicový prívarok , zemiaky, polievka frankfurtská s párkom
10 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dnes segedín a domáca knedľa
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Vcera sme mali hlivu na smotane s haluskami, dnes rybie filety s opecenymi zemiakmi a piekla som eskimo rezy.
10 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Keďže som strihala stromy tak len slepačia polievka (z mrazáka) a varené zemiaky zohriate na cibuľke a na slaninke. Na večeru chleba s na jeseň pripravenou zmesou surových rajčín, cesnaku a trocha soli.
10 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

fazuľova kyslá, rezance s makom


PS: po našom - podbita pasuľa a rezanky s makom - keby še mi chcelo marchev čiscic, bula by pasuľa s ľečkami
Naposledy upravil avalik : 08.03.13 at 12:51
10 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Rizoto
10 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Fazul'ová nakyslo s pečenou debrecínskou klobásou a pečivo.
10 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Vcera som robila po dlhej dobe parene buchty s makom, odkedy so ich tu videla od Evky, mala som na ne slinu..dnes mrazene lososove file opecene na olivovom oleji s osmazenymi zemiakmi uvarene v supe a upiekla som hrncekovy pernik..je mnamkovy
10 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

uhliarske halušky - halušky, varené zemiaky, surová kyslá kapusta, vyškvarená slaninka
10 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Ešte sa mi dopeká takéto koleno:
http://www.porada.sk/t112296-p15-rec...ml#post1165053
Rozvoniava po celom dome.
Koleno 01.jpg  
10 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať