Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A veru potešilo, "otcova roľa" parádne pobránená, dnes posiate základné semienka, jutro grule. Ostatné postupne v máji, nikdy sme tak skoro nesiali. Akurát že dosť fúkalo, ale hrejem kríže pri krbe. Správy nula, telka nula, akurát sem tam kuknem, teda počítam dajaké konšpiro /no nerobte sa, čítate to skoro všetci, poniektorí im aj platíte/. Susedia gulášujú, kolónie naokolo zatiaľ pokoj. Nešaľte sa tu, vypnite telku.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nandrolon
lujza.j
Nedokazem pozerat spravy...
....sa mi chlpy jezia...ked si titulky clankov na nete citam...
Normalne nechcem radsej nic vediet...ako tie kydy....
Ktoré chlpy?
myslíš že sem chodia len deti? Apropo 5 ročná dcéra jednej známej vyšla z kúpeľne, ukazuje na palci na nohe čierny chlp a prehlási "Ja už som dospelá žena"
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
lujza.j
Nedokazem pozerat spravy...
....sa mi chlpy jezia...ked si titulky clankov na nete citam...
Normalne nechcem radsej nic vediet...ako tie kydy....
Lui, je tam také tlačítko on/off.
. Nebáť sa ho stlačiť. Neni si masochista, či?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

betty - veru máš recht ... mala som kľud. mediájnu hviezdu som už hádam 3 týždne nevidela, včera pekný výletík - dnes som klikla na správy .. a nielen tá hrôza v dss kách s covidom 19 .. ale ešte aj totok som našla .. https://www.topky.sk/cl/10/1888627/H...razdenych-ludi
idem si radšej pustiť videjká "kavej" .. je to riadna blbosť, ale užitočná! Aspoň sa zasmejem
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ta mame zas "reklamu" v zahraničí. jaj Slováci, to sú tí polodivosi...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
lujza.j
Nedokazem pozerat spravy...
....sa mi chlpy jezia...ked si titulky clankov na nete citam...
Normalne nechcem radsej nic vediet...ako tie kydy....
A čo tak depilácia? Alebo holiaci strojček? To by ti nepomohlo?
Alebo potrebuješ barbiera?
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

no ani neviem, kam to dať? .. toto sa nikde inde na svete nemôže udiať!??
https://www.topky.sk/cl/11/1888971/K...nila-lupeznika
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ale najlepšie na tom všetkom je ten fakt, že tá upratovačka po odchode lúpežnícky pekne pozmývala aj prípadne trasologické stopy... ako keby sa nechumelilo - šak čisto musí byť.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Evidentne by to mali z tej upratovačky vypáčiť kto to bol :-))).
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

kukučka
A veru potešilo, "otcova roľa" parádne pobránená, dnes posiate základné semienka, jutro grule. Ostatné postupne v máji, nikdy sme tak skoro nesiali. Akurát že dosť fúkalo, ale hrejem kríže pri krbe. Správy nula, telka nula, akurát sem tam kuknem, teda počítam dajaké konšpiro /no nerobte sa, čítate to skoro všetci, poniektorí im aj platíte/. Susedia gulášujú, kolónie naokolo zatiaľ pokoj. Nešaľte sa tu, vypnite telku.
Tak to musia byť už riadni pakoši.
Vraj platenie za konšpiro.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

jar88
kukučka
A veru potešilo, "otcova roľa" parádne pobránená, dnes posiate základné semienka, jutro grule. Ostatné postupne v máji, nikdy sme tak skoro nesiali. Akurát že dosť fúkalo, ale hrejem kríže pri krbe. Správy nula, telka nula, akurát sem tam kuknem, teda počítam dajaké konšpiro /no nerobte sa, čítate to skoro všetci, poniektorí im aj platíte/. Susedia gulášujú, kolónie naokolo zatiaľ pokoj. Nešaľte sa tu, vypnite telku.
Tak to musia byť už riadni pakoši.
Vraj platenie za konšpiro.
prečo....stačí čítať ich príspevky a hneď vieš, odkiaľ to majú...
a za kvalitný matroš si treba priplatiť...
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
jar88
kukučka
A veru potešilo, "otcova roľa" parádne pobránená, dnes posiate základné semienka, jutro grule. Ostatné postupne v máji, nikdy sme tak skoro nesiali. Akurát že dosť fúkalo, ale hrejem kríže pri krbe. Správy nula, telka nula, akurát sem tam kuknem, teda počítam dajaké konšpiro /no nerobte sa, čítate to skoro všetci, poniektorí im aj platíte/. Susedia gulášujú, kolónie naokolo zatiaľ pokoj. Nešaľte sa tu, vypnite telku.
Tak to musia byť už riadni pakoši.
Vraj platenie za konšpiro.
prečo....stačí čítať ich príspevky a hneď vieš, odkiaľ to majú...
a za kvalitný matroš si treba priplatiť...
Tak to ma nenapadlo.
Všimol som si, že všade majú, "že prispejte", ale nikdy ma nenapadlo že TREBA prispievať.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Konšpirátori.sk sú vyslovene boľševický projekt. Ich metódy sú v demokratickej spoločnosti neprijateľné, hovorí Baránek
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kukučka
Konšpirátori.sk sú vyslovene boľševický projekt. Ich metódy sú v demokratickej spoločnosti neprijateľné, hovorí Baránek
Beránek dal tento názor v rozhovore pre Denník S.
Že prečo ? ...to nech si urobí už názor každý sám.
Pýtam sa ... to je čo za plátok ? Dve kliknutia a jeden je veľmi rýchlo v obraze.
Samé kopírované (a hlavne staré) informácie, plus nejaké tie "názory redaktorov.
https://denniks.sk/redakcia/

Zato dopátrať sa k Beránkovej agentúre Polis je problém. Žiadna webova stránka,
Ale inak zaujímavé, v čom prieskumná agentúra podniká.
https://finstat.sk/35765071/obchodny_register
0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Profesor Vladimír Krčméry, ktorý mal iné názory ako premiér Matovič na opatrenia súvisiace s koronavírusom, rezignoval na svoje ďalšie pôsobenie v Ústrednom krízovom štábe.
Vladimír Krčméry mal už od začiatku vypuknutia mediálnej neurózy okolo koronavírusu iné názory ako analytici z Inštitútu zdravotnej politiky. Odmietal šírenie katastrofálnych poplašných správ inštitútu, že do sto dní skončí v nemocniciach 24-tisíc ľudí s koronavírusom a tritisíc bude potrebovať intenzívnu starostlivosť. Tvrdí, že analytici by si mali vypočuť aj názor epidemiológov, ktorí podobné vlny nákazy už zažili v praxi.
Odchádza najspôsobilejší odborník epidemiológie a ďalšie rozhodnutia Matoviča a ÚKŠ tak môžu spôsobiť ešte väčší chaos a vlnu odporu ako doposiaľ.

Tu je odbornik iba jeden a uplne ...ale uplne na vsetko......
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j
Profesor Vladimír Krčméry, ktorý mal iné názory ako premiér Matovič na opatrenia súvisiace s koronavírusom, rezignoval na svoje ďalšie pôsobenie v Ústrednom krízovom štábe.
Vladimír Krčméry mal už od začiatku vypuknutia mediálnej neurózy okolo koronavírusu iné názory ako analytici z Inštitútu zdravotnej politiky. Odmietal šírenie katastrofálnych poplašných správ inštitútu, že do sto dní skončí v nemocniciach 24-tisíc ľudí s koronavírusom a tritisíc bude potrebovať intenzívnu starostlivosť. Tvrdí, že analytici by si mali vypočuť aj názor epidemiológov, ktorí podobné vlny nákazy už zažili v praxi.
Odchádza najspôsobilejší odborník epidemiológie a ďalšie rozhodnutia Matoviča a ÚKŠ tak môžu spôsobiť ešte väčší chaos a vlnu odporu ako doposiaľ.

Tu je odbornik iba jeden a uplne ...ale uplne na vsetko......
S pánom profesorom dr. Krčmérym je to tak:
https://www.cas.sk/clanok/976560/obl...epotesi-video/
Naposledy upravil Tweety : 04.05.20 at 11:13
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tweety
lujza.j
Profesor Vladimír Krčméry, ktorý mal iné názory ako premiér Matovič na opatrenia súvisiace s koronavírusom, rezignoval na svoje ďalšie pôsobenie v Ústrednom krízovom štábe.
Vladimír Krčméry mal už od začiatku vypuknutia mediálnej neurózy okolo koronavírusu iné názory ako analytici z Inštitútu zdravotnej politiky. Odmietal šírenie katastrofálnych poplašných správ inštitútu, že do sto dní skončí v nemocniciach 24-tisíc ľudí s koronavírusom a tritisíc bude potrebovať intenzívnu starostlivosť. Tvrdí, že analytici by si mali vypočuť aj názor epidemiológov, ktorí podobné vlny nákazy už zažili v praxi.
Odchádza najspôsobilejší odborník epidemiológie a ďalšie rozhodnutia Matoviča a ÚKŠ tak môžu spôsobiť ešte väčší chaos a vlnu odporu ako doposiaľ.

Tu je odbornik iba jeden a uplne ...ale uplne na vsetko......
S pánom dr. Krčmérym je to tak:
https://www.cas.sk/clanok/976560/obl...epotesi-video/
no ale lujza dala verziu zjem a vlek....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bjuty smis
Tweety
lujza.j
Profesor Vladimír Krčméry, ktorý mal iné názory ako premiér Matovič na opatrenia súvisiace s koronavírusom, rezignoval na svoje ďalšie pôsobenie v Ústrednom krízovom štábe.
Vladimír Krčméry mal už od začiatku vypuknutia mediálnej neurózy okolo koronavírusu iné názory ako analytici z Inštitútu zdravotnej politiky. Odmietal šírenie katastrofálnych poplašných správ inštitútu, že do sto dní skončí v nemocniciach 24-tisíc ľudí s koronavírusom a tritisíc bude potrebovať intenzívnu starostlivosť. Tvrdí, že analytici by si mali vypočuť aj názor epidemiológov, ktorí podobné vlny nákazy už zažili v praxi.
Odchádza najspôsobilejší odborník epidemiológie a ďalšie rozhodnutia Matoviča a ÚKŠ tak môžu spôsobiť ešte väčší chaos a vlnu odporu ako doposiaľ.

Tu je odbornik iba jeden a uplne ...ale uplne na vsetko......
S pánom dr. Krčmérym je to tak:
https://www.cas.sk/clanok/976560/obl...epotesi-video/
no ale lujza dala verziu zjem a vlek....
Tak potom treba hľadať pravdu niekde medzi....
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať