Zavrieť

Porady

U starej Blažkovej

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Táto téma, je pre všetkých ktorí radi diskutujú, vadia, debatujú, prekárajú sa, či inakším spôsobom sa venujú politickým témam a zároveň nechcú przniť iné témy
Naposledy upravil taiko : 10.12.14 at 21:32
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
sito
misoft
sito
misoft
Či skutočná, alebo neskutočná - ale je. Dokonca som sa tej osoby i dotkol
Dušan, a nie si od tej doby buchnutý ...
Marcel - ani nie - ani buchnutý, ani odbuchnutý.... furt som tu - nevybuchnutý.....
... takže časovaný, či načasovaný ? ...
To i to......
ale aj "Nh" nevybuchuje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pche! Ak Boh dá - i motyka vystrelí.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dobré počteníčko pre neznalých

http://www.parlamentnilisty.cz/arena...vobodni-378835
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
jar88
Dokonca ani buchač by mi tu neprekážal
Láskavo váž slová !!!
Nie je jedno, čo a ako použiješ v súvislosti s mojou osobou.
V súvislosti s tvojou osobou, tu píšeš jedine ty a nikto iný.
Ostatní tu píšu a vnímajú len tvoj nick. Tak sám zvažuj, čo a ako píšeš.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
Dobré počteníčko pre neznalých

http://www.parlamentnilisty.cz/arena...vobodni-378835
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
jar88
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
To by si musel prekopať ústavu. Ale to nie je v tvojej kompetencii.
Iba ak by si sa zahral na Pinocheta.
Naposledy upravil marjankaj : 13.06.15 at 06:46
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

marjankaj
jar88
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
To by si musel prekopať ústavu. Ale to nie je v tvojej kompetencii.
Iba ak by si sa zahral na Pinocheta.
A v čom by bolo treba prekopávať ústavu?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
buchač
Dobré počteníčko pre neznalých

http://www.parlamentnilisty.cz/arena...vobodni-378835
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
táaraš, táraš, táraš to by tu muselo byť viac policajtov ako islamistov alebo daj návrh zriadiť islamskú políciu s pôsobnosťou na všetkých obyvateľov a hneď by tu bol poriadok ani by si sa nezdráhal dobrovoľne odovzdať vnučku. Stačilo mi keď som tu videl vystrájať kosovských albáncov a to je ešte odvar proti mentalite arabov a černochov. inak taký New Orleans, alebo Chicago je lákavé, ale stačí do Utrechtu na exkurziu.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
jar88
buchač
Dobré počteníčko pre neznalých

http://www.parlamentnilisty.cz/arena...vobodni-378835
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
táaraš, táraš, táraš to by tu muselo byť viac policajtov ako islamistov alebo daj návrh zriadiť islamskú políciu s pôsobnosťou na všetkých obyvateľov a hneď by tu bol poriadok ani by si sa nezdráhal dobrovoľne odovzdať vnučku. Stačilo mi keď som tu videl vystrájať kosovských albáncov a to je ešte odvar proti mentalite arabov a černochov. inak taký New Orleans, alebo Chicago je lákavé, ale stačí do Utrechtu na exkurziu.
Ťažko sa debatuje s človekom tvojho razenia a ešte k tomu v situácii, keď sa skrývaš pod nickom. Reakcia typu "táraš" a pritom zároveň použiješ označenie "že islamistov" a "islamská polícia", je skutočne na veľmi nízkej úrovni.
--------------------------------------------------------
Veď reaguj priamo a jasne pomenuj veci o ktorých píšeš.
Asi nevieš, alebo aspoň ignoruješ fakt, že nie každý arab je zákonite moslim a že nie každý moslim je islamista, džihádista a terorista.
--------------------------------------------------------
Tiež prečo by sme nemali mať 30 000, alebo 50 000 policajtov? Alebo aj 100 - 150 000 policajtov, ktorí by mali povinnosť pomáhať a chrániť.? Nie len merať rýchlosť a kontrolovať pásy. Hlavne nie takých, ktorí sa radšej otočia a nevidia. Na tých by sme mali mať zákon a rovno ich zatvárať do basy k tým "islamistom".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jar88
Ak budú u mňa aj papať a cvakať, kludne im budem púšťať aj ich priblbnutú muziku.
No a na vystrájanie tu predsa máme aj nejakých tých "profíkov"policajtov. Pokojne si tu môžu zriadiť aj výcvikovú základňu. Mne nevadia.
Dokonca ani buchač by mi tu neprekážal (teda za predpokladu, že by som mal dojednané so štátom, že nič nevraciam ani v prípade, že sa imigrant nedožije konca roku) pokojne by som ho platil za vykonávanie svojho koníčka. Osobne mu dám povolenie volne ich strieľať, ak nadobudne čo len najmenší pocit akéhokoľvek ohrozenia, či náznak vzdoru.
Očujúvajú Pinochet !
Mňa Oni do svojich vražedných a konšpiračných nápadov láskovo nemontujú.
Týmto by mohli poverovať členov svojej rodiny...aspoň by si ušetrili na nákladoch.
Možno by sa aj nejaký nakoniec chytil rozumu a práskol by nakoniec aj Ich.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
jar88
buchač
Dobré počteníčko pre neznalých

http://www.parlamentnilisty.cz/arena...vobodni-378835
Zavrieť hranice nieje riešenie a rovnako ani kvóty EU nie sú riešením.
-------------------
Riešenie je v polícii a v zákonoch. Polícia musí mať povinnosť a nie právomoc vynucovať zákon.
táaraš, táraš, táraš to by tu muselo byť viac policajtov ako islamistov alebo daj návrh zriadiť islamskú políciu s pôsobnosťou na všetkých obyvateľov a hneď by tu bol poriadok ani by si sa nezdráhal dobrovoľne odovzdať vnučku. Stačilo mi keď som tu videl vystrájať kosovských albáncov a to je ešte odvar proti mentalite arabov a černochov. inak taký New Orleans, alebo Chicago je lákavé, ale stačí do Utrechtu na exkurziu.
Ťažko sa debatuje s človekom tvojho razenia a ešte k tomu v situácii, keď sa skrývaš pod nickom. Reakcia typu "táraš" a pritom zároveň použiješ označenie "že islamistov" a "islamská polícia", je skutočne na veľmi nízkej úrovni.
--------------------------------------------------------
Veď reaguj priamo a jasne pomenuj veci o ktorých píšeš.
Asi nevieš, alebo aspoň ignoruješ fakt, že nie každý arab je zákonite moslim a že nie každý moslim je islamista, džihádista a terorista.
--------------------------------------------------------
Tiež prečo by sme nemali mať 30 000, alebo 50 000 policajtov? Alebo aj 100 - 150 000 policajtov, ktorí by mali povinnosť pomáhať a chrániť.? Nie len merať rýchlosť a kontrolovať pásy. Hlavne nie takých, ktorí sa radšej otočia a nevidia. Na tých by sme mali mať zákon a rovno ich zatvárať do basy k tým "islamistom".
nekomentuj to čomu nerozumieš
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

jar88

Ak budú u mňa aj papať a cvakať, kludne im budem púšťať aj ich priblbnutú muziku.
No a na vystrájanie tu predsa máme aj nejakých tých "profíkov"policajtov. Pokojne si tu môžu zriadiť aj výcvikovú základňu. Mne nevadia.
Dokonca ani buchač by mi tu neprekážal (teda za predpokladu, že by som mal dojednané so štátom, že nič nevraciam ani v prípade, že sa imigrant nedožije konca roku) pokojne by som ho platil za vykonávanie svojho koníčka. Osobne mu dám povolenie volne ich strieľať, ak nadobudne čo len najmenší pocit akéhokoľvek ohrozenia, či náznak vzdoru.
------------------------------------------------------------------------------
Podľa tvojich vyjadrení by som typoval, že si v puberte. Keďže si kradol sapíky za Gottwalda, typujem, že si starý kretén. Na tomto príspevku mi rozum zastal, že si to napísal. Pán veľkopodnikateľ.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
vlado 33
jar88
...
------------------------------------------------------------------------------
Podľa tvojich vyjadrení by som typoval, že si v puberte. Keďže si kradol sapíky za Gottwalda, typujem, že si starý kretén. Na tomto príspevku mi rozum zastal, že si to napísal. Pán veľkopodnikateľ.
Kretén je slabý výraz v tejto súvislosti.
Oni sú Oný .
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

buchač
vlado 33
jar88
...
------------------------------------------------------------------------------
Podľa tvojich vyjadrení by som typoval, že si v puberte. Keďže si kradol sapíky za Gottwalda, typujem, že si starý kretén. Na tomto príspevku mi rozum zastal, že si to napísal. Pán veľkopodnikateľ.
Kretén je slabý výraz v tejto súvislosti.
Oni sú Oný .
Osobo, váž slová. Nie som jediný, čo to po tebe číta.
Možno aj oni ťa budú považovať za neomaleného hulváta.
Dúfam že to taiko nevymaže a nebude ťa tým znova ratovať.
------------------------------------------------
Ak si pod tým kreténom mal na mysli vlada 33, za toho Gottwalda namiesto Novotného, tak toho napísaného hulváta prepáč, ale z mysle mi to už neodíde.
0 0
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

Osobo, váž slová. Nie som jediný, čo to po tebe číta.
Možno aj oni ťa budú považovať za neomaleného hulváta.
Dúfam že to taiko nevymaže a nebude ťa tým znova ratovať.
------------------------------------------------
Ak si pod tým kreténom mal na mysli vlada 33, za toho Gottwalda namiesto Novotného, tak toho napísaného hulváta prepáč, ale z mysle mi to už neodíde.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neboj, teba čítať nebudú, tie zlátaniny sa totižto čítať nedajú. Sú obsiahle a pritom nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, nudné, nereálne, vymyslené. Kretén je odborný vyraz.......
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

vlado 33
Osobo, váž slová. Nie som jediný, čo to po tebe číta.
Možno aj oni ťa budú považovať za neomaleného hulváta.
Dúfam že to taiko nevymaže a nebude ťa tým znova ratovať.
------------------------------------------------
Ak si pod tým kreténom mal na mysli vlada 33, za toho Gottwalda namiesto Novotného, tak toho napísaného hulváta prepáč, ale z mysle mi to už neodíde.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neboj, teba čítať nebudú, tie zlátaniny sa totižto čítať nedajú. Sú obsiahle a pritom nemajú žiadnu výpovednú hodnotu, nudné, nereálne, vymyslené. Kretén je odborný vyraz.......
Počuj osobo, nie všetci ľudia žijú v tvojich dimenziách. Ale musím uznať, že ste v prevahe (je vás naozaj "bolše"), ale žijú tu aj iní ľudia. Ľudia ktorí vedia, čo je a čo už nieje morálka.
--------------------------------------------
Ľudia, ktorí chápu, že nič nieje zadarmo, že ak niečo niekomu dáš, môže ti to niekto iný oplatiť a ešte ti k tomu aj niečo pridať. Ľudia, ktorí vedia čo je svet a že nieje dôležitá farba, rasa, náboženstvo, či bohatstvo a titul.
Sú tu spoločenstvá ľudí, (a sú v nich napríklad aj moslimi z Afriky) v ktorých si ľudia vedia veľmi pomáhať. Nikto od nikoho nič nežiada a nevynucuje, ak chceš dáš a ak nechceš nedáš. Jediné čo si treba uvedomiť je fakt, že sa to dozvedia aj ostatní a ta vedomosť im zostáva. A na základe toho vedomia ťa niekto v budúcnosti odmietne.
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
buchač
vlado 33
jar88
...
------------------------------------------------------------------------------
Podľa tvojich vyjadrení by som typoval, že si v puberte. Keďže si kradol sapíky za Gottwalda, typujem, že si starý kretén. Na tomto príspevku mi rozum zastal, že si to napísal. Pán veľkopodnikateľ.
Kretén je slabý výraz v tejto súvislosti.
Oni sú Oný .
Osobo, váž slová. Nie som jediný, čo to po tebe číta.
Možno aj oni ťa budú považovať za neomaleného hulváta.
Dúfam že to taiko nevymaže a nebude ťa tým znova ratovať.
------------------------------------------------
Ak si pod tým kreténom mal na mysli vlada 33, za toho Gottwalda namiesto Novotného, tak toho napísaného hulváta prepáč, ale z mysle mi to už neodíde.
Vlado je síce všeobecne hulvát , aj má právne bezvedomie

ale teraz pomerne dobre trafil hlavičkou po klinčeku
0 0
lacotinka lacotinka

lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

jar88
[

žijú tu aj iní ľudia. Ľudia ktorí vedia, čo je a čo už nieje morálka.
--------------------------------------------
Ľudia, ktorí chápu, že nič nieje zadarmo, že ak niečo niekomu dáš, môže ti to niekto iný oplatiť a ešte ti k tomu aj niečo pridať. Ľudia, ktorí vedia čo je svet a že nieje dôležitá farba, rasa, náboženstvo, či bohatstvo a titul.
Sú tu spoločenstvá ľudí, (a sú v nich napríklad aj moslimi z Afriky) v ktorých si ľudia vedia veľmi pomáhať.
Nikto od nikoho nič nežiada a nevynucuje, ak chceš dáš a ak nechceš nedáš. Jediné čo si treba uvedomiť je fakt, že sa to dozvedia aj ostatní a ta vedomosť im zostáva. A na základe toho vedomia ťa niekto v budúcnosti odmietne.


Trošku rozšírenému :

- dám

- nečakám

- prvý obdarovaný dá

- druhý obdarovaný dá

-

- a môže sa stať, že x-tý dá mne (a ani nebudem vedieť prečo)

hovorím kolobeh dobra medzi ľuďmi
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Už som nie raz zadal otázku, na ktorú som ale nedostal odpoveď.
Snáď mu hentí pomôžu...či ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Už som nie raz zadal otázku, na ktorú som ale nedostal odpoveď.
Snáď mu hentí pomôžu...či ?
mal si poslať rovno do jarných mesiačikov
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať