Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Dvojmetrové konáre z borovice lietali.A každú polhodinu som musela ísť čistiť koryto.Naplavilo mi konáre na 2x3m a pol metra hĺbky,nabrala som z vidlami a nevládala som to dvihnúť.Večer som to vzdala.Mám to overené,že keď upchá prietok,tak maximálne susedovi zaleje roh záhrady (trávnik),ale voda si nájde krížom cestu a vráti sa do koryta.Nestojí mi to zato-riskovať.
Mňa štve,že sa nič nerobí,aby sa upravili korytá a znížilo riziko záplav.A chudáci ľudia môžu začať budovať odznova.
Tento týždeň som postrehol šot ( stanicu si nespomeniem ) , kde ukazovali , ako to vyzerá teraz na Šírave ...
Kua , niečo neskutočné , čo sa na hladine nachádzalo ...veľkosť tej zanesenej plochy by sa dala porovnať tým ropným škvrnám na mori ...
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Pche! http://michalovce.korzar.sme.sk/c/72...-poriadku.html
Začali čistiť - môžu začať od začiatku.
Ako zabrániť vzniku odpadu?
1. likvidáciu odpadu započítať do ceny výrobku
2. preplácať odovzdaný separovaný odpad.
3. Tvrdé sankcie za nelegálne skládky odpadu, fotopasce pri každej nelegálnej skládke
4. Každý kto je prichytený, odstrániť na vlastné náklady a osobne strážiť, čakať na odovzdanie štafety "heslo chyť si svojho tvorcu nelegálneho odpadu".
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To je ten pravý.Človek sa len bezmocne díva,aj tuto vedľa ,,čistia''les tak,že tam ostane za chvíľu mongolská step-štátne lesy.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

BXLmiami
To je ten pravý.Človek sa len bezmocne díva,aj tuto vedľa ,,čistia''les tak,že tam ostane za chvíľu mongolská step-štátne lesy.
žijem tu, na Spiši a viem že vyklčovali celý VVP , preto sa potôčik mení na riavu, iba v tomto prípade má Kaliňák pravdu, ale natíska sa mi otázka, prečo toto klčovanie štát dovolil??????
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Mila my máme urbár,je tu pridelený štátny dozor,chlap má podnikanie s drevom,firmy,skús sa s ním nedohodnúť.Vyťal by najradšej aj Teba,jemu je jedno.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Mila123
BXLmiami
To je ten pravý.Človek sa len bezmocne díva,aj tuto vedľa ,,čistia''les tak,že tam ostane za chvíľu mongolská step-štátne lesy.
žijem tu, na Spiši a viem že vyklčovali celý VVP , preto sa potôčik mení na riavu, iba v tomto prípade má Kaliňák pravdu, ale natíska sa mi otázka, prečo toto klčovanie štát dovolil??????
Lebo Bratislava je ďaleko a Brusel je na rovine
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
Mila123
BXLmiami
To je ten pravý.Človek sa len bezmocne díva,aj tuto vedľa ,,čistia''les tak,že tam ostane za chvíľu mongolská step-štátne lesy.
žijem tu, na Spiši a viem že vyklčovali celý VVP , preto sa potôčik mení na riavu, iba v tomto prípade má Kaliňák pravdu, ale natíska sa mi otázka, prečo toto klčovanie štát dovolil??????
Lebo Bratislava je ďaleko a Brusel je na rovine
Lepšie povedané , že :
- Blava tomá u prdele , šak východ preďalekóóó...
- Brusel ani poriadne nevie , kde je Spiš a nie aby vedel , kde je VVP ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
Pche! http://michalovce.korzar.sme.sk/c/72...-poriadku.html
Začali čistiť - môžu začať od začiatku.
Ako zabrániť vzniku odpadu?
1. likvidáciu odpadu započítať do ceny výrobku
2. preplácať odovzdaný separovaný odpad.
3. Tvrdé sankcie za nelegálne skládky odpadu, fotopasce pri každej nelegálnej skládke
4. Každý kto je prichytený, odstrániť na vlastné náklady a osobne strážiť, čakať na odovzdanie štafety "heslo chyť si svojho tvorcu nelegálneho odpadu".
Pali - pekné riešenie - ale!
Ten bordel sem dotiahol Laborec - a tých dedín je okolo dosť, dosť je i tých skládok na brehu. Starostovia dedín nerobia nič (veď na to prachy nemajú) - Slovač drbne odpad vedľa vody (šak to raz zmizne). A koho sankcionovať?
A k bodom:
1. Likvidácia je UŹ v cene výrobku! Likvidačný poplatok je súčasťou VŠETKÝCH cien, všetkých výrobkov.
2. Separovaný zber. Majú kontajnery na separovaný zber (sklo, papier, plasty, kovy) a pozri sa, ako niekedy smetiari robia - žiaľ - ja som to videl - papier vysypali, na to drbli plasty. Potom druhýkrát sklo a kovy. A to sa vyviezlo a triedilo v recyklačnom centre opäť. A poplatky za odvoz separovaného zberu rastú.....
3. Sancie - súhlas, ale fotopasce? Ak nájdu starostovia peniaze, tak inštalujú. Ale mnoho takýchto skládok je na miestach, kde často nemáš kde a ako fotopasce namontovať.
4. Aj s tým by som súhlasil, ale koľkých chytili? Počítaj s tým, že ak by prišlo na lámanie chleba a šikovný sypač odpadu by sa obrátil na súd so žalobou na ochranu osobnosti - vyhral by - pretože priestor nie je označený, že je snímaný - viď zákon....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
misoft
Pche! http://michalovce.korzar.sme.sk/c/72...-poriadku.html
Začali čistiť - môžu začať od začiatku.
Ako zabrániť vzniku odpadu?
1. likvidáciu odpadu započítať do ceny výrobku
2. preplácať odovzdaný separovaný odpad.
3. Tvrdé sankcie za nelegálne skládky odpadu, fotopasce pri každej nelegálnej skládke
4. Každý kto je prichytený, odstrániť na vlastné náklady a osobne strážiť, čakať na odovzdanie štafety "heslo chyť si svojho tvorcu nelegálneho odpadu".
Pali - pekné riešenie - ale!
Ten bordel sem dotiahol Laborec - a tých dedín je okolo dosť, dosť je i tých skládok na brehu. Starostovia dedín nerobia nič (veď na to prachy nemajú) - Slovač drbne odpad vedľa vody (šak to raz zmizne). A koho sankcionovať?
A k bodom:
1. Likvidácia je UŹ v cene výrobku! Likvidačný poplatok je súčasťou VŠETKÝCH cien, všetkých výrobkov.
2. Separovaný zber. Majú kontajnery na separovaný zber (sklo, papier, plasty, kovy) a pozri sa, ako niekedy smetiari robia - žiaľ - ja som to videl - papier vysypali, na to drbli plasty. Potom druhýkrát sklo a kovy. A to sa vyviezlo a triedilo v recyklačnom centre opäť. A poplatky za odvoz separovaného zberu rastú.....
3. Sancie - súhlas, ale fotopasce? Ak nájdu starostovia peniaze, tak inštalujú. Ale mnoho takýchto skládok je na miestach, kde často nemáš kde a ako fotopasce namontovať.
4. Aj s tým by som súhlasil, ale koľkých chytili? Počítaj s tým, že ak by prišlo na lámanie chleba a šikovný sypač odpadu by sa obrátil na súd so žalobou na ochranu osobnosti - vyhral by - pretože priestor nie je označený, že je snímaný - viď zákon....
Ad 2 koľko si dostal za odvoz separovaného odpadu na zberný dvor zo separačného fondu či ako sa to volá? zopár vyvolených firiem, tak mi vyletel tretí prst. lenže tí bezdomovci by museli mať účet že?
ad.3 taká fotopasca je lacná ak sa dajú poriadne pokuty sa to vráti pri prvej pokute
Ad 4. byť starostom tak nasypem za prehratý súdny spor pred budovu súdu vlečku odpadu a ak by to nepomohlo do záhradky sudcu nech nájde taký zákon čo by to starostu donútil zlikvidovať
Vďaka štátnej a verejnej moci majú vždy lumpi navrch. Ukáž mi jeden prípad kedy sa zastala štátna moc slušného človeka.?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Ad 2 koľko si dostal za odvoz separovaného odpadu na zberný dvor zo separačného fondu či ako sa to volá? Figu borovú.... zopár vyvolených firiem, tak mi vyletel tretí prst. lenže tí bezdomovci by museli mať účet že?
ad.3 taká fotopasca je lacná ak sa dajú poriadne pokuty sa to vráti pri prvej pokute ...len skôr mať lóve na tu fotopascu.....
Ad 4. byť starostom tak nasypem za prehratý súdny spor pred budovu súdu vlečku odpadu a ak by to nepomohlo do záhradky sudcu nech nájde taký zákon čo by to starostu donútil zlikvidovať ...a starosta bude to musieť odpratať, zaplatiť pokutu za znečisťovanie verejného priestranstva a možno i za novú čiernu skládku A kua - zákon existuje - životné prostredie ministérium sa tým stále oháňa....
Vďaka štátnej a verejnej moci majú vždy lumpi navrch. Ukáž mi jeden prípad kedy sa zastala štátna moc slušného človeka.? Ukážem presné číslo: 0
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Statočná mačka

http://refresher.sk/flashnews/2041-M...red-utokom-psa
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nezvyknem , ale CITUJEM so súkromnej pošty .
Grace Willy
Ahoj drahá,
Som Milosť a narazil som na tvoj profil a stal som sa zaujíma vás, verím, že môžeme byť priatelia, takže ak vás zaujímajú, prosím, dostať ma späť cez môj súkromný e-mailovú adresu (gracebaby_w10@yahoo.co.uk) za dôležitú komunikáciu a poviem vám viac o sebe. Aj tu zastaviť čaká na vašu odpoveď.
Vďaka.
milosť
gracebaby_w10@yahoo.co.uk
Nedostal ešte niekto od Milosti podobnú íčovinu ?

P.S.:
...kua ....že drahá ....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
buchač
Nezvyknem , ale CITUJEM so súkromnej pošty .
Grace Willy
Ahoj drahá,
Som Milosť a narazil som na tvoj profil a stal som sa zaujíma vás, verím, že môžeme byť priatelia, takže ak vás zaujímajú, prosím, dostať ma späť cez môj súkromný e-mailovú adresu (gracebaby_w10@yahoo.co.uk) za dôležitú komunikáciu a poviem vám viac o sebe. Aj tu zastaviť čaká na vašu odpoveď.
Vďaka.
milosť
gracebaby_w10@yahoo.co.uk
Nedostal ešte niekto od Milosti podobnú íčovinu ?

P.S.:
...kua ....že drahá ....
To ako tebe?Hehe...he.To sú tí z Afriky (posielajú cez UK) len vydrž,nejaká habaďúra sa na teba chystá;miliónové dedičstvo a % z neho,keď dáš číslo účtu atď.Chichi,bude veselo...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
To ako tebe?Hehe...he.To sú tí z Afriky (posielajú cez UK) len vydrž,nejaká habaďúra sa na teba chystá;miliónové dedičstvo a % z neho,keď dáš číslo účtu atď.Chichi,bude veselo...
Drahého Milostivého mám totál v trubke ...ani mail neotvorím ...také drísty idú rovno do koša ..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
Nezvyknem , ale CITUJEM so súkromnej pošty .
Grace Willy
Ahoj drahá,
Som Milosť a narazil som na tvoj profil a stal som sa zaujíma vás, verím, že môžeme byť priatelia, takže ak vás zaujímajú, prosím, dostať ma späť cez môj súkromný e-mailovú adresu (gracebaby_w10@yahoo.co.uk) za dôležitú komunikáciu a poviem vám viac o sebe. Aj tu zastaviť čaká na vašu odpoveď.
Vďaka.
milosť
gracebaby_w10@yahoo.co.uk
Nedostal ešte niekto od Milosti podobnú íčovinu ?

P.S.:
...kua ....že drahá ....
ja 2x
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Mno,už zase leje...Ale ako,voda už tečie po ceste.Už som si myslela,že najhoršie máme za sebou.Držte palce.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Musím si spomenúť na výrok poslanca Ďuračku keď ho zastavili policajti pre porušenie zákona" ..a vy mi môžete vyfajčiť môj poslanecký...". Ja si budem údiť kedy chcem čo chcem a koľko budem chcieť a tým čo to vadí nemusia ísť za ďuračkom, tak im umyjem zuby že až. Viac ma štve neplatné referendum z roku 1997.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
buchač
Nezvyknem , ale CITUJEM so súkromnej pošty .
Grace Willy
Ahoj drahá,
Som Milosť a narazil som na tvoj profil a stal som sa zaujíma vás, verím, že môžeme byť priatelia, takže ak vás zaujímajú, prosím, dostať ma späť cez môj súkromný e-mailovú adresu (gracebaby_w10@yahoo.co.uk) za dôležitú komunikáciu a poviem vám viac o sebe. Aj tu zastaviť čaká na vašu odpoveď.
Vďaka.
milosť
gracebaby_w10@yahoo.co.uk
Nedostal ešte niekto od Milosti podobnú íčovinu ?

P.S.:
...kua ....že drahá ....
ja 2x
to je dobré, ale minule mi jedna známa ukázala spamy kde ju vyzýva predajca aby si kúpila nejaký prípravok že HO po užití bude mať väčší.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať