Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

rizoto s hráškom, kukuricou a čiernymi olivami
9 0
mimaBe mimaBe

mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

zeleninová polievka, hovädzie plátky na hubách, ryža alebo opekané zemiaky, zeleninový šalát
poobede poding s ovocím a piškótami
9 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Včera - šalátová omáčka /prvá tohtoročná/, zemiakové pyré a zapekané bravčové pliecko s cibuľou a plesňovým syrom, zeleninový šalát /paradajka, cibuľa, uhorka/

obed - zostalo zo včera
večera - pre dvoch frflošov čo nemajú radi šalátovú omáčku urobím asi rascovú s vajíčkom a kopcom cesnaku, tarhoňa so špenátovo-parmezánovou omáčkou...
9 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

Pohánka, zemiaky a výborný starodávny pikantný šalát, ktorý sem posunula Žabinka.
1.jpg  
9 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

sobota-grilovaná napacovaná krkovička s chlebom a zeleninovou oblohou,tvarohové lievance s domácim malinovým lekvárom , včera držková polievka , živánka a kysnutý makovník.
9 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Majoránkovo-cesnaková gulášová polievka,bravč.pečené,červená kapusta,karlovarská knedľa (z MW rúry)
9 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v pondelok zvyšky od nedele + na večeru zapekané krajce chleba v trúbe všeho druhu:s paradajkou a syrom, šampionmi a syrom, šunka syr aj saláma a syr. Včera prívarok so zelených fazúľ a volským okom a krpci na večeru vonku vianočka s maslom a kakaom z kozieho mlieka.
9 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Včera ráno sme šli kúpiť mäso , že ak prídem domov tak niečo ukuchtím aspoň na dva dni.
Mäso som dala v robote do chladničky a keď sme prišli domov tak začala som chystať zemiaky a mäsko , no keď som zistila aké mäsko mi dobrá teta v mäsiarni predala , tak z varenia nebolo nič. Mäso bolo lepkavé a smradľavé. Samozrejme, že ráno som šla mäso vrátiť , kde tetušky predavačky nechápali ako sa to mohlo stať,veď oni predávajú len to najčerstvejšie mäsko a toto sa im ešte nikdy nestalo.Tak som im dala bloček z nákupu,pohrozila im hygienou a pekne mi vrátili späť ečka. Takže dnes vďaka tetám , ktoré predávajú len to najčerstvejšie mäsko , budeme mať na obed pizzu.
9 0
gilda gilda

gilda je offline (nepripojený) gilda

dnes je horko, niečo ľahké - rizoto so sójovou granulou
1.jpg  
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka odvčera, opečená špargľa so syrom a sušenou šunkou, šalátik.
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Polievka klasika mäsová so slížikami, plnené kuracie štvrtky (pod kožu vložené za hrsť plnky, zemiaky, marhuľový kompót. Na domáce posedenie toto: http://www.porada.sk/t60886-p247-torty.html#post2306881
Štvrtky plnené 2.jpg  
štvrtky plnené 1.jpg  
1/1
9 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dnes silno pracovný prvý máj na chate chatičke, takže hustá zeleninová polievka, segíň guláš, knedle.
9 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

dnes kapustové halušky a zelené špenátové s bryndzou.
9 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Brokolicová polievka a rizoto,červená repa (ráno som sa pozabudla a opýtala som sa dediča,čo chce na obed-tak mi treba).
9 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
sladučký deň: ryžový nákyp s tvarohom a ovocím! plus ešte dojedáme šťavnatú jablkovú štrúdlu (kysnutú aj lístkovú) z nedele. mňam
9 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Všera sme navarili plný kotlík hov.gulášu, takže guláš s chlebom. Dala som aj zmraziť do dvoch misiek,takže ak nebudem mať chuť na vyvaranie , tak poslúži zmrazený guláš. Dnes na rýchlo ešte tvarohové lievance.
9 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

ja som dnes bola doma pri malej kiahničke, tak som uvarila krúpkovú polievku z údených rebier, jahňacie stehno na horčici a mrkve s tarhoňou, upiekla som tvarohové buchty a bryndzovníky a včera som si dala robiť domácu lučinu, tak ešte aj tú máme na čerstvý chlebík s cibuľkou. Zajtra nevarím a na nedeľu naplánovali kôprovú omáčku s duseným asi baraním alebo bravčovým mäsom a knedľou, tak uvidíme , či to výjde.
9 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Cez týždeň sme mali najprv bravčový guláš, potom zeleninovú polievku a šampiňónové rizoto, včera co dům dal, dnes slížiková polievka a zapekaná brokolica so zemiakmi (pre odporcu brokolice polovica panvice len zemiaky s údeným oštiepkom, eidamom a smotanou)
zapekaná brokoli.jpg  
9 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Vyprázdňujem mrazničku tak plnená paprika a zemiaky, slivkový báleš.
Slivkový báleš 5.jpg  
Plnená paprika a zemiaky 4.jpg  
1/1
9 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Od vcera kuracia polievka, pecene bravcove, dusena cervena kapusta, domaca kysnuta knedla.
9 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať