Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

BXLmiami
pavol54
Tweety
Toto bolo včera v TV, a ako zmizli? jednoducho, jeden zamestnanec bol veľmi aktívny. Oblbol múdrcov na ministerstve. Takým máme najvyšších, nezodpovedných alebo ľahostajných k majetku, ktorý nie je ich. Fakt je to na zamyslenie, že načo ich tam vlastne máme.
Však každý má svoje povinnosti a hmotnú zodpovednosť za zverený majetok, že by mal každý týždeň minister nechať nastúpiť celé ministerstvo a prekontrolovať úplnosť počtov včetne techniky?
Ked môže majiteľ firmy,môže aj minister nie?Zodpovednosť je zodpovednosť.
ešte aj stoličky bude v rámci zodpovednosti rátať
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dnes som zostala vyvalená z tohoto: Idem do dediny a u susedy otvorená skrinka s plynomerom. Myslela som si, že má poruchu a niečo jej opravujú. Idem domov, dekel stále na zemi a žiadne auto pred domom. Tak som si pomyslela, že to asi porucha nebude. Zazvonila som jej a pýtala som sa prečo má na zemi dekel z plynovej skrinky. Nevedela o tom. Nakoniec išla okolo jedna pani a tá nás usmernila, vraj poštárka robila odpočet plynu. Na kerého oného sa šmatle po záhrade a to otvára, keď má dakel na skrinke okienko, cez ktoré sa to dá z ulice odčítať
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
No kazdopadne nudzu o auta nemaju ked im 20ks nechybalo...
aj prepisovača na dipz prepustia? alebo šak keď mal pm z mhsr, tak nič sa nedeje?
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

lujza.j
evuš
lujza.j
Evuš musim si to čitnut nikdy som take nejedla....
Luji, vyskúšaj...sú oveľa chutnejšie...moji dvaja potomkovia mali pri ich konzumácii lepší KO ako z umelých vitamínov od lekárky ....
Musíme si veru ísť kúpiť ich od chovateľa tento rok tiež...
Ked ja moc ani tym obyc.vajciam nedam.....vynimocne ked je chut....hmm...od chovatela to mas fasacke..
Preložím do luckej reči :
Na vajcá (obyčajné) od chovatela (neobyčajného ??? ) dostane Luí chuť iba výnimočne.
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

lujza.j
evuš
Luji, dokým nie svoje
Tie ponuka furt...prasak
Šak jenno rozklepni - - tipujem, že sofort ho prejde ponúkanie .
0 0
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

misoft
Tweety
Šak on je rusnák, tak bol doma. Domáce prostredie, mal teda výhodu.
Opravím ťa: je od Kežmarku - z Ľubice.
Z Ľubice ??

Raz som ju videl z NA.
Na kraji boli také "jednoizbové domčeky" = jedna izba (asi 4,5x4,5 metra ) so strechou bol celý domček
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
misoft
Ten sa nechce vzdať moci - a to i za cenu, že akokoľvek obíde zákon. Takíto sú najnebezpečnejší, stále byť pri moci aj za cenu porušovania zákonov.
Mňa takpovediac zarazilo , že voľba sa konala na rusnakoch ...

Voľby sa konali po obede ? Lebo to by som aj pochopil , šak rusnaci vtedy už rozum nemajú .... Ale šak súdna rada nie sú odtiaľ ....či ?
Alebo si len a len výlet urobili ???

Fakt nad tým dumem ...niečo za tým asi bolo .
Sobrance ešte rusnacko alebo už rusnácko
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
buchač
misoft
Ten sa nechce vzdať moci - a to i za cenu, že akokoľvek obíde zákon. Takíto sú najnebezpečnejší, stále byť pri moci aj za cenu porušovania zákonov.
Mňa takpovediac zarazilo , že voľba sa konala na rusnakoch ...

Voľby sa konali po obede ? Lebo to by som aj pochopil , šak rusnaci vtedy už rozum nemajú .... Ale šak súdna rada nie sú odtiaľ ....či ?
Alebo si len a len výlet urobili ???

Fakt nad tým dumem ...niečo za tým asi bolo .
Sobrance ešte rusnacko alebo už rusnácko
Sobrance nie sú rusnacko! Je to furt Zemplín. Rusnačina je viac severovýchodne (Podhoroď, Ruský Hrabovec, Ubľa, Kolonoca, Stakčín, Snina, Pichne, Pčoliné, potom dole Slemence, Ruská,).
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
a ešče u nás Selo (Helcmanovce), hoci Mníšek už sú Mantáci (nemci)
https://maps.google.sk/maps?client=o...ed=0CAgQ_AUoAQ
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
buchač
misoft
Ten sa nechce vzdať moci - a to i za cenu, že akokoľvek obíde zákon. Takíto sú najnebezpečnejší, stále byť pri moci aj za cenu porušovania zákonov.
Mňa takpovediac zarazilo , že voľba sa konala na rusnakoch ...

Voľby sa konali po obede ? Lebo to by som aj pochopil , šak rusnaci vtedy už rozum nemajú .... Ale šak súdna rada nie sú odtiaľ ....či ?
Alebo si len a len výlet urobili ???

Fakt nad tým dumem ...niečo za tým asi bolo .
Sobrance ešte rusnacko alebo už rusnácko
Sobrance nie sú rusnacko! Je to furt Zemplín. Rusnačina je viac severovýchodne (Podhoroď, Ruský Hrabovec, Ubľa, Kolonoca, Stakčín, Snina, Pichne, Pčoliné, potom dole Slemence, Ruská,).
Viem, ale vypadol mi na konci otáznik,
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
bettylou
a ešče u nás Selo (Helcmanovce), hoci Mníšek už sú Mantáci (nemci)
https://maps.google.sk/maps?client=o...ed=0CAgQ_AUoAQ
A tu najzápadnejšia obec s rusnáckymi obyvateľmi:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ostur%C5%88a
Na Spiši je veľa obcí,kde čo dedina to iný pôvod a jazyk.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Potešilo;slniečko,modrá obloha,vtáčiky spievajú,na teplomeri 20°C,vonia pokosená tráva...Dúfam,že to všetko vydrží a želám aj vám všetkým...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peggynka
bettylou
a ešče u nás Selo (Helcmanovce), hoci Mníšek už sú Mantáci (nemci)
https://maps.google.sk/maps?client=o...ed=0CAgQ_AUoAQ
A tu najzápadnejšia obec s rusnáckymi obyvateľmi:
http://sk.wikipedia.org/wiki/Ostur%C5%88a
Na Spiši je veľa obcí,kde čo dedina to iný pôvod a jazyk.
Veď aj u nás. :-)
Radšej doplním, aby si niekto nemyslel, že provokujem, ale jedna ulica Oravčanov po presídlení kvôli priehrade, ďalšia kvôli niečomu z východu, a potom ostatné, bežné.
Naposledy upravil korela : 21.05.14 at 09:06
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nechcem zakladať tému, koľko by stálo privarenie 4 očiek na jäklove profily, aby sa dala do nich natiahnuť reťaz na zavesenie? Aspoň približne. Vedel by niekto? Máme asi všetko, ale zváračku nie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Nechcem zakladať tému, koľko by stálo privarenie 4 očiek na jäklove profily, aby sa dala do nich natiahnuť reťaz na zavesenie? Aspoň približne. Vedel by niekto? Máme asi všetko, ale zváračku nie.
Máš vŕtačku ?

Kúp také špeci skrutky s očkami .
Prevrtaj a prestrč cez dieru a na druhej strane dáš skrutky , najlepšie v pozinkovej úprave - kvôli počasiu . Podložky sú samozrejmosťou .

Dobrý sused aj zadarmo ...
Ja mám na takéto prácičky ( zváranie ) zaťa a aj zváračku , šak nech sa realizuje ...len im to zostane chalupa .
4 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
korela
Nechcem zakladať tému, koľko by stálo privarenie 4 očiek na jäklove profily, aby sa dala do nich natiahnuť reťaz na zavesenie? Aspoň približne. Vedel by niekto? Máme asi všetko, ale zváračku nie.
Niekedy stačí úsmev, ale niektorých by potešila sada 20 klincov do rakvy.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tie skrutky s očkami mi nenapadli. Ja som to chcela mať uzavreté, aby sa tam nedostala voda a nezačalo to hrdzavieť. Ale dobrý nápad. A pri tejto príležitosti som si spomenula, že máme doma kopu väčších nových karabín, to by snáď tiež prešlo, aj bez vŕtania, či nie? Konštrukcia je komplet so všetkým, aj ležadlo.
Iba tie klince do rakve som, žiaľ, nepochopila. :-(
Ďakujem.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
Nechcem zakladať tému, koľko by stálo privarenie 4 očiek na jäklove profily, aby sa dala do nich natiahnuť reťaz na zavesenie? Aspoň približne. Vedel by niekto? Máme asi všetko, ale zváračku nie.
A sused nemá? To sa ako pýtaš,chceš si na to dávať objednávku firme? Sadni do prvej krčmy a vybavíš.U nás to ešte tak funguje...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ani ja...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
Tie skrutky s očkami mi nenapadli. Ja som to chcela mať uzavreté, aby sa tam nedostala voda a nezačalo to hrdzavieť. Ale dobrý nápad. A pri tejto príležitosti som si spomenula, že máme doma kopu väčších nových karabín, to by snáď tiež prešlo, aj bez vŕtania, či nie? Konštrukcia je komplet so všetkým, aj ležadlo.
Iba tie klince do rakve som, žiaľ, nepochopila. :-(
Ďakujem.
Krabička cigariet,tomu hovoria-čo cigareta,to klinec do rakvy...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať