Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

aj keď je nedeľa a ešte k tomu vrcholí fašiangové obdobie, tak tentoraz bez mäsa .. drožďová polievka so strúhanou zeleninou, "kniežacie" rezne /obaľovaný zeler/ a česká "lepenice" /zemiaky s domácou kyslou kapustou/ ... mňam
12 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

kuracia polievka s rerancami, kuracie stehná pečené na kyslej kapuste, varené zemiaky
12 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Hov, polievka, pečené plnené kuracie prsia na prírodno, ryža, šalát alebo domáci hruškový kompót.
12 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

kapustnica s čerstvým mäsom (zabíjačková), čína s ryžou
12 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Z nedele: bravčové stehno s cibuľou a kyslou smotanou zapečené v rúre, opekané zemiaky, cvikla, malá sladká maškrta..kúpená..
Obrázok 6696.jpg  
Obrázok 6701.jpg  
Obrázok 6700.jpg  
1/1
12 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Toto je chlieb upečený z kvásku, ktorý mal 4 dni. Na 5. deň mi kvások zoctovatel, tak som ho vyhodila. A ešte pridávam obrázok chleba po prekrojení.
Naposledy upravil jozka56 : 11.02.13 at 12:55
fotka(2).JPG  
fotka(2).JPG  
1/1
12 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Len paprikáš
12 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

zemiakové placky s paradajkou, paprikou a navrch na ďalšiu zemiakovú placku postrúhaný údený syr, alebo niva, všetci si dali duplu a platilo, kto zaváha ten nežere
12 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

V sobotu zeleninová polievka s hubami a som naložila do cestíčka / biely jogurt, vajcia , cesnak, koreniny/ bravčove karé a potom som už len podľa potreby vybrala a obalila v strúhanke a vypražila, zemiaková kaša, keďže prišli deti tak aj tvarohový mramorový koláč a tvarohový s marhuľami. Včera kuracia polievka ostalo aj na dnes, taktiež rezne čo ostali, dúfam aj dáky kolač ak som im všetko nezabalila.
12 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Koložvárska kapusta.
Obrázok 6704.jpg  
Obrázok 6706.jpg  
1/1
12 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Slížikovú polievku sme mali od soboty, v nedeľu som k nej v rámci veľkonočného tréningového procesu upiekla plnku a to mali decká ešte aj v pondelok. Dnes ráno som uvarila špagety + bleskový výlov z mrazničky (bolonská omáčka) a syr si už ráčili nastrúhať sami
12 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas kuracia polievka, vyprazane kuracie prsia, zemiakovy salat a zostal aj kolacik
DSC01106.jpg  
12 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu francúzske zemiaky s kyslou uhorkou,bez polievky.Včera plný hrniec segedínu s kúpenou knedľou, hovädzia polievka s pečeňovými haluškami a jablčník.
12 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

Dojedame zo vcera fasirky, cibulovo-zemiakovy salat a sb spravil este strapacky s kyslou kapustou a udenou slaninou..no a zajtra sa navari hrncisko gulasu
12 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Polievka kuracia ako vždy, morčacie rezne marinované v jogurte, "vyprážané" v rúre, ryža s hráškom a majoránom. Zo zbytku mäsa soté so zemiakovými plackami. Koláč bude z acidka.
12 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

kuracia polievka, kuracie stehna pečené na kyslej kapuste, zemiaková kaša, tvarohová štrúdľa od včera
12 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

V sobotu kotlíkový guláš ,včera plnené kurča,zemiaková kaša,marhuľový kompót.
Ku poobedňajšej káve orechová bábovka.
12 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

V krúpkovej polievke , so zeleninou som uvarila bravčové koleno a kúsok údeného rebra. Koleno som potom potrela cesnakom a koreninami, pridala cibuľu, podliala pivom a dala ešte piecť do rúry. Príloha šalát z hlavkovej kapusty, strúhana mrkva s jablkom a chrenom, chlieb. Nezdravé ale dobrééé.
12 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Streda= šalátový deň , a prilepším si troškou vlastnoručného chlebíka.
Obrázok 6851.jpg  
Obrázok 6860.jpg  
Obrázok 6847.jpg  
1/1
12 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Včera bola jablková žemľovka. Ešte máme zopár takých čo sa už scvrkávajú, treba ich minúť. Dnes som mala obrovské kura, tak som sa bavila. Vykostiť som sa snažila podľa tohoto:
a robila som roládu. (Čo mala - to dala). Polievka z kuracích kostí so slížikami. K roláde ryža a kompót z odkôstkovaných sliviek. Zákusok dojedený od sviatkov.
Kuracia roláda 001.jpg  
Kuracia roláda 002.jpg  
Kuracia roláda 003.jpg  
Kuracia roláda 004.jpg  
Kuracia roláda 005.jpg  

1/1
12 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať