Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Tweety
ALe on už nemôže kandidovať, či? Včera som to niekde čítala.
Tam je to zase nejaká vychytávka v rámci rozdelenia funkcií...Takže všetko je možné,treba byť v strehu.V tomto príspevku vidím možnú hrozbu z jeho strany:
Aj sa pousmial ked mu naznacili ze v opakovanej volbe nesmie kandidovat, tak ci bude kandidovat az v tretej volbe, t.j opakovanie druhej, kde nemoze. Taka medzera ho tam stale dostane. Potom pride cas Kisku aby sa ukazal ci bude mať moc ho zastaviť.
Naposledy upravil Peggynka : 20.05.14 at 10:14 Dôvod: Doplnenie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
Ten sa nechce vzdať moci - a to i za cenu, že akokoľvek obíde zákon. Takíto sú najnebezpečnejší, stále byť pri moci aj za cenu porušovania zákonov.
Mňa takpovediac zarazilo , že voľba sa konala na rusnakoch ...

Voľby sa konali po obede ? Lebo to by som aj pochopil , šak rusnaci vtedy už rozum nemajú .... Ale šak súdna rada nie sú odtiaľ ....či ?
Alebo si len a len výlet urobili ???

Fakt nad tým dumem ...niečo za tým asi bolo .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Šak on je rusnák, tak bol doma. Domáce prostredie, mal teda výhodu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Šak on je rusnák, tak bol doma. Domáce prostredie, mal teda výhodu.
....eeee....neblázni .

Ľubica , okres Kežmarok sa nepovažuje za rusnakov ....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No myslela som, kedže je pravoslávny.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tweety
Šak on je rusnák, tak bol doma. Domáce prostredie, mal teda výhodu.
Opravím ťa: je od Kežmarku - z Ľubice.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Toto je parádahttp://www.cas.sk/clanok/281873/mega...bnych-aut.html
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Toto bolo včera v TV, a ako zmizli? jednoducho, jeden zamestnanec bol veľmi aktívny. Oblbol múdrcov na ministerstve. Takým máme najvyšších, nezodpovedných alebo ľahostajných k majetku, ktorý nie je ich. Fakt je to na zamyslenie, že načo ich tam vlastne máme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No len neviem ci mohol byt v tom uspesne sam....
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

NIečo podobné bolo aj v SIS.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

No kazdopadne nudzu o auta nemaju ked im 20ks nechybalo...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

to nie ja až taký veľký prieser, mám taký pocit že pán Dominik bol obyčajný biely kôň a keď sa to prevalilo ostatní odskočili. A komu to akože mali tie autá chýbať? Ak tak inventúrnej komisii
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Prijímajú zákon,že šef firmy bude zodpovedný za všetky podvody vo firme,myslíte že aj teraz to tak bude a odíde zodpovedný Malatinský?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Skutok sa už stal a zákony nebývajú retroaktvne, takže to ešte stihli.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Toto bolo včera v TV, a ako zmizli? jednoducho, jeden zamestnanec bol veľmi aktívny. Oblbol múdrcov na ministerstve. Takým máme najvyšších, nezodpovedných alebo ľahostajných k majetku, ktorý nie je ich. Fakt je to na zamyslenie, že načo ich tam vlastne máme.
Však každý má svoje povinnosti a hmotnú zodpovednosť za zverený majetok, že by mal každý týždeň minister nechať nastúpiť celé ministerstvo a prekontrolovať úplnosť počtov včetne techniky?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Palino....sak komisia ich asi bude teraz vracat...ale niekto sa najedoval a bonzol ich...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
Tweety
Toto bolo včera v TV, a ako zmizli? jednoducho, jeden zamestnanec bol veľmi aktívny. Oblbol múdrcov na ministerstve. Takým máme najvyšších, nezodpovedných alebo ľahostajných k majetku, ktorý nie je ich. Fakt je to na zamyslenie, že načo ich tam vlastne máme.
Však každý má svoje povinnosti a hmotnú zodpovednosť za zverený majetok, že by mal každý týždeň minister nechať nastúpiť celé ministerstvo a prekontrolovať úplnosť počtov včetne techniky?
Ked môže majiteľ firmy,môže aj minister nie?Zodpovednosť je zodpovednosť.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Samozrejme, ale ja som písala o inom.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
BXLmiami
Prijímajú zákon,že šef firmy bude zodpovedný za všetky podvody vo firme,myslíte že aj teraz to tak bude a odíde zodpovedný Malatinský?
To hej,len by MH musela byť firma a to nie je,takže žiadna zodpovednosť.Ale oni majú takého "správcu",bude zaujímavé,či ho vykopnú...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Palino....sak komisia ich asi bude teraz vracat...ale niekto sa najedoval a bonzol ich...
Nebolo napísané že kedy sa stratili ak bola nariadená inventúra a komisia stav zistila a predošlá komisia tiež takže za rozdiel medzi dvoma inventúrami, zodpovedajú osoby poverené riadením podriadených ktorí stav spôsobili a osoby hmotne zodpovedné. Zase Nový čas vymyslel nejakú pseudotému. Na každú zbraň sa nájde protizbraň, lump je vždy o krok vpredu pred akýmkoľvek opatrením.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať