Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
taiko
buchač
...
pocuj a co si Ty potajme studujes na Grafika Digitalnych Medii . Dost dobre
Dig šun more ...keď funguješ na PC už dosť dlho, niečo sa na jedného snáď za tie roky nalepí. Netscape niečo naučil...
--------------------------------------------------------
Keby si vedel, čo mám ešte v talóne...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hele - kukám - dvakrát mínusky.... oné na to - šak i tak viem od koho to je.....
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
misoft
Hele - kukám - dvakrát mínusky.... oné na to - šak i tak viem od koho to je.....
ja uz minusky beriem ako ocenenie
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

taiko
misoft
Hele - kukám - dvakrát mínusky.... oné na to - šak i tak viem od koho to je.....
ja uz minusky beriem ako ocenenie
aj ty...ja som sa dnes tešila..ešte aj príspevok zbalený ako nevhodný......a iba som pravdu napísala...
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
lacotinka
[

Niekde som čítal :

Neschopnosť vlády (ktorú si volili občania) "zabezpečiť" primeranú prosperitu vo vlastnom štáte , nezakladá pre týchto občanov právo, aby sa pchali tam, kde vláda (veľa vlád za sebou) primeranú prosperitu "zabezpečila"

A sa to vôbec nevolá solidarita

A u nás je asi plno rodín, ktoré by ťažko dali dokopy napr 5000 dolárov , aby vyplatili prevádzačom cestu pre jedného
Žiadna vláda na svete ešte nikomu nedokázala zabezpečiť prosperitu.
Ak niekde prosperita prišla, tak vždy len preto, že tamojšia vláda ju akosi ľuďom neblokovala.
Mulo !!!!!!!!!!!!!!!!

Zober si okuliare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zabezpečiť som písal v úvodzovkách , lebo činnosť / nečinnosť vlády
u nás menovite aj NRSR nejako nazvať musím

PS
Vôbecsss som to nemyslel ako Fico a Palo, že vláda má "vytvárať" pracovné miesta
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Buchac ideeeeeeeees !!! Ps mam tu zmazany prispevok a pritom neslusne slovo bolo samo-scenzurovane... Ale aj tak ho vsetci precitali. Takze Karovi zrejme nepomohli ani vyhrazky, ktore predpokladam obdrzal Taiko, ale mozno sa mylim.
Na buchacovom obrazku som sa dobre pobavil. Presne vystihuje tu osobnost typu "zachod" :-)))))
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Hovori Zitnanska v " O 5 minut 12 ", ze v suvislosti s utecencami sa ludia nechavaju ovladat "strachom z neznameho". Trosku mozno opomanula to, ze pre mnohych tie problemy nie su nezname a su s nimi konfrontovani dennodenne.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
Hovori Zitnanska v " O 5 minut 12 ", ze v suvislosti s utecencami sa ludia nechavaju ovladat "strachom z neznameho". Trosku mozno opomanula to, ze pre mnohych tie problemy nie su nezname a su s nimi konfrontovani dennodenne.
minule som videl príslušníkov niekoľko storočí naturalizovanej skupiny ako slovne masírovali na diaľničnom odpočívadle vodiča ktorý nie a nie sa vymotať z ich "spárov" tak si neviem predstaviť ako môžu jednať v prípade núdze( spočívajúcej v naplnení ich predstáv o bezprácnom príjme) nejakí polodivosi z iného kultúrneho prostredia
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žitňanská..... tá ma o tom čo najmenej kvákať. Ona sa s nimi v reále nestretne....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Žitňanská..... tá ma o tom čo najmenej kvákať. Ona sa s nimi v reále nestretne....
ona nekváka ona kuňká.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54
misoft
Žitňanská..... tá ma o tom čo najmenej kvákať. Ona sa s nimi v reále nestretne....
ona nekváka ona kuňká.
Kváka, kňuká, rozpráva, pindá, diskutuje....nazvime, ako len chceme.

Ale ak sa niekto vyjadruje k téme, o ktorej nemá ani páru...???
Hentá to skúsila na jeden mesiac...balada o ničom... http://www.sme.sk/c/1189474/ako-posl...500-korun.html

Žitňanská a podobní ?
Urvať ich do susedstva k degešom...inakšiu by začali pesničku spievať...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
pavol54
misoft
Žitňanská..... tá ma o tom čo najmenej kvákať. Ona sa s nimi v reále nestretne....
ona nekváka ona kuňká.
Kváka, kňuká, rozpráva, pindá, diskutuje....nazvime, ako len chceme.

Ale ak sa niekto vyjadruje k téme, o ktorej nemá ani páru...???
Hentá to skúsila na jeden mesiac...balada o ničom... http://www.sme.sk/c/1189474/ako-posl...500-korun.html

Žitňanská a podobní ?
Urvať ich do susedstva k degešom...inakšiu by začali pesničku spievať...
Viem si ju predstaviť ako "kompetentnú" sudkyňu. Ani arabov nepotrebujú veď ani Dobrovodskému nevedeli pomôcť - vraj konfliktný človek. Jemu dom len oštiavali, ale tá horúca krv by raz dva riešila narušené susedské bývanie nožíkom alebo ako hen vodičov riešia roxorom.
Inak som pozeral chvíľu TA3 diskutoval nejaký zamestnanec OSN ten asi pozeral na moju diskusiu len to trocha rozvinul, Keď bolo treba kopnúť do Líbie tak si Francúzi a Taliani nepýtali jednotné stanovisko únie ale teraz keď treba zožrať celú misu horúcej kaše tak nám z nej ponúkajú a chcú jednotné stanovisko všetkých štátov EU
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54
Inak som pozeral chvíľu TA3 diskutoval nejaký zamestnanec OSN ten asi pozeral na moju diskusiu len to trocha rozvinul, Keď bolo treba kopnúť do Líbie tak si Francúzi a Taliani nepýtali jednotné stanovisko únie ale teraz keď treba zožrať celú misu horúcej kaše tak nám z nej ponúkajú a chcú jednotné stanovisko všetkých štátov EU
Pali veď je to logické. V Líbyi nepotrebovali naše dve stíhačky, stačili si sami. Ale keď chcú rozdeľovať utečencov, tak sa treba opýtať. To káže aspoň slušnosť. Čo bude ďalej, keď odmietneme, to sa ešte uvidí.
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
Inak som pozeral chvíľu TA3 diskutoval nejaký zamestnanec OSN ten asi pozeral na moju diskusiu len to trocha rozvinul, Keď bolo treba kopnúť do Líbie tak si Francúzi a Taliani nepýtali jednotné stanovisko únie ale teraz keď treba zožrať celú misu horúcej kaše tak nám z nej ponúkajú a chcú jednotné stanovisko všetkých štátov EU


Všetky metastázy môžu ísť do prdele ako

je v tebe rozožratá komunistická / antikapitalistická ideologia



(rusi si tam na kraji Gruzie, Ukrajiny aj doma čečensku môžu strieľať = ty ešte budeš aj súhlasiť s nimi !!! )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lacotinka
pavol54
Inak som pozeral chvíľu TA3 diskutoval nejaký zamestnanec OSN ten asi pozeral na moju diskusiu len to trocha rozvinul, Keď bolo treba kopnúť do Líbie tak si Francúzi a Taliani nepýtali jednotné stanovisko únie ale teraz keď treba zožrať celú misu horúcej kaše tak nám z nej ponúkajú a chcú jednotné stanovisko všetkých štátov EU


Všetky metastázy môžu ísť do prdele ako

je v tebe rozožratá komunistická / antikapitalistická ideologia



(rusi si tam na kraji Gruzie, Ukrajiny aj doma čečensku môžu strieľať = ty ešte budeš aj súhlasiť s nimi !!! )
ty Mulo ja som písal to čo tvrdil pán Zupka, aj Kaliňák len oni to povedali diplomaticky tak sa nenavážaj do mňa. Inak mne je to jedno či tí čečenci robia bordel v Rusku alebo v Rakúsku alebo odpaľujú tlakové hrnce v Bostone V Rusku to boli bojovníci za slobodu a v Bostone teroristi že?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Možno je vo mne rožoratá komunistická metastáza, ale za socializmu sme používali terminológiu krajiny tretieho sveta, teda všetky tie rozvojové štáty ktoré vysávali nadnárodné monopoly pod kuratelou ich materských štátov. Ten profesor politickej ekonómie (žiadne školenie PŠM) bol iste vizionár keď pred viac ako 25 rokmi tvrdil že to totálne vykorisťovanie spôsobí veľký pohyb más, lenže nevedel že u nás sa socializmus skončí, takže sa ten pohyb bude týkať aj nás(ale nie tých čo kradli, tí budú spoza plota kričať neboj sa a nedaj sa a spokojne si mädliť ruky ako dobre to organizovali) a nejaký elektrikár čo pozná dve veci fáza a nulák ma nenaserie.
1 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
lacotinka
pavol54
Inak som pozeral chvíľu TA3 diskutoval nejaký zamestnanec OSN ten asi pozeral na moju diskusiu len to trocha rozvinul, Keď bolo treba kopnúť do Líbie tak si Francúzi a Taliani nepýtali jednotné stanovisko únie ale teraz keď treba zožrať celú misu horúcej kaše tak nám z nej ponúkajú a chcú jednotné stanovisko všetkých štátov EU


Všetky metastázy môžu ísť do prdele ako

je v tebe rozožratá komunistická / antikapitalistická ideologia



(rusi si tam na kraji Gruzie, Ukrajiny aj doma čečensku môžu strieľať = ty ešte budeš aj súhlasiť s nimi !!! )
ty Mulo ja som písal to čo tvrdil pán Zupka, aj Kaliňák len oni to povedali diplomaticky tak sa nenavážaj do mňa. Inak mne je to jedno či tí čečenci robia bordel v Rusku alebo v Rakúsku alebo odpaľujú tlakové hrnce v Bostone V Rusku to boli bojovníci za slobodu a v Bostone teroristi že?
Mulo.

A ty asi fakt máš problémy s pochopením prečítaného

mne nevadí , že si proti emeričanom
mne vadí tá rétorika :
- zahnívajúci kapitalizmus
- COLOR=#ff0000]Keď bolo treba kopnúť do Líbie[/COLOR]
- nenažrané nadnárodné monopoly

ako keby domáci (Váhostav / úradníci podpisujúci dotácie / schránkové firmy "chránené fickom" / rôzne gorily ) neboli rovnako bezohľadní = nanažraní

Pochybujem, že by v telke nejaký šupák alebo fešák vyblafol :

COLOR=#ff0000]Keď bolo treba kopnúť do Líbie[/COLOR]
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
Možno je vo mne rožoratá komunistická metastáza, ale za socializmu sme používali terminológiu krajiny tretieho sveta, teda všetky tie rozvojové štáty ktoré vysávali nadnárodné monopoly pod kuratelou ich materských štátov. Ten profesor politickej ekonómie (žiadne školenie PŠM) bol iste vizionár keď pred viac ako 25 rokmi tvrdil že to totálne vykorisťovanie spôsobí veľký pohyb más, lenže nevedel že u nás sa socializmus skončí, takže sa ten pohyb bude týkať aj nás(ale nie tých čo kradli, tí budú spoza plota kričať neboj sa a nedaj sa a spokojne si mädliť ruky ako dobre to organizovali) a nejaký elektrikár čo pozná dve veci fáza a nulák ma nenaserie.
Mulo

Načo do toho pletieš elektrinu, keď tomu prd rozumieš



po elektrickej stránke : napríklad už len fázy sú 3ks



a po mechanickej sa používa aj 5vodičová sústava
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

pavol54
Možno je vo mne rožoratá komunistická metastáza, ale za socializmu sme používali terminológiu krajiny tretieho sveta, teda všetky tie rozvojové štáty ktoré vysávali nadnárodné monopoly pod kuratelou ich materských štátov.



Ten profesor politickej ekonómie (žiadne školenie PŠM) bol iste vizionár keď pred viac ako 25 rokmi tvrdil že to totálne vykorisťovanie spôsobí veľký pohyb más,



lenže nevedel že u nás sa socializmus skončí, takže sa ten pohyb bude týkať aj nás(ale nie tých čo kradli, tí budú spoza plota kričať neboj sa a nedaj sa a spokojne si mädliť ruky ako dobre to organizovali) a nejaký elektrikár čo pozná dve veci fáza a nulák ma nenaserie.

Trepeš neurčito (raz z toho veľký pohyb národov bude)

ako Sibilla

Nostradamus




Ak nevedel, tak to NEBOL žiadny vizionár, ale táraj ako ty
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Lacotinka:
- on ale nepísal počet fáz, ale iba druh toho, čo poznáš, teda
a/ fáza
b/ nulák
:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))
- ja by som dodal ešte u "DC" že "+" a "-"
:-)))))))))))))))))
- taaaaaaaaaaaak som sa dobre nasmial, už môžem ísť aj spať.
.
.
.
.
.
A zajtra tu zase bude na porade hrať 25 pesničiek /príspevkov/ skupina AC/DC
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať