Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmm.... Narkóza...... výsledky.... výsledky? E-e! Exit poll! Jeden sa pýta, druhý odpovedá, prvý zapisuje... potom zráta... Ale či ten druhý si prču nerobí? Robí? To nie sú riadne výsledky.....
0 1
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ach, tie falošné úsmevy,,,kde sú odborníci, voľby komentujú novinárske uchá?!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Velmi ma potesil Prechadzkov vysledok :-)))
Som rad, ze ludia este nie du celkom vymleti.
SAS - parada, prajem im to. Lsns - max spokojnost.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Judáši traste sa!
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Kto koľko získal - nepodstatné v tomto okamihu..... Podstatné je, že skončila "nadvláda" jednej strany.....
1 1
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Odchylka este bude, lebo prieskum je prieskum i ked presnejsi...
Naposledy upravil Nandrolon : 05.03.16 at 22:30
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Onehdá bola zverejnená fotka precedu so stisnutými čeľusťami, keď nevedel stráviť výsledok volieb.
Teraz mu ich asi v centrále na Súmračnej oddeľujú nejakým páčidlom.

Holt súmrak sa zniesol nad Súmračnú ulicu.

--------------------------------------

Ozaj...mimochodom...a kde sa stratili toť pevné opory Smeru z Porady ... Stano a tá Múdra (či ako sa to vlastne volá)...
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nandrolon
Odchylka este bude, lebo prieskum je prieskum i ked presnejsi...
No vidíš.... a keď som písal, že Narkóza a exit poll - že to výsledky nie sú - niekomu sa to nepáčilo. I došlo na moje písané slová.... Prieskum je len prieskum..... to je presný odhad nepresných vstupných údajov... záver je vo výsledkoch - teda nepresné výsledky presných čísel
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

V mojich účtovníckych začiatkoch sa mi od sediaceho revízora dostalo toto poučenie: štatistika hovorí, že ja a stolička máme spolu šesť nôh, nehovorí kto koľko.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misoft, predsa len tento prieskum je iny ako tie ostatne - zabavne. Lsns este stupa a Kdh klesa, vsetko v cajku.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nastal cas vratit sa k starsim, pentou zaplatenym prieskumom, v ktorych siet vzdy figurovala na 2. mieste a porozmyslat. Preco to bolo tak, komu to vyhovovalo, co tym kto sledoval.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Nandrolon
Nastal cas vratit sa k starsim, pentou zaplatenym prieskumom, v ktorych siet vzdy figurovala na 2. mieste a porozmyslat. Preco to bolo tak, komu to vyhovovalo, co tym kto sledoval.
no, celkm by ma zaujímalo, či sa aspon jeden prieskum podobal na toto, čo nakoniec vzišlo

okrem smeru na prvom mieste tuším nevychádzalo nič. Aj keď tam boli tiež rôzne percentá.

a celkom ma prekvapuje, že ten exit pool bol tuším celkom presný,
Smer 27,30, SaS 13,30, OĽaNO-Nova 11,20, SNS 8,00, Most-Híd 7,30, ĽSNS 6,80, Sieť 6,70, Sme rodina 5,90, KDH 5,00 a SMK 3,60 %.

vysledky
Smer 28,4%, SaS 12,0%, OĽaNO-NOVA 11,0%, SNS 8,7%, ĽSNS 8,1% , Sme rodina 6,6%, Most-Híd 6,5%, Sieť 5,6%, KDH 4,93% a SMK 4,1%
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Bude sa makať pre národ a nie flákať pre oligarchiu, banda jedna kaviarenská!
1 3
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

No ak si pravica okamžite,ale okamžite nesadne na r.ť,a nezačne spoločne ro iť na dalších voľbách,ak spustia ten cirkus alfa samcov ako minule a nedohodnú sa ani na farbe kravát,tak v buducich voľbách bude mať Kotleba väčšinu.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Alebo zase bude co bolo....
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Takze vatikanska zmluva nam uz vladu nerozbije...fajn

.nackovia v parlamente...fajn
..aj to je demokracia, aj ked sa mi to teda nepaci...

Ale poprosim madam, co ide radsej varit obed, nech ma nehedze s nimi do jedneho mecha..
Hlavne ked mi chcu za moj nazor rozkopat hlavu a ja sa ich drzo opytam, ci to fyzicky dokazu..

To bude teda predcednictvo unie ))
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ojojoj..... bude ešte veselo, bude......
Ale jeden veselý nie je.....
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duski...volebneho facáka-po hubje sa uslo nie len jednemu....veselo bude....len aby sme nesli opat k urnam....ak...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Nandrolon
Som rad, ze ludia este nie du celkom vymleti.
Lsns - max spokojnost.
dosť vymletých bude v parlamente...zabudol si na pozdrav Sieg heil,vodca Kotleba!
2 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

lujza.j
Duski...volebneho facáka-po hubje sa uslo nie len jednemu....veselo bude....len aby sme nesli opat k urnam....ak...
Nuž tak to bude ďalšia sranda....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať