Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

Mola.jpg  
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Ešte prečítaj dobrý blog od Hečka na pravde o klimatických zmenách
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
pavol54
Ešte prečítaj dobrý blog od Hečka na pravde o klimatických zmenách
daj aspoň link. Hečko neni spevák?
Ešte mi napadá František Hečko a Červené víno.
Naposledy upravil bettylou : 13.02.20 at 22:17
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


Pýtaš sa ako Gašparovič.....
Náááá... šak ujo Gúgeľ vie všetko - https://www.google.com/search?q=he%C4%8Dko%20blogy
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Momentka.

Zuzana Čaputová sa stretla s prezidentom Andrejom Kiskom ešte pred svojou inauguráciou.
NO A ČO, že sa stretli ????? Nie je to tak náhodou normálne (aj vo svete) zaužívaná prax, že sa stretne starý prezident s novým ?
Čo tým chce poetka povedať ???
Na čo vyťahuješ rok starú momentku ?


P.S.:
Osobne sú mi v podstate obaja šuma fuk...Čaputová si ma ešte nejak nezískala...a Kiska je oberpííííp, ten zmaturoval už dávno = ešte aj Tiso (v určitých ohľadoch) má u mňa vyšší kredit ako henten "prezident".
2 1
mari2x mari2x

mari2x je offline (nepripojený) mari2x

kukučka

Pre peniaze treba pošliapať všetko slovenské. Tak isto ako Sokoly. Ruky im polámať.
Upresním .
Hej sokoly je skôr kozácka (ukrajinsko , poľská ) pjesnička ako slovenská.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mari2x
buchač
..a Kiska je oberpííííp, ten zmaturoval už dávno = ešte aj Tiso (v určitých ohľadoch) má u mňa vyšší kredit ako henten "prezident".
Tiso je vojnový vrah
1. Wiki vraví, že Tiso nebol súdený za vojnové zločiny a už tôbož nie za vraždy.
Tiso bol súdený za velezradu.

2. Píšem v zátvorke...že v určitých ohľadoch....ergo znamená a chcel som tým povedať to, že žiaden prezident Slovenska (dokonca ani vo svete) nenakydal na svoju krajinu toľko a takým spôsobom, ako to dokázal Kiska
Takže v konečnom dôsledku a určitou nadsádzkou by sa aj Kiska dal nazvať zradcom.

...a v neposlednej miere Tiso niečo aj kladné urobil pre Slovensko...o Kiskovi nejak nič neviem.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Jozef_Tiso
https://sk.wikipedia.org/wiki/Andrej_Kiska
1 1
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

85188478_182278919750390_6147598024630599680_n.jpg  
4 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Dávali v správach ten masaker čo spravil thajský vojak, V bývalej ČSĽA by sa to nemohlo stať, boli prijaté účinné opatrenia proti prípadnej masakre. Napriek tomu jeden vojak ukradol pištoľ, celý motostrelený pluk týždeň nevytiahol z kasární nohu včetne lampasákov totálna izolácia.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Dávali v správach ten masaker čo spravil thajský vojak, V bývalej ČSĽA by sa to nemohlo stať, boli prijaté účinné opatrenia proti prípadnej masakre. Napriek tomu jeden vojak ukradol pištoľ, celý motostrelený pluk týždeň nevytiahol z kasární nohu včetne lampasákov totálna izolácia.
Pche.... už tu na Porade bol jeden, čo vykradol zbrojný sklad rovno pod nosom dozorného, zobral z neho náboje i samopal a pištoľ.....
Bol to taký chválenkár tlčhuba - mali sme tu z neho bohovskú zábavu - mimochodom - tisícnickový....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
Momentka.

Zuzana Čaputová sa stretla s prezidentom Andrejom Kiskom ešte pred svojou inauguráciou.
NO A ČO, že sa stretli ????? Nie je to tak náhodou normálne (aj vo svete) zaužívaná prax, že sa stretne starý prezident s novým ?
Čo tým chce poetka povedať ???
Na čo vyťahuješ rok starú momentku ?


P.S.:
Osobne sú mi v podstate obaja šuma fuk...Čaputová si ma ešte nejak nezískala...a Kiska je oberpííííp, ten zmaturoval už dávno = ešte aj Tiso (v určitých ohľadoch) má u mňa vyšší kredit ako henten "prezident".
Predstav si, že tá fotka je súčasťou článku zo 6.2.2020. :-)
Telefonát s hlavou štátu. Zneužil Kiska prezidentku?
https://spravy.pravda.sk/domace/clan...a-prezidentku/
.
A okrem toho som si myslela, že vieš, v čom spočíva zmysel momentiek.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
A okrem toho som si myslela, ...
....a ja som myslel, že myslíš.
Takže druhý krát daj radšej link a nie nejaké momentky s nič nehovoriacim komentárom.
Ale aj tak platí, čo som napísal o "pánovi prezidentovi".
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
korela
A okrem toho som si myslela, ...
....a ja som myslel, že myslíš.
Takže druhý krát daj radšej link a nie nejaké momentky s nič nehovoriacim komentárom.
Ale aj tak platí, čo som napísal o "pánovi prezidentovi".
Mňa tá momentka jednoducho zaujala. Má svoju výpovednú hodnotu rovnako ako mnoho iných rôznych výtvarných diel po svete. Nič viac.
Nepriložila som žiadny svoj komentár, ide o popis redakcie k uverejnenej fotografii.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
Mňa tá momentka jednoducho zaujala. Má svoju výpovednú hodnotu rovnako ako mnoho iných rôznych výtvarných diel po svete. Nič viac.
To je teda fakt výpovedná " hodnota "...
Ale na druhej strane aj hej...veľa vypovedá...napríklad aj to, že ako dobabrať to, čo ešte (povedzme) funguje.
Tiež vypovedá, že sa stretli dvaja...jeden za 18 a druhý 20-2. Oboch ani prišiť, ani priplátať.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Zuzanu Čaputovú poznám dávno, chodila som na jej prednášky a besedy. Preto aj viem, že sa s prezidentom stretla aj ako aktivistka.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Včera moja 3/4 priniesla Lidl XXL balenie kuracie stehná.... vraj dobá cena a "slovenské"!!!!
Mrkol som sa na nálepky - a tam Lidl Slovenská republika, no na inej nálepke PL. Tak jej vravím - Prdlajs slovenské - POĽSKÉ!!!!
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Na iDnes je dobrý článok o klim.zmenách a mapa zmeny vodnej bilancie v krajine-nevedel by sa s tým niekto pohrať a dať link na SK,nech to pozrieme,kedže novinári musia práve informovať o tom čo mali vo vezení na raňajky a prebrať situáciu s vodou na SK nemajú čas?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
BXLmiami
Na iDnes je dobrý článok o klim.zmenách a mapa zmeny vodnej bilancie v krajine-nevedel by sa s tým niekto pohrať a dať link na SK,...
Ak len link na článok...
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranic...zahranicni_dtt
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

To nie,ale dakujem.Určite je tam odkiaľ čerpali aj SK,je tam napísané,že sa dá pozrieť krahina ktorú chceme.Len ja nemám vedomosti to spraviť a ani čas.Chcela by som takto vidieť SK.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Čo hovoríte na vyhlasenie premiéra k zvolaniu mimoriadne schôdze NR SR dva tyzdne pred volbami, na ktorej bude prejednanie zvýšenie pridavku na dieta a 13. dôchodok? Telku nesledujem, pocula som ho v slov.rozhlase a mierne mi to zdvihlo tlak... (Volit sa nechystám)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať