Zavrieť

Porady

Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo X

taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
http://www.porada.sk/t264689-co-sa-m...tesilo-ix.html sme skončili a tuto pokračujeme ďalej

Po doterajších skúsenostiach s touto témou ( aj vlastných ) by som vás chcel poprosiť, aby bola politika v tejto téme tabu Na politiku tu máme http://www.porada.sk/t255344-u-starej-blazkovej.html
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
V našom vchode máme niekoľko takýchto vyštudovaných...že "filozopičiek"...
Dokopy 5 kusov.
Kúúúúrňa jedna lepšia ako druhá...ALE ak by som mal hodnotiť, tak bolo by to veru od tej 1 - 5...aj im tak drbe.
Tá najmladšia je veru "iná"...vyrástla tu, poznám pomaly od plienok...ale nepozdraví a ani neodzraví nikoho veru. Zastrúhaný ičný vlas by jej do análu nevošiel....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nebuď sklamaný, po revolúcii plný autobus s podobne postihnutými(len z prvého a druhého stupňa) a zhodou okolností tiež z východu a ja v ňom, zrazu vidíme parkovisko, vodič zastaví všetky sa vyhrnuli do kukurice a vyhrnuli sukne, okrem jedného pána (teda mňa) čo sa pobral do neobsadených čistých toi toi tak som im to po návrate nahodil prečo ich nevyužili -prvá si myslela že treba vhodiť šilingy a ostatné vykonali stádový efekt "zborem a tou prvou kravou"
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
Peggynka
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
V našom vchode máme niekoľko takýchto vyštudovaných...že "filozopičiek"...
Dokopy 5 kusov.
Kúúúúrňa jedna lepšia ako druhá...ALE ak by som mal hodnotiť, tak bolo by to veru od tej 1 - 5...aj im tak drbe.
Tá najmladšia je veru "iná"...vyrástla tu, poznám pomaly od plienok...ale nepozdraví a ani neodzraví nikoho veru. Zastrúhaný ičný vlas by jej do análu nevošiel....
Ono tie mladé zdravia dovtedy, kým nezistia že sa im "vojde malíček do nosovej dierky" potom už sú veľké dámy
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Pavol neboli to staršie paničky? Veď to sa tak chodilo na výlety normálka. Muži vpravo, ženy vľavo a na ďalšej zástavke opačne.
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Peggynka
misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
Skor by som povedala, ze z akeho su prostredia a aku mali rodinnu vychovu. " Moja mama vzdy vravela, ze ked h.... vyskoci na policu, mysli si o sebe, ze je dzem"... takze vidly trcia z topanok. gadzo vzdy len gadzom ostane. Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
alaya1
Peggynka
misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
Skor by som povedala, ze z akeho su prostredia a aku mali rodinnu vychovu. " Moja mama vzdy vravela, ze ked h.... vyskoci na policu, mysli si o sebe, ze je dzem"... takze vidly trcia z topanok. gadzo vzdy len gadzom ostane. Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
Preco z vychodu zvlast ? Ja som fajnych jedincov aj v Bytcici pri Ziline videl, aj na Sliaci a aj v Poprade resp v Spisskej Sobote, som veru unikaty postretal v restauraciach. Myslim, ze to nezavisi od regionu.
Naposledy upravil taiko : 22.11.15 at 23:09
5 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Peggynka
misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
Peggy, nie všetky. Ak má niekto svoju osobnosť, je zrelý, tak sa nemôže nechať strhnúť deťmi a musí im byť jasné, že za všetkých okolností by mali byť deťom vzorom a prirodzenou autoritou. Ak nie, tak tam nepatria.
3 1
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

Dáša_
Včera som pri šoférovaní v kuse počúvala nejaké komerčné rádio (mala som v aute 4 puberťáov, tak preto ) . Dosť ma šokovalo, že to rádio bolo plne reklamy na fondy európskej únie, dozvedala som sa, ako nám EU pomohla vyriešiť povodne, životné prostredie. Tá reklama sa tuším opakovala každých 20 minút. Tuším je tým zamorená aj telka, aj časopisy. A to teda fakt netuším, na čo treba na fondy reklamu. Bežný človek sa k tomu nedostane, organizácie, ak si nezaplatia správnych sprostredkovatelov, tak tiež nie.

hápem, že idú voľby a niekto musí zaplatiť tú predvolebnú reklamu. Ale to fakt nikomu nevadí, keď sa fondy premárnia na toto miesto toho, aby sa niečo konkrétne budovalo?

Keď teda už sa tie fondy fakt chcú používať.... Lebo o korupcii, ktorá pri tom vládne si nerobím ilúzie.
to ani nemá súvis s voľbami ako so samoľúbosťou európskych úradníčkov z Bruselu v štýle my sme vám dali tak nech o tom vedia, keď boli u nás v práci na kontrolu ich nezaujímali ako sa čo to využíva ale či je na všetkom nálepka toto je zakúpené na základe ... začalo to veľkou reklamou pred vstupom (na bráne),vstupnými dverami, dverami do kancelárií či iných miestností kde sa osoba pracujúca môže zdržať čo i len 5 minút, označený každý prístroj (podotýkam, že nálepka mala predpísané rozmery a častokrát bola väčšia ako prístroj samotný) takže asi tak, proste grc
1 1
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
korela
Peggy, nie všetky. Ak má niekto svoju osobnosť, je zrelý, tak sa nemôže nechať strhnúť deťmi a musí im byť jasné, že za všetkých okolností by mali byť deťom vzorom a prirodzenou autoritou. Ak nie, tak tam nepatria.
Je zaujímavé,že tento "syndróm" majú len ženy.Môj muž po svadbe nastúpil učiť na ĽŠU v Sp.Belej a po pár rokoch skonštatoval,že titul pedagóg ho uráža (s ohľadom na to,ako sa prezentujú učiteľky).Boli schopné sa pohádať pre neuveriteľné veci,napr.jedna mala o 10Kčs väčšiu výplatu Na ZŠ som chodila do výberovej triedy (experiment - priemer známok do 1,4 ) a učiteľky dávali známky podľa oblečenia.Boli sme len dve z robotníckych rodín a dobre sme sa na tom bavili,IN bol tesil Ale asi to na mne zanechalo stopy,keď si to pamätám ako krivdu Chlapi boli normálni,čím to je?
Naposledy upravil Peggynka : 23.11.15 at 07:31
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

alaya1
......................... Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
No videl som už aj rodených Blavákov takto jednať..... Hovorí sa tomu aj "syndróm stáda".
Okrem toho - je to viac-menej pozostatok minulosti. Keď sa otvorili diaľnice, niekde boli odpočívadlá aj so sociálnym zariadením, lenže tieto boli A) zatvorené; B) v dezolátnom stave a špinavé. Preto sa používali "poľné podmienky". A pretrváva to doteraz. A čo možno konštatovať? Že i dnes na našich diaľniciach málokedy nájdeš otvorené a čisté soc. zariadenie - a ak tam nejaké je, tak viď B).
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Je zaujímavé,že tento "syndróm" majú len ženy.Môj muž po svadbe nastúpil učiť na ĽŠU v Sp.Belej a po pár rokoch skonštatoval,že titul pedagóg ho uráža (s ohľadom na to,ako sa prezentujú učiteľky).Boli schopné sa pohádať pre neuveriteľné veci,napr.jedna mala o 10Kčs väčšiu výplatu Na ZŠ som chodila do výberovej triedy (experiment - priemer známok do 1,4 ) a učiteľky dávali známky podľa oblečenia.Boli sme len dve z robotníckych rodín a dobre sme sa na tom bavili,in bol tesil Ale asi to na mne zanechalo stopy,keď si to pamätám ako krivdu Chlapi boli normálni,čím to je?
To isté konštatuje i moja 3/4 - tiež sa hádajú a vykrikujú si. A čo je horšie (najmä v škôlke) - očakávajú, že upratovačka (ktorá má mimochodom dosť práce s tým, aby udržiavala patričnú čistotu v celom pavilóne) im pomôže pri obliekaní detí, keď idú von, alebo s tým, aby im ich "postrážili", keď si idú dať kafépauzičku (spoločne vo svojej kukani). Pritom upratovačka nemá v pracovnej náplni nejaké stráženie detí a ich výchovu.
Dokonca pred pár rokmi sa stalo, že učka s kolegyňami popíjali kávičku, upratovačka strážila deťúrence, pričom jedno sa poranilo (veď je to plné energie) a zvalili to práve na upratovačku, že pozor nedala. Žiaľ, učky mali väčšie slovo a upratovačka pre porušenie pracovnej disciplíny dostala padáka (akej disciplíny? Nevedeli doložiť!)! A to učky mali cca o 250€ väčší plat + odmeny (upratovačka odmeny nedostávala, lebo neboli na to prostriedky).
3 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

taiko
alaya1
Peggynka
misoft
Moja 3/4 sa vrátila z výletu. Bola v Senci a s KUKom do Viedne. Ale konštatovala: ubytko - paráda, ale s učiteľkami zo škôlky - hrôza.
Vo Viedni, keď boli (popisovala) - dostali sa na miesto, kde akurát demonštrácie proti imigrantom boli - ťažkoodenci rozdeľovali protestujúcich a imigrantov na druhej strane a ako moja 3/4 popisovala, hovorila učkám, aby sa pratali odtiaľ (radili im, aby sa nemiešali do toho), učky naopak sa tam hrnuli a na mobily si všetko fotili.
Potom - učky kupovali Mozartové gule - za 8€. Moja im vraví, že tie isté majú v Bille za necelé 3€! Chceli si dať niečo pod zub - tanier špagiet - 20€, hamburger z Viedne 5€.
Prišla domov totálne znechutená, nielen z toho, aké sumy tam boli, ale i z chovania "vysokoškolsky vzdelaných dám" - učiteliek, že sa správali ako najposlednejšie oné.....
Nie oné...ale horšie ako tie deti,ktoré majú v škôlke Také nevieš? Kopírujú chovanie detí Profesionálna deformácia
Skor by som povedala, ze z akeho su prostredia a aku mali rodinnu vychovu. " Moja mama vzdy vravela, ze ked h.... vyskoci na policu, mysli si o sebe, ze je dzem"... takze vidly trcia z topanok. gadzo vzdy len gadzom ostane. Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
Preco z vychodu zvlast ? Ja som fajnych jedincov aj v Bytcici pri Ziline videl, aj na Sliaci a aj v Poprade resp v Spisskej Sobote, som veru unikaty postretal v restauraciach. Myslim, ze to nezavisi od regionu.
Pisem z vlastnej skusenosti. Niekedy sa clovek naozaj hanbi slovensky ozvat v cudzine. Pisem v globale, nie o jednotlivcoch.
Naposledy upravil alaya1 : 23.11.15 at 09:31
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

Peggynka
korela
Peggy, nie všetky. Ak má niekto svoju osobnosť, je zrelý, tak sa nemôže nechať strhnúť deťmi a musí im byť jasné, že za všetkých okolností by mali byť deťom vzorom a prirodzenou autoritou. Ak nie, tak tam nepatria.
Je zaujímavé,že tento "syndróm" majú len ženy.Môj muž po svadbe nastúpil učiť na ĽŠU v Sp.Belej a po pár rokoch skonštatoval,že titul pedagóg ho uráža (s ohľadom na to,ako sa prezentujú učiteľky).Boli schopné sa pohádať pre neuveriteľné veci,napr.jedna mala o 10Kčs väčšiu výplatu Na ZŠ som chodila do výberovej triedy (experiment - priemer známok do 1,4 ) a učiteľky dávali známky podľa oblečenia.Boli sme len dve z robotníckych rodín a dobre sme sa na tom bavili,IN bol tesil Ale asi to na mne zanechalo stopy,keď si to pamätám ako krivdu Chlapi boli normálni,čím to je?
Bol by som zvedavý, čo by tie "učiteľky" robili, keby mali čo len jedného žiaka, ktorý by mal rodiča, ako som bol ja.
Mal som vo zvyku, kontrolovať svojim deťom známky v súvislosti s učivom, za ktoré ich dostávali. Neraz sa mi stalo, že priniesli jednotku a učivo nevedeli ani na trojku. Tak som vybehol do školy a opýtal sa "súdružiek" čo to má znamenať a že si to neprajem. Požiadal som ich, že ak má dieťa vedomosti na trojku, nech mu dajú trojku a nie dvojku, či dokonca jedna mínus.
Oni na to, že to im zbytočne zníži "priemernú" známku a či chcem, aby mali na vysvedčení trojky?
2 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

alaya1
taiko

Skor by som povedala, ze z akeho su prostredia a aku mali rodinnu vychovu. " Moja mama vzdy vravela, ze ked h.... vyskoci na policu, mysli si o sebe, ze je dzem"... takze vidly trcia z topanok. gadzo vzdy len gadzom ostane. Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
Preco z vychodu zvlast ? Ja som fajnych jedincov aj v Bytcici pri Ziline videl, aj na Sliaci a aj v Poprade resp v Spisskej Sobote, som veru unikaty postretal v restauraciach. Myslim, ze to nezavisi od regionu.
Pisem z vlastznej skusenosti. Niekedy sa clovek naozaj hanbi slovensky ozvat v cudzine. Pisem v globale, nie o jednotlivcoch.[/QUOTE]



No myslím že to čo stretávam v at a na dovolenkách nemeckých turistov, tak východniari sa ešte musia veľmi snažiť aby sa im vyrovnali. Aj personál hotelov na nemčinu reaguje s vyvrátenými očami.
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

misoft
alaya1
......................... Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
No videl som už aj rodených Blavákov takto jednať..... Hovorí sa tomu aj "syndróm stáda".
Okrem toho - je to viac-menej pozostatok minulosti. Keď sa otvorili diaľnice, niekde boli odpočívadlá aj so sociálnym zariadením, lenže tieto boli A) zatvorené; B) v dezolátnom stave a špinavé. Preto sa používali "poľné podmienky". A pretrváva to doteraz. A čo možno konštatovať? Že i dnes na našich diaľniciach málokedy nájdeš otvorené a čisté soc. zariadenie - a ak tam nejaké je, tak viď B).
Snad na benzinkach je toaliet dost a su aj zadarmo.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pmajap
alaya1
taiko

Skor by som povedala, ze z akeho su prostredia a aku mali rodinnu vychovu. " Moja mama vzdy vravela, ze ked h.... vyskoci na policu, mysli si o sebe, ze je dzem"... takze vidly trcia z topanok. gadzo vzdy len gadzom ostane. Z vychodu zvlast a je jedno, ci je to ucitelka, ci upratovcka, predavacka.
Preco z vychodu zvlast ? Ja som fajnych jedincov aj v Bytcici pri Ziline videl, aj na Sliaci a aj v Poprade resp v Spisskej Sobote, som veru unikaty postretal v restauraciach. Myslim, ze to nezavisi od regionu.
Pisem z vlastznej skusenosti. Niekedy sa clovek naozaj hanbi slovensky ozvat v cudzine. Pisem v globale, nie o jednotlivcoch.


No myslím že to čo stretávam v at a na dovolenkách nemeckých turistov, tak východniari sa ešte musia veľmi snažiť aby sa im vyrovnali. Aj personál hotelov na nemčinu reaguje s vyvrátenými očami.[/QUOTE]
.................................................. .................................................. ...
Ja rozpravam anglicky .
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

jar88
Peggynka
korela
Peggy, nie všetky. Ak má niekto svoju osobnosť, je zrelý, tak sa nemôže nechať strhnúť deťmi a musí im byť jasné, že za všetkých okolností by mali byť deťom vzorom a prirodzenou autoritou. Ak nie, tak tam nepatria.
Je zaujímavé,že tento "syndróm" majú len ženy.Môj muž po svadbe nastúpil učiť na ĽŠU v Sp.Belej a po pár rokoch skonštatoval,že titul pedagóg ho uráža (s ohľadom na to,ako sa prezentujú učiteľky).Boli schopné sa pohádať pre neuveriteľné veci,napr.jedna mala o 10Kčs väčšiu výplatu Na ZŠ som chodila do výberovej triedy (experiment - priemer známok do 1,4 ) a učiteľky dávali známky podľa oblečenia.Boli sme len dve z robotníckych rodín a dobre sme sa na tom bavili,IN bol tesil Ale asi to na mne zanechalo stopy,keď si to pamätám ako krivdu Chlapi boli normálni,čím to je?
Bol by som zvedavý, čo by tie "učiteľky" robili, keby mali čo len jedného žiaka, ktorý by mal rodiča, ako som bol ja.
Mal som vo zvyku, kontrolovať svojim deťom známky v súvislosti s učivom, za ktoré ich dostávali. Neraz sa mi stalo, že priniesli jednotku a učivo nevedeli ani na trojku. Tak som vybehol do školy a opýtal sa "súdružiek" čo to má znamenať a že si to neprajem. Požiadal som ich, že ak má dieťa vedomosti na trojku, nech mu dajú trojku a nie dvojku, či dokonca jedna mínus.
Oni na to, že to im zbytočne zníži "priemernú" známku a či chcem, aby mali na vysvedčení trojky?
Podla akeho klasifikacneho poriadku si ty ako rodic hodnotil vedomosti svojich deti?
1 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Uplne "TOP"...slovak sa v at tvari ako rakusak....ubohe.....alebo...hulakaju..stylom.-pokakajte sa z nas....
2 1
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Uplne "TOP"...slovak sa v at tvari ako rakusak....ubohe.....alebo...hulakaju..stylom.-pokakajte sa z nas....
Pripadne spievaju v cudzine v bazenoch na kupalisku aj s harmonikou ludove piesne, pritom si aj popijaju a personalu kupaliska odvrknu, ze im nerozumeju, ze sa maju naucit po slovensky. /preferuju to u nas znacky KS,VV, MI, HN./
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať