Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
pepsikova Pozri príspevok
..

..a k tej oškvarkovej pomazánke na pníčku by si ma nepozval?..sa mi vrátili dávnočasové spomienky,keď sme chodili s deckami na "pníčkové výlety"...
..pozdravujem alabutku a tebe fajn deň!..
Tak na peň sa Ti zachcelo? Začína to nevinné, oškvarkovou nátierkou na pni. alabut
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Dedič chce rizoto (ako vždy) ale moja matka už avizovala,že budú pečené buchty s lekvárom (aby sme nejedli mäso) a paradajková polievka.Nakoniec to o 14:00 hod. zachraňujem rýchlou fazuľovou polievkou (1/2 hod.).Klasika každý piatok.
5 0
tweedle tweedle

tweedle je offline (nepripojený) tweedle

paradajková polievka a zapečené cestoviny ala "čo dom dal" - (pozostatky Veľkej Noci)
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka zo včera a k nej dnešný granadír marš.
9 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

dojeme slizikovu polievku aj ked je piatok
smazene file plnene syrom a spenatom
zemiakove pyre
misisko salatu podobneho tomu zo vcera

vecer makove a tvarohove palacinky
8 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes som nestihla raňajky, tak som si urobila skorší obed: falošná zemiaková placka so syrom.
Obrázok 6872.jpg  
9 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

zapekaný karfiol so zemiakmi
8 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Kurací perkelt
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Šošovica dusená s mrkvou , k tomu ryža
9 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

mládež je už na ceste domov - prichystaná zeleninová polievka a palacinky s džemom postrašené čokoládou a šľahačka s pomletými orechami
10 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

bryndzové halušky s opraženou slaninkou
8 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Pre polovičku plnené tortily s paradajkovou omáčkou, synovi špagety s paradajkovo-mäsovou omáčkou a syrom, pre dcéru a moju maličkost' čerstvé lečo bez vajec s pečivom.
8 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dusená - predtým opražená cestovina / tarhoňa - len podlhovastá ako ryža/ a k nej omáčka z uncle bensu so šampionami, strúhaná mrkva s citrónovým nálevom.
10 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

No, neodolal som, alabutova skromna pochutka, rozok s maslom a jemne vyudenym syrom a bylinkovy caj. ... pepsina, stolicka volna, rozkov dost. Varit sa mi uz nechce, alabutke tiez, ale vecernu kavu snad uvari. :-)

Ked som sa rozsyroval, doplnam dalsiu alabutovu pochutku, chlieb s maslom, korbaciky, vela soli, bylinkovy caj. Aj susedovmu psovi chuti. :-)
Naposledy upravil alabut : 05.04.13 at 18:01
IMG_0478c.jpg  
IMG_0479c.jpg  
1/1
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Slnecne rano zelam nielen sebe, aj tvorom okolo alabuta, bylinam, zelinam, stromom a vsakovakej havedi, ktoru vidno i nevidno. Dnes poskromne. Je naplanovana drzkova (alabut) a tatarsky biftek (alabutka). Uz sa neviem dockat opeceneho chleba a bylinkoveho caju. Aj alabutky, ked pride z prace. :-)
2 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Pórková polievka a špagety s tuniakom.Dedič je po nočnej a toto zvládnem za polhodinu.Neviem, dokedy sa bude váľať v kanafase.
4 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Raňajky: 2 chleby so syrovou pomazánkou s cesnakom a pažítkou, (samozrejme káva lebo bez nej by nebola ani tá pomazánka)

Obed: Záhorácka fazuľová polievka, makové slíže

Večera: čo si kto po sviatkoch nájde ....... lebo sme bez peňazí, ale ako povedal náš premiér tak v roku 2014 sa najeme, lebo sa vraj odrazíme od dna.
5 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dnes na obed iba palacinky - najfantastickejšie sú posypané práškovým cukrom a pokvapkané citronom. Prípadne grepom.

A idem dnes robiť do mrazáku zmes na špagety z mletého hovädzieho, cibule, mrkvy, zeleru, pretlaku, sekaných rajčín.
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Víkendové menu: hovädzia polievka s rezancami, prírodné bravčové stehno s ryžou. Hruškový kompót alebo mrkvovo- jablkový šalát.
8 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

u nás bude dnes šošovicová polievka so smotanou a jablkovo - tvarohová žemľovka
13 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať