Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1546690602472.jpg  
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

A sneh v Jakutsku kde chodi jeden znamy nemas? :-)))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

Nandy, hodnotime prispevok a nie prispievatela
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

veronikasad
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Nandy, hodnotime prispevok a nie prispievatela
to napísal ten pravý
Ani len netusis, kolko krat som si kusol do "prsta" a nedal som ti zaslusenu minusku....
A ja sa navyse vzdy bez problemom hrdo k nim hlasim, ked sa urazeny pýta...
Chlapci, pieskovisko Vám zapadlo snehom, neidete radšej stavať snehuliaka ?
Ja mám pocit, že niekto už postavil, ale iba "huliaka" :-)))))))))))
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

veronikasad
bjuty smis
pavol54
bjuty smis
Nandy, hodnotime prispevok a nie prispievatela
to napísal ten pravý
Ani len netusis, kolko krat som si kusol do "prsta" a nedal som ti zaslusenu minusku....
A ja sa navyse vzdy bez problemom hrdo k nim hlasim, ked sa urazeny pýta...
Chlapci, pieskovisko Vám zapadlo snehom, neidete radšej stavať snehuliaka ?
U nas iba prsi....ale idem vyskusat
2 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

neklam, všade sneží
30658146_10214574756301332_8857347729819435008_n.gif  
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Chlapciiiii...
21126208_308325712972276_5878741477151997952_n.gif  
2 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Takto teda:

https://morezprav.cz/videa/slovaci-v...IhB7kk64xej6co

1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

mazalo sa mazalo
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sember
na Matovica smeraci nemate, lebo vzdy odhali spinavosti. Aj dnes spolu s Kolarom to natreli suslavemu tomaskovi.
Rovnako ako vam lezi v zaludku Kiska. O ktorom pred prezidentskymi volbami vyhlasil Hranol, ze je uzernik. Ja som nakupoval v Triangli za hotove, aj na splatky. Vzdy to bolo ovela vyhodnejsie ako v kamennych obchodoch.Triangel sa sudi s tymi /nie naopak/ co nesplacali a tam su uroky uz vyssie .To aj akoze banky su tiez uzernicke, ked ziadaju za nesplacanie uveru vysoke poplatky. Len vy tu dookola opakujete Hranolove dristy. Pretoze sa nedokazete zmierit s tym, akym vyraznym sposobom vrece zemiakov porazilo vas idol Ficka
Ja sa vyjadrím iba k hrubo vyznačenému.
V prípade, že si tam nakupoval výrobky za 50% cenu, tak máš pravdu. Ja som v BA nakupovala legálne elektroniku aj domáce spotrebiče v kamennom obchode za 50%. Neišlo o výbehové typy. A nám práve po rokoch začali dochádzať spotrebiče, tak to prišlo vhod.
Ale ako to už býva, vždy sa nájdu chytráci, ktorí to zrejme začali zneužívať, a predávať na inzercii a zarábať na tom, tak to obchod po pár rokoch zatrhol. Škoda.
Prišla som na nich úplnou náhodou. Stále ide o dobre zavedenú firmu.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sember
korela
Sember
na Matovica smeraci nemate, lebo vzdy odhali spinavosti. Aj dnes spolu s Kolarom to natreli suslavemu tomaskovi.
Rovnako ako vam lezi v zaludku Kiska. O ktorom pred prezidentskymi volbami vyhlasil Hranol, ze je uzernik. Ja som nakupoval v Triangli za hotove, aj na splatky. Vzdy to bolo ovela vyhodnejsie ako v kamennych obchodoch.Triangel sa sudi s tymi /nie naopak/ co nesplacali a tam su uroky uz vyssie .To aj akoze banky su tiez uzernicke, ked ziadaju za nesplacanie uveru vysoke poplatky. Len vy tu dookola opakujete Hranolove dristy. Pretoze sa nedokazete zmierit s tym, akym vyraznym sposobom vrece zemiakov porazilo vas idol Ficka
Ja sa vyjadrím iba k hrubo vyznačenému.
V prípade, že si tam nakupoval výrobky za 50% cenu, tak máš pravdu. Ja som v BA nakupovala legálne elektroniku aj domáce spotrebiče v kamennom obchode za 50%. Neišlo o výbehové typy. A nám práve po rokoch začali dochádzať spotrebiče, tak to prišlo vhod.
Ale ako to už býva, vždy sa nájdu chytráci, ktorí to zrejme začali zneužívať, a predávať na inzercii a zarábať na tom, tak to obchod po pár rokoch zatrhol. Škoda.
Prišla som na nich úplnou náhodou. Stále ide o dobre zavedenú firmu.
Nakupoval som v Triangli elektroniku, ktoru mali v tom case bezkonkurencne lacnejsiu ako vo vsetkych kamennych obchodoch. Kupoval som vacsinou v hotovosti, nieco aj na splatky. Splatky nemali vysoky urok, len mali jasne podmienky splacania. Kto ich nedodrzal a pravidelne poctivo nesplacal, tak tam samozrejme boli vysoke pokuty. Vsetko to bolo napisane v podmienkach obchodu - a nie malymi pismenkami
Nemáme skúsenosti s Trianglom, tak sa k nemu neviem vyjadriť vôbec. Iba som chcela povedať, že sa dalo nakúpiť elektro spotrebiče a elektroniku za 50% v hotovosti bez žiadneho úročenia, aj s ich dovozom domov.
Okrem mladomanželskej pôžičky sme nečerpali žiadne, nezniesla by som, aby nado mňou visela nejaká pôžička.
V tomto ľutujem všetkých dnešných mladých ľudí odkázaných na hypotéky.
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Sember
korela
Sember
korela
Sember
na Matovica smeraci nemate, lebo vzdy odhali spinavosti. Aj dnes spolu s Kolarom to natreli suslavemu tomaskovi.
Rovnako ako vam lezi v zaludku Kiska. O ktorom pred prezidentskymi volbami vyhlasil Hranol, ze je uzernik. Ja som nakupoval v Triangli za hotove, aj na splatky. Vzdy to bolo ovela vyhodnejsie ako v kamennych obchodoch.Triangel sa sudi s tymi /nie naopak/ co nesplacali a tam su uroky uz vyssie .To aj akoze banky su tiez uzernicke, ked ziadaju za nesplacanie uveru vysoke poplatky. Len vy tu dookola opakujete Hranolove dristy. Pretoze sa nedokazete zmierit s tym, akym vyraznym sposobom vrece zemiakov porazilo vas idol Ficka
Ja sa vyjadrím iba k hrubo vyznačenému.
V prípade, že si tam nakupoval výrobky za 50% cenu, tak máš pravdu. Ja som v BA nakupovala legálne elektroniku aj domáce spotrebiče v kamennom obchode za 50%. Neišlo o výbehové typy. A nám práve po rokoch začali dochádzať spotrebiče, tak to prišlo vhod.
Ale ako to už býva, vždy sa nájdu chytráci, ktorí to zrejme začali zneužívať, a predávať na inzercii a zarábať na tom, tak to obchod po pár rokoch zatrhol. Škoda.
Prišla som na nich úplnou náhodou. Stále ide o dobre zavedenú firmu.
Nakupoval som v Triangli elektroniku, ktoru mali v tom case bezkonkurencne lacnejsiu ako vo vsetkych kamennych obchodoch. Kupoval som vacsinou v hotovosti, nieco aj na splatky. Splatky nemali vysoky urok, len mali jasne podmienky splacania. Kto ich nedodrzal a pravidelne poctivo nesplacal, tak tam samozrejme boli vysoke pokuty. Vsetko to bolo napisane v podmienkach obchodu - a nie malymi pismenkami
Nemáme skúsenosti s Trianglom, tak sa k nemu neviem vyjadriť vôbec. Iba som chcela povedať, že sa dalo nakúpiť elektro spotrebiče a elektroniku za 50% v hotovosti bez žiadneho úročenia, aj s ich dovozom domov.
Okrem mladomanželskej pôžičky sme nečerpali žiadne, nezniesla by som, aby nado mňou visela nejaká pôžička.
V tomto ľutujem všetkých dnešných mladých ľudí odkázaných na hypotéky.
dalo sa nakupit elektroniku za 50 % z coho ? Triangel bol v tom case v cenach neprekonatelny
Z normálnej bežnej ceny na trhu, ktoré boli prakticky rovnaké okrem cien akciového tovaru v letákoch v obchodoch výlučne s týmto tovarom.
Pripúšťam, ale sa mi nechce veriť, že by Triangel predával až tak pod cenu ako tu.
Z normálnej bežnej ceny na trhu, ktoré boli prakticky rovnaké okrem cien akciového tovaru v letákoch v obchodoch výlučne s týmto tovarom.
Pripúšťam, ale sa mi nechce veriť, že by Triangel predával až tak pod cenu ako tu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Triangel nikdy nepredával pod cenu 50%. Zľavy, alebo nižšie ceny - to mal, ale do 15%. Sember zase trepe...
1 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

no hotovo, už tu zase brká lietajú!!!!!!!
2 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

milé deti! tento odkaz od rodičov si dobre prečítajte
45074622_2232474330343466_2040316341289746432_n.jpg  
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

viete, čo je absolútne zúfalstvo - pocit, že ani toto nie je vaše auto
49671115_2065865193506448_5581911687415463936_o.jpg  
7 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Triangel nikdy nepredával pod cenu 50%. Zľavy, alebo nižšie ceny - to mal, ale do 15%. Sember zase trepe...
Presne. Ak by predával o 50% nižšie, to znamená, že by ten tovar musel asi niekde kradnúť. lebo aj na tom zľavnenom tovare musel predsa zarábať. Nikto nebude úmyselne na svojom tovare prerábať.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
trocha umenia od susedov

https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=4D7DpZhVA_4
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
Ja som v BA nakupovala legálne elektroniku aj domáce spotrebiče v kamennom obchode za 50%.
Stále ide o dobre zavedenú firmu.
a prečo stále píšeš iba nekonkrétne? Ako mohli predávať za polovicu oproti iným obchodom? to niekde ten tovar kradli?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať