Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nie - len v slovenskom Ríme.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Nie - len v slovenskom Ríme.
tak teraz ešte viac
tak potom bývaš ty na marse.......
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
misoft
Nie - len v slovenskom Ríme.
tak teraz ešte viac
tak potom bývaš ty na marse.......
Skoro si trafila ....
Šak MI od MR jak na Mars ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Buchy - si vedľa - slovenský Rím - TT
http://cestovanie.aktuality.sk/clano...ky-rim-trnava/
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft
Nie - len v slovenskom Ríme.
A to mal cestu domov zarúbanú?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď vravím - makal - a dovolenky bral "po kúskoch" - v nepretržitej pracuje.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač
kopretinka
misoft
Nie - len v slovenskom Ríme.
tak teraz ešte viac
tak potom bývaš ty na marse.......
Skoro si trafila ....
Šak MI od MR jak na Mars ...
misoft
Buchy - si vedľa - slovenský Rím - TT
http://cestovanie.aktuality.sk/clano...ky-rim-trnava/
...ááále trt vedľa.....
Som si , kua ,nevedel spomenúť na špz Trnavy ...toť vsio ...
MR = Malý Rím ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Inak to TT tiež značí - Trochu trafený.....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Dobré ráno, je tu niekto? Nie?
Tak to si idem ešte ľahnúť ...... a sama!

Mimochodom tiež by už mohol adminko vymeniť tieto ošuntelé smajle, veď ani jeden sa mi za tú poslednú vetu nehodil: do smiechu mi nie je, zuby mám v pohári, jazyk ešte nemám vonku a či aj oči vypleštím - tak to tiež ešte neviem.

Čo na to Riško hmmm?
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

korela
BXLmiami
Môj svokor nebol u lekára celý život, každý piatok pôst, žiadna nadváha, pevný denný režim, cvičenie, cesnak, jeden štamprlík na cievy. Odišiel zo sveta, že sa nechcel liečiť, vysoký vek. Manžel takmer detto, pri chrípke žiadny lekár, naposledy ortopéd, iba prehliadka. Ak okuliare, tak v optike za vlastné aj s vyšetrením.
A ak si ja vyberiem alternatívnu liečbu, ktorú si zaplatím zo svojho, znesie sa tu na mňa znôška nevhodných a zbytočných pripomienok až po robenie reklamy. Ten človek má pacientov dosť, a to takých, že pre nich znamená liečba iba drobné, nie ako iných smrteľníkov, ktorí u neho končia iba preto, že inde ich už lekári nemajú kam s liečbou posunúť. Ťažké stavy. Keby sa mu nedarilo, nemá pacientov.
Keby to platilo v našom zdravotníctve, Cvachovia by sa zlikvidovali aj sami. Ale keďže je lekárov málo a plus odchádzajú, čakárne praskajú vo švíkoch, či ide o schopného alebo neschopného lekára. O príplatkoch radšej pomlčím.
V CZ bolo zvykom, aspoň čo som ja videla, v každej čakárni trhací poradovník, prečo sa to nezavedie aj tu? Odpadli by príplatky za uprednostnenie, resp. objednanie na presný čas návštevy.
Korela zle si to pochopila,ja som posledný človek ktorý by mal problém s alternatívou.Pokiaľ ide o Teba rob čo chceš a ja Ti kľudne pomôžem.Ale tu ide o Tvoje nanajvýš nezodpovedné rady v téme o dcére s paranoidným videním.Radíš a nemáš právnu zodpovednosť ak to zle skončí.
Toto Ti vyčítam.Jednostranný a zaujatý pohľad.Nič viac a nič menej.
korela
V tej téme ste skoro všetci urobili jednu zásadnú chybu, že ste zrejme v rámci svojich základných emočných reakcií reagovali príliš rýchlo bez toho, aby ste si prešli všetky moje príspevky od prvého po posledný ako právnik. Ja mám svedomie čisté, verím v karmu, a nepotrebujem si zhoršovať svoju budúcnosť, a nielen svoju, ale aj s kým budem žiť. A keď spomínam budúcnosť, dúfam, že väčšina chápe o akú budúcnosť až môže ísť. Iba toľko k tej téme.
Tá pani napísala paranoidné videnie. To je jej interpretácia, alebo už vyslovená dg nejakým lekárom?
Treba si všetko v pokoji prečítať a potom vyhodnocovať. Inak chápem, mne keby sa niekto tiež pchal do mojej profesie, čo sa občas stane, tiež to prežívam, ale nereagujem.


Pozri korela



- je to tvoj život

- tvoje náboženstvo



Ale zato sa nemusíš vyvyšovať nad tých, čo majú iný názor / iným NEMUSÍŠ ten svoj stále ponúkať



lebo tak ako ty prskáš, keď sa ti niekto dotkne karmy, tak ty zas (najma tam kde tomu NEROZUMIEŠ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) :



- neponúkaj všade svoje videnie sveta



- svoju alternatívnu medicínu

lebo budem / budeme na teba PRSKAŤ
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
Tweety
A kde sa túlal?
Makal!
3 roky makal ???

Tak to mal asi natvrdo
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
Nie - len v slovenskom Ríme.
To ako z TT nebol 3 roky doma

Kua ten musel mať ale "důležitou práci" !!!!!!
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

korela
BXLmiami
Môj svokor nebol u lekára celý život, každý piatok pôst, žiadna nadváha, pevný denný režim, cvičenie, cesnak, jeden štamprlík na cievy. Odišiel zo sveta, že sa nechcel liečiť, vysoký vek. Manžel takmer detto, pri chrípke žiadny lekár, naposledy ortopéd, iba prehliadka. Ak okuliare, tak v optike za vlastné aj s vyšetrením.
A ak si ja vyberiem alternatívnu liečbu, ktorú si zaplatím zo svojho, znesie sa tu na mňa znôška nevhodných a zbytočných pripomienok až po robenie reklamy. Ten človek má pacientov dosť, a to takých, že pre nich znamená liečba iba drobné, nie ako iných smrteľníkov, ktorí u neho končia iba preto, že inde ich už lekári nemajú kam s liečbou posunúť. Ťažké stavy. Keby sa mu nedarilo, nemá pacientov.
Keby to platilo v našom zdravotníctve, Cvachovia by sa zlikvidovali aj sami. Ale keďže je lekárov málo a plus odchádzajú, čakárne praskajú vo švíkoch, či ide o schopného alebo neschopného lekára. O príplatkoch radšej pomlčím.
V CZ bolo zvykom, aspoň čo som ja videla, v každej čakárni trhací poradovník, prečo sa to nezavedie aj tu? Odpadli by príplatky za uprednostnenie, resp. objednanie na presný čas návštevy.
Korela zle si to pochopila,ja som posledný človek ktorý by mal problém s alternatívou.Pokiaľ ide o Teba rob čo chceš a ja Ti kľudne pomôžem.Ale tu ide o Tvoje nanajvýš nezodpovedné rady v téme o dcére s paranoidným videním.Radíš a nemáš právnu zodpovednosť ak to zle skončí.
Toto Ti vyčítam.Jednostranný a zaujatý pohľad.Nič viac a nič menej.
V tej téme ste skoro všetci urobili jednu zásadnú chybu, že ste zrejme v rámci svojich základných emočných reakcií reagovali príliš rýchlo bez toho, aby ste si prešli všetky moje príspevky od prvého po posledný ako právnik. Ja mám svedomie čisté, verím v karmu, a nepotrebujem si zhoršovať svoju budúcnosť, a nielen svoju, ale aj s kým budem žiť. A keď spomínam budúcnosť, dúfam, že väčšina chápe o akú budúcnosť až môže ísť. Iba toľko k tej téme.
Tá pani napísala paranoidné videnie. To je jej interpretácia, alebo už vyslovená dg nejakým lekárom?
Treba si všetko v pokoji prečítať a potom vyhodnocovať. Inak chápem, mne keby sa niekto tiež pchal do mojej profesie, čo sa občas stane, tiež to prežívam, ale nereagujem.
[/QUOTE]



Vies co Korela? Ty si ver co chces, ale prestan nanucovat svoju vieru, ci naklonnost ostatnym, aj tym, ktori hladaju realnu pomoc. Ked som si pozrela proffl zadavatelky temy o paranoidnom videni,nasla som tam tvoj odkaz, kde jej vysvetlujes, ze jej priznaky su zaciatkom jasnovidectva. Preboha, to si ako mozes dovolit, takto zavadzat ludi? Takto odpalit cloveka, ktory ma zjavne zdr. problemy by si si fakt nemala dovolit, tu naozaj hazardujes mozno so zivotom 15 rocneho cloveka. Bez toho, aby sa vylucili somaticke priciny,"vyplujes" takyto nezmysel. Myslim, ze by si sa uplatnila ako vestica v TV, tam ti ludia uveria aj to, ze rano je podla teba vecer. Tvoje vylevy su uz fakt na hrane. Nie som proti napomocnej alternative, tiez radsej vypijem bylinkovy caj, ked mi tecie z nosa, ako sa napchavat chemiou, ale.....
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

takto to vyzera u nas, http://pis.sk/clanok/13695/foto-situ...v_presove.html
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
fuuuha, tak dufam, ze co najmenej ludi utrpi
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
fuuuha, tak dufam, ze co najmenej ludi utrpi
Ak Torysa , tak aj okolie Hornádu môže mať obavy ...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
taiko
fuuuha, tak dufam, ze co najmenej ludi utrpi
Ak Torysa , tak aj okolie Hornádu môže mať obavy ...
No, ako pozerám, tak na našej záhradke budeme mať opäť kúpalisko - záhradka je pri Haniskej (teda dole po prúde Torysy.) https://www.google.com/maps/@48.9596.../data=!3m1!1e3
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j
kopretinka
niekto z Úradu vlády potreboval domov obrazy,tak sa "stratili"
http://www.sashe.sk/Jozef_Hubalek/jo...na-urade-vlady
Mohlo to byt aj inak...
ako?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
taiko
fuuuha, tak dufam, ze co najmenej ludi utrpi
Tiež na nich myslím...Ja som včera na dvakrát utekala,prišiel nárazový vietor,stromy začalo krútiť do kruhu a keď som začula pukanie,veru som si zašportovala.Dvojmetrové konáre z borovice lietali.A každú polhodinu som musela ísť čistiť koryto.Naplavilo mi konáre na 2x3m a pol metra hĺbky,nabrala som z vidlami a nevládala som to dvihnúť.Večer som to vzdala.Mám to overené,že keď upchá prietok,tak maximálne susedovi zaleje roh záhrady (trávnik),ale voda si nájde krížom cestu a vráti sa do koryta.Nestojí mi to zato-riskovať.
Mňa štve,že sa nič nerobí,aby sa upravili korytá a znížilo riziko záplav.A chudáci ľudia môžu začať budovať odznova.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche! http://michalovce.korzar.sme.sk/c/72...-poriadku.html
Začali čistiť - môžu začať od začiatku.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať