Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jááááj - možno ubudnú niektoré udelené tituly (MUDr, JuDr.......) - ministerka dala návrh zákona.... žiaľ - bozkajúceho kapitána sa to už netýka. Plagiátori - BACHA
0 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Titul MUDr sa udeľuje hneď pri ukončení štúdia, žiadne rigorózky
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Kto sa tu roky na Porade najviac rozhorčuje, keď dostane mínus bez vysvetlenia hodnotiaceho?
Tak sa tu po prvýkrát pýtam, prečo si mi dnes urval (podľa tvojho slovníka) 3 mínusy pri tých elektro spotrebičoch?
https://www.porada.sk/member.php?u=105474

Keď sa iba domnievaš, tak sa rovno radšej spýtaj, a ak nemáš potrebu, a ideš iba po nicku, tak tu sám nevypisuj, že niekto hodnotí iba podľa nicku a nie obsahu príspevku, ako ti tu nedávno priložil tuším Sember.

Doteraz som to nepoužila.
Ďakujem, Dáša_.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tak môžem ťa požiadať o vysvetlenie, prečo si mi dnes tie tri príspevky omínuskoval?
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

afrikánka
Titul MUDr sa udeľuje hneď pri ukončení štúdia, žiadne rigorózky
To je jedno... už to bolo potrebné, pretože jesto dosť titulovaných (a aj medzi elitou), ktorí k tomu prišli boh vie ako..... a aj preto, aby už konečne tí s titulmi boli tí praví, študovaní vlastnou hlavou.
Niektorí naši politici používali

(kúrňa - šak i ja to používam )
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Netreba sa rozhorčovať nad titulmi, prichádza nový zákon.

Lubyová chystá novinku. Titul aj bez vysokej školy
https://slovensko.hnonline.sk/186101...j-bez-vysokej-
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Hmm, niektoré dnešné príspevky sú skutočne iba pre dobrých znalcov tunajších pomerov...zase unudení seniori
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Potesila JOJka. Ja som sa zabavila a muz spominal, chudak chlapci.
0 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
Potesila JOJka. Ja som sa zabavila a muz spominal, chudak chlapci.
fakt zábavka mimo reality, len sa toľko nestrieľa ako v amerických filmoch. Muž asi nebol u paragánov
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54
alaya1
Potesila JOJka. Ja som sa zabavila a muz spominal, chudak chlapci.
fakt zábavka mimo reality, len sa toľko nestrieľa ako v amerických filmoch
Ano, Bohu vdaka, ze toto uz mladi chlapci absolvovat nemusia.
0 1
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Polícia odporúča v zlom počasí nevychádzať.
Cestári poslúchli.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

korela
kopretinka
korela
Ja som v BA nakupovala legálne elektroniku aj domáce spotrebiče v kamennom obchode za 50%.
Stále ide o dobre zavedenú firmu.
a prečo stále píšeš iba nekonkrétne? Ako mohli predávať za polovicu oproti iným obchodom? to niekde ten tovar kradli?
Vzniklo zaujímavé vlákno okolo tých 50%, ale ani ty si sa priamo nespýtala. Prečo?
Už je to u nich dávno neaktuálne, pretože po zistení zneužívania zákazníkmi sa rozhodli prejsť na charitatívny systém priamej pomoci cez nadácie a pod.
citovala som teba,pýtala som sa teba, akože som sa neopýtal konkrétne? A čo konkrétne a ako konkrétne som sa mala opýtať???? Nerozumieš,na čo sa pýtam???asi nie,lebo zase si nenapísala,čo to bolo za firmu.tak si to nechaj pre seba.
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

korela
Netreba sa rozhorčovať nad titulmi, prichádza nový zákon.

Lubyová chystá novinku. Titul aj bez vysokej školy
https://slovensko.hnonline.sk/186101...j-bez-vysokej-
U nás sa udeľuje len titul inžinier, Ing.
Dipl. Ing. má pôvod v nemecky hovoriacich krajinách,
kde sa pôvodne titul inžinier udeľoval absolventom stredoškolského vzdelania technického smeru. Takže nášmu inžinierovi zodpovedá nemecký diplomovaný inžinier. U nás sa s týmto titulom môžeme stretnúť, ak bol uznaný ako zahraničný titul.
V dávnejšej minulosti bol titul Diplomovaný inžinier udeľovaný aj u nás, ak stredoškolský absolvent technickej školy mal vyššiu, riadiacu funkciu vo výrobnom podniku. Bolo to v čase jeho zaradenia do funkcie, ak funkciu ukončil, titul zanikol.
4 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Keď je už reč o tých tituloch...práve dnes môj manžel obdržal "titul" z USA. Nie síce taký, o akých sa bavíme v tejto téme, ale pre neho je to veľké ocenenie, ktoré ho prekvapilo, potešilo, dojalo. Stovky hodín sa každý deň, počas dvoch rokov venoval práci na rodokmeni, prechádzal záznamy niekoľkostoročných matrík, študoval, lúštil, konzultoval. Písané latinsky, nemecky, maďarsky, najrôznejšie rukopisy, bežnému človeku ťažko čitateľné, chce to cvik, húževnatosť, vytrvalosť.
Je to tak trochu aj mojou zásluhou, lebo mu pomáham a vychádzam v ústrety pri tejto jeho činnosti, tolerujem čas, ktorý by sme mohli tráviť spoločne.
49368620_523888871448156_4293912525046546432_n.jpg  
5 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

korela
Netreba sa rozhorčovať nad titulmi, prichádza nový zákon.

Lubyová chystá novinku. Titul aj bez vysokej školy
https://slovensko.hnonline.sk/186101...j-bez-vysokej-
Ja si myslím, že pokiaľ nezrušia diaľkové štúdium /kde človek dostane titul za pár víkendov/ a školy ako KÚ Ružomberok, mali by sa tituly predávať v potravinách od 18 rokov. Lebo predávajú sa už dávno, akurát človek musí čakať tých pár víkendov....
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

afrikánka
korela
Netreba sa rozhorčovať nad titulmi, prichádza nový zákon.

Lubyová chystá novinku. Titul aj bez vysokej školy
https://slovensko.hnonline.sk/186101...j-bez-vysokej-
U nás sa udeľuje len titul inžinier, Ing.
Dipl. Ing. má pôvod v nemecky hovoriacich krajinách,
kde sa pôvodne titul inžinier udeľoval absolventom stredoškolského vzdelania technického smeru. Takže nášmu inžinierovi zodpovedá nemecký diplomovaný inžinier. U nás sa s týmto titulom môžeme stretnúť, ak bol uznaný ako zahraničný titul.
V dávnejšej minulosti bol titul Diplomovaný inžinier udeľovaný aj u nás, ak stredoškolský absolvent technickej školy mal vyššiu, riadiacu funkciu vo výrobnom podniku. Bolo to v čase jeho zaradenia do funkcie, ak funkciu ukončil, titul zanikol.
riadiaca funkcia =spravidla technický námestník= názov hlavný inžinier
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

alaya1
pavol54
alaya1
Potesila JOJka. Ja som sa zabavila a muz spominal, chudak chlapci.
fakt zábavka mimo reality, len sa toľko nestrieľa ako v amerických filmoch
Ano, Bohu vdaka, ze toto uz mladi chlapci absolvovat nemusia.
vieš na čo sa najviac tešili naši vojaci hlbkového priezkumu? Okrem iného milovali takéto poriadne zimné obdobie. Päť dňové vysadenie na prežitie v neznámom teréne, vrchol bol preniknutie na veliteľstvo cvičiacich útvarov. Niečo podobné ako dnes robia v tých polovojenských skupinách tiež to nemusia a robia to radi
1 0
afrikánka afrikánka

afrikánka je offline (nepripojený) afrikánka

Vojaci, ci velitelia, lebo ti sedeli vo vyhriatej vetrieske, popijali caj s rumom a z okienka pozerali, ako sa vojacikovia plazia uzimeni v snehu.
2 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

afrikánka
Vojaci, ci velitelia, lebo ti sedeli vo vyhriatej vetrieske, popijali caj s rumom a z okienka pozerali, ako sa vojacikovia plazia uzimeni v snehu.
omyl, veliteľ skupiny poručík+ 10 vojakov + dôstojník zo štábu (ako kontrola a pomoc) , a to čo odniesli na chrbátoch to mali a vieš ako spali? SO ZÁLOŽNOU BATERKOU OD VYSIELAČKY MEDZI NOHAMI (alebo inde na tele), tam sa nikto nikdy neplazil, denný presun peši 10- 15 km.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať