Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Synovi pizzu, pre polovičku bol nachystaný plnený vyprážaný syr so zemiakmi, ale išiel zahájit' grilovaciu sezonu, tak bude na zajtra, a ja som mala "vyprážaný encián" na kvapke oleja. Dcére na zajtra 24 mafin, a na raňajky škoricovú vianočku cez celý plech.
6 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

bravčový perkelt, maslové halušky,
4 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ewikk Pozri príspevok
kedze je piatok a nechcem sa zdrziavat v praci,tak dnes bude na obed dieta
Niektorí tu jedia deti, niektorí sa chystajú robiť guláš zo zrazeného jeleňa ...... no a ja si zbalím rožok so syrom a idem do záhrady mrknúť čo prežilo ........
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

po nocnej navsteve Wurstelstand a tazkych grilovanych parkoch o pol jednej v noci/boli sme totiz v divadle a akosi nam vytravilo.../ som cakala ze dnes budeme trochu dietovat,ale nie.muz uz sonduje co sa bude varit...no je to normalne?

takze asi pecene morcacie stehno so zemiakmi a salatom,zeleninova polievka

a bude aj na zajtra

ja len dake ovocie
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fliačky s kyslou kapustou.
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes svejkove kotlety na pive http://hospodyne.mojerecepty.sk/2009...tlety-na-pive/
4 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Cez týždeň sme mali najprv zeleninovú polievku+zemiakové placky+kuracie soté+strúhaný syr, potom 2 dni fazuľovicu+parené buchty, včera cesnačku+rybie prsty+zemiakové pyré. Dnes dámska jazda - uvarená brokolica s jogurtovo-cesnakovým dipom a strúhaným syrom, bez polievky
7 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Ja som práve dovaril cesnačku.Prvý krát v živote .Trochu som to prepálil s korením ale inak na jednotku.Ak má niekto cestu okolo môže sa ustaviť ešte je tam dosť,aj pol deci nalejem.
5 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Masovy tyzden.
Ranajky - tatarak, kuwa celkom vyzera ako z jelena.
Obed - nedelna polievka, prirodne rezne v kari omacke s rozmarinom, zemiaky, furt sa mi to podoba na jelena, asak rohy vyplujem.
Vecera - som z toho jelen. :-)
0 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Dnes tradičná nedeľná hovädzia polievka s domácimi rezancami a segedínsky guláš s knedlou.
6 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Zelerová polievka a maková žemľovka s višňami (to kvôli návšteve 80-ročného kamaráta z Česka).Dedič je v robote a tento je mlsný a makový.Čo zvýši mu zabalím na domov zajtra.
6 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Polievka - slížiková klasika. Šnicélky zapekané so šunkou, broskyňou a syrom, ryža. Prvýkrát som ich robila z bravčového karé, neboli zlé, ale nabudúce sa vrátim ku kuracím rezňom, chutia nám viac. Dezert - jednoduchý hrnčekový koláč (bolo mi ľúto vyhodiť dva biele jogurty, tak som ich švacla do cesta), navrch džem, čokoláda a šľahačka.
6 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Kuracia so slížikmi, černohor pečený v rúre, ryža, kapustový šalát Coleslaw, tvarohový koláč s jogurtom.
8 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

U nas klasicka kuracia polievka so slizami, kuracie prsia na cinsky sposob s cestovinami a sb ma dusenu krkovicku, kapustu a zemiakovu knedlu a bude aj jablkove pitee
8 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

- kurací vývar s krupicovými knedlíčkami
- jelenie stehno(biela pečeň) prešpikované slaninou; 3 dni morené v moridle(voda, ocot, mrkva, petržlen, zeler, cibuľa, bobkový list, borievky, čierne a nové korenie, tymián); nakrájané na plátky, potreté zmesou(olej, papriková pasta sladká, aj pikantná, korenie na divinu, cesnak, soľ); po cca 3 hod. opečené, dusené na troche masti, cibuli a posekanej zelenine z moridla, podliate vodou z dubákov. Po udusení zelenina rozmixovaná, zriedená kuracím vývarom a zjemnená dvoma lyžicami sladkej smotany.
- príloha - sušené dubáky asi 3 hod. močené v troche vody a udusené na masle; parená knedľa vo forme rolády so špenátom; brusnice
- dezert - mascarpone vymiešané s vanilkovým cukrom, kyslou smotanou a šľahačkou; piškóty máčané v káve; čučoriedkový kompót
Naposledy upravil Marína : 14.04.13 at 21:32
1_kur_vyvar.JPG  
2_jelen.JPG  
3_jelen.JPG  
5_dezert.JPG  
1/1
14 0
msa msa

msa je offline (nepripojený) msa

v sobotu som upiekla zemiaky v trúbe a zapiekla brokolicu so syrom a smotanou a včera som robila z jahňacej sviečkovice roládu plnenú šunkou, syrom a varenými vajcami, k tomu ryža basmati aj zemiaková kaša, a puboška chcela len cestoviny s cukinou, samozrejme nedeľná polievka tentokrát z čerstvého kohúta a urobila som pre zmenu mrveničku.
5 0
jb0863 jb0863

jb0863 je offline (nepripojený) jb0863

Hovädzia polievka s pečeňovými haluškami,varené zemiaky,hovädzie na hríbikoch,zelená fazuľka opečená na slaninke s muškátovým orieškom . Z veľkej noci zostali suché koláčiky , manžel ich pomlel na mlynčeku , pridala som jahody, domáci malinový lekvár a priliala som amareto .Spravila som guličky obaľované v kúskoch čokolády a kokosu.
3 0
Noja74 Noja74

Noja74 je offline (nepripojený) Noja74

Ostalo od včera: zeleninová polievka s rezancami, pečené kurča na čiernom pive, knedľa a kyslá kapusta
4 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

V nedeľu kuracia polievka, kurča s ryžou. Dnes plnená paprika s knedlou a rajčinová omáčka
5 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes zemiakovy gulas http://kuchar.mojerecepty.sk/2013/03...kuzlo-krumpli/
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať