Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Výchova a zvyk.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Náááááá.... najcyklista sveta Chris Froome (vraj) dopoval...... a to Sagana skoro zožrali (a ani nezisťovali) po (údajnom) zhodení Marka Cevendisha....
Ako sa teraz zachovajú?
Nášho exemplárne okamžite vylúčili... ako to bude s Froomom?
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Výchova a zvyk.
To je potreba vzdy, ale naco si komplikovat zivot s hajzlokupelnou. male deti? vsak do nocnika alebo do zachodu. Aspon tak u nas.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

misoft
Náááááá.... najcyklista sveta Chris Froome (vraj) dopoval...... a to Sagana skoro zožrali (a ani nezisťovali) po (údajnom) zhodení Marka Cevendisha....
Ako sa teraz zachovajú?
Nášho exemplárne okamžite vylúčili... ako to bude s Froomom?

aaaale, veď astma...
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dáša_
misoft
Náááááá.... najcyklista sveta Chris Froome (vraj) dopoval...... a to Sagana skoro zožrali (a ani nezisťovali) po (údajnom) zhodení Marka Cevendisha....
Ako sa teraz zachovajú?
Nášho exemplárne okamžite vylúčili... ako to bude s Froomom?

aaaale, veď astma...
No hej - vedeli o tom a aj to, že niečo užíva (s tým sa vždy pri dopingových testoch rátalo), ale nadmerne prekročené množstvo?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Náááááá.... najcyklista sveta Chris Froome (vraj) dopoval...... a to Sagana skoro zožrali (a ani nezisťovali) po (údajnom) zhodení Marka Cevendisha....
Ako sa teraz zachovajú?
Nášho exemplárne okamžite vylúčili... ako to bude s Froomom?
to bolo antiastmatika
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Dopuje sa od nepamati. kto nedopuje, tak tam proste nie je...
Ak si niekto mysli, ze na HOCIJAKEJ svetovej sutazi je do miesta X niekto cisty, tak ho uz ani nelutujem. Myslim tym vsetky sutaze, od sachistov po rybarov, ziadne silove sporty nespominam lebo tam by som to uz ani dopovanie nenazval...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Moj pridavny na astmu...
Varovanie pred dopingom

Použitie lieku BERODUAL N môže viesť k pozitívnym výsledkom pri testoch neklinického používania fenoteroliumhydrobromidu, napr. v kontexte zvyšovania výkonu športovcov (doping).
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
vicktor
Nandrolon
kuchyna s obyvackou? zachod s kupelkou? Len cez moju mrtvolu..
O kuchyni s jedalnou a obyvackou sa da diskutovat, ale co mas proti kupelni so zachodom? Blbost je panelakove riesenie - WC samostatne a s neumytymi rukami behas po byte a kadeco chytas, najma ked kupelna je obsadena.
Moja stará mama sa dožila 93 rokov a mala na dvore suchý záchod bez umývadla, vodu na umývanie v lavore.
Strýko to takto má doteraz. Hoci má aj normálnu kúpeľňu a vecko, sú v nej len pavučiny. Používa výhradne to vonkajšie a lavór.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Nandrolon
vicktor
Nandrolon
kuchyna s obyvackou? zachod s kupelkou? Len cez moju mrtvolu..
O kuchyni s jedalnou a obyvackou sa da diskutovat, ale co mas proti kupelni so zachodom? Blbost je panelakove riesenie - WC samostatne a s neumytymi rukami behas po byte a kadeco chytas, najma ked kupelna je obsadena.
Moj nazor.
V spolocnom kupelnozachode nechytas klucky "spinavymi rukami" /ja mam male umyvadielko v zachode ale bez uteraka/, ale utieras sa do uteraka, ktory je nasiaknity e-coli bakteriami, pokial ho nemas v riadne uzavretej skrinke, ale iba zaveseny, ako my a predpokladam ze ako kazdy, musi sa predsa vetrat.
Po splachnuti sa E-coli bakterie vystrelia az do vysky 2m, predstav si to ako ked by dieta baclo rukou do muky. No a to na svoj ksichy si nemienim veru davat... Podla mna komunisti az taki sprosti neboli, ked aj v bytoch to mali oddelene.
A to radsej nejdem pisat, ze niekto sa sprchuje a kde ja mam ist na wc?
O moznom zapachu pri rannej potrebe nejakeho clena domacnosti si umyvat zuby, EE...
extrem? lepsie si umut ruky v kuchyni, ako stat niekde v nudzi do kybla v tej istej kuchyni :-)))))


Som zistil, že pri čúraní je lyžica v drese oveľa nebezpečnejšia ako protivietor...
2 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Keď sme už pri tejto téme, odborníkom sa podarilo zistiť, že močiť v sprche šetrí životné prostredie.
https://prosvet.cz/vycurali-se-nekdy...ujicim-faktem/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
Dopuje sa od nepamati. kto nedopuje, tak tam proste nie je...
Ak si niekto mysli, ze na HOCIJAKEJ svetovej sutazi je do miesta X niekto cisty, tak ho uz ani nelutujem. Myslim tym vsetky sutaze, od sachistov po rybarov, ziadne silove sporty nespominam lebo tam by som to uz ani dopovanie nenazval...
Ano, vela liekov na astmu sa pouziva ako doping a aj na chudnutie. Ventolin, spiropent, clenbuterol atd...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
Keď sme už pri tejto téme, odborníkom sa podarilo zistiť, že močiť v sprche šetrí životné prostredie.
https://prosvet.cz/vycurali-se-nekdy...ujicim-faktem/
A to nie je všetko napríklad úspora toaletného papiera
keď som ako mladý nastúpil medzi 14 žien a bola známa doba nedostatku papiera tak mi to jedna zamestnankyňa polopaticky vysvetlila prečo ho potrebujú viac ako chlapi

V nedávnej minulosti som zistil že na malú môže aj chlap posediačky a ušetrí sa sprej a handra na umytie rozstriekaného, len jeden mal problém s pochopením tak sa pýtal: a, či nie je studená podlaha keď na nej sedím, za b, ako sa z tejto polohy trafím do misy
2 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pavol54
korela
Keď sme už pri tejto téme, odborníkom sa podarilo zistiť, že močiť v sprche šetrí životné prostredie.
https://prosvet.cz/vycurali-se-nekdy...ujicim-faktem/
A to nie je všetko napríklad úspora toaletného papiera
keď som ako mladý nastúpil medzi 14 žien a bola známa doba nedostatku papiera tak mi to jedna zamestnankyňa polopaticky vysvetlila prečo ho potrebujú viac ako chlapi

V nedávnej minulosti som zistil že na malú môže aj chlap posediačky a ušetrí sa sprej a handra na umytie rozstriekaného, len jeden mal problém s pochopením tak sa pýtal: a, či nie je studená podlaha keď na nej sedím, za b, ako sa z tejto polohy trafím do misy
stacilo napisat, ze ten jeden mal proste problem, vo vseobecnosti
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
korela
Keď sme už pri tejto téme, odborníkom sa podarilo zistiť, že močiť v sprche šetrí životné prostredie.
https://prosvet.cz/vycurali-se-nekdy...ujicim-faktem/
Marge Simpson: Homér, ja viem, že aj druhí ľudia čurajú v sprche, ale oni to robia, keď sa sprchujú.
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
pavol54
korela
Keď sme už pri tejto téme, odborníkom sa podarilo zistiť, že močiť v sprche šetrí životné prostredie.
https://prosvet.cz/vycurali-se-nekdy...ujicim-faktem/
A to nie je všetko napríklad úspora toaletného papiera
keď som ako mladý nastúpil medzi 14 žien a bola známa doba nedostatku papiera tak mi to jedna zamestnankyňa polopaticky vysvetlila prečo ho potrebujú viac ako chlapi

V nedávnej minulosti som zistil že na malú môže aj chlap posediačky a ušetrí sa sprej a handra na umytie rozstriekaného, len jeden mal problém s pochopením tak sa pýtal: a, či nie je studená podlaha keď na nej sedím, za b, ako sa z tejto polohy trafím do misy
stacilo napisat, ze ten jeden mal proste problem, vo vseobecnosti
on mal asi taký problém ako tá blondínka čo nastavovala niečo na počítači podľa pokynov operátora na diaľku na pokyn "Posuňte myš do pravého horného rohu", Sa postaví na stoličku s myšou v pravom hornom rohu miestnosti a operátorovi hovorí do telefónu že kábel od myši má krátky ju tam celkom nepustí čo má robiť. alebo ako u novozbohatlíkov majú klieštiky na kockový cukor na záchode
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

prišiel nám z OU dopravného pozdrav za nezaplatenie diaľnice v 4/2016.. pekné na tom všetkom je to, že pozdrav bol na údaje "prevádzkovateľa" vozidla so sídlom v ZV, ale odfotené bolo EČV DT.. takže zase jeden dokonalý drahý systém.. a ďalší bonbónik je v tom, že NDS to pošle ministerstvu dopravy, toto spracuje Rozkaz o spáchaní priestupku, pošle to ďalej OÚ dopravnému, ktorý to len zabalí do obálky a pošle poštou.. že to nie je ani teoreticky možné, že firme so sidlom v ZV pošlú pokutu na ŠPZ DT, to si nikto nevšimol počas celého procesu, len ja, keď som sa poriadne rozčúlila a začala som po tom pátrať.. a takýchto pozdravom očakávam viac, keďže predávam vozidlá, ktoré často opúšťajú firmu ako odhlásené na mojich EČV.. zase budem mať o zábavu postarané..
1 1
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Žabka, keby si bola taká kucherenko, tá by to hneď využila na medializáciu... samozrejme svojej osoby...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Žabinka
prišiel nám z OU dopravného pozdrav za nezaplatenie diaľnice v 4/2016.. pekné na tom všetkom je to, že pozdrav bol na údaje "prevádzkovateľa" vozidla so sídlom v ZV, ale odfotené bolo EČV DT.. takže zase jeden dokonalý drahý systém.. a ďalší bonbónik je v tom, že NDS to pošle ministerstvu dopravy, toto spracuje Rozkaz o spáchaní priestupku, pošle to ďalej OÚ dopravnému, ktorý to len zabalí do obálky a pošle poštou.. že to nie je ani teoreticky možné, že firme so sidlom v ZV pošlú pokutu na ŠPZ DT, to si nikto nevšimol počas celého procesu, len ja, keď som sa poriadne rozčúlila a začala som po tom pátrať.. a takýchto pozdravom očakávam viac, keďže predávam vozidlá, ktoré často opúšťajú firmu ako odhlásené na mojich EČV.. zase budem mať o zábavu postarané..
No to môže byť aj úmysel úradníka. Dávno asi pred 10 rokmi som vletel na dialnicu bez známky hovorím si že výjdem na najbližšom mieste a na pripojovacom pruhu stáli policajti však som im to vysvetlil vraj dobre či to budeme riešiť na mieste, ja že nie, tak nepovedali ani slovo asi po dvoch mesiacoch som dostal doporučený meno firmy správne adresa nesprávna ale to som si všimol až po tom keď som zistil obsah išiel som za jedným známym ako sa odvolať proti pokute a pozrel na firmu na adresu a povedal teraz už nijak "ten dopis ste nemal prevziať - nie je to vaša adresa" Však by prišiel znova a on že Neprišiel - záver šetrenia by bol "adresát neznámy"
1 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
IMG_2883.JPG  
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať