Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Za osem rokov vlád Smeru sa zvýšil detský prídavok o 2,41 eura. Dva týždne pred voľbami Smer navrhol povinnosť budúcej vláde zvýšiť vyplácanie detského prídavku o 25,05 eura.
V poriadku. Uvidíme, o koľko nám ho zdvihnú Trubanovci a spol...
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Jaj, náš elektrikár so základnou násobilkou :-))))))))))))))))
Teším sa, ako si naserú do huby všetci, ktorí o terajšej koalícii písali ako o zlepencovi. Lebo potom neviem, ako budú nazývať novú vládu /ak nastane výmena/. Akože dvojnásobný zlepenec, alebo ako , daj tip!
no do huby si naondil akurát fico..on vykrikoval o radičovej vláde ako o zlepenci a potom spravil to isté...



strašne krátku pamäť máte...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nemala Radičovej vláda viac strán ako Ficova?
Ale nechajme sa prekvapiť. Za pár týždňov tu budeme mať možno najväčšieho zlepenca v histórií dejín SR.
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
bjuty smis
Za osem rokov vlád Smeru sa zvýšil detský prídavok o 2,41 eura. Dva týždne pred voľbami Smer navrhol povinnosť budúcej vláde zvýšiť vyplácanie detského prídavku o 25,05 eura.
V poriadku. Uvidíme, o koľko nám ho zdvihnú Trubanovci a spol...
nie, nie je to v poriadku



však ty máš ešte malé deti, či dieťa...podla teba je v poriadku 2,41 € za 8 rokov ??

a poslanci mihom oka o 1500 mesačne ??

náš najsociálnejší...
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

O koľko išiel hore za Dzurindovej vlády, keď už počítaš 12 rokov späť, poďme aj ďalej, nech sa zasmejeme.
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
Nemala Radičovej vláda viac strán ako Ficova?
mala



ale nie tolko, z kolkých je zlepený smer



však tam sú sdl, smrad, zelený, ten podvodník wolf a už ani nepamätám kto...ale lahko si to nájdeš..
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Nandrolon
O koľko išiel hore za Dzurindovej vlády, keď už počítaš 12 rokov späť, poďme aj ďalej, nech sa zasmejeme.
najdi a daj sem...



a povedz nám, za koho dzurinda kandiduje.....ked to je menej ako 2,40, o čom som presvedčený že nie, nebudem ho teda voliť.....



dzurinda ))) tam už ani fico neklesá...max. radičová a šereš...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

bjuty smis
Nandrolon
Nemala Radičovej vláda viac strán ako Ficova?
mala



ale nie tolko, z kolkých je zlepený smer



však tam sú sdl, smrad, zelený, ten podvodník wolf a už ani nepamätám kto...ale lahko si to nájdeš..
Aha, tak potom podľa tvojej metodiky bude nová koalícia nad 10 strán, lebo novú tvár menom Miuko Bebuavý budeme musieť započítať ako 3 strany + 1 nezaradený. :-)
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nandrolon
misoft
Nandy - myslíš? TRT MAKOVÝ.... bude tak ako predtým, len sa zmení garnitúra, kradnúť budú všetci rovnako.
Ty si myslíš, že som to nepísal ironicky? Trubanovci budú kradnúť ešte 100 x viac ako Fico. Majú viac praxe z minulosti /ako keď išiel do politiky Fico/ a hlavne už vyrastali na nakradnutých majetkoch...
Ale už som to tu X krát písal.
Ešte ide aj o to, na čo je zálusk, pretože je rozdiel medzi rodinnými šperkami a peniazmi v tej istej hodnote.
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
Poslanec za Smer Ľuboš Blaha musí zmazať svoje tvrdenia na Facebooku o firme Eset, v ktorých naznačoval, že má ovplyvňovať voľby.
Ľuboš Blaha Zdroj: TASR

Poslanec Smeru je tak povinný zdržať sa akýchkoľvek klamlivých tvrdení súvisiacich s údajným ovplyvňovaním volieb spoločnosťou Eset, informuje agentúra SITA s tým, že musí aj zmazať svoje nepravdivé statusy týkajúce sa tejto témy.
Uja do Blahu a uja do ESETU.
Nečítam jeho statusy a od ESETU nemám v mašine nič nainštalované...ALE toto je vcelku dosť zaujímavo rozpísané.
https://ferro.blog.pravda.sk/2020/02...osovi-blahovi/
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Eset je akurát tak najlepší vírus :-)
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

FB_IMG_1581592694802.jpg  
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Si ma predbehlaáááá...
Valentýn 2.jpg  
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

buchač
bjuty smis
Poslanec za Smer Ľuboš Blaha musí zmazať svoje tvrdenia na Facebooku o firme Eset, v ktorých naznačoval, že má ovplyvňovať voľby.
Ľuboš Blaha Zdroj: TASR

Poslanec Smeru je tak povinný zdržať sa akýchkoľvek klamlivých tvrdení súvisiacich s údajným ovplyvňovaním volieb spoločnosťou Eset, informuje agentúra SITA s tým, že musí aj zmazať svoje nepravdivé statusy týkajúce sa tejto témy.
Uja do Blahu a uja do ESETU.
Nečítam jeho statusy a od ESETU nemám v mašine nič nainštalované...ALE toto je vcelku dosť zaujímavo rozpísané.
https://ferro.blog.pravda.sk/2020/02...osovi-blahovi/
prečítal som len pár viet, dalej nemusím
súd presne povedal, prečo tak rozhodol....aj ked tam trollo ťahá rusko a cenzúru

.....žalovaný (Ľuboš Blaha, pozn. SITA) šíri preukázateľne nepravdivé informácie, ktoré poškodzujú práva a dobrú povesť žalobcu“.

a daj vedieť aj blogerovi ferovi z pravdy...))
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bjuty smis
prečítal som len pár viet, dalej nemusím
súd presne povedal, prečo tak rozhodol....aj ked tam trollo ťahá rusko a cenzúru

.....žalovaný (Ľuboš Blaha, pozn. SITA) šíri preukázateľne nepravdivé informácie, ktoré poškodzujú práva a dobrú povesť žalobcu“.

a daj vedieť aj blogerovi ferovi z pravdy...))
Ale mne je úplne šuma fuk, že čo a ako...ALE naozaj súd alebo sudca ? Nejaký sudca a podľa jeho právneho pohľadu na vec...lebo aj Harabín mal nie raz iný právny názor a oslobodil po pár rokoch právoplatne odsúdeného väzňa.

Aj Trnka bol že aký fasa prokurátor...a aký sa z neho vykľul fasa fas.

Blogerov síce čítam, no mám ich v prdely.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Do kelu, do kelu a ešte raz do kelu. Farmafiriem milión a pirule aké som chcela nemám. Minule mi interná p. Dr. vymenila lieky za vraj novšie. Nesadli mi. Včera som bola u našej obvodnej p. Dr. a pýtala som sa jej, či mi môže namiesto nich napísať tie pôvodné. Nakoľko bolo veľa ľudí, lekáreň som už nestihla. Dnes mi pri výbere liekov p. lekárnička v prvom rade ponúka tie nechcené, po odmietnutí iné, ale nie tie, ktoré som mala pôvodne. Však vraj majú tú istú účinnú látku a inakšie nemajú. Kde mi vtedy vyhrabali tie pôvodne ktoré mi vyhovovali? Možno som ho brala v inej lekárni cestou od iného doktora. To si má baba pamätať kde brala pred 3 mesiacmi ktorý liek? Jeden liek z predpísaných nemali, dostanú zajtra. Keďže tam preň pôjdem, chcela som v smetnej nádobe nájsť obal z tých pôvodných, aby mi také objednala, vysypala som smetiak, ale obal je už zrejme na skládke, lebo berú každé 2 týždne a ja mám zmenený liek od internistky tretí týždeň. Chápem aj pani lekárničku, že keď 10 firiem vyrába liek s tou istou účinnou látkou, nie je povinná ho objednať v každej firme.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Babik..keby si cenkla obvodacke...teda ak by zdvihla fón...nevie ti povedat nazov?
1 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pohľadaj podľa učinnej látky na nete podľa obrázkov.
Legislatíva je taká,že lekárnička môže meniť lieky ked majú tú istú učinnú látku ako sa jej zachce.A všetci ťa presviedčajú že je to ten istý liek.
1 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

BXLmiami
Pohľadaj podľa učinnej látky na nete podľa obrázkov.
Legislatíva je taká,že lekárnička môže meniť lieky ked majú tú istú učinnú látku ako sa jej zachce.A všetci ťa presviedčajú že je to ten istý liek.
lujza.j
Babik..keby si cenkla obvodacke...teda ak by zdvihla fón...nevie ti povedat nazov?
Názov viem, idem nájsť na internete. Podľa názvu a obrázka krabičky. Zistím podrobnosti a zajtra sa s p. lekárničkou dohodnem, aby mi taký objednala. Je fajn milá pani. Nechcem skúšať, či mi ten ďalší sadne alebo nie. Pritom je možné, že ten druhý, ktorý má by mi sadol ešte lepšie ako prvý, ktorý som mala. To by som mala už druhý na skúšku a škoda vyhadzovať zbytočne peniaze a potom aj lieky ak by mi nesadol. Je to celé pomotané.
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Mám nápad. Idem uložiť triedený odpad papierový, zviazať do balíka pre deti do školského zberu. Trochu sa s tým pohrám a možno nájdem príbalový leták
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať