Zavrieť

Porady

Už viem, koho budem voliť :)

Ja viem, porada je svojim spôsobom apolitická a možno tu takáto téma nepatrí. Nevadí, skúsim.
Určite nie som sama, kto rozmýšľa, koho voliť. Viacerí máme jasno v tom, koho nie. Ale na tej druhej strane je problém preveliký. Tu sa mi nepáči to, čo chcú jedni, tam sa mi nepáči, čo robia iní. A tie ich divoké návrhy, niekedy katastrofa. Ano, na toho, koho by som chcela mám prísnejšie kritéria.
No ale tade asi cesta nevedie, prienik takej strany, čo by mi vyhovovala na 100% som nenašla.
Tak som sa rozhodla pre druhú cestu - pozriem na ľudí, bez ohľadu na politickú stranu, ktorú zastupujú. Priznám sa, vyšlo mi povedzme 5-6 ľudí. Ale samozrejme, každý z inej strany. A čo teraz.

Až mi zrazu doklaplo, ja nemusím vyberať, ja tu vlastne mám skoro každý deň na očiach niekoho, kto mi pomáha v práci. Kto nielen zákony navrhuje, ale dokáže mi ich aj objasniť, vysvetliť. Ktorému nerobí problém vyškoliť mzdových účtovníkov na celom slovensku nielen v predvolebnom roku, ale každý rok. Niekto, kto vie, čo robí, pozná našu prácu. Váži si ju a ja si vážim jeho prácu.
Isto nie je dokonalý a ani to, čo presadzuje jeho strana sa mi úplne nepozdáva. Ale život je o kompromisoch. A toto je v tomto okamžiku pre mňa najlepšie riešenie.

mmch, tých ostatných, ktorý boli v mojom hľadáčiku bude zase voliť moje najbližšie okolie, tak sme si to pekne podelili.

Takže tak - nikoho síce nemenujem, ale tým, čo sa tu pohybujeme je to myslím jasné.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

duves
Noc hnevu, ktorá veľa zmenila

https://www.postoj.sk/11517/noc-hnev...a-vela-zmenila
"Môžu ďalej trvať na tom, že s Robertom Ficom za žiadnych okolností o vláde hovoriť nebudú. Len potom musia počítať s tým, že bezvládie, politický chaos a vidina predčasných volieb predstavujú riziko ďalšieho vzostupu radikálneho antiestablišmentu na úkor umiernenosti a konštruktívnej politiky. A pri ďalšom hlasovaní môžu práve oni dopadnúť podobne ako KDH.
Hrdinstvom zajtrajška už nebude hlasno kričať na Roberta Fica, ale snažiť sa s ním nájsť spoločnú reč. Pretože, áno, hovorí sa to ťažko, ale sú aj horší politici ako on. A naberajú na sile."
Jednofarebne dokáže vládnuť každý, ale prečo sa nedokážu dohodnúť a berú inu stranu ako nepriateľa, veď za každou stranou stoja ľudia tejto krajiny ktorých musia zastupovať. Najviac sa štítia rodiny a kotlebovcov, ale aj tu sú predsa záujmy ktoré stoja za povšimnutie, cestovný ruch podporuje drobné a stredné podnikanie aj poľnohospodárstvo, to by si zaslúžilo viac, ale.., a ruku na srdce otázka čerpania socálnych vymožeností pre darebných koho nedráždi, lenže alfa samci sa nedohodnú
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

marleau
"Takže kto zabezpečil viac hlasov Kotelebovi Fico, Matovič alebo Demeš? "
Jeho výsledky v BBSK.
ale tie málokto okrem voličov z bbsk ich poznal, to znamená že musel byť iný motív, so zápalkami škrtal kdekto len nie pri tom správnom sude (Matovič Belize, Fico matovič, Demeš štrajk učiteľov, atď ) len sa nedostavil želaný výsledok: Fico menej - my viac, tak to vždy nefunguje
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Tesi ma, ze sme - v ba kraji -dali bolsevikovi po nose....jar88, malo si sa snazil )
0 0
karakul karakul

karakul je offline (nepripojený) karakul

... ako si sa im to spočítavanie hlasov zaseklo - už od obeda svieti na všetkých stránkach (i na volbysr.sk) spracovanosť na 99,98 - ale teraz narýchlo prepočítavajú, komu by tých 0,02 pomohlo ?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

V okrese PN...nepodpisana zapisnica....
1 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Obec Borovce, niekto tam volil 2x, do urny v miestnosti a do prenosnej urny.
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

pavol54
BXLmiami
No ak si pravica okamžite,ale okamžite nesadne na r.ť,a nezačne spoločne ro iť na dalších voľbách,ak spustia ten cirkus alfa samcov ako minule a nedohodnú sa ani na farbe kravát,tak v buducich voľbách bude mať Kotleba väčšinu.
Takže kto zabezpečil viac hlasov Kotelebovi Fico, Matovič alebo Demeš? Väčšinou to býva tak, že tam kde sa dvaja bijú tretí víťazí
Sme a DennikN
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

2 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac

0 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Juraj vsetci to vedeli,ze bude stop...len on nie....ked som ho pred rokmi videla...na prvy kuk...ze pan bulo...a tak to aj ostalo....
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
Tesi ma, ze sme - v ba kraji -dali bolsevikovi po nose....jar88, malo si sa snazil )
Ako som sa mohol viac snažiť?
Ja som mal tiež, len jeden hlas a ten by Smeru asi nepomohol. Tak som sa na poslednú chvíľu rozhodol pre Rodinu a "super otecka".
---------------------------------------
Teraz som zvedavý, aké budú "tanečky" a kto sa s kým nakoniec dohodne. Dúfam, že ešte nezabudli na minulé tanečné kurzy a ako v nich uspeli a nebudú snívať o valčíku.

Mali by dať "medveďku daj lapku" a veľmi nad tým nešpekulovať.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

vedel som, že cukneš a nedáš hlas socanom...

vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval urazeného bugára.....
Naposledy upravil bjuty smis : 07.03.16 at 07:44
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

jar88
lujza.j
Vzdy zasnem ako politika vie ludi rozohnit rodiny sa vedia rozhadat....kazdy nech si voli koho chce....alebo nevoli ked nechce alebo nema koho.....mne je to suma fuk....urcite by som nevedela niekoho "nutit"aby toho alebo onoho.....a este ja co som bola tak blizko.....
Volim borisa....
Dobre robíš, že ho volíš.
Je to jediný človek, čo priniesol už teraz do politiky niečo nové a prevratné. Ešte ani nieje v parlamente a už sú za ním konkrétne výsledky.
--------------------------------------
Ešte že som sa na obed tak prežral a nestihol voliť.
Zrejme to ešte prehodnotím.
Tu ma lujza.j nalomila.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Na predčasné voľby? Aspoň bude mať ĽSNS výsledok s dvojciferným číslom.
Predčasných volieb sa budú všetci strániť ako čert kríža, lebo oni dobre vedia prečo...
Add Kollár - kým nebol v politike a videl som ho iba v TV alebo v časopisoch, všetko O.K.
Keď som ho včera videl buď ožratého, alebo nadrogovaného, alebo oboje, v tej diskusnej relácii, tak tak, ako sa on nepríčetne smial, sme sa smiali na ňom doma.
Ale na druhej strane, aspoň o jedného komedianta v parlamente viac. Len škoda, že to vyjadrovanie ma ako sedláčisko ako repa, pardón, ako slováčisko :-))
A teraz mínusky prosím :-)))))))))))))))))))))))
edit: - aby som nezabudol odkaz pre Taika, ktorý niekde písal, že BB ho nebude voliť. BB ho volilo skoro najviac, voliči asi vedeli prečo.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval .....
Tak dajako, ako som sledoval nie iba Bugára.
Ten s tým nie...onen s hentým hej...obaja ďalšieho ani nepočuť....a všetci dohromady jedného odpisujú.

Lenže aby to pri tom panskom huncútstve nedopadlo nakoniec tak, že odpisovaný a neprijateľný Kotleba náhodou pri predčasných voľbách nezískal viac hlasov a v konečnom dôsledku si bude chlapec a preceda vyberať, koho zavolajú ku stolu...alebo aj nie, ak bude dobrý počet hlasov.
...a preceda sa spojí aj s diablom, aby naďalej vládol.


P.S.:
Slovo "vypadá" v tejto súvislosti mi oči vypaľuje....kúa, šak vlasy vypadávajú, alebo zuby...a nie voľby.
1 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

bjuty smis
vedel som, že cukneš a nedáš hlas socanom...

vypadá to na predčasné volby...po tom, ako som včera sledoval urazeného bugára.....
Keby nebolo Kolárovho rozšírenia palety politických sľubov, určite by som volil Smer.
---------------------------------------------------
Už na začiatku som si dal výhradu, ak nepríde nejaká strana, pri ktorej by som nemusel voliť len menšie zlo, ale aj nejaký posun k lepšiemu.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Ešte sa len prvýkrát po voľbách stretli pred divákmi a už sa Borisko hašteril i nepatrične smial jak mesiačik na hn.... Veru nepekne to začal. Ale či sa dalo čakať iné? Čo z toho bude, žeby ďalšie krstiny?
1 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
duves
Noc hnevu, ktorá veľa zmenila

https://www.postoj.sk/11517/noc-hnev...a-vela-zmenila
"Môžu ďalej trvať na tom, že s Robertom Ficom za žiadnych okolností o vláde hovoriť nebudú. Len potom musia počítať s tým, že bezvládie, politický chaos a vidina predčasných volieb predstavujú riziko ďalšieho vzostupu radikálneho antiestablišmentu na úkor umiernenosti a konštruktívnej politiky. A pri ďalšom hlasovaní môžu práve oni dopadnúť podobne ako KDH.
Hrdinstvom zajtrajška už nebude hlasno kričať na Roberta Fica, ale snažiť sa s ním nájsť spoločnú reč. Pretože, áno, hovorí sa to ťažko, ale sú aj horší politici ako on. A naberajú na sile."
Jednofarebne dokáže vládnuť každý, ale prečo sa nedokážu dohodnúť a berú inu stranu ako nepriateľa, veď za každou stranou stoja ľudia tejto krajiny ktorých musia zastupovať. Najviac sa štítia rodiny a kotlebovcov, ale aj tu sú predsa záujmy ktoré stoja za povšimnutie, cestovný ruch podporuje drobné a stredné podnikanie aj poľnohospodárstvo, to by si zaslúžilo viac, ale.., a ruku na srdce otázka čerpania socálnych vymožeností pre darebných koho nedráždi, lenže alfa samci sa nedohodnú
Hej su aj Kotlebom zaujmy, ktore stoja za povsimnutie, ale dialnice, rekreacne zariadenia tovarne staval aj Hitler. A paralel s Hitlerom ma Kotleba bohuzial viac
Neslobodno podla mna pre "dobre" umysly a phnutky prehliadat tie "zle".
Ja vsak ale mrncat nemozem, lebo som si volicsky prekaz nestihol vybavit a teda som nevolil.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Ešte sa len prvýkrát po voľbách stretli pred divákmi a už sa Borisko hašteril i nepatrične smial jak mesiačik na hn.... Veru nepekne to začal. Ale či sa dalo čakať iné? Čo z toho bude, žeby ďalšie krstiny?
...a tá nepatričnosť je pre Teba kritérium ? Tak to potom díky...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať