Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ja by som len všetkým čo ho nazývajú fašistom, a hlavne nášmu "Vajčákovi" odkázal jedno.
Ak je fašista, má sedieť v base, lebo propagácia fašizmu je trestná. Prečo ho vajčák nazýva otvorene fašistom, pritom vyšiel zo strany SMER /vajčák/, ktorá ovláda komplet všetky orgány v SR?
Prečo nie je zatvorený???
Asi preto, lebo najväčší fašizmus tu robí EÚ a najväčší fašisti sú v smere.
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Ja by som len všetkým čo ho nazývajú fašistom, a hlavne nášmu "Vajčákovi" odkázal jedno.
Ak je fašista, má sedieť v base, lebo propagácia fašizmu je trestná. Prečo ho vajčák nazýva otvorene fašistom, pritom vyšiel zo strany SMER /vajčák/, ktorá ovláda komplet všetky orgány v SR?
Prečo nie je zatvorený???
Asi preto, lebo najväčší fašizmus tu robí EÚ a najväčší fašisti sú v smere.
noze postuduj trosku
https://sk.wikipedia.org/wiki/Fa%C5%A1izmus
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Borisko bol akurat tak v nemom uzase ....kde a medzi kym sa ocitol.......az na niektorych.....to nepisem preto,ze som ho volila......
Som sa bavila na tom ako sa poniektorí poncentrovali na odpoved....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

[QUOTE="buchač"][QUOTE="bjuty smis"]


P.S.:
Slovo "vypadá" v tejto súvislosti mi oči vypaľuje....kúa, šak vlasy vypadávajú, alebo zuby...a nie voľby.[/QUOTE

bucháč, už aj ty ?
nie je dôležitejší obsah ?

a ked už -

vypadať3, -á, -ajú nedok. trochu zastar. dospievať k nejakému výsledku, končiť sa,
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

bjuty smis
vedel som, že cukneš a nedáš hlas socanom...

vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval urazeného bugára.....
Predčasné voľby ale za vlastné.Ak sa Bugár a SNS nedohodnú nech to zaplatia.Alebo úradnícka vláda.Ak budú predčasné voľby ,premierom bude Kotleba to si zapíš za uši.Nie že by som ho volila,ale nas*anosť ľudí v tejto lokalite je neuveriteľná a kedže žiadny politolog ani novinár nevylezie z BA krčmy,tak sa zase prekvapia.
3 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

to je demokracia....pokial neporušia zákony...

vo svete už aj tak máme " meno "
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Meno...alebo uz vedia ze aj SK je ....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
bucháč, už aj ty ?
nie je dôležitejší obsah ?

a ked už -

vypadať3, -á, -ajú nedok. trochu zastar. dospievať k nejakému výsledku, končiť sa,
...
NIE !!! Ja nie som ako niekto iný-nemenovaný (korela ).
Holt, mama ma cepovala statočne v tej slovenčine. Preto mi niektoré výrazy nejdú v tých súvislostiach dokopy.
Ale dobre...nerieš...obsah je dôležitejší.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nandrolon
Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
Jáááj bratu ... a si nepochopil, že bludný holaňďan Ti naznačuje že fašizmus a nacizmus nie je jedno...

Capisci ?
--------------------------------------
Zaujímavé...fašista - nacista...
V krajine neobmedzených možností a obmedzených (čítaj dzignutých) ľudí, t.j. USA sa takýto nazývajú patrioti a sú za hrdinov.

Takže ?
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
ja som narazal na to, koho nazyvas fasistom Ty
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
Nandrolon
Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
Myslim, ze v tom nemas jasno, tak ako v tom nema podla mna jasno ani samotny Kotleba , co ho robi este nebezpecnejsim
http://eportal.parlamentnilisty.cz/A...vedomite-.aspx
0 1
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

taiko
Hej su aj Kotlebom zaujmy, ktore stoja za povsimnutie, ale dialnice, rekreacne zariadenia tovarne staval aj Hitler. A paralel s Hitlerom ma Kotleba bohuzial viac
Neslobodno podla mna pre "dobre" umysly a phnutky prehliadat tie "zle".
Ja vsak ale mrncat nemozem, lebo som si volicsky prekaz nestihol vybavit a teda som nevolil.
Celé slovenské politické spektrum sú strany, ktoré podľa vlastnej potreby uskakujú od krajnej pravice k ľavici a sami sa volajú stredové smerom k... a občan-volič, keď sa chce spoľahnúť a oprieť, veď im dal hlas, prepadáva na hubu v tom chaose útekov od problémov a vyhováračiek. Zabávajú sa navzájom intrigami a ich doriešovaním. Kotleba je v roli martýra, osočovaný, znevažovaný, jeho volebný program je z veľkej časti neuskutočniteľný, ale to mu nikto slušne nepovie. Taiko poďme pár rokov späť, čo a akým spôsobom presadzovali bugárovci a slotovci, bolo to ďaleko horšie a nebezpečnejšie.
Vedie sa podivná svetová politika, trh nefunguje, nahradili ho finančné machinácie, rodinu nahradili homosexuálnymi zväzkami, tí čo nerobia majú väčšie výhody ako tí čo pracujú, záplava utečencov, ktorých krajiny nezvládajú a ak s tým nesúhlasíš dostaneš nálepku nacista, šovinista. Lenže toto nie je prirodzené, opak je pravdou.
Tiež to cítim tak, ako mnohí tu, ak sa po voľbách nedohodnú v druhom kole kotleba dostane oveľa viac hlasov a aj fico.
Naposledy upravil pmajap : 07.03.16 at 09:28
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Pán prezident sa vyjadril.....

http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...-roberta-fica/

Pán prezident Kiska asi už zabudol na jedno, že aj on bol zvolený len ako východisko z tej núdze...???
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Pán prezident sa vyjadril.....

http://spravy.pravda.sk/parlamentne-...-roberta-fica/

Pán prezident Kiska asi už zabudol na jedno, že aj on bol zvolený len ako východisko z tej núdze...???
Ono mu totiž ani nič iné nezostáva. Zostavenie novej vlády má (a je to tak zaužívané skoro všade) tá "strana", ktorá zvíťazila, resp. má vyššie percento.... Ale! Ak sa Hranatému nepodarí zostaviť vládu, musí to však prezidentovi povedať/oznámiť, že nie je schopný ju dať dokopy a prezident môže potom poveriť druhého v poradí.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

kotleba nikdy nedostane ovela viacej hlasov, ani fico...a fico to dobre vie..

náckov nevolili ludia preto, že sa im zažiadalo extrémistov, čo fašounov..

volili ich preto, že politici na ludí zvysoka vieš čo...

že na spiši ludia museli prestať pestovať zemiaky...že na východe morgoši hrdúsia dôchodcov...
nie že nemôžu chovať prasce ( teda okrem politikov ) , aj psov im požerú..

ovocie, zelenina zo záhradky ? ))))))))))
politici to vidia a za 20 rokov akurát tak zdvojnásobili ich počet...tak ako štátny dlh fico...

najkrajšie dokumentuje neschopnosť politikov prípad oskára dobrovodského....

samozrejme, najde sa aj pár deiatok primitívov a náckov...
aj tu sa jeden v diskusii krásne predvádza....ale tí sami nikdy 5 % neprekročia..
že je kotleba v parlamente, je výsledok práce súdruha precedu.....
3 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Nandrolon
Taiko, poštudoval som, ale ťažko niekoho nazývať verejne fašistom, keď platí prezumpcia neviny.
Je to presne to isté, na čo sa tu veľmi niektorí naštvú pri nálepkovaní "podvodník", zlodej a pod.
Ak budú predčasné voľby, pre mňa to bude iba plus, akurát ma štve to, že strany si rozdelia zase druhý príspevok. Lenže pri miliardovom rozkrádaní to kľudne oželiem.
Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia.

O tom nalepkovani: vsetko je spochybnitelne a relativne, pri uplatneni dostatocnej miery demagogie. Dokonca aj na Hitlera alebo Tisa, ak sa opytas takych ludi, ako napr. Kotleba, tak ti povedia, ze to boli fajn ludia, ktori to mysleli dobre, ale bohuzial historia ich onalepkovala ako fasistov.

Ja nemam v ramci demokracie problem respektovat akykolvek vysledok volieb, aj keby Smer dostal 90%, dokonca ani Kotlebu v parlamente nemozem nijako spochybnovat, lebo to je vola ludu. Ale druha vec je, ze tato vola ludu, teda vysledky volieb su samozrejme verejne a tu sme si spravili ako narod poriadnu hanbu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Že je Kotleba v parlamente..... nuž, je tiež občan SR (i keď má svoje presvedčenie a názory), takže má právo voliť a byť zvolený.... Že ho tam zvolili? Nuž - Vox populi!
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Misomiso:
... Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia. ....

- príspevok mi vôbec nedáva zmysel, samá nepodstatná "omáčka" a nič k veci.
Tá veta, ktorú som skopíroval z tvojho príspevku sa dá použiť na hocikoho. Konkrétne na slovensku je to tuším 5,5 mil. ľudí.
Ja ho neobhajujem, ale zo všetkých strán čo kandidovali som si vybral jeho stranu, lebo ju vedie človek, u ktorého je mi sympatická jeho razantnosť v rozhodovaní, a jeho výsledky ako BB župana.
Nesúhlasím so všetkým, ale je to viac ako u ostatných strán a ľudí.
Koniec koncov "BB mu to spočítal".
Bjuty, ten príspevok, že "kotleba nikdy nedostane oveľa viacej hlasov" nemeň, aby išiel aj za 1-2 roky ešte vygoogliť...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

misomiso
..................................

Naozaj sa cudujem, ze tu na Porade niekto ide obhajovat Kotlebu. Ja som myslel, ze sem chodia prevazne slusni ludia.

.................................
Čudovať sa môžeš, to ti nik nezakazuje. Len sa čudujem, že sa TY čuduješ.
A týmto snáď chceš naznačiť, že tí, ktorí majú podobné názory, alebo aspoň v niečom súhlasia s Kotlebom, sú grázli? To by si potom riadne pohnojil. Vraví ti niečo sloboda prejavu? Vraví ti niečo demokracia?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať