Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Iné by ti povedala matka, ktorá nemala deťom na chlieb, sú aj také
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bjuty smis
hej, s tým súhlasím...s oboma.../ až na tú trapnosť so zlodejom chytajúcim zlodeja)
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?

tak potom NESUHLASIM s coronou, rúškami a najmä 5 G sieťami...!!!!!!!!!!
Niet nad osobnú skúsenosť a preto zbytočne útočíš na korelu. A to nie prvý raz, nerob sa, že si to nepochopil.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
Iné by ti povedala matka, ktorá nemala deťom na chlieb, sú aj také
aj si si prečítala niť - o čom sa bavíme, či len tak od veci ?
0 1
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

kukučka
bjuty smis
hej, s tým súhlasím...s oboma.../ až na tú trapnosť so zlodejom chytajúcim zlodeja)
ale preto odvoláme vládu ?? po tom, čo tu smer navyvádzal ?

tak potom NESUHLASIM s coronou, rúškami a najmä 5 G sieťami...!!!!!!!!!!
Niet nad osobnú skúsenosť a preto zbytočne útočíš na korelu. A to nie prvý raz, nerob sa, že si to nepochopil.
úplne stačí, keď ju ty chápeš.)
......ja reagujem na to, čo som ja pochopil, nie iní...
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Veľký súhlas s nasledovným.

" Indivídium, ktoré vraj síce riadi štát, ale za nič neberie zodpovednosť. Preto je náš dnešný „demokratický“ život taký, aký je. Väčšina z nás to vie a aj tí jeho skalní priaznivci, ale tí rovnako ako média zatvárajú nad jeho lapsusmi obe oči a neustále ho velebia .
A do tejto partie sa pridali aj spravodajstvá televízii. Rovnako ako za socializmu sa správajú cenzúrovito. Robia angažovanú nadprácu – zamlčujú dianie na Slovensku. Ani o sviečkovej demonštrácii 25. marca 1988 nebola v mediach ani zmienka. A tú istú nadprácu si dali aj spravodajstvá mainstreamu v prípade protestov proti nášmu indivíduu sediacemu v premiérskom kresle.
Nevideli sme ani obrázok, nepočuli ani zmienku a nečítali ani riadok v mainstreame o dvoch autoprotestoch proti Matovičovi, ktorý druhý končil pred jeho domom.
...
A k tomu sa znovu hodí na zakrývanie podstaty heroizovanie síce zaujímavých, ale normálnych tém v mainstreamových médiach (A tak sa dozvedáme, že je „HISTORICKOU!!!“ udalosťou, keď Američania po jedenástich hluchých rokoch dokážu opäť dopraviť do vesmíru posádku a nemusia používať ruské nosné rakety! Pokiaľ viem.

https://paje.blog.pravda.sk/2020/05/...reamove-media/
2 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Zbabelec, ktorý nedokáže vysvetliť svoje účtovníctvo.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekde inde som písal...tu je to rozpísané viac.

" Tou novinkou storočia je minimálna mzda stanovená podľa okresov. Čiže, ak ste z menej rozvinutého okresu, tak si podľa Sulíka zaslúžite menšiu minimálnu mzdu. Ak ste z bohatého, tak vyššiu minimálnu mzdu. Čo tam potom, že potraviny, energie, atď. stoja rovnako po celom Slovensku. Ale keď žijete v chudobe, nič iné si asi nezaslúžite, len v tej chudobe aj zostať alebo sa odsťahovať za lepším, ako to už mnohí praktizujú. Rovno takéto chudobnejšie okresy zavrime, vysťahujme a vymažme z mapy Slovenska. "

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/...arske-maniere/

Pred chvíľou zaznelo v správach.
Ak by k niečomu takému došlo, tak v Blave by bola minimálka cca 850€ a v Prešovskom kraji 450€.
Kuwa...cca 400 kilákov a 4 hodiny jazdy rozdiel...čo hodina, to stovečka.
Pri takýchto pomeroch by sa blavákom oplatilo zbehnúť na otočku na veľký nákup.
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

korela
Zbabelec, ktorý nedokáže vysvetliť svoje účtovníctvo.

kto ?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Predsa Daňovič, čo na Fabii s mamčou za volantom nabehal denne 600 kilákov.
1 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

korela
Zbabelec, ktorý nedokáže vysvetliť svoje účtovníctvo.
A načo? Však ho schoval na poval, prepadlo, teda jeho obsah je premlčaný. Takže je to v súlade so zákonom. No prstom vie ukázať na zlodeja, ukazovákom. Palcom, palcom nie.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Zbabelec, ktorý nedokáže vysvetliť svoje účtovníctvo.
ale smelo ukážkovo vyhadzuje napr vymení lesníka za lekára riaditeľa a pod. trestne stíhaného treba postaviť na dohľad nad zákonnosťou, to sa rýchlo nasadzujú trvalé rúška na hubu zodpovedným
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
Veľký súhlas s nasledovným.

" Indivídium, ktoré vraj síce riadi štát, ale za nič neberie zodpovednosť. Preto je náš dnešný „demokratický“ život taký, aký je. Väčšina z nás to vie a aj tí jeho skalní priaznivci, ale tí rovnako ako média zatvárajú nad jeho lapsusmi obe oči a neustále ho velebia .
A do tejto partie sa pridali aj spravodajstvá televízii. Rovnako ako za socializmu sa správajú cenzúrovito. Robia angažovanú nadprácu – zamlčujú dianie na Slovensku. Ani o sviečkovej demonštrácii 25. marca 1988 nebola v mediach ani zmienka. A tú istú nadprácu si dali aj spravodajstvá mainstreamu v prípade protestov proti nášmu indivíduu sediacemu v premiérskom kresle.
Nevideli sme ani obrázok, nepočuli ani zmienku a nečítali ani riadok v mainstreame o dvoch autoprotestoch proti Matovičovi, ktorý druhý končil pred jeho domom.
...
A k tomu sa znovu hodí na zakrývanie podstaty heroizovanie síce zaujímavých, ale normálnych tém v mainstreamových médiach (A tak sa dozvedáme, že je „HISTORICKOU!!!“ udalosťou, keď Američania po jedenástich hluchých rokoch dokážu opäť dopraviť do vesmíru posádku a nemusia používať ruské nosné rakety! Pokiaľ viem.

https://paje.blog.pravda.sk/2020/05/...reamove-media/
dobré , ale slabé

ručím ti, že do 3 dní budeš mať na svojej pravde blog o tom, ako to natočili v holyvúúúde ....
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

V Holyvúúúde? Kďeže! Bude to v Bolivúúúde!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dúfam, že ak by to bolo 850 verzus 450, že by to viedlo k občianskej vojne. Nič iné si táto fašistická garnitúra ani nezaslúži.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Dúfam, že ak by to bolo 850 verzus 450, že by to viedlo k občianskej vojne. Nič iné si táto fašistická garnitúra ani nezaslúži.
ale sa vás tu nejako vyrojilo, múdrosráči )))
však tu citujete kočnera, čo podhodil fixovi...spamätajte sa....

a už kotlebovci budu vláde do fašistov......zrušme rúška a som proti corone ))))
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
Niekde inde som písal...tu je to rozpísané viac.

" Tou novinkou storočia je minimálna mzda stanovená podľa okresov. Čiže, ak ste z menej rozvinutého okresu, tak si podľa Sulíka zaslúžite menšiu minimálnu mzdu. Ak ste z bohatého, tak vyššiu minimálnu mzdu. Čo tam potom, že potraviny, energie, atď. stoja rovnako po celom Slovensku. Ale keď žijete v chudobe, nič iné si asi nezaslúžite, len v tej chudobe aj zostať alebo sa odsťahovať za lepším, ako to už mnohí praktizujú. Rovno takéto chudobnejšie okresy zavrime, vysťahujme a vymažme z mapy Slovenska. "

https://slavena.blog.pravda.sk/2020/...arske-maniere/

Pred chvíľou zaznelo v správach.
Ak by k niečomu takému došlo, tak v Blave by bola minimálka cca 850€ a v Prešovskom kraji 450€.
Kuwa...cca 400 kilákov a 4 hodiny jazdy rozdiel...čo hodina, to stovečka.
Pri takýchto pomeroch by sa blavákom oplatilo zbehnúť na otočku na veľký nákup.
Nie je to tak dávno, čo som počula jeden zo scenárov, ktorý by sa mohol?, mal? v budúcnosti odohrať na východe. Tak ma teraz dosť udivili jej slová, pretože v podstate napĺňajú obsah zamýšľaného. Náhoda, nemusí mať o tom za mak tušenia. Iba v ktorej kotrbe vznikol, to by ma veľmi zaujímalo. Ale ako sa vraví, pomaly ale isto. Nikto si to potom ani nevšimne a ešte prevezme aj za svoje.
A je to jedno, či ide o východ či západ, ak má idea podporu, časom väčšinou prejde.
Nenávisť a strach sú morbídnym pohonom.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Španielska vláda v piatok schválila základný príjem pre chudobných

https://openiazoch.zoznam.sk/cl/2043...pre-chudobnych
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Dúfam, že ak by to bolo 850 verzus 450, že by to viedlo k občianskej vojne. Nič iné si táto fašistická garnitúra ani nezaslúži.
ale sa vás tu nejako vyrojilo, múdrosráči )))
však tu citujete kočnera, čo podhodil fixovi...spamätajte sa....

a už kotlebovci budu vláde do fašistov......zrušme rúška a som proti corone ))))
Prečo vždy keď niečo napíšem, ma tu nejaký idiot obviní, že niekoho citujem?
Vy fakt nič iné neviete, iba citovať? Lebo my zdraví máme vlastné názory...
JaraHH už asi porazilo, dávaj pozor až ho nenasledujes!!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

korela
............................

Nie je to tak dávno, čo som počula jeden zo scenárov, ktorý by sa mohol?, mal? v budúcnosti odohrať na východe. Tak ma teraz dosť udivili jej slová, pretože v podstate napĺňajú obsah zamýšľaného. Náhoda, nemusí mať o tom za mak tušenia. Iba v ktorej kotrbe vznikol, to by ma veľmi zaujímalo. Ale ako sa vraví, pomaly ale isto. Nikto si to potom ani nevšimne a ešte prevezme aj za svoje.
A je to jedno, či ide o východ či západ, ak má idea podporu, časom väčšinou prejde.
Nenávisť a strach sú morbídnym pohonom.
No - Šulín asi prebral istú frázu istého oného a začal sa ňou zaoberať.
Fráza: Na východe predsa nič nie je....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať