Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

A ty štó. Mužyk? Či savietsky inžynér?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
...
kokso, aku namahu si si dal
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
...
kokso, aku namahu si si dal
Neblázni....že námaha...? Normálka...základy pracovania s PC.
...a to som GIMPa vyšmaril...
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

https://dennikn.sk/161843/shooty-ohladuplnost/
búchatko:
Aj toto je "Normálka ... základy práce na PC". Len IQ je iné, inak NORMÁLKA
Naposledy upravil jar88 : 19.06.15 at 12:33
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

http://www.topky.sk/cl/10/1481509/FO...nych-utecencov
Keď vidím v tom aute tie zúbožené mamičky s deťmi, tak mi je do plaču :-))))))))))))))))
Kto zaručí že toto nie sú vrahovia, ktorí utekajú pred zákonom ???
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/1481509/FO...nych-utecencov
Keď vidím v tom aute tie zúbožené mamičky s deťmi, tak mi je do plaču :-))))))))))))))))
Kto zaručí že toto nie sú vrahovia, ktorí utekajú pred zákonom ???
no ved to, to Ti nezaruci nikto. Neviem, si predstavit, ako sa toto da vyriesit. Pomoct, tym co to potrebuju a zaroven odfiltrovat tych, co su schopni bez zabran lupit, vrazdit, sekat ludi macetou, ci upalovat ich za ziva, ci sirit tu militantne myslienky a byt pripraveni zavrazdit novinarov.
Podla mna by EU mala pomoct vyriesit problem, tam kde vznika. Len to tiez nie je jednoduche, kedze tam kde problem vznika, su autoritativne rezimy, zmanipulovani ludia, nabozenske svary, nevidana korupcia, deficit vzdelania, uplne ine hodnoty, kultura, ci principy. A k tomu ten pseudo-humanisticko-socialny pristup v EU

Zda sa to ako patova situacia a mam trosku obavu, ze sa teraz lame chlieb.
Naposledy upravil taiko : 19.06.15 at 11:10
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

EÚ by mala predovšetkým chrániť občanov EÚ a nestarať sa mimo svojho pôsobenia.
Takisto si netreba robiť defakto trhacie papiere z pasov. Hádam pas na niečo slúži a teraz sa to ide dočasne akože pre tých černochov zrušiť, alebo čo?
Vypraviť tam, odkiaľ prišli...
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

buchač, trochu som to poopravil, aby reklama mala celkový efekt.
JAR%2001.jpg  
2 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
EÚ by mala predovšetkým chrániť občanov EÚ a nestarať sa mimo svojho pôsobenia.
Takisto si netreba robiť defakto trhacie papiere z pasov. Hádam pas na niečo slúži a teraz sa to ide dočasne akože pre tých černochov zrušiť, alebo čo?
Vypraviť tam, odkiaľ prišli...a nechať ich tam postrieľať.
Presne tak, aspoň bude od nich pokoj a nám zostanú čisté ruky.
Prečo by sme si nemali nechať robiť z pasov "trhací kalendár", keď si ho nechávame robiť z ústavy? Veď účel svätí prostriedky, či nie?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/1481509/FO...nych-utecencov
Keď vidím v tom aute tie zúbožené mamičky s deťmi, tak mi je do plaču :-))))))))))))))))
Kto zaručí že toto nie sú vrahovia, ktorí utekajú pred zákonom ???
Dúfam, že už si sa vyplakal, utrel sopeľ a teraz poďme na tých vrahov, čo utekajú pred zákonom.
--------------------------------
Ešte by si nám mohol objasniť, pred akým, akože zákonom, keď v ich krajinách žiadne zákony nemajú. Skús si prejsť aspoň wikipediu a potom si urob názor.
---------------------------------
Hlavne by si sa mal zamyslieť nad tým, čo je reálne a čo nie.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/1481509/FO...nych-utecencov
Keď vidím v tom aute tie zúbožené mamičky s deťmi, tak mi je do plaču :-))))))))))))))))
Kto zaručí že toto nie sú vrahovia, ktorí utekajú pred zákonom ???
no ved to, to Ti nezaruci nikto. Neviem, si predstavit, ako sa toto da vyriesit. Pomoct, tym co to potrebuju a zaroven odfiltrovat tych, co su schopni bez zabran lupit, vrazdit, sekat ludi macetou, ci upalovat ich za ziva, ci sirit tu militantne myslienky a byt pripraveni zavrazdit novinarov.
Podla mna by EU mala pomoct vyriesit problem, tam kde vznika. Len to tiez nie je jednoduche, kedze tam kde problem vznika, su autoritativne rezimy, zmanipulovani ludia, nabozenske svary, nevidana korupcia, deficit vzdelania, uplne ine hodnoty, kultura, ci principy. A k tomu ten pseudo-humanisticko-socialny pristup v EU

Zda sa to ako patova situacia a mam trosku obavu, ze sa teraz lame chlieb.
Už stačí len dokončiť to zamyslenie a konečne budeme doma.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

To nahráva Američanom, že tu vznikol tento problém. Bol by som zvedavý? akým dielom prispejú k tejto problematike. Pravdepodobne im to nahráva do karát, ten chaos v Iraku, Afganistane, Sýrii, Libanone. Veď EÚ, potrápte sa, veď ste členmi NATO. My sme (" zaviedli demokraciu"). Už len do....ť Rusko a Čínu.
1 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Som zvedavý, kto, kedy a za čo, tu vybuduje tábory s kapacitou najmenej 200 až 500 000 utečencov. Koľko nových miest budeme potrebovať vo väzniciach a nápravných ústavoch a koľko práce im dáme, keď ani pre nás nieje dostatok.
Naposledy upravil jar88 : 19.06.15 at 12:44
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
To nahráva Američanom, že tu vznikol tento problém. Bol by som zvedavý? akým dielom prispejú k tejto problematike. Pravdepodobne im to nahráva do karát, ten chaos v Iraku, Afganistane, Sýrii, Libanone. Veď EÚ, potrápte sa, veď ste členmi NATO. My sme (" zaviedli demokraciu"). Už len do....ť Rusko a Čínu.
Veď vy ste vyzývali Američanov, aby vypadli z týchto krajín a nezasahovali do ich vnútroštátnych záležitostí. Teraz čo od nich čakáš?
Ako by mali podľa teba prispieť k vyriešeniu tejto problematiky?
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

taiko
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/10/1481509/FO...nych-utecencov
Keď vidím v tom aute tie zúbožené mamičky s deťmi, tak mi je do plaču :-))))))))))))))))
Kto zaručí že toto nie sú vrahovia, ktorí utekajú pred zákonom ???
no ved to, to Ti nezaruci nikto. Neviem, si predstavit, ako sa toto da vyriesit. Pomoct, tym co to potrebuju a zaroven odfiltrovat tych, co su schopni bez zabran lupit, vrazdit, sekat ludi macetou, ci upalovat ich za ziva, ci sirit tu militantne myslienky a byt pripraveni zavrazdit novinarov.
Podla mna by EU mala pomoct vyriesit problem, tam kde vznika. Len to tiez nie je jednoduche, kedze tam kde problem vznika, su autoritativne rezimy, zmanipulovani ludia, nabozenske svary, nevidana korupcia, deficit vzdelania, uplne ine hodnoty, kultura, ci principy. A k tomu ten pseudo-humanisticko-socialny pristup v EU

Zda sa to ako patova situacia a mam trosku obavu, ze sa teraz lame chlieb.
Treba si však uvedomiť, že každý má právo požiadať o azyl. Pritom to každý znamená každý človek, nie len občan a len niektorého štátu. Musia ho tu vypočuť, posúdiť dôvod a následne podľa zákona rozhodnúť. Samozrejme že až do rozhodnutia ho aj kompletne zabezpečiť. Ak je zločinec a ak mu to aj preukážu, môžu ho odmietnuť a vydať štátu, ktorý si ho vyžiada. No a či je imigrant schopný bez zábran vraždiť, lúpiť a tak ďalej, na to si musíš počkať a polícia ho musí pri tom prichytiť a súd odsúdiť. Inak to vierohodne nezistíš a samozrejme, že ani nepreukážeš a nemôžeš ani tvrdiť.
---------------------------------------------
Sú to ľudia, nie komáre.
---------------------------------------------
Dúfam že to nepovažuješ za ten pseudo-humanisticko-sociálny prístup.
Je to totiž len uznávanie našich zákonov a nášho právneho systému. Nič viac a nič menej. Veď nechceme žiadny trhací kalendár a tak sa k tomu treba aj postaviť. (musí predsa platiť to staré padni komu padni, či nie?)
0 3
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

vlado 33
buchač, trochu som to poopravil, aby reklama mala celkový efekt.
No vlado, neviem, neviem, či je to tá najšťastnejšia oprava...
Najmä, ak tá kreslená postavička mala úplne iné názory... na jednej strane čistota árijskej rasy a na druhej strane ochota prichýliť vo vlastnej obývačke imigrantov za 6 tisíc éčiek na hlavu je predsa diametrálne odlišné zmýšľanie...
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Oliw - a čo ak je to čistiaci prostriedok, vyrobený v Číne? Taký mišung......
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

misoft
Oliw - a čo ak je to čistiaci prostriedok, vyrobený v Číne? Taký mišung......
No keby to bolo vyrobené v Číne, tak to by tam musela byť úplne iná postavička...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať